Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Gideni Geri Çevirme Ritüeli Nasıl Yapılır?

Gideni geri çevirme ritüeli nasıl yapılır, kimler yapabilir? Gideni geri getirmek için hangi dualar okunmalıdır? Ayrıntılı ve gerçek bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Gideni Geri Çevirme Ritüeli Nasıl Yapılır?

Gideni geri getirme ritüelleri yapıldıktan sonra yaklaşık olarak 10 gün ile 15 gün arasında etkisini göstermektedir.

Kalp Ritüeli İle Gideni Geri Getirme

Kalp ritüeli ile aşk ve bağlanma durumları meydana gelir. Uygulama için aşağıda yer alan adımlar izlenmelidir:

 • Bir adet büyük karton alınmalıdır. Kartonun rengi kırmızı olmalıdır.
 • Kartona büyük bir kalp çizilmelidir ve bu çizgilerden kesilmelidir.
 • Kalbin bir yarısına ritüeli yapanın adı, diğer yarısına ise geri dönmesi istenilenin ismi yazılmalıdır.
 • Hazırlanan kalbin içerisine aynı zamanda o kişi ile ilgili istenilen dilekler yazılabilir.
 • Daha sonra kalp yatak odasının kapısına asılmalıdır.

Ritüel bir defa yapılmalıdır ve 1 ay boyunca bekletilmelidir. Bir ayın sonunda giden sevgili geri döner ve yeniden aşk yaşanır.

Gideni Geri Çevirmek İçin İp Ritüeli

Gideni geri döndürmek için öncelikle bir metre uzunluğunda kalın bir ip alınmalıdır. İpin rengi önemli değildir. Ardından her bir düğüm atışta aşağıda yer alan dua okunmalıdır:

 • Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm. Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm .Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyümü la te’ huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu indehü illa bi iznihi ya’lem.Allahü la ilahe illa hüvel hayyül kayyüm La te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati ve me fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim .Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm.Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm Late’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard menzellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehü vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma.Allahüla ilahe illa hüvel hayyül kayyüm la te’huzühü sinetün vela nevm lehü ma fis semavati vema fil ard men zellezi yeşfeu ındehü illa bi iznihi ya’lemü ma beyne eydihim vema halfehüm vela yühitüne bişeyin min ılmihi illa bima şa’ ve sia kürsiyyühüs semavati vel ard vela yeudühü hıfzühüma ve hüvel aliyyül azim.

İpe tek tek düğüm atıldıktan sonra en son düğümde geri dönmesi istenilenin ismi söylenir ve son düğüm atılır. İp ritüeli son derece kuvvetli olup etkileri bir hafta içerisinde görülmeye başlar. Ritüelin tutması sonucunda terk eden sevgililer arar, aldatan eşler pişman olup eşlerine ve çocuklarına döner. Birini bağlamak için de bu ritüel yapılabilir.

Papaz Büyüsü Ritüeli İle Gideni Geri Çevirme

Papaz büyüsü ritüeli yaptırmak isteyenler bunu evde denememelidir. Büyüler tek başına yapıldığında bazı varlıkların musallat olmasına sebebiyet verebilir. Bu sebepten dolayı öncelikle iyi bir medyum seçilmelidir. Medyum seçimi konusunda kararsız olanlar onların yaptıkları çalışmalara internet üzerinden ulaşabilir. Medyuma gidildikten sonra aşağıdaki uygulamalar yapılır:

 • Büyü için bir adet resim gerekir.
 • Geri dönmesi istenilene ait giysi getirilmelidir. Eğer bu mümkün değilse ona ait herhangi bir eşya da olabilir.
 • Eşyalar getirildikten sonra bu eşyalara tılsımlı sözler söylenir ve büyü bu şekilde tamamlanır.

Papaz büyüsü bir yandan da tehlikeli bir büyüdür. Hata yapılması halinde soğutma özelliği de bulunur.

Giden Sevgiliyi Geri Döndürme Ve Aşık Etme Ritüeli

Giden sevgilileri yeniden aşık etmek isteyenler için aşağıda yer alan ritüel yapılmalıdır:

 • Yarım çay bardağı lavanta yağı alınmalıdır.
 • Bir çay bardağı sandal ağacı yağı temin edilmelidir.
 • Bir kaba lavanta ve sandal ağacı yağı boşaltılmalıdır ve karıştırılmalıdır.
 • Karışım üzerine gül yağı boşaltılmalıdır.
 • En son yasemin yağı eklenerek tüm malzemeler iyi bir şekilde karıştırılmalıdır.

Beyaz bir mumun üzerine karışım sürülmelidir ve bu mum 15 gün boyunca saklanmalıdır. İşlem uygulanırken gidenin geri döneceği hayal edilmelidir. Hazırlanan mum akşamları yarım saat boyunca yakılmalıdır. İşleme mum bitene kadar devam edilir. Mum bittikten sonra giden sevgili arar ve dönmek ister.

Ayrıca eşler arası soğukluğu giderme ritüeli bilgilerine bakabilirsiniz.

Giden Sevgililer İçin Nisan Ritüeli

Giden sevgilileri geri döndüren uygulama Nisan ayının başında yapılmalıdır. Yılda bir kez uygulanan ritüel sayesinde geçmişte terk edenler o sene içerisinde geri döner. Bunun için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • 3 tane renkli ip alınmalıdır. Bunların rengi sırası ile kırmızı beyaz ve pembe olmalıdır.
 • 3 ipin her birine bir dilek yazılmalıdır. Burada gidenle ilgili dilek yazılmalıdır.
 • Daha sonra ipler birbirine bağlanmalıdır.
 • İpler bir ağaca bağlanmalıdır. Ağaca bağlanırken “Bismillahirrahmanirrahim. Yâ Allâhü yâ vâhıdü yâ ehadü enfıhnî minke bi nefhatin hayrin inneke alâ külli şeyin kadîr. Allâhümme ağninî bi helâlike an harâmike ve bi tâatike an masiyetike ve bi fadlike ammen sivâk. Eûzü bike minen nâri ve min ameli ehlin nâri fe enkıznî vağfir lî yâ aziyzü yâ ğaffâr. Yâ Hayyü Yâ Kayyûm. Bismillâhi Allâhü Ekber. Yâ İlâhena ve ilâhe külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente. Allâhümme lekel hamdü lâ ilâhe illâ ente yâ hannânü yâ mennânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ entel hannânül mennânü bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Ya Hayyü Ya Kayyûm Ve İlâhüküm ilâhün vâhıd, lâ ilâhe illâ hüve er rahmânürrahiym. Elif Lâm Mîm,Allâhü lâ ilâhe ilâ hüvvel hayyül kayyum. Allâhümme innî eselüke bi enne lekel hamde lâ ilâhe illâ ente yâ mennânü yâ hannânü yâ bediessemâvâti vel ardi yâ zel celâli vel ikrâm. Yâ hayrel vârisiyn. Ya erhamer râhimin. Yâ semiyad düâ. Yâ Allâhü yâ Allâhü ya Allâhü yâ âlimü yâ âlimüyâ semiyuyâ hakiymü yâ mâlikü yâ melikü yâ selamü yâ hakku yâ kaîmüyâ muhsiyyâ mutiyyâ mâniûyâ muhyîyâ muksitüyâ hayyü yâ kayyûmüyâ ehadü yâ samedüyâ rabbi yâ rabbi yâ rabbi yâ vehhâbü yâ ğaffâruyâ kariybülâ ilâhe illâ ente sübhâneke ente hasbî ve nimel vekîl” duası okunmalıdır.
 • Ağaca bağlı ipler Nisan ayı boyunca çıkarılmamalıdır.

Giden Koca İçin Döndürme Ritüeli

Giden kocalar için yapılan ritüellerden bir tanesi de yıldız ritüelidir. Uygulama gece yarısında yapılmalıdır. Yıldızlı bir gecede gökyüzüne bakılarak giden kocaya seslenilmelidir. Burada terapi yöntemi kullanılmalıdır. Bunun için gözler kapatılmalıdır ve hayal edilmelidir.  Uygulama yıldız olan her gece yapılabilir. Etkileri görülmeye başladıktan sonra aşağıda yer alan değişimler görülmektedir:

 • Giden kocalar gittikleri yerlerde mutsuz olur.
 • Hayatında sevgilisi olanlar sevgililerinden ayrılır.
 • Çocuğuna karşı ilgisiz olan babalar ritüel sayesinde ilgi göstermeye ve vakit ayırmaya başlar.
 • Eşine soğuk davranan kocalar ritüel sayesinde daha yakın davranır.
 • Eşler arasındaki muhabbet artar ve yaşanan tartışmalar son bulur.
 • Araması imkansız görülen kocalar aramaya başlar.
 • Boşanmış çiftler yeniden evlenme kararı alır ve aralarındaki sevgi bağları yeniden kuvvetlenir.

Ayna Ritüeli İle Terk Edenleri Döndürme

Ayna ritüeli giden erkekler için yapılan bir uygulamadır. Bu sebepten dolayı terk eden kadınlar için etkili değildir. Birçok kadın ayrılma döneminde depresyona girer ve terk edildikleri kişi tarafından bir daha aranılmayacağı ümitsizliğine düşülür. Fakat yapılan ritüellerde en önemli nokta, olumlu düşüncedir. Yapılan olumlamalar sonucunda imkansız gibi görünen her olay gerçek yapılır. Bu uygulama için öncelikle bir tane ayna alınmalıdır. Bu ayna açılıp kapanan ve küçük olmalıdır. Ardından ayna elde tutularak aynaya aşağıda yer alan olumlamalar yapılmalıdır:

 • Giden sevgilim geri dönecek.
 • Sevgilim de beni seviyor.
 • Terk edilsem de sevildiğimi düşünüyorum.
 • Kafamda gelemeyeceğine dair ne düşünce varsa hepsini iptal ediyorum.
 • Terk eden sevgilim tarafından geri karşılanacağımı biliyorum.
 • Sevdiğim insanla yeniden gerçek mutluluğu bulacağım.

Bu sözler söylendikten sonra ayna kapatılmalıdır ve bir daha asla açılmamalıdır. İşlem bir kez yapılmalıdır ve daha sonra sabırlı bir şekilde beklenilmelidir. Bu süreç zarfında sevgiliye ya da eski eşe kesinlikle mesaj atılmamalıdır.

Uygulama özellikle gece yapıldığında daha etkili olmaktadır. Ayna kapatıldıktan sonra kimsenin görmeyeceği ve böylece de açılmasının engelleneceği bir yere konulmalıdır. Terk eden arayınca ayna açılmalıdır. Bu uygulama sayesinde zihin gücünün ne kadar önemli olduğu anlaşılmaktadır. İnsanlar akıllarından geçirdikleri enerjilerin ve düşüncelerin bütünüdür. Ritüel uygulanırken beyinde asla geri gelemeyeceği düşüncesi geçmemelidir. Bir kere bile böyle düşünülmesi durumunda tüm etkiler yok olur.

Kırmızı Bandana Ritüeli İle Gideni Geri Getirme

Kırmızı renk aşkın sembolüdür. Bu sebepten dolayı özellikle buluşmalara gidilirken kırmızı renkte eşyalar kullanılması karşı tarafı etkilemekte önemli bir adımdır. Terk eden ya da ayrılmak isteyip giden sevgililerin geri dönmesi için de bir adet kırmızı bandana alınmalıdır. Ardından tüm enerji ile bandananın takıldıktan sonra giden sevgililerin geri geleceği düşünülmelidir. Bu şekilde ayna karşısında yaklaşık olarak 5 dakika boyunca beklenilmelidir. Daha sonra giden kişi aranmalıdır ve görüşmek istenildiği söylenmelidir. Eğer buna ikna edilmezse ona kırmızı bandana ile resim atılmalıdır. Burada amaç, bir şekilde bandananın o kişi tarafından görülmesidir. Adımlar gerçekleştirildikten sonra ilk görüşte aşk yaşanır ve giden insan yeniden dönmek ister.

Gökkuşağı Ritüeli İle Giden Kadını Geri Döndürme

Eşini ya da sevgilisini terk eden kadınlar için aşağıda yer alan uygulama yapılmalıdır:

 • Yağmur yağdıktan sonra gökyüzünde gökkuşağının olduğu bir gün dışarı çıkılmalıdır.
 • Gökyüzüne bakarak giden sevgili ile konuşulmalıdır. Ona ne kadar ihtiyaç duyulduğu ve hala büyük bir sevgi beslendiği söylenilmelidir.
 • Bu işlem tek başına iken yapılmalıdır. Her yağmur sonrası gökkuşağı olmadığı için etkili bir ritüeldir. Bu sebepten dolayı fırsatlar kaçırılmamalıdır.
 • Ritüel gerçekleştikten sonra kadınlar arar ve özlem duyduklarını söyler. Bunun yanı sıra karşılıksız olarak sevdiğiniz biri için de bu uygulama yapılabilir. Aynı şekilde aşka karşılık bulunur ve yeni ve güzel bir ilişki başlar.

Gideni Geri Getirme Ritüellerinde Dikkat Edilecek Noktalar

Gidenin dönmesini sağlayan ritüellerde öncelikle yakılması gereken zihnin tamamen boşaltılmasıdır. Kalabalık bir zihin her zaman dikkat dağınıklığına sebep olduğu için uygulamalarda hata yapma oranı da artar. Bunun yanı sıra ritüellerde dua edilmeden önce abdest alınarak temizlik sağlanmalıdır. Ayrıca bu dualardan önce bilinen dilek duaları da okunabilir.

Bunun yanı sıra giden insanlara karşı herhangi bir şekilde öfke duyulmamalıdır. Onlara yapılan telepatilerde nefret duygusu enerji aktarımını engellemektedir. Dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise, ritüelin yapıldığı başkasına söylenmemelidir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Duası Nasıl Edilir?

sevgiliyi geri goturme yontemleri
Terkeden sevgiliyi geri döndürme büyüleri eski sevgiliyi yeniden aşık etmek için kullanılan büyülerdendir. Bu büyüler ile... Devamını oku

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir, Gideni Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

gideni geri getirme buyusu nasil yapilir
Gideni geri getirme büyüsü ile özellikle eski sevgilinizin size geri dönmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evini Terk Eden Adamı Geri Getirme Pişman Etme Ritüeli

evi terk eden adami geri getirme
Evini bırakıp giden adamlar için kurşun döktürme, bağlama, aşk, vb. gibi ritüeller yapılabilir. Evden Giden Adam... Devamını oku

Gideni Geri Çevirme Garanti Aşk Ritüeli

gideni geri cevirme
Gideni döndüren aşk ritüellerinde resimler, sevgiliye ait eşyalar kullanılmaktadır. Gideni geri çevirme ritüelleri hem evde tek... Devamını oku

Giden Kadını Evine Geri Döndürme Duası

giden kadin evine geri nasil dondurulur
Erkeklerin sevgililerini veya eşlerini geri döndürmeleri için yapmaları gereken önemli kurallar vardır. Bu kurallara ayak uydurulduğu... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz