Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Eşime Soğutma Büyüsü Yapılmış Mı, Nasıl Anlarım?

Eşime Soğutma Büyüsü Yapılmış Mı, Nasıl Anlarım?

Eşime soğutma büyüsü nasıl yapılır, kim yapabilir? Eşlere soğutma büyüsü belirtileri nelerdir, nasıl anlaşılır? Soğutma büyüsü bilgilerini yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 Eşime Soğutma Büyüsü Yapılmış Mı, Nasıl Anlarım?

Evliliklerde yapılan büyülerin anlaşılması biraz zordur. Çünkü genellikle evliliklerde dışarıdan birisi tarafından yapılan ayırma veya soğutma büyüleri her iki tarafa da yapıldığı için çiftler fark etmeyebilir. Bunun için muhakkak işinde uzman olan medyumlara gidilerek büyünün yapılıp yapılmadığı anlaşılır.

Eşlere Yapılan Büyüler Nasıl Anlaşılır?

Evliliklerde çiftler arasında kavga ve tartışmanın oluşmasını sağlamak için üçüncü kişiler tarafından evli çiftlere büyü yapılır. Bu büyünün yapılmasından sonra da eşler arasında aniden kavgalar çıkar ve boşanma aşamasına gelirler.  Eşlere yapılan ayırma ve soğutma büyüleri sonucunda aynı zamanda eşler birbirlerine karşı tiksinti duygusu içerisinde olur ve birbirlerine nefret duymaya başlarlar. Artık mutluluğu ve cinselliği birbirlerinden aramak yerine başkalarında aramaya başlarlar. Bu gibi belirtilerin meydana gelmesi durumunda eşlerin kesinlikle işinde uzman olan medyumlara giderek kendilerine yapılan büyüyü bozdurmaları gerekir.

Eşler Üzerindeki Büyülerin Etkileri

Eşler üzerine yapılan büyülerin etkileri oldukça fazladır. Bu büyülerin işinde uzman medyumlarla ve doğru ritüellerle yapılmasından sonra evli çiftlere yapılan büyüler tam amacına uygun bir şekilde etkilerini ve belirtilerini göstermeye başlar. Bunun sonucunda da evli çiftler artık evliliklerini yürütmeme kararı alır.

Evli çiftlere yapılan ayırma ve soğutma büyüleri sayesinde çiftler birbirlerinden aniden soğur. Bunun dışında evli çiftler cinsellik anlamında da birbirlerine karşı isteksiz olur. Artık birbirlerini arzulama eğiliminde bulunmazlar. Bunun sonucunda da başka insanlarda mutluluğu aramaya başlarlar. Bu gibi etkilerin sonucunda da direkt olarak ayrılma kararı alınır.

Eşler İçin Ayırma Büyüsünün Yapılması

Eşler için yapılan ayırma büyüsünde niyetler her zaman kötüdür. Bunun yanı sıra ayırma büyüsünün yapılmasında şeytani varlıkların gücünden de yararlanılır. Bu sayede çiftler arasında bir anda soğukluk başlar ve birbirlerinden uzaklaşırlar. Ayırma büyüsünün yapılmasının ardından evli çiftler arasında büyük kavgalar olur.

Bu büyü üçüncü kişiler tarafından yapılır. Büyünün yapılmasında muhakkak evli çiftlerin fotoğrafları kullanılır. Bu sayede fotoğrafların üzerine okunan ayırma duaları ve tılsımlı sözcükler sayesinde direkt olarak büyü evli çiftlerin üzerine etki eder. Bunun sonucunda da boşanmalar meydana gelir.

Eşleri Soğutma Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?          

Soğutma büyüsünün evli çiftlere yapılmasından sonra çiftler arasında bazı etkiler ve belirtiler görülmeye başlanır. Bu etkiler sayesinde eşler birbirlerinden ayrılmak ister. Soğutma büyüsünün doğru ritüellerle yapılmasından sonra evli çiftler arasında meydana gelen etkiler aşağıda detaylı bir şekilde verilmiştir. Bu etkiler şu şekildedir:

 • Evli çiftlere büyü yapıldığı zaman çiftlerde uyku problemleri meydana gelir.
 • Bunun dışında büyünün yapıldığı çiftler depresyon ve bunalım içerisinde olur. Çevrelerinden tamamen uzaklaşırlar.
 • Bunun yanı sıra soğutma büyüsünün etkisi altında olan eşler, şeytani varlıkları da görmeye başlar. Bunun sonucunda da akıl sağlıklarında problemler meydana gelir.

Yukarıda verilen soğutma büyüsünün etkileri ile çiftler arasında boşanmalar meydana gelir ve sonsuza kadar bir daha evli çiftler bir araya gelmez.

Eşleri Soğutma Büyüsünün Tutma Vakti

Eşleri birbirinden soğutmak için yapılan soğutma büyüsünün tutma vakti büyüyü yapan medyuma ve büyünün yapıldığı evli çiftlere göre farklılık gösterir. İşinde uzman olan medyumlara gidilerek yaptırılan soğutma büyüsü yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde etkisini hemen gösterir. Bunun dışında olası durumlarla birlikte en geç soğutma büyüsü 15 günde etkisini göstermeye başlar. Böylece kısa sürede ve etkili bir şekilde soğutma büyüsü yapılır ve etkisi görülmeye başlanır. Soğutma büyüsünün kısa sürede etkisini görmek isteyenler işinde ehli olan medyumlara gitmelidir.

Eşleri Soğutma Büyüsünün Fark Edilmesi

Eşleri birbirinden soğutmak için yapılan büyülerin anlaşılmasında bakılması gereken noktalar vardır. Bu noktalara dikkat edildiği zaman kolay bir şekilde çiftler arasında yapılan soğutma büyüsü anlaşılır. Aşağıda eşleri birbirinden soğutmak için yapılan büyünün fark edilmesinde dikkat edilmesi gereken unsurlar verilmektedir. Bu unsurlar şu şekildedir:

 • Eşlere soğutma büyüsünün yapılmasından sonra eşler iradeleri dışında hareket eder ve birbirlerine olan öfkelerinin asla farkında olmazlar.
 • Bunun dışında çiftlere soğutma büyüsünün yapılmasından sonra evli çiftler arasında nefret ve kin duygusu ortaya çıkar.
 • Aynı zamanda çiftler mutluluğu başkalarında aramaya başlar ve birbirlerini terk ederek dışarıya gider.

Yukarıda verilen belirtiler sonucunda çiftlere yapılan soğutma büyüsü kolay bir şekilde fark edilir.

Dualı vefk ile aşık etme bilgilerini yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Eşleri Soğutma Büyüsünün Bozulması

Eşlere yapılan soğutma büyüsünün bozulması mümkündür. Fakat bu büyünün bozulmasında eşler evde denemeler yapmamalıdır. Çünkü büyünün yapımında şeytani varlıkların güçlerinden de yararlanıldığı için yanlış hatalar yapıldığı zaman geri dönüşü olmayan sorunlar ortaya çıkar. Bu yüzden soğutma büyüsünün bozulması için direkt olarak işinde uzman olan medyumlara gitmek gerekir. Bu sayede medyumlar başarılı bir şekilde büyüyü bozarak eşlerin eski hallerine dönmelerini sağlar.

Soğutma büyüsünün bozulmasında genelde medyumlar vefkler hazırlar. Bu vefklerin hazırlanmasında çeşitli sayıda ayetler ve dualar yazarlar. Aşağıda eşlere yapılan soğutma büyüsünün bozulmasında hazırlanan vefklere yazılan dualar detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Yasin Suresi: Yâsîn, VeI Kur’ân-iI hakîm, İnneke IemineI mürseIîn, AIâ sırâtın müstakîm, TenzîIeI azîzirrahîm, Litünzira kavmen mâ ünzire âbâühüm fehüm gâfiIûn, Lekad hakkaIkavIü aIâ ekserihim fehüm Iâ yü’minûn, İnnâ ceaInâ fî a’nâkihim agIâIen fehiye iIeI ezkâni fehüm mukmehûn, Ve ceaInâ min beyni eydîhim sedden ve min gaIfihim sedden feağşeynâhüm fehüm Iâ yübsirûn, Ve sevâün aIeyhim eenzertehüm em Iem tünzirhüm Iâ yü’minûn, innemâ tünzirü menittebazzikra haşiyerrahmâne biIgaybi febeşşirhü bimağfiretiv ve ecrin kerîm, İnnâ nahnü nuhyiI mevtâ ve nektübü mâ kaddemû ve âsârehüm ve küIIe şey’in ahsaynâhü fî imâmin mübîn, Vadrib Iehüm meseIen ashâbeI karyeh. İz câeheI mürseIûn, İz erseInâ iIeyhi müsneyni fekezzebûhümâ fe azzeznâ bisâIisin fekâIû innâ iIeyküm mürseIûn, KâIû mâ entüm iIIâ beşerün misIünâ vemâ enzeIerrahmânü min şey’in in entüm iIIâ tekzibûn, KâIû rabbünâ ya’Iemü innâ iIeyküm IemürseIûn, Vemâ aIeynâ iIIeI beIâguI mübîn, KâIû innâ tetayyernâ biküm Iein Iem tentehû Ie nercümenneküm veIe yemessenneküm minnâ azâbün eIîm, KâIû tâirüküm meaküm ein zikkirtum beI entüm kavmün müsrifûn, Vecâe min aksaImedineti racüIün yes’â kâIe yâ kavmittebiuI mürseIîn, İttebiû men Iâ yeseIüküm ecran ve hüm muhtedûn, Vemâ Iiye Iâ a’büdüIIezî fetarenî ve iIeyhi türceûn, Eettehizü min dûnihî âIiheten in yüridnirrahmânü bi-durrin Iâ tuğni annî şefâatühüm şey’en veIâ yünkizûn, İnnî izen Iefî daIâIin mübîn, İnnî âmentü birabbiküm fesmeûn.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami.

Kadınlara Soğutma Büyüsünün Yapılması

Kadınlara genellikle evliliklerde eşler tarafından soğutma büyüleri yapılır. Çünkü kocaların eşlerinden ayrılmak istemelerine rağmen kadınlar kocalarından ayrılmamak için baya direnir. Bu yüzden kocalar da boşanma aşamasının sancılı geçmemesi için eşlerine soğutma büyüsü yaptırarak kendilerinden soğumalarını ve nefret etmelerini sağlar.

Bu sayede soğutma büyüsünün etkisinde olan kadınlar kocalarından bir anda tiksinmeye ve nefret etmeye başlar. Bunun sonucunda da sürekli olarak kocaları ile kavga ederler ve onlardan ayrılmak istediklerini dile getirirler. Böylece boşanma süreçleri başlar ve kısa sürede biter. Erkekler de amaçlarına ulaşarak eşlerinden boşanmış olur.

Erkeklere Soğutma Büyüsünün Yapılması

Erkeklere yapılan soğutma büyülerinin birçok amaçları vardır. Bu büyülerin üçüncü bir kadın tarafından evli erkeklere yapılması durumunda erkekler eşlerinden soğumaya başlar ve eşine karşı artık bir şey hissetmez. Bunun sonucunda da büyü yapan kişiye aşık olur ve onunla birlikte olmak ister. Evden ayrılmak ve eşinden boşanmak için bahaneler üreterek her gün eşi ile tartışır. Bunun sonucunda da eşini ve yuvasını terk ederek aşık olduğu kadına gider.

Bunun dışında evliliklerde de kocalarına kadınlar tarafından soğutma büyüsü yapılabilir. Örneğin; kadının kocasından boşanmak istemesine rağmen kocası boşanmıyorsa, eşine soğutma büyüsü yaptırarak kendinden soğumasını sağlayabilir. Bu sayede büyünün etkisinde olan erkek eşinden nefret etmeye başlar ve eşi ile hiçbir şekilde cinsellik yaşamak istemez. Bu sayede eşinden boşanmak için gereken işlemlere başlamış olur.

İnsan Kendine Yapılan Büyüyü Anlar Mı?

Özellikle evliliklerde çiftlerin kendilerine yapılan büyülerin farkına varmasında dikkatli olması gereken kurallar vardır. Bu hususlara dikkat edildiği zaman evli çiftler kendilerine büyü yapıldığını kolay bir şekilde anlar. Örneğin; büyü yapılan kişilerin hem fiziksel hem de ruhsal anlamda rahatsızlıkları meydana gelir.

Bunun dışında evli çiftlere büyü yapıldığı zaman tıpta tedavisi olmayan rahatsızlıklar görülür. Sürekli kendilerini birilerinin takip ettiğin düşünürler. Aynı zamanda şeytani varlıkları rüyalarında görmeye başlarlar. Bunun dışında uykularından aniden sıçrama ve bir daha hiçbir koşulda uyuyamama durumu meydana gelir. Bütün bu belirtilerin anlaşılmasından sonra büyünün bozulması için işinde uzman olan medyumlara gitmek gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz