Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Domuz Yağı Büyüsü Nedir? Nasıl yapılır? Etkisi ve Zararları

Domuz Yağı Büyüsü nedir, etkisi ve tesiri. Domuz Yağı Büyüleri nasıl yapılır, kişilerde ve hane ev, iş yeri gibi yerlerde sürülmesi yağının kullanılması nasıl olur zararları nelerdir.

 Domuz Yağı Büyüsü Nedir? Nasıl yapılır? Etkisi ve Zararları

Domuz yağı ile yapılan büyünün tanımı ve yapılışı, Havas ilimlerinde en tehlikeli sonuçlar doğuran büyülerden biri olan domuz yağı büyüsünün hakkında en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere günümüzde, yüzyıllar öncesinden kalan çok kuvvetli tesire sahip büyüler hala icra edilmektedir. Özellikle manevi yönden her türlü büyük riski göze almış olanlar tarafından bilhassa icra edilen domuz yağı büyüsü, günümüzde Anadolu’da şer odakları tarafından sıkça başvurulan manevi yöntemler arasında yer almaktadır. Bu yazımızda domuz yağı büyüsü nedir, nasıl yapılır etkisi ve zararları hakkında merak edilen tüm soruların yanıtlarını ilim ve irfan sahibi medyum hocaların izah ettiği şekilde bulabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Kadim büyü kitaplarında ve ezoterik öğretilerde kendine geniş bir yer bulan domuz yağı büyüsü, her ne kadar pek çok kişinin cesaret edip de icra edemeyeceği bir uygulama olsa da günümüzde özellikle Anadolu’da kötü niyetli kimseler tarafından en çok başvurulan ruhani uygulamalardandır. Domuz yağı büyüsü esasında birbirini çok seven karı ve kocanın arasını açmak ya da birbirini sevenlerin yollarını bir daha birleşmemek üzere kökünden ayırmak amacıyla başvurulan kara büyülerdendir. Büyü nasıl yapılır, gerçek büyü çeşitleri ve tarifleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayırma büyüsü olarak Anadolu’da yaşayan tüm medeniyetlerde uygulanan domuz yağı büyüsü ayrıca sevenlerin arasına nifak tohumları serpmenin yanı sıra bazı kişilerin bereketlerinin kaçması ve kazançlarının uçup gitmesi amacıyla da uygulanmaktadır. Dolayısıyla tamamen kara büyüler içinde yer alan domuz yağı büyüsü hem çok etkili hem de kendi içinde birçok tehlikeli barındıran bir büyü çeşididir.

Domuz Yağı Büyüsü Yapmak Günah Mıdır?

İnternet üzerinde yapılan araştırmalarda pek çok kişinin domuz yağı büyüsü günah sorusunu gündeme taşıdığı görülmektedir. Domuz yağı ile yapılan büyü de doğal olarak diğer eşya ve malzemeler ile yapılan büyülerde olduğu gibi dinen yasak kılınan günahlardandır. Domuz yağı büyüsü esasında kadim büyü kitaplarında da özel bir yer tuttuğu için bu tür yüksek tesirli büyüleri yapmak çok daha büyük günah olarak addedilmektedir. Ancak buna rağmen ruhani yönden kendini iblise teslim etmeye dünden razı pek çok kişi domuz büyüsüne başvurarak, rakip gördükleri veya kıskandıkları kişilerin mutluluk dolu düzenlerini paramparça etmeyi başarmaktadır.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Etki Gösterir?

Domuz yapı ile yapılan büyünün de diğer ayırma büyülerinde olduğu gibi genel olarak büyüden etkilenen erkek veya kadının ya da her ikisinin birden gönül bağını sonlandırıp yollarını ayırmasına neden olmaktadır. Fakat domuz yağı büyüsü, büyünün yönlendirildiği erkek veya kadının manevi dünyasını o kadar gizli bir şekilde ele geçirir ki yaşanan sonuçların büyünün etkisinden dolayı olduğunu anlamak sıradan bir insan için neredeyse imkansızdır. Ancak Havas ilimlerinde ve manevi yönden çok üst düzey bir konumda olan medyum hocalar, yalnızca bir bakışla kişide domuz yağı büyüsü olup olmadığını anlayabilmektedir. Domuz yağı büyüsünün etkileri hakkında detaylı bilgileri sıralayacak olursak genellikle şu şekildedir:

 • Büyüden etkilenen kişilerin bir anda mutlu giden evliliklerinin sonlanma noktasına gelmesi,
 • Büyü tesirinde olan kişinin aşk ve sevgi namına hissettiği hiçbir şeyin olmaması,
 • Büyüden etkilenen kişilerin hayatın olağan akışında kavga ve gürültü etmeden, kendi istekleriyle yollarını ayırmak istemesi,
 • Domuz yağı büyüsünün sadece erkeğe ya da kadına yapılması durumunda sonu gelmez kavgaların ve tartışmaların peydahlanması,
 • Domuz yağından olumsuz etkilenen kişilerin işlerinin yolunda gitmemesi, kazançlarının ve evdeki yiyeceklerinin bereketinin kaçması,
 • Aşırı borç yükü altında kalmaları ve borçtan başlarını kaldıramamaları ve benzeri…

Domuz Yağı Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Bir kişiye veya bir eve yönelik domuz yağı büyüsünün icra edildiğine dair birtakım belirtiler bulunmaktadır. Esasında manevi yönden çok güçlü olan ve dünya dışındaki varlıklar ile çok kolay bir şekilde iletişime geçebilen medyum hocalar, bir kişide domuz yağı büyüsünün olup olmadığını tek bir bakışla fark edebilecek ilmi beceriye sahiptir. Fakat yine de bu seviyede manevi yeteneklere sahip olmayan kişiler de birtakım belirtileri göz önünde bulundurarak domuz yağı büyüsü belirtileri hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Domuz yağı büyüsünün olduğunu anlamak için giysilerde, kapılarda, duvarlarda yani kişinin yaşam alanında ve kullandığı şahsi eşyalarda domuz yağı sürülüp sürülmediği gözlemlenebilir. Domuz yağı koyu sarı renkli ve yoğun kıvamlı bir yapıdadır. Dolayısıyla bu yağın eşyalarda ya da yapılarda bıraktığı iz de aynen bu renkte ve formda olmaktadır. Yağ lekelerinin bulunduğu durumlarda domuz yağı büyüsü yapılmış olduğundan şüphelenilebilir. Öte yandan domuz yağı büyüsünden etkilenen kişilerde ve davranışlarında gözle görülen değişimler de şunlardan oluşmaktadır:

 • Büyüden etkilenen kişinin üzerinde düzensiz uyku gözlemlenir (ya çok uyur ya da hiç uyuyamaz, uyuduğunda kabustan başka rüya göremez)
 • Çevreye karşı tahammülsüzlük öfke ve nefret krizleri,
 • Beden rahatsızlıklarının ortaya çıkması daha önce olmayan ağrıların sürekli hale gelmesi
 • İzlenme ve takip edilme hissi
 • Gaipten yani bilinmezden sesler duyma, duvarlarda ve zeminde çeşitli şekiller, biçimler ve formlar görme
 • Sürekli yorgun hissetme, ruhsal huzursuzluk ve derin mutsuzluk hissi

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz yağı büyüsünün bu olumsuz etkiler dışında da birtakım farklı etkiler gösterdiği bilinmektedir. Çünkü domuz yağı büyüsü, yüzyıllar boyunca kadim büyü üstatlarının çalışmaları neticesinde sadece kişiye özel bir şekilde yapılmaktadır. Yani domuz yağı büyüsünde kullanılan malzemeler, icra edilen ritüeller ve söylenen tılsımlı sözler domuz yağı büyüsünün kime yönlendirileceği ve ne amaçla kullanılacağına göre şekillenmektedir. Dolayısıyla domuz yağı büyüsü nasıl yapılır sorusunun herkes için geçerli kesin ve net bir cevabı yoktur. Bu noktada kesin olarak söylenebilecek tek gerçek sadece domuz yağı büyüsünün adından da anlaşılacağı üzere domuz yağı kullanılarak yapılıyor olmasıdır.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsü etkisini ne zaman gösterir sorusuna da net bir şekilde cevap vermek mümkün değildir. Ancak domuz yağı büyüsünün etkilerini sonlandırmak ve tesirini tamamen yok etmek için uygulanması gereken bazı manevi çalışmalar bulunmaktadır. Özellikle domuz yağı büyüsünün kime, ne amaçla ve nasıl yapıldığının deneyimli medyum hocalar ile tespit edilmesinin ardından domuz yağı büyüsü bozma işlemlerine geçiş yapılabilmektedir. Domuz yağı büyüsünde imanlı, inanç ehli sünnet bir Havas aliminden yardım almak büyüden olumsuz etkilenen kişi veya kişilerden büyünün kurtuluşunda çok önemli olmaktadır. Eşini kendine aşık etmek ve bağlamak için dua başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Domuz Yağı Büyüsünden Korunmak İçin Okunacak Dualar

Domuz yağı büyüsünün olumsuz etkilerinden korunmak için okunması gereken dua ve sureler dinimizde aynı zamanda insanların manevi yönden kuvvetlenmesini ve bir koruma kalkanı altına girmelerini sağlamaktadır. Domuz yağı büyüsünden şüphe eden kişilerin okuması gereken sureler şunlardır:

 • Nas Suresi
 • Felak Suresi
 • Ayetel Kürsi

Domuz yağı büyüsünü bozan dua ve uygulamalar arasında şunlar da yer almaktadır:

 • Bir miktar suya Ayet-el Kürsi, İhlas, Felak ve Nas Sureleri okunarak büyü yapılan kişiye 3 yudum içirilip kalanıyla guslettirilir.
 • Sedir ağacının 7 yeşil yaprağı iki taş arasında ezilip su ile karıştırılır.
 • Karışıma Ayet-el Kürsi, İhlas, Felak ve Nas okunur, 3 yudum içirildikten sonra kalanıyla guslettirilir. Euzu besmele ve üç salavatın ardından 7 Fatiha, 7 Ayet-el Kürsi, 7 Kafirun, 7 İhlas, 7 Felak ve 7 Nas Sureleri hasta kişinin üzerine, yatağına, evin her yerine üflenmelidir.
 • Sihir, nazar, büyü gibi tüm rahatsızlıklara Allah’ın izniyle şifa olur. Tuz üzerine okunup suda eritilerek içmek de faydalı olur. Sabah ve akşam Bakara suresinin başından 4 ayet, Ayet-el Kürsi ile birlikte sonrasındaki 2 ayet ve Bakara suresinin son 3 ayeti okunan eve şeytan giremez. Hasta üzerine okunmasında da fayda vardır.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz