Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

İzmir En iyi Medyumlar

İzmir’de en iyi medyum hangisi, adresi ve telefonu nedir? İzmir’de aşk büyüsü yapan medyum var mı? İzmir büyücülerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 İzmir En iyi Medyumlar

İzmir’de büyü yaptırmak isteyenler, alanında en uzman medyum hocalarına gitmelidir. Medyumların çoğu para amaçlı büyü yaparken,  bazı medyumlar da insanların hayatlarında güzel olaylar yaşaması için büyü yapar. Bu yüzden her zaman işinde profesyonel ve para amacı gütmeden büyü yapan medyumlara müracaat edilmesi gerekir.

İzmir’de Hangi Büyüler Yapılır?

İzmir’de her konuda büyü yapan medyumlar vardır. Ama bunun için ilk olarak medyumların daha önceden yaptıkları büyü çalışmalarına bakmakta yarar vardır. Çünkü, kendini medyum ilan eden muskacılar veya büyücüler her zaman insanları dolandırarak onların paralarını almaya çalışır. Bu yüzden İzmir’de büyü yaptırmak isteyenler işinde ehli olan medyum Bestami Hoca’ya gitmelidir.

Bestami Hoca, her alanda büyü yapmaktadır. Özellikle bağlama, aşık etme, evlilik, kısmet açma, gideni geri getirme, bolluk büyüsü, vb,  büyü türlerinde çeşitli çalışmalar yaparak her zaman başarılı sonuçlar elde etmiştir. Bu yüzden dileyen herkes medyum Bestami Hoca’ya giderek istedikleri büyüyü gönül rahatlığı ile yaptırabilir.

İstanbul’da ünlü büyücü medyumlara yazımızdan bakabilirsiniz.

İzmir’de Güvenilir Medyumlar

Büyü yaptırma konusunda insanlar her zaman bir şüpheye düşmektedir. Çünkü, her medyum hocası  gizlilik  doğrultusunda büyü yapmamaktadır. Üstelik birçok medyum hocası illegal yollarla büyü yapma çalışmalarını sürdürmektedir. Bu yüzden büyü yaptırmak isteyenler de tereddüde düşebilmektedir.  Bunun için büyü yaptırmak isteyenler, kesinlikle medyum Bestami Hoca’ya gitmelidir.

Bestami Hoca, ruhsatlı olarak çalışan medyumlardan birisidir. Bunun yanı sıra Bestami Hoca’nın vergi levhası da bulunmaktadır. Bu yüzden bu hocaya giderek resmi yollarla büyünüzü kafanızda soru işareti kalmadan yaptırabilirsiniz.  Bestami Hoca’ya büyü yaptırmak isteyenler, kendisine iletişim kanallarından ulaşarak istedikleri büyü çalışmalarını yaptırabilir.

İzmir’de Kısmet Açma Büyüsünün Yapılışı

İşlerinde hiçbir zaman başarılı olamayan ve evlilik yolunda bir türlü ilerleme kat edemeyen kişiler, kısmet açma büyüsüne başvurarak doğuştan kapalı olan veya büyü yapılarak kapatılan kısmetlerini açtırabilir. Bunun için bu büyüyü işinde uzman ve güvenilir olan medyum hocasına yaptırmak gerekir. Büyünün doğru ritüellerle yapılması sonucunda 7 gün içerisinde büyünün yapımı biter ve etkisini göstermeye başlar.

Bu büyüyü yaptırmak isteyenler, Bestami Hoca’yı tercih edebilir. Bestami Hoca, kısmet açma büyüsünü kendi teknikleri ile beraber yaparak 7 gün içerisinde büyünün etkisini göstermesini sağlar. Aşağıda medyum Bestami Hoca’nın kısmet açma büyüsünü nasıl yaptığı detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Medyum Bestami Hocai büyünün yapılacağı kişi ile ocak başına oturur.
 • Daha sonra ocağa yabangülü tohumlarını atarak yakma işlemine başlar.
 • Daha sonra dumanı tüten tütsüyü büyüyü yaptıracak kişinin yüzüne doğru üfleyerek 41 defa “Ya Kerim” ve “Ya Rahim” der.
 • Bu aşamaların yapılmasından sonra büyünün yapılacağı kişinin adını da söyleyerek tılsımlı sözcükler okur.
 • En sonunda büyü etkisini 7 gün içerisinde göstererek kısmeti kapalı olanların kısmetleri açılır. Bunun sonucunda da iş hayatında başarılar elde edemeyenler çok iyi yerlerde olur. Aynı zamanda evlenemeyen ve aşık olamayanlar da hayatlarının aşklarını bularak evlilik yolunda ilerlemeye başlar.

İzmir’de Evlenmek İsteyenlere Büyü Yapılması

Özellikle siz evlenmek istediğiniz zaman sevgiliniz bu duruma olumlu bakmıyorsa, muhakkak partnerinize evlilik büyüsünü yaptırmanız gerekir. Çünkü, evlilik büyüsü sayesinde hayatınızda olan kişinin düşüncelerini komple değiştirerek onun da evliliğe sıcak bakmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapılmasında muhakkak işinde uzman olan medyum hocasının yardımı alınmalıdır. Özellikle Bestami Hoca, evlilik büyüsünü dikkatli ve doğru malzemelerle yaparak karşı tarafın sizinle evlilik konusunda aynı görüşte olmasını sağlar.

Bestami Hoca evlilik büyüsünü yaparken büyünün yapılacağı kişinin saçını kullanır.  Alınan saçın bir kısmı yakılır ve kalan kısmı ise suya atılır. Bu işlemlerin yapılması sonucunda büyünün yapıldığı kişinin davranışları değişmiş olur.

Evlilik büyüsü, toplamda 7 günde hazırlanır. 7 günde büyünün hazırlanmasından sonra etkisini 14 gün içerisinde göstermesi beklenir. Bunun için büyünün çabuk ve etkili bir şekilde belirtilerini göstermesinde muhakkak medyum Bestami Hoca’ya gidilmelidir.

İzmir’de Ayırma Büyüsünü Yapan Medyumlar

Ayırma büyüsü kara büyülerin arasında yerini alır. Bu büyünün yapılması sonucunda mutlu giden evlilikler veya ilişkiler tamamen biter. Bu büyüyü yaptırmak isteyenler, işinde uzman olan medyum hocalarına gitmelidir. Özellikle ayırma büyüsünü medyum Bestami Hoca başarılı bir şekilde yaparak kısa sürede büyünün etkisini göstermesine vesile olur.

Ayırma büyüsünün yapılmasında edilen niyetin doğru olması gerekir. Büyünün doğru ritüellerle yapılması durumunda yaklaşık olarak 14 gün içerisinde büyü etkisini ve belirtilerini göstermeye başlar. Bunun sonucunda da istediğiniz insanı evliliğinden veya ilişkisinden ayrılmasını sağlayarak kendinize deliler gibi bağlayabilirsiniz.

Medyumlar Nasıl Seçilmeli?

Medyumların seçilmesinde göz önünde bulundurulması gereken bazı noktalar vardır. Özellikle güvenilir bir medyum arayışı içerisine girenler,  medyumların sahip oldukları ruhsata ve vergi levhasına bakmalıdır. En iyi ve profesyonel medyumlar her zaman resmi olarak işlerini yürütür. Bunun dışında medyumların Havas ve Ledün ilmi hakkında bilgilere sahip olup olmadığına da dikkat edilmelidir. Aynı zamanda işinde uzman olan medyum her zaman bütün büyüleri yapabilme gücüne sahip olmalıdır.

Bununla birlikte işinde ehli olan medyumların seçilmesinde doğuştan gelen yeteneklerine ve hislerine de bakılmalıdır. Çünkü, medyumluk sonradan meslek olarak yapılacak bir iş değildir. Doğuştan bazı insanlara bahşedilen özel yetenekler doğrultusunda ortaya çıkan bir iştir. Bu yüzden medyum seçimlerinde bu noktalara dikkat edilerek kısa sürede ve etkili bir biçimde büyüler yaptırılabilir.

İzmir’de Nerelerde Büyü Yapılır?

İzmir’de büyü yaptırmak isteyenler, özellikle işinde uzman ve güvenilir medyum hocalarına gitmelidir.  Bu hocalar çeşitli teknikleri ve yöntemleri ile beraber istenilen büyüleri başarılı bir şekilde yapar. İzmir ilinde birçok bölgede büyü konusunda hizmet verilmektedir. Özellikle Bestami Hoca, İzmir’in bütün bölgelerinde yaşayan insanlara ulaşarak onların talepleri üzerine büyüler yapabilmektedir. Bunun için medyum Bestami Hoca’ya gönül rahatlığı ile güvenerek büyüleri yaptırabilirsiniz. Aşağıda İzmir’de büyü hizmeti veren yerler sırasıyla listelenmektedir:

 • Balçova
 • Bergama
 • Bornova
 • Çeşme
 • Foça
 • Gaziemir
 • Karşıyaka
 • Konak
 • Menderes
 • Ödemiş
 • Tire
 • Torbalı
 • Urla

Yukarıda verilen ilçelerde yaşayan herkes, Bestami Hoca’ya ulaşarak istedikleri büyüleri gönül rahtlığı ile yaptırabilir.

İzmir’de Muska Yapan Medyumlar Kimlerdir?

Muska yazdırmak isteyenler, bu konuda daha önceden deneyimi olan medyum hocalarına giderek muskalarını yazdırabilir. Muskaların yazdırılması zararlı değildir. Tamamen iyi amaç doğrultusunda yazılır. Birçok alanda muska yazılması mümkündür. Özellikle bağlama, rızık, başarı, muhabbet, vb. gibi türlerde muskalar yazılarak istenilen niyete göre sonuçlar elde edilir. Bunun dışında kocanızı veya sevgilinizi eve ve kendinize muska ile bağlayarak sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz. Bunun için muska yazdırmak isteyenler, özellikle Havas ilmini çok iyi bir şekilde bilen medyum Bestami Hoca’ya gitmelidir. Bestami Hoca, müşterilerinin istekleri ve niyetleri doğrultusunda muskalar yazarak olumlu sonuçlar elde eder.

İzmir’de Yıldızname Bakan Medyumlar

Yıldıznameye bakılması oldukça önemlidir. Çünkü, yıldıznamenin başarılı bir şekilde bakılması sonucunda kişinin üzerinde büyünün olup olmadığı veya gelecekleri hakkında ne tür durumlarla karşılaşacakları net bir şekilde ortaya çıkar. Bu yüzden yıldıznameye bakmak marifet ve bilgi gerektiren bir iştir. İzmir’de yıldıznamesine baktırmak isteyenler, medyum Bestami Hoca’ya müracaat edebilir. Bestami Hoca, daha önceden de yıldızname bakarak kişilerin geçmişleri ve gelecekleri hakkında detaylı bilgiler elde etmiştir. Bu yüzden güvenerek hocaya başvurabilirsiniz. Bestami Hoca’nın yıldıznameye bakması sonucunda olumsuz durumlar için önceden çözümler üretilebilir.

Ankara medyum hocalar ve yorumlarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

İzmir’de Ruhsatlı Medyumlar Nasıl Aranmalı?

Büyü yaptırmak isteyenler, alanında uzman ve legal yollarla büyülerini yapan medyum hocalarına gitmeleri gerekir. Çünkü gerçek anlamda medyumluk işi ile uğraşacak kişilerin resmi yollarla büyülerini yapması gerekir. Bu kişiler hiçbir zaman ticari amaçlı çalışmaz. Tamamen insanların mutluluğu ve huzuru için hizmet vermeye devam ederler.  Yasa dışı yollarla büyü yapan muskacılar ise sadece insanlardan para koparma amacı ile yalan yanlış büyüler yapar. Bu yüzden bu konuda çok dikkatli olmak gerekir. Güvenilir medyumların her zaman ruhsatı ve vergi levhalarının olması gerekir. Bu yüzden gittiğiniz medyum hocalarının bu belgelerine bakmanızda yarar vardır.

İzmir’de Büyü Bozabilen Medyumlar

Büyülerin bozulması çoğu zaman güç ve yetenek gerektiren bir şeydir. Her büyüyü bütün medyum hocaları bozamaz. Bunun için medyum hocalarının ruhen hislerinin kuvvetli olması gerekir. Büyü bozdurmak isteyenler, işinde uzman olan medyum Bestami Hoca’ya giderek büyülerini kısa sürede doğru bir şekilde bozdurabilir.

Bestami Hoca büyünün bozulmasından önce hangi büyünün kim tarafından yapıldığına bakar.  Daha sonra büyünün türüne göre vefk hazırlar. Bu vefklerde dualar ve ayetler de yer alır.  Hazırlanan vefklerin evde veya kıyafetlerde saklanması durumunda 1 hafta içerisinde yapılan büyünün etkisi tamamen yok olur. Bu yüzden muhakkak büyü bozma konusunda medyum Bestami Hoca’ya gitmelisiniz.

Aşağıda hocanın büyünün bozulmasında hazırladığı vefklerde yazdığı dualardan bazıları yer alır. Bu dualar şöyledir:

 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz