Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Dualı Vefk ve İşlem Yaparak Aşık Etme 

Dualı vefk ve işlem yaparak aşık etme nasıl yapılır? Aşk büyüleri gerçek mi? Aşk büyüsünü hangi hoca yapar? Aşk büyüsü ve duası ile ilgili ayrıntılı bilgiler yazımızdadır.

 Dualı Vefk ve İşlem Yaparak Aşık Etme 

Karşılıksız olarak duyulan aşk duygularının iki taraflı olmasında aşk vefkleri oldukça etkilidir. Fakat aşk vefklerinin yapımında oldukça uzman olan medyumların tercih edilmesi gerekir. Özellikle vefklerin yazımında herhangi bir hatanın yapılmamasında yarar vardır. Çünkü vefklerin etkisi geri dönüşü olmayan hatalar meydana getirebilir.

Aşk Büyüleri Gerçek Mi?

Aşk büyüleri her zaman platonik olarak duyulan aşklar için tercih edilmiştir. Bu büyülerin yapımında işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman aşk büyüleri etkilerini kısa sürede ortaya koyarak karşılıksız aşkınızın karşılık bulmasını sağlar.

Aşk büyülerinin doğru ritüellerle ve malzemelerle yapılmasından sonra etkisini ve belirtilerini gerçek bir şekilde yansıtır. Yani bu büyülerin uzman medyumlar tarafından yapılmasından sonra istediğiniz insanın size deliler gibi aşık olmasını ve size bağlanmasını sağlamış olursunuz. Böylece istediğiniz kişiyle sonsuza kadar mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşama fırsatını elde edersiniz.

Aşk Vekfinin Tanımı

Aşk vefkleri  aşık etme ve bağlanma konusunda en etkili  yöntemlerden birisidir. Aşk vefkinin en etkili aşk duaları ile birlikte hazırlanmasından sonra yaklaşık olarak 3 gün içerisinde platonik olarak aşk duygusu beslediğiniz insan size aşık olur. Bu sayede kısa sürede sevdiğiniz adamın veya kadının kalbine aşk tohumunu ekmiş olursunuz. Aş vefklerinin hazırlanmasında her zaman işinde uzman olan medyumlar seçilmelidir. Çünkü bu vefklerin etkileri o kadar kuvvetlidir ki yapıldığı andan itibaren yavaş yavaş sonuçlarını göstermeye başlar. Bu yüzden size aşık olmasını istediğiniz kişiye aşk vefki yaptırmak istiyorsanız,  işinde ehli olan medyumlara gitmeniz gerekir.

Aşk Vefki Ve Aşk Büyüleri

Vefkler ve dualarla birlikte hazırlanan çalışmalar aşk büyülerinde en çok tercih edilen yöntemlerden birisidir. Çünkü duaların etkisi diğer kullanılan malzemelerden daha kuvvetli olduğu için her zaman vefk çalışması aşık etme ve bağlamada daha işe yarar.  Aşk vefklerinin hazırlanmasında Havas ve Ledün ilminden yararlanılır. Bu iki ilmi en iyi şekilde bilen ve bu ilimlere hakim olan medyumların seçilmesi ile aşk vefkleri daha başarılı bir şekilde hazırlanır ve etkili sonuçlar ortaya koyulur. Bu yüzden özellikle platonik olarak aşk duygusu yaşayan kişilerin aşk vefklerini hazırlatmaları için muhakkak işinde en uzman olan medyumlara gitmesinde yarar vardır.  En doğru medyum ile yapılan aşk vefkleri her zaman doğru sonuçlar meydana getirir.

Aşk Vefkinin Uygulanması

Aşk vefkinin uygulanmasında her medyum kendi yöntem ve tekniklerini kullanarak işlemleri tamamlar. Bunun yanı sıra aşk vefkleri her zaman kişiye özel olarak yapılmaktadır. Yani vefk kime hazırlanacaksa, onun kişisel bilgileri ve doğum tarihi ile vefkler yazılmaya başlanır. Vefklerin yazılmasında her zaman Arapçanın çok iyi bir şekilde bilinmesi gerekir.

Bunun dışında Kuran-ı Kerim’de yer alan dualar ve ayetlerin de ne anlama geldiğini çok iyi kavramak gerekir. Bütün bu şartlara uyum sağlandıktan sonra aşk vefklerinin doğru bir şekilde yazılması sağlanır. Bunun sonucunda da vefkin etkisi kısa sürede gerçek bir şekilde ortaya çıkar ve istediğiniz kişinin size aşık olmasını ve bağlanmasını sağlamış olursunuz. Dileyen herkes aşk vefklerini işinde uzman olan medyum hocalarına giderek yazdırabilir.

Aşk Etmek İçin Dua Etme

Aşık etme ve bağlanma konularında aşk vefklerinin hazırlanmasında duaların etkisi oldukça fazladır. Bu yüzden aşk vefklerini hazırlayan medyumlar duaların ne anlam ifade ettiğini çok iyi bir şekilde bilmelidir. Aynı zamanda duaların manevi açıdan çok büyük değeri olduğu için aşık etmede yazılan vefklerde kullanılan duaların miktarı da önemlidir. Yani vefklerde ne kadar fazla dualar yer alırsa, bağlanma ve aşık olma durumları o kadar etkili bir şekilde meydana gelir. Bunun için aşk vefklerini hazırlayan medyumların bu unsurlara çok dikkat etmesi gerekir.

Aşk vefklerinin doğru ve etkili dualarla birlikte hazırlanmasından sonra etkisini en geç 1 hafta içerisinde gösterir. Bunun sonucunda da karşılıklı aşk durumları meydana gelir.

Aşk Vekfinin Sonuçları

Aşk vefkinin işinde uzman olan medyumlara yaptırılmasından sonra etkili bir şekilde sonuçlarını gösterir. Bunun sonucunda da büyünün etkisi altında olan kişi tamamen size bağlanır ve sizin istekleriniz doğrultusunda hareket etmeye başlar. Aşağıda aşk vefklerinin doğru bir şekilde yapılmasından sonra meydana gelen belirtiler detaylı bir şekilde verilmektedir:

  • Aşk vefkinin yapıldığı kişilerde bağlanma ve özlem duygusu meydana gelir.
  • Bunun dışında aşk vefkini yapan kişiyi sürekli rüyalarında ve hayallerinde canlandırır.
  • Aynı zamanda aşk vefkinin etkisi altında olan kişi, bağlandığı ve aşık olduğu insanın yanında olmak için her şeyi yapar.
  • Bunun yanı sıra aşk vefki yapılan kişinin iradesi tamamen büyünün etkisi altında olur ve büyüyü yapan kişilerin istekleri doğrultusunda davranışlarını şekillendirir.

Yukarıda verilen belirtilerin meydana gelmesi durumunda aşk vefkinin yapıldığı kolay bir şekilde anlaşılır.

Aşk Vekfi İçin Medyum

Aşk vefkinin yapılmasında her zaman işinde uzman olan medyumların tercih edilmesi gerekir. Aşk vefklerinin hazırlanmasında özellikle Havas ve Ledün ilmi hakkında yeterli derecede donanıma ve bilgiye sahip olunması gerekir. Bunun yanı sıra aşk vefkini hazırlayacak medyumun muhakkak bütün etkili duaların hepsini biliyor olması gerekir. Bütün bu şartların yerine getirilmesinden sonra işinde uzman medyumlar sayesinde aşk vefkleri kısa sürede ve etkili bir şekilde sonuçlarını ortaya koyar. Böylece platonik olarak duyulan aşklar her zaman karşılıklı olur ve aşıklar birbirlerine kavuşarak evlilik yolunda ilk adımları atabilme fırsatını elde eder. Dileyen herkes aşk vefklerini işinde ehli olan medyumlara giderek hazırlatabilir.

Ayrıca Almanya’da ünlü büyücü medyumlara bakabilirsiniz.

Aşk Vefkini Kimler Yaptırabilir?

Aşk vefkini dileyen herkes aşklarına karşılık bulmak için yaptırabilir. Aşk vefklerinin yapılmasında her zaman niyetlerin doğru bir şekilde dile getirilmesi gerekir.  Çünkü edilen niyetler içten ve samimi bir şekilde olduğu zaman hazırlanan vefkler daha etkili bir şekilde sonuçlarını göstermeye başlar. Böylece aşık olma ve bağlanma durumları meydana gelir. Aşk vefklerini hazırlatmak isteyenler, muhakkak işinde tecrübeli ve bilgili olan medyumlara gitmelidir. Bunun sonucunda hazırlanan vefkler her zaman daha kısa sürede etkiler gösterir. Aşklarına karşılık bulmak isteyen herkes işinde profesyonel olan medyumlara gelerek aşk vefklerini hazırlatabilir.

Aşk Vefkine Yazılan Dualar

Aşk vefkinin hazırlanmasında duaların oldukça büyük önemi vardır. Etkili aşk duaları sayesinde hazırlanan vefkler her zaman kuvvetli sonuçlar ortaya koyar.  Aşk vefklerinin hazırlanmasında vefki hazırlayan medyumun yazdığı duaların anlamını bilmesi gerekir. Bununla birlikte yazılan dualar her zaman içten ve samimi bir şekilde okunmalıdır. Bunun sonucunda da edilen niyetler doğrultusunda aşk vefkleri etkilerini göstermeye başlar.

Aşağıda aşk vefklerinin hazırlanmasında etkili olan dualar yer alır. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun.
  • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yurselu ‘aleykuma şuvazun min narin ve nuhasun fela tentesırani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Feyevmeizin la yus’elu ‘an zenbihi insun vela cannun. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yu’refulmucrimune bisiymahum feyu’hazu binnevasıy vel’akdami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Hazihi cehennemulletiy yukezzibu bihelmucrimune. Yetufune beyneha ve beyne hamiymin anin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve limen hafe mekame rabbihi cennetani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Zevata efnanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Fiyhima ‘aynani tecriyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Fiyhima min kulli fakihetin zevcani. Febieyyi alai rabbikuma tukezziban. Muttekiiyne ala furuşim betainuha min istebrak ve cenel cenneteyni dan. Fe bi eyyi alai rabbikuma tukezziban. Fihinne kasıratut tarfi lem yatmishunne insun kablehum ve la can. Fe bi eyyi alai rabbikuma tukezziban.

Yukarıda verilen duaların anlamlarının da çok iyi bir şekilde bilinmesi gerekir. Çünkü dualarla vefklerin yazılmasında her zaman anlamına uygun bir şekilde niyetlerin edilmesi oldukça önemlidir.

Aşk Büyüleri İle Birini Bağlama

Aşk büyülerinin yapımı her medyum tarafından farklı bir şekilde meydana gelir. Çünkü aşk büyülerinin türlerinin çok fazla olmasından dolayı yapılma yolları da oldukça farklıdır. Bu yüzden aşk büyülerinin en etkili olanını yaptırmak her zaman daha etkili sonuçlar verilmesine vesile olur.

Genellikle aşk büyüleri büyünün yapılacağı kişinin özel eşyası veya fotoğrafı ile yapılır. Bu malzemelerin üzerine çeşitli türden duaların ve tılsımlı sözcüklerin okunmasından sonra büyünün etkisi direkt olarak karşı tarafa ulaşır. Bunun sonucunda da aşık olmasını istediğiniz insan size kısa sürede ve etkili bir şekilde deliler gibi bağlanır. Bu yüzden aşk büyülerinin yapımında işinde en hızlı olan medyumu seçmeniz gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

En Etkili Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Muhabbet Esmaları ve Duaları

en-etkili-ask-buyusu
En kuvvetli aşk büyüsü yapılışı sevdiklerine bir an önce kavuşmak isteyen kişilerin internet üzerinden araştırdığı büyü... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Aşk Duası Ritüeli ile Sevdiğine Kavuş

ask ritueli nasil yapilir
Aşk ritüelleri ve aşk duaları ilişkilerde ve evliliklerde meydana gelen sorunları ortadan kaldırmak amacı ile uygulanmaktadır.... Devamını oku

En Etkili Aşk Duası Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask duasi hangisidir
Aşık etme duaları sayesinde garantili bir şekilde karşılıksız aşklara çözümler bulunabilir. İstenilen aşk dualarının okunmasında dikkat... Devamını oku

Kadını Kendine Aşık Etme Duası

kadini kendine asik etme duasi
Kadınları aşık eden ve bağlayan duaların okunmasında her zaman dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Bu kurallara... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz