Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Karanfil Büyüsü Nedir, Karanfil Büyüleri Nasıl Yapılır?

Karanfil Büyüsü Nedir, Karanfil Büyüleri Nasıl Yapılır?

Karanfil büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Karanfil büyüsünü kimler yapabilir? Karanfil büyüsünü yapma vakti nedir? Büyü hakkında detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır.

 Karanfil Büyüsü Nedir, Karanfil Büyüleri Nasıl Yapılır?

Karanfil büyüsünün yapılması ile uzakta sürdürülen ilişkilerin son bulup sevenlerin bir araya getirilmesi sağlanır. Bununla birlikte karanfil büyüsünü sizi bırakıp giden eski sevgilinizi veya eşinizi geri getirmek amacı ile de yaptırabilirsiniz. Büyünün yapılmasında muhakkak medyum hocasına gidilmesi gerekir.

Karanfil Büyüsünün Yapılma Amacı

Karanfil büyüsünün yapılması ile kavuşamayan aşıklar bir araya gelir. Bununla birlikte karanfil büyüsünü yaptıranlar, uzaktaki  ilişkilerini kolay bir şekilde yürütme imkanını elde eder. Yani uzakta yürütülmekte olan ilişkilerin son bulup sevgililerin bir araya getirilmesi sağlanır. Karanfil büyüsünün yapılması için toplam 41 adet karanfil alınması gerekir. Bu karanfillerin üzerine tek tek İhlas suresi okunduktan sonra büyü hemen etkisini hissettirir. Daha sonra karanfillerin üzerine surelerin yanında tılsımlı sözcükler de okunur. Her şeyin okunmasından sonra büyü yapıldıktan hemen sonra 3 gün içerisinde karanfiller ateşte yakılır.

Karanfillerin yakılması Perşembe gecesi yapılmalıdır. Cumaya bağlayan gecede karanfillerin yakılması sonucunda imkansız aşklar gerçek olur ve kavuşamayan aşıklar birbirlerine kavuşarak bir ömür boyu mutlu bir şekilde hayatlarına devam eder. Karanfil büyüsünün yapılmasında muhakkak medyum hocasına gidilmesi gerekir. Çünkü büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı yanlış yapılması durumunda ters etkiler meydana gelebilir. Örneğin; kavuşamayan çiftler birleşmek yerine bir ömür boyu tamamen kavuşamadan ayrılır.

Ayrıca kabala büyüsü nedir ve nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Karanfil Büyüsünün Belirtileri

Karanfil büyüsünün yapılmasından sonra etkiler ve belirtiler görülmeye başlar. Özellikle karanfil büyüsünü kendinize bir başkasının aşık olması için yaptığınız takdirde karanfil büyüsünün etkisinde olan taraf, aniden sizi hayallerinde canlandırır. Büyünün etki ettiği kişi gece rüyalarında büyüyü yapan kişiyi görür. Bununla birlikte içinde sürekli olarak size karşı özlem ve aşk duygusu barındırır. Bunun yanı sıra karanfil büyüsünü yaptıranlar, platonik olarak aşık olduğu insanı da kendine bağlayarak mutlu bir ilişkiye adım atar.

Karanfil büyüsünün yapılmasından sonra uzakta ayrı yaşayan sevgililer bir araya gelir ve bir ömür boyu hiçbir zaman ayrılmaz. Karanfil büyüsünün etkisinde kalanlar, sonsuza kadar   büyüyü yapan kişi  ile  hayatlarını  birlikte yaşamak ister ve her anlarında bağlandıkları kişinin yanında  olmasını ister. Büyünün etkisinin ve belirtilerinin kısa sürede kendini göstermesi için muhakkak medyum hocasına gidilerek yardım alınması gerekir.

Karanfil Büyüsü Kuvvetli Mi?

Karanfil büyüsünün etkisi çok kuvvetlidir. Büyünün doğru ritüellerle birlikte yapılması sonucunda yapıldığı andan itibaren hemen etkisini gösterir. Yani büyünün tutma oranı yaklaşık olarak %90 olarak ifade edilir. Karanfil büyüsünün etkisinin güçlü bir şekilde olması için istenilen sayıda karanfillerin alınması ve işlemlerin eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir. Özellikle karanfil büyüsünün son aşaması olan yakma kısmını Perşembe gecesi yapmak gerekir. Perşembe gecesi yapılan büyünün sonucunda ertesi gün büyü hemen etkisini karşı  taraf  üzerinde gösterir.

Karanfil büyüsünün yapılması sonucunda aşık olmasını istediğiniz insanın sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte iki uzak şehirde yaşayıp ilişkilerini yaşamakta zorlanan sevgilileri de bu büyü sayesinde bir araya getirebilirsiniz. Büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı büyüyü kimse kolay kolay bozamaz. Bu sayede sevdiğiniz insanla sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Karanfil Büyüsünün Tarifi

Karanfil büyüsünün yapılmasında uygulanması gereken işlemler vardır. Bu işlemlerin eksiksiz bir şekilde yapılması sonucunda karanfil büyüsü hemen etkisini gösterir. Aşağıda karanfil  büyüsünün yapım aşamaları ayrıntılı  bir şekilde anlatılmaktadır:

 • İlk olarak büyünün yapılması için 41 adet karanfil alınması gerekir.
 • Karanfillerin alınmasından sonra üzerine 40 defa İhlâs suresinin okunması gerekir.
 • Daha sonra tek tek karanfillerin yanması için ateşe atılır.
 • Karanfillerin ateşe atılması esnasında karanfillerin üzerine ayrı ayrı tılsımlı sözcüklerin ve surelerin okunması gerekir.
 • Karanfillerin hepsinin ateşe atılıp yanması sonucunda karanfil büyüsünün yapım aşaması tamamlanmış olur.

Yukarıda verilen işlemlerin hatasız bir şekilde yapılmasından sonra karanfil büyüsü etkisini anında gösterir. Bu sayede istediğiniz kişinin size aşık olduğunu hemen fark edeceksiniz.

Karanfil Büyüsünü Yapma Vakti

Karanfil büyüsünün yapılma zamanları vardır. Bu büyünün istenildiği vakitte yapılması  durumunda büyü  hemen  tutar ve  etkisini belli eder. Karanfil büyüsü kesinlikle Perşembeyi  Cumaya  bağlayan gecede yapılması gerekir. Bu zamanda karanfillerin yakım işlemleri tamamlanmalıdır. Bunun dışında 3 Cuma günlerinde karanfillerin yakım işlemleri tamamlanmalıdır. İstenilen zamanda büyünün yapılması sonucunda sevdiğiniz insan size aşkını o gün ilan eder. Bununla birlikte bir ömür boyu sizinle yaşlanmak istediğini de belirtir.

Karanfil büyüsünün yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarına danışılması gerekir.  Medyum hocalarının bilgileri ve donanımlarıyla birlikte yapılması durumunda büyü etkisini ve  belirtilerini yapılan kişinin  üzerinde hemen fark ettirir. Bu sayede istediğiniz sonucu başarılı  bir şekilde elde ederek sevdiğinizi kendinize bağlamış olursunuz.

Karanfil Büyüsü İle Aşık Etme

Karanfil büyüsünün 40 veya 50 adet alınıp yapılması sonucunda sevdiğiniz insanın size aşık olması kolay bir şekilde sağlanır. Büyünün etkili bir şekilde tutması için kesinlikle verilen sayıda karanfillerin alınıp üzerine tılsımlı sözcüklerin ve surelerin okunup yakılması gerekir.  İstenilen işlemlerin yapılmasından sonra büyü yapılan herkeste hemen tutar.

Büyünün sonucunda bir türlü kavuşamayan âşıklar ve çiftler bir araya gelerek ömür boyu geri kalan hayatlarına birlikte devam eder. Bununla birlikte ayrı ayrı şehirlerde yaşayan çiftler ise  bir daha ayrılmamak üzere bir  araya gelip   birbirlerine kendilerini adar. Karanfil büyüsü her zaman mutlu aşkların simgesi olarak kendini kanıtlamaktadır.

Karanfil Büyüsünün Tutma Süresi

Karanfil büyüsünün yapılmasından sonra tutma süresi büyünün yapıldığı kişiden kişiye göre  farklılık  gösterir Bununla  birlikte büyünün doğru ritüellerle  yapılıp  yapılmaması da büyünün   etki etme ve  tutma  süresini etkiler. Karanfil büyüsünün işinde uzman medyum hocası ile birlikte yapılması sonucunda yaklaşık olarak en geç 15 günde tamamen etkisini gösterir.  15 günün sonunda büyünün etkisinde olanlar, aşık oldukları kişilere özlemlerini ve sevgilerini belli ederek bir araya gelir. Bu sayede büyü doğru bir şekilde uygulandığında hemen etkisini insanlar üzerinde belli eder.

Karanfil büyüsünün 2 hafta içerisinde tutması için karanfillerin büyünün yapılmasından  hemen sonra 3 gün içerisinde yakılması gerekir. Karanfillerin bu süreçte yakılmasından sonra büyünün etkisi kısa sürede belli olur.

Karanfil İle Sevdiğini Geri Döndürme

Karanfil ile sevdiğiniz kişinin sizi bırakıp gitmesi sonucunda geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için bazı uygulamaların yapılması gerekir.  İlk olarak size dönmesini istediğiniz kişi için  40 adet karanfil almanız gerekir. 40 adet karanfilin temin edilmesinden sonra bu karanfillerin üzerine tek tek İhlas suresini okumalısınız. Karanfillerin üzerine İhlâs suresinin okunmasından sonra tek tek ateşe karanfiller atılmalıdır. Karanfillerin ateşe atılması sırasında her atılan karanfilin ardından “Filan oğlu filan yatmasın uyumasın, sabrı kararı kalmasın, filan oğlu filanı bulmayınca ve yanına gelmeyince rahat olmasın” tılsımlı sözcüklerin söylenmesi gerekir. Tılsımlı sözcüklerin söylenmesinden sonra niyetlerin de iyi bir şekilde edilmesinde yarar  vardır.

Aşamaların eksiksiz bir şekilde tamamlanmasından sonra sevdiğiniz insanın size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Bunun sonucunda da sizi bırakıp giden sevgiliniz veya eşiniz pişman olup size geri döner ve bir ömür boyu sizi bırakmaz. Her zaman sizin yanınızda olur.

Bakla büyüsü nedir, bakla büyüleri nasıl yapılır? İçeriğimizden bilgilere ulaşabilirsiniz.

Karanfil Büyüsü Doğru Büyü Mü?

Karanfil büyüsü iyi niyet doğrultusunda yapıldığı için ve sevenleri bir araya getirip onları birbirine bağladığı için tamamen doğru bir büyü olarak kabul edilir. Özellikle insanların aşık  etme ve  bağlama  büyülerinin arasında  en çok tercih ettiği  büyü karanfil  büyüdür. Çünkü bu büyünün yapılmasından sonra etkisini hemen göstermesi yüzünden herkes bu büyünün daha mantıklı olduğunu düşünür.

Büyünün doğru işlem basamaklarından geçtikten sonra yansımaları hemen belli olur. Bu sayede sevdiğiniz adamı veya kadını kendinize aşık olmuş bir şekilde görürsünüz.  Böylece hedefleriniz doğrultusunda hareket ederek istediğiniz kişinin size bağlanmasını sağlama şansını elde edebilirsiniz.

Karanfil Büyüsünün Yapılmasında Okunması Gereken Dualar

Karanfil büyüsünde okunması gereken  dualar vardır. Özellikle büyünün yakılma işleminden önce 40 adet karanfillerin üzerine surelerin veya duaların okunup niyetlerin içten ve samimi bir şekilde edilmesi gerekir. Bütün duaların ve niyetlerin edilmesinden sonra karanfil büyüsünün yakılması gerçekleştirilir. Aşağıda karanfil büyüsünün yapım aşamasında okunması gereken dualar ve sureler aşağıda sırasıyla verilmektedir:

 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

Yukarıda verilen surelerin dışında karanfil büyüsü yapılırken aşağıda  verilen Bakara suresinin  okunması gereken ayetleri  verilmektedir:

 • Vettebeu ma tetlüş şeyatıynü ala mülki Süleyman ve ma kefera süleymanü ve lakinneş şeyatıyne keferu yüallimunen nasas sıhra ve ma ünzile alel melekeyni bi babile harute ve marut ve ma yüallimani min ehadin hatta yekula innema nahnü fitnetün fe la tekfür fe yeteallemune minhüma ma yüferrikune bihı beynel mer’i ve zevcih ve ma hüm bi darrıne bihı min ehadin illa bi iznillah ve yeteallemune ma yedurruhüm ve la yenfeuhüm ve le kad alimu le menişterahü ma lehu fil ahırati min halakıv ve le bi’se ma şerav bihı enfüsehüm lev kanu la’lemun.
 • Ve iz kale ibrahımü rabbi erinı keyfe tuhyil mevta kale e ve lem tü’min kale bela ve lakil li yatmeinne kalbı kale fe huz erbeatem minet tayri fe surhünne ileyke sümmec’al ala külli cebelim minhünne cüz’en sümmed’uhünne ye’tıneke sa’ya va’lem ennellahe azızün hakım.
 • Meselüllezıne yünfikune emvalehüm fı sebılillahi ke meseli habbetin embetet seb’a senabihle fı külli sümbületim mietü habbeh vallahü yüdaıfü li mey yeşa’ vallahü vasiun alım.
 • Ellezıne yünfikune emvalehüm fı sebılillahi sümme la yütbiune emvalehüm fı sebılillahi sümme la yütbiune ma enfeku mennev ve la ezel lehüm ecruhüm ınde rabbihim ve la havfün aleyhim ve la hüm yahzenun.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz