Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Kendime veya sevdiklerime büyü yapıldığını nasıl anlarım, evde büyü olduğunu nasıl anlarım sorularının cevapları ve medyum hocaların hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenler yazımızda…

 Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü yüksek medyum hocaların desteği ile alabilmektedir. Yüzyıllar boyunca pek çok büyü üstadının yıllarını vererek uygulamaya geçirdiği bu tür manevi yöntemler, insanlar üzerinde birçok sorun çıkaran manevi etkileri tetiklemektedir. Bu sebeple çok geç olmadan ve kişiler tamamen kontrolden çıkmadan önce büyünün uzmanlar tarafından anlaşılması ve büyü bozum işlemlerine vakit kaybetmeden geçilmesi gerekmektedir. Bu sebeple özellikle internet üzerinde pek çok kadın ve erkek “Üzerimde büyü var mı?” sorusunun yanıtlarını nasıl öğrenebileceğini araştırmaktadır.

Kadim büyü kitaplarında ve ilim sahibi medyum hocaların ellerinde bulundurdukları büyü kitabelerinde, büyünün nasıl etkiler gösterdiğine dair yüzyıllar boyunca edinilen tecrübeler aktarılmıştır. Dolayısıyla hangi büyü icra edilmişse, bu büyünün gösterdiği etkiler kişiler üzerinde bazı davranışların veya durumların oluşmasına vesile olmaktadır. Dolayısıyla bu tür uygulamalarda kişilerin hangi büyüden ne şekilde etki altında kaldığı anlaşılabilmektedir.

Büyünün Varlığı Nasıl Anlaşılır?

Büyünün anlaşılmasında ilk olarak Havas ilimlerinde yüksek mertebe ilim ve irfan bilgisine sahip medyum hocaların desteğine başvurulması tavsiye edilmektedir. Bu sayede kişinin hakikaten büyünün etkisinde mi kaldığı yoksa kendisinde psikolojik bazı sıkıntıların mı baş gösterdiği anlaşılabilmektedir. Genellikle büyünün etkileri ile psikolojide adlandırılan duygu ve davranış bozuklukları benzerlik gösterebilse de kara büyülerin etkileri çok daha kuvvetli ve barizdir. Bu sebeple bu ikisi arasındaki ayrımın en net şekilde yapılabilmesi için alanında uzman, manevi yönü kuvvetli medyum hocalardan profesyonel destek alınması pek çok din alimi tarafından da tavsiye edilmektedir.

Üzerimde büyü var mı yok mu sorusunun yanıtını arayan kişiler, bu konunun açıklığa kavuşması için çevrelerinde deneyimli medyum hoca bulamazlarsa, bu hizmeti internet üzerinden de günümüzün teknolojik imkanlarını kullanarak kolaylıkla icra edebilirler. Büyünün etkisi altında günden güne manevi acılar ve ıstıraplar çeken kişiler, internet üzerinden görüntülü seanslara katılarak kendilerinde büyü olup olmadığını da tespit ettirebilirler. Bağlanma büyüsü nasıl yapılır gerçek bağlılık büyüsü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Büyü Tespiti Nasıl Yapılır?

Manevi yönden çok kuvvetli olan ve dünya dışı varlıklar ile doğrudan kolay bir şekilde iletişime geçebilen medyum hocalar büyü tespitinde ekstra bir uğraş içine girmeden kişinin üzerinde büyü olup olmadığını ilk bakışta anlayabilir. Ancak manevi yönden bu kadar deneyime ve ilmi bilgiye sahip olmayan sıradan insanların büyü tespiti yapmasında kullandığı bazı teknikler ve yöntemler bulunmaktadır. İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda da görüleceği üzere büyünün tespit edilmesinde yani üzerimde büyü var mı nasıl anlarım sorularının yanıtlarında uygulanması gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat ederek büyünün mümkün mertebede en iyi şekilde tespit edilebilmesi söz konusu olabilmektedir. Büyü tespitinde en sık başvurulan uygulamalar 6 farklı işlemdir. Bu 6 farklı işleme dikkat ederek büyünün olup olmadığını, kendi üzerinizde ya da çevrenizde sevdiğiniz kişilerde büyü tesirinin kurulup kurulmadığını anlamanız mümkün olabilmektedir. Büyü tespitinde dikkat edilen işlemler şunlardır:

 • Gözlem yapmak
 • Meditasyon ve ruhani danışmalar yapmak
 • İstihareye yatmak
 • Defedici arındırıcı dualar ve pratikler kullanmak
 • Sarkaç metodu
 • Kehanet metotları

Gözlem Yoluyla Büyünün Anlaşılması

Manevi açıdan ilmi kuvvetli olmayan sıradan insanlar, ruhsal pratiklerin dışında kişinin davranışlarına, hal ve hareketlerine dikkat ederek gözlem yoluyla büyünün anlaşılmasını sağlayabilmektedir. Ancak kesinlikle altını çizerek belirtmek gerekir ki bu tür gözlemler tek başına büyünün varlığını kanıtlayacak unsurlar değildir. İnsanın davranışlarında bazı sonuçlara iten pek çok sebep olabilir. Üzerimde büyü var mı testi ile bu tip gözlemler yapmak mümkündür. Bu sebeple aşağıdaki davranışları gözlemlediğinizde kesin olarak büyü yapıldığından söz edemezsiniz. Bunlar sadece büyünün olup olmadığı konusunda birtakım bilgi sahibi yapan ve şüphelerin artmasını sağlayan etkenlerdir:

 • Ani ruhsal değişiklikler
 • Uyuyamamak veya 13 saatten fazla uyumak
 • Uyuyabildiği durumda sadece kabus görmek, bunun dışında rüya görmemek
 • Tuhaf ağrılar, vücutta gezen ağrı ve sızılar, kesintisiz baş ağrısı
 • Karabasanlar
 • Bir sebep yokken aniden davranış değişiklikleri (çok sevilen mekan veya kişilerden uzak kalma isteği, her zaman yapılan güzel alışkanlıkları terk etme)
 • Öfke ve asabiyet
 • İzlenme hissi
 • Evde gölge, şekil ve formlar görmek
 • Endişeli ve ürkek olmak
 • Bir anda gelen hareket etme isteği ve çok hızlı bir şekilde enerji harcama

Meditasyon ve Ruhani Danışma ile Büyünün Anlaşılması

Ruhani yolculuklara çıkılarak büyünün varlığına ilişkin daha somut deliller elde edilebilir. Bir görü, sezgi, hissediş veya biliş sayesinde büyünün insan manevi dünyası üzerinde kara bir delik gibi oluştuğu fark edilebilmektedir. Özellikle büyünün etkisinde olan bazı kişiler, istemsiz olarak ruhlarında kocaman bir boşluğun peydahlandığını sık sık fark etmektedirler. Bu yönde bilinçli bir ruhsal yolculuğa çıkıldığında kişi içsel odaklanma yaparak bu boşluğun büyünün tesiri olduğunu tecrübe edebilir. Bu yönde içsel yolculuk ve ruhani danışmalar yapmak yine manevi yönden kuvvetli medyum hocaların hazırladıkları vefk ve tılsımlar ile de mümkün olmaktadır. Büyü yapıldığını nasıl anlarız, büyü yapıldıysa ne yapılmalı başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

İstihareye Yatarak Büyünün Anlaşılması

İslam dininde geniş bir yer kaplayan istihareye yatmak, bir nevi ruhani açıdan dünya dışındaki alemden dünya yaşamına ilişkin bilgiler edinmektir. Üzerimde büyü var mı nasıl öğrenebilirim sorusunun yanıtlarını arayanlar istihare yatarak büyünün anlaşılması için gerekli olan manevi sinyalleri rüyalarında yakalayabilirler. Bunun için uyulması gereken adımlar şu şekildedir:

 • İlk olarak ılık bir duş alın ve gevşeyin.
 • Fiziksel olarak hiçbir ağrı çekmediğiniz gün ve kendinizi hafif hissettiğini günde istihare uygulamasını yapmaya özen gösterin.
 • Zihninizi sessiz ve karanlık bir ortamda boşaltın.
 • Manevi durumumu görmek istiyorum diyerek niyet edin ve rüyanızda ruhsal durumunuzu göreceğinize dair inancınızı yineleyerek uykuya dalın.
 • Uyandığınızda baş ucunuzda bulundurduğunuz kağıt ve kaleme hemen gördüğünüz rüyayı hızlı bir şekilde not edin.
 • Bu uygulamayı 3 gece üst üste yaptıktan sonra büyünün varlığına ilişkin detayları öğrenebilirsiniz.

Büyüyü Anlamak İçin Okunacak Ayetler Nelerdir?

Bunların yanı sıra üzerinizde büyü olup olmadığını anlamak için dini açıdan bazı ayetlerin faziletinden yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki ayeti kerimelerin her birini 50’şer kere okuduktan sonra içinizde daralma, sıkıntı, bedeninizde uyuşma ve ağrı gibi hisler hissettiğinizde üzerinizde büyü etkisi tesir olmuş olabilir. Bu ayetler şunlardır:

 • Euzubillahimineşşeytanirracim* Bismillahirrahmanirrahim
 • Felemma el kav kale Musa ma ci’tum bihissihr*İnnellahe seyubtiluh*İnnallahe la yuslihu amelel mufsidun”
 • “Ve imma yenzeğanneke mineş şeytani nezğun festeiz billah*İnnehu semiun alim.”
 • “Rabbehu enni messeniyeş şeytani bi nusbiv ve azab.”
 • “İnne keydeş şeytani kâne daıyfa.”
 • “Ve kur Rabbi euzu bike min hemezatiş şeyatıyn*Ve euzu bike Rabbi ey yahdurun.”
 • “Ve hıfzam min külli şeytanim marid.”
 • “ Ve le kad alimetil cinnetü innehum le muhdarun.”
 • ” Zuk* inneke entel aziyzül keriym”
 • ” E yahsebü el ley yakdira aleyhi ehad.”
 • “Ve lâ tettebiû hutuvâtiş şeytân* innehû lekum aduvvum mubin.”

Eğer bu tür uygulamalarla üzerinizde büyü olduğuna dair şüpheleriniz artıyorsa, ilim sahibi medyum hocaların hizmetlerine başvurarak internet üzerinden bile büyü tespiti yaptırabilirsiniz.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Cagla 25 Nisan 2020 17:25

  Üzerimde sanki kara bulutlar varmış gibi bir his var ne yapabilirim

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz