Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Eşler Arasında Büyü Belirtileri Nelerdir?

Eşler arasında büyü belirtileri nelerdir, nasıl yapılır? Eşlere yapılan büyüler nelerdir, etkileri nasıldır? Eşlere yapılan büyü bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Eşler Arasında Büyü Belirtileri Nelerdir?

Eşler arasında birçok büyü çalışmaları yapılabilir. Özellikle evli çiftlerden biri evliliklerinde bağlılığın ve sevginin daha fazla artması için bağlama veya eşini yeniden aşık etme büyüsü yaptırabilir. Bunun dışında evli çiftlere üçüncü kişi tarafından da ayırma veya soğutma büyüleri yapılarak mutlu giden evlilikler bitirilebilir.  Bunun sonucunda da çiftler arasında boşanmalar meydana gelir.

Eşlere Yapılan Büyüler Kendini Nasıl Gösterir?

Evli çiftler arasında yapılan büyülerin belirtileri yapılan amaca ve niyete göre farklılık gösterir. Örneğin; çiftlerin arasındaki sorunları veya tartışmaları kaldırmak için yapılan bağlama büyülerinde büyünün etkisinde olan eş,  eskisinden daha çok eşine bağlanır ve eşinden başkasına bakmaz. Daima yuvasına ve eşine bağlı bir şekilde yaşar.

Bunun dışında evli çiftlere dışarıdan birileri tarafından kötü niyetle ayırma veya soğutma büyüsü yapıldığı zaman mutlu giden evlilikler birdenbire dağılmaya başlar ve eşler arasında soğumalar ve birbirlerinden tiksinmeler meydana gelir. Bunun sonucunda da eşler ayrılmak üzere boşanma hazırlıklarına başlar. Bütün bu belirtilerin meydana gelmesinde her zaman işinde uzman olan medyumlara gidilmelidir.

Eşlere Yapılan Büyünün Belirtilerinde Medyumlara Gidilmesi

Eşlerden birinin kendine büyü yapıldığını anladığı zaman direkt olarak işinde uzman olan medyumlara gitmesi gerekir. Büyünün etkisinde olan kişi medyuma şüphelerinden ve kendinde olan değişimlerden bahsederek rabıta bakımı ile hangi büyünün kim tarafından yapıldığına baktırır. Bu bakım sayesinde yapılan büyü hakkında detaylı bilgiler ortaya çıkar.

Büyünün bozulması için işinde uzman ve yetenekli olan medyumlar çeşitli büyü ve vefk çalışmaları yapmaya başlar. Bu sayede kısa sürede yapılan büyüler etkisini uzaklaştırır ve ortadan kaybolur. Kendilerine büyü yapıldığını düşünenler kesinlikle ilk olarak işinde yetenekli olan medyumlara gitmelidir.

Eşlere Yapılan Büyüler Nasıl Anlaşılır?

Türkiye’de özellikle mutlu evliliklerin üçüncü kişiler tarafından dağıtılması sıklıkla görülen durumlardan birisidir. Dışarıdan insanlar aşık  oldukları kişilerin evliliklerini ayırma büyüsü ile bozarak kendilerine ayrılan  eşi bağlayabilir. Eşlere yapılan büyüler bu yüzden genellikle nefret veya kıskançlık duyguları doğrultusu ile ortaya çıkar.  Mutlu giden evlilikler dağılarak evli çiftler boşanır ve sonsuza kadar barışmamak üzere herkes kendi yolunu çizer.

Evli çiftlere yapılan ayırma büyüleri kısa sürede anlaşılmaz. Çünkü her iki tarafa da aynı anda büyü etki ettiği için çiftler büyünün yapıldığının farkına varmayabilir. Bunun için evliliklerinde aniden sorunlar veya problemler yaşayanlar muhakkak medyuma giderek kendilerine büyü yapılıp yapılmadığını öğrenmelidir. Bu sayede büyü yapılmışsa, erken zamanda büyünün bozulma işlemlerine başlanabilir.

Eşlere Yapılan Büyünün Amacı

Eşlere yapılan büyülerin amacı vardır. Fakat en çok büyülerin eşlere yapılmasındaki neden, kıskançlık ve elde etme duygusudur. Dışarıdan bir kişinin evli çiftlerden birine aşık olması durumunda bu kişi aşık olduğu kişinin evliliğini bozarak kendisine bağlamak ister. Bunun için de uzman olan medyumlara giderek ayırma veya soğutma büyüsü yaptırır.  Doğru ritüellerle yapılan ayırma büyüsü sayesinde evli çiftler birdenbire tartışmaya başlar ve boşanma kararı alır. Bu sayede ayırma büyüsünü yapan kişi istediği insanı elde ederek onu yanına getirir ve mutlu bir şekilde sevdiği adamla veya kadınla yaşamaya başlar.

Eşler İçin Yapılan Büyünün Fark Edilmesi

Eşlere yapılan büyülerin anlaşılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Bu noktalara bakılması durumunda eşler arasında yapılan büyüler kolay bir şekilde anlaşılır. Aşağıda eşlere yapılan büyülerin belirtileri detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Dışarıdaki insanlar tarafından eşlere yapılan büyülerin sonucunda eşler arasında soğumalar ve nefret duyguları oluşmaya başlar.
 • Bunun dışında eşler arasında boşanma aşamaları başlar. Bununla birlikte eşlerden biri ayrılık aşamasında başka kişiye aşık olur ve eşini aldatma eğiliminde olur.
 • Aynı zamanda eşlerin birbirlerine olan saygısı ve hoşgörüsü azalır. Bunun sonucunda da bir arada yaşama isteği de ortadan kaybolur.

Yukarıda verilen belirtilerin ortaya çıkması durumunda eşlere yapılan büyüler bir başkası tarafından kolay bir şekilde anlaşılır.

Eşime soğutma büyüsü bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Eşlere Ayırma Büyüsünün Yapımı

Eşlere bir başkası tarafından yapılan ayırma büyüsü sonucunda eşler arasında boşanmalar meydana gelir. Bunun dışında eşlere yapılan ayırma büyüsü ile eşler birbirinden soğur ve birbirlerinden nefret etmeye başlar.  Aniden boşanma kararı alarak birbirleriyle olan bağlarını koparmak ister. Bunun sonucunda da ayrılan eşler bir başkaları ile hayatlarına devam edebilme yolunu seçer.

Ayırma büyüsünün yapımında şeytani varlıkların yardımından da yararlanılır. Bu yüzden bu büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı işinde uzman olan medyum hocasına gidilmesi gerekir. Ayırma büyüsünün istenilen niyetler ve amaçlar doğrultusunda yapılmasından sonra eşler kısa sürede birbirlerinden ayrılmış olur ve eşlerden biri geri dönmemek üzere yuvasını terk eder.

Eşlere Yapılan Büyüler Nelerdir?

Eşlere yapılan  büyüler oldukça  fazladır. Bu büyülerin yapılmasındaki amaçlar ve niyetler her zaman farklı sonuçlar meydana getirir. Bu yüzden eşlere yapılacak büyülerin doğru istekler doğrultusunda yapılması gerekir. Genellikle evli çiftlere ayırma büyüsünün yanında soğutma büyüsü de yapılır. Bu büyünün yapılmasından sonra ayrılma durumu meydana gelmez fakat eşler birbirlerinden soğur ve bir süre birbirlerinden ayrı kalmak isterler. Bunun sonucunda da aldatma durumları meydana gelir.

Bunun yanı sıra eşlere bağlama büyüsü de bir başkası tarafından yapılabilir. Örneğin; üçüncü bir kişinin evli çiftlerden birine aşık olması durumunda bu kişinin aşkının karşılık bulması için evli çiftlere bağlama büyüsü yapılır. Bu sayede büyüyü yapan kişi aşkına karşılık bulur. Bunun sonucunda da bağlanan eşlerden biri büyüyü yapanın yanına gider ve eşinden ayrılmak için gerekli işlemleri yapar. Böylece bağlama büyüsü ile platonik aşklara karşılık bulunur.

Eşlere Yapılan Büyülerin Bozulması

Evli çiftlere yapılan büyülerin bozulmasında yapılması gereken adımlar vardır. İlk olarak işinde uzman olan medyumlara gidilerek hangi büyünün yapıldığını öğrenmek gerekir. Daha sonra işinde uzman olan medyumun talep ettiği malzemelerin temin edilmesi gerekir. Bütün malzemelerin medyuma teslim edilmesinden sonra medyum eşlere yapılan büyünün bozulması için yeni bir muska hazırlar. Bu muskayı hazırlarken aynı zamanda doğa üstü varlıkların etkisinden de yararlanır.

Bunun dışında medyumlar eşlere yapılan büyülerin bozulmasında aynı zamanda kişisel bilgiler ve dualarla birlikte vefk hazırlar. Bu vefklerin evde veya kıyafette saklanması durumunda 1 hafta içerisinde yapılan büyüler tamamen etkisini kaybettirir.  Bunun sonucunda da evli çiftler eski mutluluğuna geri döner ve sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşar.

Aşağıda medyumların eşlere yapılan büyünün bozulmasında hazırladığı vefklerde kullandıkları dualar ve ayetler yer alır. Bu dualar şu şekildedir:

 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yurselu ‘aleykuma şuvazun min narin ve nuhasun fela tentesırani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani.
 • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feentelehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben. Ve fakiheten ve ebben. Meta’an lekum ve lien’amikum. Feiza caetissahhatu. Yevme efirrulmer’u min ehıyhi. Ve ummihi ve ebiyhi. Ve sahıbetihi ve beniyhi. Likullimriin minhum yevmeizin şe’nun yuğniyhi.
 • Ayetel Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.

Eşlere Yapılan Büyüyü Bozmak İçin Hangi Medyuma Gidilmelidir?

Eşlere yapılan büyülerin bozulmasında medyum seçimi oldukça önemlidir. Çünkü genellikle eşlere yapılan büyüler kötü niyetle uygulandığı için cinlerin ve şeytanların etkileri de vardır.  Bu tür şeytani varlıkların etkilerini yok etmek için ruhen iletişimi kuvvetli olan medyumlara gidilmesinde yarar vardır. Aynı zamanda Havas ilmi konusunda da yeteri kadar bilgiye ve donanıma sahip olan medyumların da seçilmesi tavsiye edilir.

Bunun yanı sıra vefk yazma ve büyülerin bozulmasında muska yapmada yetenekli olan medyumlar her zaman seçilmelidir. Bu hususlara dikkat edilerek seçilen medyumlar sayesinde yapılan büyüler hemen bozulur ve evli çiftler büyünün etkisinden kurtularak eski mutlu yaşantılarına geri döner.

Eşlere Yapılan Büyülerin Etkileri Nelerdir?

Eşlere büyülerin doğru medyumlar ve malzemelerle birlikte yapılmasından sonra etkileri yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde görülmeye başlar. Bunun sonucunda da eşler arasında akıl almaz derecede tartışmalar meydana gelir ve ayrılma kararı alırlar. Aşağıda eşlere yapılan büyülerin etkilerinin neler olduğu detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Eşlere yapılan büyülerin fark edilmesinde en büyük belirtilerden birisi, eşlerin birbirlerine olan cinsel isteksizliğidir.
 • Bunun dışında evli çiftlerin birbirlerinden iğrenmesi ve nefret etmesi de yapılan büyülerin etkilerini gösterir.
 • Bunun yanı sıra eşlerden birinin başka birine aşık olması ve bu sebepten dolayı eşinden soğuması da yapılan büyülerin etkilerinden birisidir.
 • Ayrıca eşlere yapılan büyülerin etkilerinden biri de eşlerin artık bir arada kalamama durumudur.

Yukarıda verilen etkilerin meydana gelmesi sonucunda eşlere yapılan büyülerin başarılı bir şekilde belirtileri ortaya çıkmış olur.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. mete 3 Ekim 2020 01:06

  hacam esim evi terk etti üç cocugumuz var allah rizasi icin bir yardim edin

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz