Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Kendime veya sevdiklerime büyü yapıldığını nasıl anlarım, evde büyü olduğunu nasıl anlarım sorularının cevapları ve medyum hocaların hizmetleri hakkında bilinmesi gerekenler yazımızda…

 Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü yüksek medyum hocaların desteği ile alabilmektedir. Yüzyıllar boyunca pek çok büyü üstadının yıllarını vererek uygulamaya geçirdiği bu tür manevi yöntemler, insanlar üzerinde birçok sorun çıkaran manevi etkileri tetiklemektedir. Bu sebeple çok geç olmadan ve kişiler tamamen kontrolden çıkmadan önce büyünün uzmanlar tarafından anlaşılması ve büyü bozum işlemlerine vakit kaybetmeden geçilmesi gerekmektedir. Bu sebeple özellikle internet üzerinde pek çok kadın ve erkek “Üzerimde büyü var mı?” sorusunun yanıtlarını nasıl öğrenebileceğini araştırmaktadır.

Medyum Bestami Hoca

Bestami Hocaya yaz

Kadim büyü kitaplarında ve ilim sahibi medyum hocaların ellerinde bulundurdukları büyü kitabelerinde, büyünün nasıl etkiler gösterdiğine dair yüzyıllar boyunca edinilen tecrübeler aktarılmıştır. Dolayısıyla hangi büyü icra edilmişse, bu büyünün gösterdiği etkiler kişiler üzerinde bazı davranışların veya durumların oluşmasına vesile olmaktadır. Dolayısıyla bu tür uygulamalarda kişilerin hangi büyüden ne şekilde etki altında kaldığı anlaşılabilmektedir.

Büyünün Varlığı Nasıl Anlaşılır?

Büyünün anlaşılmasında ilk olarak Havas ilimlerinde yüksek mertebe ilim ve irfan bilgisine sahip medyum hocaların desteğine başvurulması tavsiye edilmektedir. Bu sayede kişinin hakikaten büyünün etkisinde mi kaldığı yoksa kendisinde psikolojik bazı sıkıntıların mı baş gösterdiği anlaşılabilmektedir. Genellikle büyünün etkileri ile psikolojide adlandırılan duygu ve davranış bozuklukları benzerlik gösterebilse de kara büyülerin etkileri çok daha kuvvetli ve barizdir. Bu sebeple bu ikisi arasındaki ayrımın en net şekilde yapılabilmesi için alanında uzman, manevi yönü kuvvetli medyum hocalardan profesyonel destek alınması pek çok din alimi tarafından da tavsiye edilmektedir.

Üzerimde büyü var mı yok mu sorusunun yanıtını arayan kişiler, bu konunun açıklığa kavuşması için çevrelerinde deneyimli medyum hoca bulamazlarsa, bu hizmeti internet üzerinden de günümüzün teknolojik imkanlarını kullanarak kolaylıkla icra edebilirler. Büyünün etkisi altında günden güne manevi acılar ve ıstıraplar çeken kişiler, internet üzerinden görüntülü seanslara katılarak kendilerinde büyü olup olmadığını da tespit ettirebilirler. Bağlanma büyüsü nasıl yapılır gerçek bağlılık büyüsü başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Büyü Tespiti Nasıl Yapılır?

Manevi yönden çok kuvvetli olan ve dünya dışı varlıklar ile doğrudan kolay bir şekilde iletişime geçebilen medyum hocalar büyü tespitinde ekstra bir uğraş içine girmeden kişinin üzerinde büyü olup olmadığını ilk bakışta anlayabilir. Ancak manevi yönden bu kadar deneyime ve ilmi bilgiye sahip olmayan sıradan insanların büyü tespiti yapmasında kullandığı bazı teknikler ve yöntemler bulunmaktadır. İnternet üzerinden yapılan araştırmalarda da görüleceği üzere büyünün tespit edilmesinde yani üzerimde büyü var mı nasıl anlarım sorularının yanıtlarında uygulanması gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bu noktalara dikkat ederek büyünün mümkün mertebede en iyi şekilde tespit edilebilmesi söz konusu olabilmektedir. Büyü tespitinde en sık başvurulan uygulamalar 6 farklı işlemdir. Bu 6 farklı işleme dikkat ederek büyünün olup olmadığını, kendi üzerinizde ya da çevrenizde sevdiğiniz kişilerde büyü tesirinin kurulup kurulmadığını anlamanız mümkün olabilmektedir. Büyü tespitinde dikkat edilen işlemler şunlardır:

 • Gözlem yapmak
 • Meditasyon ve ruhani danışmalar yapmak
 • İstihareye yatmak
 • Defedici arındırıcı dualar ve pratikler kullanmak
 • Sarkaç metodu
 • Kehanet metotları

Gözlem Yoluyla Büyünün Anlaşılması

Manevi açıdan ilmi kuvvetli olmayan sıradan insanlar, ruhsal pratiklerin dışında kişinin davranışlarına, hal ve hareketlerine dikkat ederek gözlem yoluyla büyünün anlaşılmasını sağlayabilmektedir. Ancak kesinlikle altını çizerek belirtmek gerekir ki bu tür gözlemler tek başına büyünün varlığını kanıtlayacak unsurlar değildir. İnsanın davranışlarında bazı sonuçlara iten pek çok sebep olabilir. Üzerimde büyü var mı testi ile bu tip gözlemler yapmak mümkündür. Bu sebeple aşağıdaki davranışları gözlemlediğinizde kesin olarak büyü yapıldığından söz edemezsiniz. Bunlar sadece büyünün olup olmadığı konusunda birtakım bilgi sahibi yapan ve şüphelerin artmasını sağlayan etkenlerdir:

 • Ani ruhsal değişiklikler
 • Uyuyamamak veya 13 saatten fazla uyumak
 • Uyuyabildiği durumda sadece kabus görmek, bunun dışında rüya görmemek
 • Tuhaf ağrılar, vücutta gezen ağrı ve sızılar, kesintisiz baş ağrısı
 • Karabasanlar
 • Bir sebep yokken aniden davranış değişiklikleri (çok sevilen mekan veya kişilerden uzak kalma isteği, her zaman yapılan güzel alışkanlıkları terk etme)
 • Öfke ve asabiyet
 • İzlenme hissi
 • Evde gölge, şekil ve formlar görmek
 • Endişeli ve ürkek olmak
 • Bir anda gelen hareket etme isteği ve çok hızlı bir şekilde enerji harcama

Meditasyon ve Ruhani Danışma ile Büyünün Anlaşılması

Ruhani yolculuklara çıkılarak büyünün varlığına ilişkin daha somut deliller elde edilebilir. Bir görü, sezgi, hissediş veya biliş sayesinde büyünün insan manevi dünyası üzerinde kara bir delik gibi oluştuğu fark edilebilmektedir. Özellikle büyünün etkisinde olan bazı kişiler, istemsiz olarak ruhlarında kocaman bir boşluğun peydahlandığını sık sık fark etmektedirler. Bu yönde bilinçli bir ruhsal yolculuğa çıkıldığında kişi içsel odaklanma yaparak bu boşluğun büyünün tesiri olduğunu tecrübe edebilir. Bu yönde içsel yolculuk ve ruhani danışmalar yapmak yine manevi yönden kuvvetli medyum hocaların hazırladıkları vefk ve tılsımlar ile de mümkün olmaktadır. Büyü yapıldığını nasıl anlarız, büyü yapıldıysa ne yapılmalı başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

İstihareye Yatarak Büyünün Anlaşılması

İslam dininde geniş bir yer kaplayan istihareye yatmak, bir nevi ruhani açıdan dünya dışındaki alemden dünya yaşamına ilişkin bilgiler edinmektir. Üzerimde büyü var mı nasıl öğrenebilirim sorusunun yanıtlarını arayanlar istihare yatarak büyünün anlaşılması için gerekli olan manevi sinyalleri rüyalarında yakalayabilirler. Bunun için uyulması gereken adımlar şu şekildedir:

 • İlk olarak ılık bir duş alın ve gevşeyin.
 • Fiziksel olarak hiçbir ağrı çekmediğiniz gün ve kendinizi hafif hissettiğini günde istihare uygulamasını yapmaya özen gösterin.
 • Zihninizi sessiz ve karanlık bir ortamda boşaltın.
 • Manevi durumumu görmek istiyorum diyerek niyet edin ve rüyanızda ruhsal durumunuzu göreceğinize dair inancınızı yineleyerek uykuya dalın.
 • Uyandığınızda baş ucunuzda bulundurduğunuz kağıt ve kaleme hemen gördüğünüz rüyayı hızlı bir şekilde not edin.
 • Bu uygulamayı 3 gece üst üste yaptıktan sonra büyünün varlığına ilişkin detayları öğrenebilirsiniz.

Büyüyü Anlamak İçin Okunacak Ayetler Nelerdir?

Bunların yanı sıra üzerinizde büyü olup olmadığını anlamak için dini açıdan bazı ayetlerin faziletinden yararlanabilirsiniz. Aşağıdaki ayeti kerimelerin her birini 50’şer kere okuduktan sonra içinizde daralma, sıkıntı, bedeninizde uyuşma ve ağrı gibi hisler hissettiğinizde üzerinizde büyü etkisi tesir olmuş olabilir. Bu ayetler şunlardır:

 • Euzubillahimineşşeytanirracim* Bismillahirrahmanirrahim
 • Felemma el kav kale Musa ma ci’tum bihissihr*İnnellahe seyubtiluh*İnnallahe la yuslihu amelel mufsidun”
 • “Ve imma yenzeğanneke mineş şeytani nezğun festeiz billah*İnnehu semiun alim.”
 • “Rabbehu enni messeniyeş şeytani bi nusbiv ve azab.”
 • “İnne keydeş şeytani kâne daıyfa.”
 • “Ve kur Rabbi euzu bike min hemezatiş şeyatıyn*Ve euzu bike Rabbi ey yahdurun.”
 • “Ve hıfzam min külli şeytanim marid.”
 • “ Ve le kad alimetil cinnetü innehum le muhdarun.”
 • ” Zuk* inneke entel aziyzül keriym”
 • ” E yahsebü el ley yakdira aleyhi ehad.”
 • “Ve lâ tettebiû hutuvâtiş şeytân* innehû lekum aduvvum mubin.”

Eğer bu tür uygulamalarla üzerinizde büyü olduğuna dair şüpheleriniz artıyorsa, ilim sahibi medyum hocaların hizmetlerine başvurarak internet üzerinden bile büyü tespiti yaptırabilirsiniz.

Medyum Bestami Hoca

Bestami Hocaya yaz

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Cagla 25 Nisan 2020 17:25

  Üzerimde sanki kara bulutlar varmış gibi bir his var ne yapabilirim

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Katagori: Aşk Büyüleri
Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Ledün İlmi Nedir? İlmi Ledün Hikmet Ve Sırları

ledun ilmi nedir
Ledün ilmini bilenler, hadislerde yer alan bütün sırları ve bilgileri kolay bir şekilde anlar. Ledün ilmine... Devamını oku

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz