Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Hüddam Büyüsü Nedir, Hüddam Büyüleri Nasıl Yapılır?

Hüddam Büyüsü Nedir, Hüddam Büyüleri Nasıl Yapılır?

Hüddam büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar, ne zaman etki gösterir? Hüddam büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında ayrıntılara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Hüddam Büyüsü Nedir, Hüddam Büyüleri Nasıl Yapılır?

Hüddam büyüsü ile herkes istediği büyüyü yapabilme şansına sahip olur. Hüddamların talimatları ve yönlendirmeleriyle birlikte büyüler yapılarak doğa üstü varlıklarla büyünün yapılmasına eşlik eder.  Hüddam büyüsünün yapılması için medyum hocalarına gidilmesi gerekir. Çünkü, hüddam büyüsünde doğa üstü ve şeytani varlıklarla ruhen olarak iletişime geçilmesinden dolayı bu işlemi doğru bir şekilde medyum hocası yapmalıdır.

Hüddamın Tanımı

Hüddamlar, özellikle aşk ve bağlama büyülerinin yapılmasında önemli rol oynar. Hüddamlar hem bu alemde hem de üçüncü dünyada görevlendirilir. Bu yüzden Hüddamların karakterlerinde değişmeler meydana gelebilir. Hüddamlar kimi zaman öfkeli, kimi zaman ise neşeli bir ruha sahip olabilir.

Hüddam olunabilmesi için muhakkak Hüddam davetinin alınması gerekir. Hüddam davetiyesinin alınmasından sonra büyü yapım ve bozma aşaması için görevlendirilen Hüddamlar, sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirir. Bu sayede büyülerin yapılmasında Hüddamlardan yararlanarak Hüddam ilmi ile ilgili bilgiler kolay bir şekilde öğrenilebilir. Büyü sırasında Hüddamlarla yapılması gereken büyüde, sadece medyum hocası ve Hüddamların birbirleriyle iletişime geçmesi gerekir. Eğer,  Hüdddamlarla yanlış bir şekilde irtibat sağlarsanız,  yapılan büyü ters etkisini gösterir.

Bakır büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Hüddam Çağırmak Mümkün Mü?

Hüddamaları çağırmak elbette mümkündür.  Fakat, Hüddamlarına çağrılmasında muhakkak medyum hocalarına gidilmesi gerekir. Hüddamlar genellikle, büyülerin gerçekleşme aşamasında çağırılır. Bunun dışında büyünün bozulup şeytani varlıkların da uzaklaştırılması için görevlendirilmek üzere çağrılır. Hüddamların çağrılmasında ortamın muhakkak karanlık ve sessiz olması gerekir.

Hüddamların karakterlerinin çift olmasından dolayı bunalıma girdikleri zaman büyünün yapılmasında ters hareketler ve işlemler uygulayarak sizin aleyhinize işlemler yapabilir. Bu durumun sonucunda da hayatınız boyunca bütün işleriniz ters gider. Hüddamların çağrılmasında bu yüzden medyum hocalarına gidilmelidir. Çünkü, medyum hocaları ve Hüdddamlar arasında bu tür olumsuzlukların olması mümkün değildir.

Hüddam Çağırmak Tehlikeli Mi?

Hüddam çağırmak çok tehlikeli bir iştir. Hüddamın çağrılmasından sonra büyü yapanların başına olumsuz durumlar meydana gelebilir. Aşağıda Hüddam çağrılmasında meydana gelen zararlar sırasıyla detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Hüddam çağırmak, dinimizde günah olarak kabul edilir. Hüddam çağıranlar,  Kuran-ı Kerim’in bütün şefaatlerinden uzaklaştırılır.
 • Bununla birlikte Hüddam çağıranlar, kul hakkına girmiş olur. Çünkü, Hüddamlar görevlerini yerine getirirken Kuran-ı Kerim’in ayetlerinden ve surelerinden kendi çıkarları için yararlanır. Bu yüzden sizin yaptıracağınız her bir büyü veya işlemden dolayı siz de kul hakkına girmiş sayılırsınız.
 • Bunun dışında Hüddam çağıranlar, herhangi bir zamanda cinlerin ve iblislerin musallat olmalarına maruz kalabilir.
 • Aynı zamanda Hüddam çağıranlara Allah hiçbir zaman yardım kapılarını açmaz.

Yukarıda verilen zararların meydana gelmemesi için Hüddam çağırmak isteyenler, çok iyi bir şekilde düşünmelidir. Bunun için muhakkak dini ve ilim kaynaklarından bilgiler elde etmelidirler.

Cinlerin Etkisini Yok Etme

Cinlerin yok edilmesi için Hüddamların çağrılması gerekir. Fakat, bu işlemin yapılmasında muhakkak medyum hocalarından yardım alınması gerekir.  Eğer, Hüddamların çağrılmasında hatalar yapılırsa,  Hüddam bu durum sonucunda kişilere musallat olabilir ve onların hayatlarını kötü yönde etkileyecek her şeyi yapabilir. Bunun için özellikle büyünün bozulma işlemi sırasında cinlerin yok olmasını sağlamak için medyum hocalarının Hüddamları görevlendirerek büyünün bozulmasını sağlanmalıdır.

Bunun dışında büyünün bozulmasında cinlerin uzaklaşması için bazı dualar, sureler ve ayetler okunur. Aşağıda cinlerin yok edilmesinde her gün sabah ve akşam okunması gereken sureler ve ayetler detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Süleyman’ın emrine de sabahleyin bir aylık, akşamleyin bir aylık yol almakta olan rüzgârı verdik. Onun için bakır madenini eritip akıttık. Cinlerden de rabbinin izniyle onun maiyetinde çalışanlar vardı. Onlardan kim buyruğumuzdan sapsa, ona yakıcı ateşin azabını tattırırdık. (Sebe Suresi/ 12. Ayet )
 • Süleyman, Davud’a vâris oldu ve dedi ki: Ey insanlar! Bize kuş dili öğretildi ve bize her şeyden(nasipler) verildi. Doğrusu bu, apaçık bir lütuftur. (El-Enbiya Suresi/ 81. Ayet)
 • Onun için dalgıçlık yapan ve bundan başka işler de gören şeytanlardan da onun buyruğu altına verdik. Onların hepsini biz gözetiyorduk. (Enbiya Suresi/ 82. Ayet)
 • Andolsun ki biz, Davud’a ve Süleyman’a bir ilim verdik. Onlar: “Bizi mümin kullarının birçoğundan üstün kılan Allah’a hamd olsun” dediler. (Neml Suresi/ 15. Ayet)
 • Cinlerden, insanlardan ve kuşlardan müteşekkil orduları Süleyman’ın hizmetinde toplandı, hepsi bir arada (onun tarafından) düzenli olarak sevk ediliyordu. (Neml Suresi/ 17. Ayet)
 • Asi olan şeytanları ise zincirlerle bağlı olarak ona boyun eğdirdik. (Sad Suresi/ 38. Ayet)
 • Denize dalarak onun için cevherler çıkaran ve başka işler de gören şeytanları yine onun emrine verdik. (Enbiya Suresi- 21/82)

Yukarıda verilen surelerin 7 gün boyunca okunması sonucunda cinler tamamen kişilerin üzerinde etkisini kaybeder ve bir daha bu sureleri okuyan kişilere yaklaşamaz.

Hüddam Çeşitleri Nelerdir?

Hüddamların görevlendirdikleri alanlara göre birçok türleri vardır. Aşağıda Hüddam çeşitleri hakkında bilgiler yer alır.  Bu bilgileri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • İnsanların akıl sağlıklarının yok olmasına sebep olan Hüddamlar vardır.
 • Bunun dışında aşık etme ve bağlama büyülerinde görevlendirilen Hüddamlar bulunur.
 • Aynı zamanda insanların hayatlarının olumlu veya olumsuz yönde gitmesine destek olan Hüddamlar bulunmaktadır.
 • Bununla birlikte medyum tarafından geçici süreliğine görevlendirilen Hüddamlar da vardır.
 • Birçok kişinin çok kısa zaman diliminde aniden zengin olmasını sağlayan Hüddamlar vardır.

Yukarıda verilen Hüddam çeşitleri, konulara ve görev alanlarına göre daha da arttırabilir. İstediğiniz bir işte başarılı sonuçlar elde etmek veya bir başkasının hayatını kötü olmasını isteyip karşı taraftan intikam almak için Hüddamları çağırabilirsiniz.  Fakat, bunun için muhakkak medyum hocasına gidilmelidir.

Hüddamları Görebilir Miyiz?

Hüddamlar çoğu zaman gözükmez. Çünkü, Hüddamlar hayatları boyunca her zaman çıplak bir şekilde yaşar.  Bu durumdan dolayı Hüddamlar insanlardan utandığı için kesinlikle onlara gözükmez istemez. Bununla birlikte Hüddamların görüntüleri oldukça korkunç bir izlenim verir. Mecburi durumlarda Hüddamlar giyinik bir şekilde insanlara gözükerek onların karşısına çıkabilir.

Hüddamlar bu utanç duygusundan dolayı bazı durumlarda bunalım içerisine girer. Ne yaptığını bilemez. Hüddamların bu ruh haline denk geldiğiniz zaman sizin aleyhinize sonuçlar ortaya çıkabilir. Bu yüzden Hüddamları çağırmak istediğiniz zaman medyum hocasına gitmeniz gerekir. Hüddamlar medyum hocasından çok korktukları için medyum hocasının her dediğini yapmak zorundadır.

Hüddam Büyüsünün Etkisinden Korunmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Hüddam büyüsünün etkisinden korunmak için bazı işlemlerin yapılması gerekir.  Aşağıda Hüddam büyüsü ile karşı karşıya kalanların yapması gerekenler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Hüddam büyüsünden kurtulmak için ilk olarak medyum hocasına gidilmelidir. Medyum hocası Hüddam büyüsünün bozulması için başka Hüddam ile ruhen irtibata geçerek görevlendirir. Görevlendirilen Hüddam sayesinde büyünün etkisi 3 saat içerisinde ortadan kalkar.
 • Bunun dışında Hüddam büyüsünün bozulmasında Muavvizeyetyn duasının (Bismillahirrahmanirrahim, Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs) duasının okunması gerekir. Bu duanın okunması sonucunda yapılan tüm Hüddam büyüleri tamamen ortadan kalkar ve büyünün etkisi altında olan tarafın davranışları eski haline döner.

Yukarıda verilen adımların tek tek uygulanması sonucunda Hüddam büyüsü yapılanlar,  tamamen büyünün etkisinden kurtularak eski yaşamlarına geri döner.

Hüddamlar Büyü Bozabilir Mi?

Hüddamlar, büyü bozma konusunda da görevlendirilmektedir. Özellikle kara büyülerin bozulmasında medyum hocaları Hüddamları çağırarak onlardan yardım alır. Medyum hocaları Hüddamlarla ruhen iletişime geçerek bozulmasını istediğiniz bütün büyülerin etkisinin yok olmasına katkı sağlar.  Bu sayede Hüddamlar size musallat olmuş iblisleri ve cinleri uzaklaştırarak bir daha gelmelerini engeller. Bunun sonucunda da yaklaşık 1 ay içerisinde yapılan herhangi bir büyünün etkisinden tamamen kurtularak davranışlarınız normale döner.

Büyülerin bozulmasında Hüddamların çağrılma işlemini medyum hocası yapmalıdır. Medyum hocasının talimatları ve yönlendirmeleriyle birlikte çağrılan Hüddamlar size hiçbir şekilde zarar vermez. Fakat kendi başınıza Hüddam çağırma olayını gerçekleştirdiğinizde Hüddamlara karşı  yanlış bir hareket  veya  davranış  sergilemeniz durumunda Hüddamlar bir ömür boyu sizi sürekli olarak rahatsız  eder.

Kara büyü nedir, nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Hüddam Büyüsü Kimlere Yaptırılmalı?

Hüddam büyüsünü istediğiniz herkese yaptırabilirsiniz. Bunun için medyum hocasından yardım almanız gerekecektir.  Hüddam büyüsünü her konuda yaptırabilirsiniz. Örneğin; çok sevdiğiniz bir insanı kendinize bağlamak amacıyla Hüddam büyüsünü yaptırarak istediğiniz insanı kendinize aşık edebilirsiniz. Bunun dışında intikam almak istediğiniz kişinin hayatında her daim olumsuzlukların olmasını istediğinizde de Hüddam büyüsünü yaptırmak mümkündür. Bununla birlikte ekonomik anlamda daha çok para kazanıp zengin olmak için de kendinize Hüddam büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Bazı durumlarda ve kişilerde Hüddam büyüsü tutmaz. Örneğin; doğuştan görme engeli olan bir kişiye Hüddam büyüsü kesinlikle yaptırılamaz. Bunun dışında tek yumurta ikizlerine de Hüddam büyüsü yapıldığı zaman hiçbir şekilde etki etmez. Bu yüzden sadece bu kişiler dışında olanlara Hüddam büyüsünü yaptırabilirsiniz.  Bu yüzden büyünün yapılmasında doğru ritüellerin uygulanması için medyum hocasına gidilmesi gerekir.

Hüddam Büyüsü İle Sevdiğini Aşık Etme

Hüddam büyüsü ile çok aşık olduğunuz insanı kendinize bağlayarak mutlu bir hayat sürdürebilirsiniz. Hüddam büyüsü sayesinde aşık olmasını istediğiniz kişinin beynine ve kalbine Hüddamlar sayesinde tılsımlı sözcükler iletilerek sanki karşı taraf kendiliğinden size aşık olmuş gibi hisseder.  Bu sayede istediğiniz kişinin bilinçaltına Hüddamlar aracılığı ile girilerek karşı tarafın bütün ruhu kontrol altına alınabilir.

Hüddam büyüsünün yapılması için muhakkak medyum hocasına gidilmelidir. Medyum hocasının görevlendirileceği Hüddamlar sayesinde en geç 1 hafta içerisinde sevdiğiniz adamı veya kadını kendinize bağlayabilirsiniz. Bununla birlikte medyum hocasının Hüddamlarla  ruhen iletişime geçmesi sizin açınızdan  daha iyi olur.  Çünkü, Hüddamlar bazı zamanlarda ruhsal bunalımlar geçirdiğinde isteklerinizi ters bir şekilde yapabilir. Bu riske girmemek için medyum hocasına gitmekte yarar vardır. Medyum hocasının yapacağı Hüddam büyüsü sayesinde istediğiniz insanla bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Hüddam  Büyüsü İle  Aşık Etme  Kaç Günde  Gerçekleşir?

Hüddam büyüsü ile karşı tarafı kendinize aşık etmek istediğinizde doğru ritüellerin kullanılması sonucunda kısa bir sürede sevdiğiniz kişinin size bağlandığını göreceksiniz.  Hüddam büyüsü ile aşık etme işleminin medyum hocası ile yapılması sonucunda karşı tarafın size aşık olma durumu en erken 7 gün içinde gerçekleşir. Hüddam büyüsünün yapılmasından sonra 7 gün içerisinde istediğiniz kişi size deli gibi aşık olur ve sürekli olarak hep sizi düşünür.

Bunun dışında Hüddam büyüsü ile aşık etme toplamda 40 gün içerisinde etkisini tamamen gösterir. 40 gün içinde büyünün etkisinde olan taraf, ölene kadar sizi her zaman rüyalarında görür ve her zaman sizin yanınızda sonsuza kadar kalır.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz