Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Bakla Büyüsü Nedir, Bakla Büyüleri Nasıl Yapılır?

Bakla Büyüsü Nedir, Bakla Büyüleri Nasıl Yapılır?

Bakla büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkisi nasıl ortaya çıkar? Bakla büyüsünü kimler yapabilir? Bakla büyüsü etkisi nasıl yok edilir? Büyü ile ilgili bilgiler için yazımızı okuyabilirsiniz.

 Bakla Büyüsü Nedir, Bakla Büyüleri Nasıl Yapılır?

Bakla büyüsü ile aşık olacağınız kişi karşınıza çıkar ve bir ömür boyu o insanla hayatınızı birleştirebilirsiniz.  Bakla büyüsünü kendisine ilgi göstermeyen evli çiftlerden birisi de yaptırabilir. Bu büyünün sonucunda eşiniz size yeniden aşık olur ve bir ömür boyu size bağlı bir şekilde hayatına devam eder.

Bakla Büyüsünün Amacı

Bakla büyüsünün yapılmasındaki amaç, istediğiniz kişiyi kendinize bağlayarak onunla ölene kadar mutlu bir şekilde hayatınızı sonsuza kadar sürdürmek istemenizdir. Bu büyü sonucunda aşık çiftler birbirlerine kavuşarak aşklarını güzel bir şekilde yaşar. Bunun dışında bakla büyüsünü başkasının mutluluğu için de yaptırabilirsiniz. Örneğin; ailelerin çocuklarının mutluluğunu görmek istedikleri zaman çocuklarına bakla büyüsünü yaptırarak onların evliliklerini görebilme şansını elde edebilir.

Bununla birlikte bakla büyüsü aile içinde problemler yaşanması durumunda ailelerin bir araya gelmesini sağlamak için de bakla büyüsüne başvurulabilir. Bu büyünün işinde uzman olan medyum hocası tarafından yapılması sonucunda herkesin dilekleri ve istedikleri yerine gelir. Aile bireyleri arasında bağlılık ve bütünlük kavramı artar. Bununla birlikte mutluluğa imza atmak isteyen çiftler, bir ömür boyu birlikte yaşlanabilir.

Domuz yağı sürüldüğünü nasıl anlarız? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Bakla Büyüsünün Tutma Süresi

Bakla büyüsünün tutma süresinin çabuk bir şekilde meydana gelmesi için ilk olarak medyum hocalarının desteğini almak gerekir. Bakla büyüsünü medyum hocasının yapması durumunda iki farklı uzak ülkelerden çiftler bile birbirlerine kavuşabilir.  Bununla birlikte düşman ailelerin çocukları da bakla büyüsü sayesinde evlenerek bir ömür boyu mutlu olabilir.  Bunun için bu imkânsız durumların gerçeğe dönüşmesinde yalnızca medyum hocasının etkisi büyük olur.

Bakla büyüsünün medyum hocası tarafından yapılması durumunda yaklaşık olarak etkisini 10 gün içerisinde gösterir. Bunun sonucunda imkânsız ve oluru olmayan aşıklar birbirine kavuşarak hayatlarını birleştirebilir. Aynı zamanda mutsuz giden evlilikler ve ilişkiler de düzelerek güzel bir şekilde günler akıp gidebilir. Büyünün etkisinin 10 günde gerçekleşmesi için uzman ellerden yardım almakta yarar vardır.

Bakla Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Bakla büyüsünü iyi niyet doğrultusunda herkes yaptırabilir. Özellikle sevdiğine kavuşmak ve çok yakınlarında bulunan çiftlerin birbirlerine kavuşmasını isteyenler, bakla büyüsünü gönül rahatlığı ile medyum hocasına giderek yaptırabilir. Bununla birlikte evli çiftlerin aralarındaki problemleri ortadan kaldırmak istemeleri durumunda da bakla büyüsünü yaptırabilir. Aynı zamanda anne ve babasının arasındaki sorunları yok etmek isteyen çocuklar da medyum hocasına gidip bakla büyüsü için gerekli olan işlemleri yaptırabilir

Bakla büyüsünü yaptıran herkesin hayatı gayet güzel bir şekilde ilerlemeye başlar. Evli çiftlerin hayatı daha iyiye gider ve eskisinden daha çok evliliklerini birbirlerine sevgi göstererek sürdürür. Bununla birlikte birbirlerine çok aşık olan çiftler de bakla büyüsünü yaptırdıktan sonra evlilik yolunda ilk adımlarını atar. Aile fertleri arasında meydana gelen kavgaların sonu gelerek aile ilişkileri iyiye gider. Bu etkilerin meydana gelmesini isteyen herkes medyum hocasına giderek bakla büyüsünü yaptırabilir.

Bakla Büyüsü Türleri

Bakla büyüsü edilen niyete göre çeşitli türde yaptırılabilir. Özellikle bakla büyüsünü yaptıranlar, gelecekte kendileri için meydana gelen olayların kendilerine neler sağladığını kolay bir şekilde önceden öğrenebilir. Bunun dışında bakla büyüsünü insanlar kendilerine de yaptırma imkânına sahip olur. İnsanlar büyüyü kendi üzerlerine yaptırdıkları zaman enerjileri ve yıldızları olumlu bir şekilde artar.

Bunun haricinde bakla büyüsünün yapılması sonucunda kişilerin iş ve kariyer hayatları da olumlu yönde ilerlemeye başlar. Büyü sayesinde insanlar kendilerini en yüksek konuma getirerek ekonomik anlamda kendilerine katkı sağlar. Bakla büyüsünün istenildiği niyette yapılması durumunda her türlü sonuçlar olumlu bir şekilde meydana gelir.  Sonuçların olumlu  olması için büyünün kesinlikle uzman medyum hocası tarafından yapılması gerekir.

Bakla Büyüsünün Uygulanışı

Bakla büyüsünün yapılmasında bazı tekniklerin eksiksiz bir şekilde uygulanması gerekir. Bunun için muhakkak medyum hocasına gitmekte yarar vardır Aşağıda bakla büyüsünün yapılmasında uygulanması gereken yöntemler sırasıyla verilmektedir:

 • İlk olarak 40 adet bakla alınır.
 • Daha sonra 10 tane olacak şekilde baklalar dörde ayrılır. Her 10 bakla için sırasıyla “Ya Hannan”, “Ya Mennan”, “Ya Gufran” ve “Ya Sultan”
 • Bu adımdan sonra baklaların arkasına size aşık olmasını istediğiniz kişinin adı yazılmalıdır.
 • Bu işlemin ardından baklaların üzerine tek tek 3  kere olmak şartı  ile İhlas, Ayet  el Kürsi, Salavat-ı Şerif ve “Ammenerresulu” okunmalıdır.
 • Bu surelerin 3 kere okunmasının ardından baklalar ateşte pişirilir. Ateşe baklaların tek tek koyulması aşamasında “benim aşkımdan yanıp tutuşsun ve hemen gelsin” tılsımlı sözcüğün söylenmesi gerekir.
 • Baklaların pişirme işleminin gece yarısından sonra yapılması gerekir.
 • Pişirme işleminin yapılmasının ardından büyü etkisini 41 gün içerisinde tamamen gösterir.

Yukarıda verilen işlemlerin hatasız bir şekilde uygulanmasından sonra bakla büyüsü başarılı bir şekilde yapılır. Bunun sonucunda da sevdiğiniz insan size aşık olur ve bağlanır.

Bakla Büyüsü Hangi Problemleri Çözer?

Bakla büyüsünün yapılmasından sonra ortadan birçok problem kalkar. Problemlerin kalkmasının ardından birbirlerini seven herkes hayatlarına mutlu bir şekilde devam eder. Özellikle bakla büyüsünün yapılmasından sonra evli çiftlerin arasında meydana gelen tartışmalar ve kavgalar tamamen yok olur. Bunun sonucunda da anne ve babasının  kavgalarından sıkılan çocuklar, ebeveynlerini mutlu gördüklerinde onlar da anne ve babalarına daha çok bağlanır.

Bunun dışında yeni evli olan çiftlerde de meydana gelen kıskançlık ve geçimsizlik durumları da ortadan kalkar. Çiftler uzun yıllar boyunca bakla büyüsü sayesinde evliliklerini mutlu ve  huzurlu bir şekilde yürütmüş olur. Bakla büyüsünü yaptırıp ilişkilerinde sorunlar ve problemler yaşamak istemeyenler, muhakkak medyum hocasına giderek büyünün yapılmasını talep edebilir.

Tartışılan Birine Bakla Büyüsü Yapmak

Bakla büyüsünü yalnızca evli olan çiftler yaptırmamalıdır. Bununla birlikte sevgililer de aralarındaki tartışmaları sonlandırmak ve ilişkilerini sorunsuz bir şekilde yürütmek için bakla büyüsünü yaptırabilir. Özellikle çok uzakta birbirlerinden ayrı yaşayan sevgililer mesafelerden dolayı tartıştıklarında bakla büyüsünü yaptırarak aralarındaki uzaklığın önemini ortadan kaldırıp birbirlerine daha çok bağlanmalarını sağlayabilir.

Bunun dışında platonik aşk yaşayan kişi de bakla büyüsünü yaptırarak platonik bir şekilde aşk beslediği insanı kendine aşık edebilir. Bunun sonucunda da aralarındaki aşk gitgide büyüyerek evlilik yolunda ilerler. Aynı zamanda iş nedeninden dolayı aynı evde belli bir süre yaşayıp daha sonra ayrı şehirlerde yaşamak zorunda kalan sevgililerin de aralarındaki bu soğukluğu bakla büyüsü ile yok ederek birbirlerine sevgilerini ve bağlılığını gösterebilir.

Bakla Büyüsünde Söylenen Sözler

Bakla büyüsü yapılırken baklaları ateşe her atışta 40 kere söylenmesi gereken tılsımlı sözcükler vardır. Aşağıda bakla büyüsü yapılma aşamasında baklaları tek tek ateşe atarken  okunması gereken  tılsımlı sözcükler yer  alır:

 • İlk olarak niyet etmeniz gerekir. Niyet ettikten sonra sevdiğiniz kişinin adını söyleyerek “şu kişiyi çok seviyorum ve o da beni ben gibi sevsin ve bana gelsin” sözcüğünü 40 kere söylemeniz gerekir. Bu sözcüğün söylenmesinden sonra aşık olmasını istediğiniz kişiye gerekli çağrışımlar ve göndermeler yapılır.
 • Bunun dışında bakla büyüsünde büyünün yapılma esnasında “benim aşkımdan yanıp tutuşsun ve hemen gelsin” tılsımlı sözcüğünün de muhakkak söylenmesi gerekir.

Yukarıda verilen tılsımlı sözcüklerin söylenmesinden sonra büyünün etkisi ve tutma süresi daha çabuk bir şekilde gerçekleşir. Bunun için sözcükleri söylemeden önce ilk olarak aşık olmasını istediğiniz kişi hakkında iyi niyette bulunmanız gerekir.

Bakla Büyüsü İle Aşık Etme

Bakla büyüsü ile aşık etme oldukça kolay ve kısa sürede gerçekleşir. Büyünün en çok tercih edilmesindeki sebep de en etkili ve kısa bir sürede tutup insanlarda büyünün yapıldığı gün bile yansımalarını göstermesidir. Bakla büyüsü ile istediğiniz bir insanı kendinize aşık etmek istiyorsanız, kesinlikle büyüyü yapmayı evde denemeyiniz. Direkt olarak medyum hocasına giderek bakla büyüsünü yaptırabilirsiniz.

Medyum hocası büyüyü yaptıktan sonra aşık olmasını istediğiniz insanın aklını başından alarak tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda hareket etmesini sağlamış olursunuz. Bunun sonucunda da istediğiniz insanı kendinize bağlama fırsatını elde edersiniz.

Medyum hocası bakla büyüsü ile aşık etme işlemini yaparken baklaları kese içerisine koyar ve aşık olmasını istediğiniz kişiye özel olacak şekilde tılsımlı sözcükleri söyler. Bu yapılan büyünün karşı tarafın evinde kimsenin ulaşamayacağı ve erişemeyeceği yerde saklanması gerekir. Bunun sonucunda da 40 gün içerisinde büyü etkisini gösterir ve sevdiğiniz insanın size deliler gibi aşık olduğunu görmüş olursunuz.

Cin büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Bakla Büyüsünün Etkisini Yok Etme

Bakla büyüsünün etkisini yok etmek isteyenler, ilk olarak medyum hocasına giderek gerekli bilgileri ve destekleri almalıdır. Medyum hocasının hazırlayacağı tılsımlar veya muskaların evde veya kıyafette saklanması sonucunda bakla büyüsü etkisini kaybeder ve kendinize bağladığınız insan sizden uzaklaşarak eski davranışlarını sergilemeye devam eder.

Bunun dışında bakla büyüsünün etkisinde olanlar, büyünün kendilerine yapıldığını anladıkları zaman ilk olarak sabah ve akşam düzenli olarak her gün Kuran-ı Kerim’den büyünün etkisinin uzaklaşması için sureler okumalıdır. Bu sureleri okumadan önce muhakkak abdest almaları gerekir. Abdestin alınması ile birlikte okunan sureler her zaman büyünün etkisini yok eder. Aşağıda bakla büyüsünün etkisinden kurtulmak isteyenlerin okumaları gereken sureler sırasıyla detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Bakara Suresi: Vettebeu ma tetlüş şeyatıynü ala mülki süleyman ve ma kefera süleymanü ve lakinneş şeyatıyne keferu yüallimunen nasas sıhra ve ma ünzile alel melekeyni bi babile harute ve marut ve ma yüallimani min ehadin hatta yekula innema nahnü fitnetün fe la tekfür fe yeteallemune minhüma ma yüferrikune bihı beynel mer’i ve zevcih ve ma hüm bi darrıne bihı min ehadin illa bi iznillah ve yeteallemune ma yedurruhüm ve la yenfeuhüm ve le kad alimu le menişterahü ma lehu fil ahırati min halakıv ve le bi’se ma şerav bihı enfüsehüm lev kanu la’lemun.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz