Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Kıl Tüy Büyüsü Nedir, Kıl Tüy Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kıl Tüy Büyüsü Nedir, Kıl Tüy Büyüleri Nasıl Yapılır?

Kıl tüy büyüleri nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar? Kıl tüy büyülerini kimler yapabilir? Kıl tüy büyüleri ile ilgili bilgilere yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Kıl Tüy Büyüsü Nedir, Kıl Tüy Büyüleri Nasıl Yapılır?

Vücut kılı ve tüyü büyüsü yapılışı, kadim büyü kitaplarında yer alan manevi uygulamalar arasında en çok dikkat çeken kara büyü türlerinden biridir. Geçmişten günümüze hem erkekler hem de kadınlar tarafından pek çok amaç için uygulanan kıl tüy büyüsü, hem kolay olması hem de kadim büyü kitaplarında ritüellerine dair geniş bilgiler barındırması sebebi ile en çok tercih edilen ruhani çalışmalardan biri olmuştur. Bu sebeple gerek sevdiği insanlara ulaşmak isteyenler gerekse de düşman oldukları kişilerin hayatlarını karartmak için kıl tüy büyüleri nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını arayan erkek ve kadınlar, bu yazımızda merak ettikleri tüm cevapları bulabilirler.

Kıl tüy büyüsü amaçları hakkında detaylara geçmeden önce bu büyülerin ne çeşit büyüler olduğuna değinmekte gerekmektedir. Bilindiği üzere insanın vücuduna ait parçalar ile yapılan kara büyüler çok daha etkili olmasının yanı sıra çok kısa zamanda tesir göstermeleri ile bilinmektedir. Bu yüzden tarihin her döneminde popüler olan kıl tüy büyüsünün neler olduğu da her daim merak konusu olmuştur.

Kıl Tüy ile Yapılan Büyüler Nelerdir?

Özellikle internet üzerinde havas ve ledün ilimleri ile ilgilenen kişilerin ilk araştırdıkları konuların başında kıl tüy ile yapılan kadim büyü uygulamaları gelmektedir. İnsanlara ait kıl ve tüy gibi biyolojik malzemeler kullanılarak yapılan bu büyüler, çok tehlikeli olmalarının yanı sıra insanların taleplerini, yani büyünün amaçlarını da kısa sürede gerçekleştirmesinde etkili olduğu için büyü üstatları tarafından sıkça uygulanmaktadır. Günümüzde halen özellikle Anadolu’daki ezoterik öğretiler arasında yerini alan kıl ve tüy ile yapılan büyü çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

 • Sakal kılı büyüsü
 • Saç teli büyüsü
 • Vücut kılı büyüsü
 • Genital bölge kılı büyüsü
 • Hayvan kılları ile yapılan büyüler

Görüldüğü üzere pek çok çeşidi bulunan kıl tüy ile yapılan büyüler arasında muhakkak en çok icra edileni saç teli ile yapılan büyülerdir. Birbirinden farklı amaçları kısa zamanda gerçekleştirmek için başvurulan bu yöntemler havas ve ledün ilimlerinde uzman medyum hocaların ya da büyü üstatlarının uygulamaları ile icra edilmektedir.

Ayrıca sabun büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Kıl Tüy Büyüleri Niçin Yapılır?

Kıl ve tüy gibi biyolojik maddeler kullanılarak yapılan büyülerin de birbirinden farklı amaçları bulunmaktadır. Vücut kılı büyüsü amaçları insanların iyi niyetlerine dayanabileceği gibi kötü amaçlı kimselerin emellerine de yaramaktadır. Bu büyülerin genel olarak şu amaçlar için icra edildiğini bilmekte herhangi bir mahsur yoktur:

 • Platonik aşk yaşayan yani tek taraflı aşka düşmüş kişilerin, sevdiklerini kendilerine aşık etmek için yapılır.
 • Sevgililer arasındaki aşkı kuvvetlendirmek ve evlilik amaçlı yapılır.
 • Evli kadın ve koca arasındaki aşkı yeniden alevlendirmek, gözü dışarıda olan eşlerin eve bağlanması için yapılır.
 • Birbirini seven sevgililerin ya da evli karı kocanın birbirine düşman olup ayrılması amacıyla yapılır.
 • İşinde ve sosyal yaşamında başarılı olan kimselerin işlerini kaybetmesi, toplum tarafından sürekli küçük düşmesi veya hasta olup yataklara düşmesi için yapılır.

Kadim büyü uygulamaları arasında yer alan pek çok uygulamada olduğu gibi kıl ve tüy büyüleri de hem insanların arasındaki aşk duygularını güçlendirmek hem de bu durumun tam aksine birbirini seven ve yakın olan insanların arasına nifak tohumları serpip bu kişileri ayırma maksadıyla icra edilmektedir. Dolayısıyla kıl ve tüy büyüleri hem aşk büyüleri ve bağlama büyüleri sınıfında değerlendirilmekte hem de yeri geldiğinde çok tehlikeli aşk büyülerinden olabilmektedir. Bu amaçlara yönelik uygulamalar büyü üstatları veya büyünün icra edilmesinde vekalet alan manevi ilim ve irfan sahibi medyum hocalar tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kimler Kıl Tüy Büyüleri Yapar?

Kıl tüyü uygulamaları büyü kitabelerinde açıkça belirtilen ritüellerden oluşmaktadır. Dolayısıyla büyü yapmayı ve büyünün olası maddi ve manevi sonuçlarını göze alabilen herkes kıl ve tüy büyüleri icra edebilir. Söz konusu kadim büyü kitaplarında yer alan uygulamalar herkesin eline geçmeyeceği için genellikle bu tür sağlam kaynaklara sahip olan medyum hocalar ya da büyü üstatları vekalet alarak insanlar için ayırma veya bağlama amaçlı kıl ve tüy büyüleri uygulamaktadır. Ancak genel olarak kıl ve tüy büyüsü yapanlar şunlardan oluşmaktadır:

 • Sevdikleri tarafından sevilmeyen ve onların kendilerine aşık olmasını isteyenler,
 • Eşlerine güvenemeyen, gözü dışarıda olan eşlerin kendilerine bağlanmasını isteyen evliler,
 • Aralarında su sızmayan, birbirini çok seven eşlerin düşman olup ayrılmalarını isteyenler,
 • Kariyerinde zirve yapmış başarılı kişilerin işinden olmasını isteyen düşmanları,
 • Bir kişinin sosyal ve ekonomik statüsünü çekemeyip onun hastalıklarla yatağa düşmesini isteyenler

Her ne kadar ayrılık ve kayıp büyüsü olarak tanımlansa da kıl ve tüy büyüleri günümüzde en çok aşk büyüsü çeşitleri arasında yer alan uygulamalardan biri olarak hatırlanmaktadır. Çünkü saç kılı, sakal kılı ve vücut kılı gibi tamamen biyolojik materyaller alınarak icra edilen bu uygulamalar insanların aşık olması ve kısa sürede aşklarını ilan etmeleri için başvurulan manevi yöntemler arasında yer almaktadır.

Kıl ve Tüy Büyüleri Neden Çok Etkilidir?

Havas ve ledün ilimleri ile yakından ilgilenen ve manevi uygulamalara büyük ilgi duyan kişilerin de yakından bileceği üzere, bir büyünün etkisinin kuvvetli olmasını, bununla birlikte büyünün çok kısa sürede tesir göstermesini sağlayan birtakım koşullar bulunmaktadır. Bu koşulların en başında da büyüde uygulanan ritüeller ile büyünün icra edilmesinde kullanılan malzemelerin organik olup olmayışıdır. Yani insan yaşamına veya hayvan gibi canlılara ait organik parçalar kullanılarak yapılan büyüler çok daha hızlı sürede ve kesin bir şekilde etki göstermektedir.

Örneğin saç teli büyüsü, aşık etme büyüleri arasında bilinen en etkili büyülerden biridir. Bu yüzden pek çok kişi kopan saç tellerini umuma açık alanlarda bırakmamaya gayret eder. Hemen hemen herkes, çevrelerinde tanıdıkları kişilerin kafe, AVM, araba gibi yerlerde kopan saç tellerini fark ettiklerinde bunları itinayla alıp ortadan kaldırdıklarını tecrübe etmiştir. İşte bunun sebebi saç teliyle yapılan büyülerden etkilenmemektir. Kötü niyetli kişilerin herhangi bir şekilde sahip oldukları 1 adet saç teli bile insanların hayatlarında geri dönüşü olmayan sonuçların meydana gelmesini sağlayabilmektedir.

Saç ile Aşık Etme Büyüsü

Kara büyü uygulamalarında öne çıkan saç ile şık etme büyüsü, geçmişten günümüze en çok tercih edilen büyüler arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere saç, bilimsel olarak da insanın sadece kendine ait bir ürün olduğu kanıtlanmış bir parçasıdır. Yani dünyadaki her insanın saç teli sadece kendine özgüdür. Çünkü bu saç tellerinin her birinin içinde insanın organizma olarak varlığında etkili olan DNA yani gen parçaları bulunmaktadır. Bu yüzden saç ile aşık etme büyüsü en güçlü ve en çabuk etki gösteren bağlama büyüleri arasında yer almaktadır.

Saç Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Saç büyüsü insanların büyüden etkilendikleri şekilde hareket etmelerini sağlayan ve temelde bazı kişilere sırılsıklam aşık olup bağlanmalarını sağlayan bir büyü çeşididir. Saç büyüsü belirtileri şunlardan oluşmaktadır:

 • Saç büyüsünden etkilenen kişinin gözü, aşık ettirilmeye çalışılan erkek veya kadından başkasını görmez.
 • Söz konusu aşık olma eylemi aniden gerçekleşir.
 • Büyünün tesiri altında kalan kişi evli ise eşinden boşanmak ve aşık ettirilen kişi ile birlikte olmak ister.
 • Aşık ettirilen kişi her ne kadar bu aşkından zarar görse de ondan vazgeçmez.
 • Saç büyüsünün tesirinde olan kişi akıl ve mantık ölçülerini sağlıklı kullanamaz. Aile ve arkadaşlarını tek bir hareketle silip hayatından çıkarabilir.
 • Saç büyüsü sadece ruhsal değil aynı zamanda bedensel zararlara da neden olur. Bununla ilgili pek çok kaynak bulunmaktadır.

Saç Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kıl ve tüy büyüleri arasına en popüler manevi uygulamaların başında saç kılı büyüsü gelmektedir. Saç büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını arayan kişiler, bu uygulamanın hangi ritüeller ve işlemler ile yapıldığını merak konusu haline getirmektedir. Saç büyüsü 4 aşamada yapılan bir büyüdür. Büyünün uygulama tarzı kolay gibi görünmektedir. Ancak büyü sırasında gözden kaçırılmaması gereken bazı önemli detaylar vardır. Bu itibarla riske girmek istemeyen insanlar büyünün yapılışını bu alandaki uzman kişilere bırakmaktadır.

Özellikle havas ve ledün ilimlerinde tecrübeli ve deneyim sahibi medyum hocalar ile kendilerini gizleyen büyü üstatları bu tür uygulamaları başarı ile yerine getirmektedir. Yine de kendi başlarına saç ile aşk büyüsü yapmak isteyenler için büyünün aşamalarına bizzat uyulması gerektiğini hatırlatmakta fayda bulunmaktadır.

İple ve tuzla kısmet açmak için yapılması gerekenleri inceleyebilirsiniz.

Saç Büyüsü Aşamaları

Aşık ettirilecek kadın veya erkeğin bir adet saç telinin alınması yeterlidir. Bu saç telinin üzerine kişinin ismi ve annesini ismi belirli sayıda okunmalıdır. Bu okuma sayısı ebced hesabına göre kişinin ismindeki harflerden yapılan özel bir hesaplama ile bulunmaktadır. Daha sonra büyünün bu aşamasında üzerine isimler okunmuş saç teli avuç içi büyüklüğünde beyaz ve temiz bir bezle sarılır. Bundan sonra eğer ortaya çıkacak aşkın önünde engel olabilecek insanlar varsa bunların da adı söylenir. Böylelikle aşkın önünde herhangi bir engelin çıkması söz konusu olsa bile bu engeller büyünün tesirleri sebebiyle ortadan kaldırılacaktır.

Saç büyüsünün son aşaması, defin uygulaması olarak adlandırılmaktadır. Bu aşamada saç teli yeniden beyaz bez parçasına sarılır ve yerleşim yerlerinden uzak bir yere götürülerek toprağa gömülür. Saç telinin bulunup çıkarılmaması büyünün bozulmadan etkisini sürdürmesi açısından büyük önem taşır.

Saç Büyüsü Nasıl Bozulur?

Günümüzde pek çok gönül birlikteliğinin ve hatta evliliklerin saç büyüsü ile yapıldığı bilinmektedir. Bu büyünün olumsuz etkilerinden korunmak ve ruhani özgürlüğe kavuşmak isteyen kişiler saç büyüsü nasıl bozulur sorusunun yanıtlarını aramaktadır. Saç büyüsünün bozulmasında ilk olarak kişinin veya kişilerin üzerindeki büyünün gerçekten saç büyüsü olup olmadığı tespit edilmelidir.

Saç büyüsünün tespit edilmesinde en başarılı sonuçlara medyum hocaların çalışmaları ile ulaşmak mümkün olmaktadır. Özellikle havas ve ledün ilimlerinde yüksek bilgi ve birikime sahip medyum hocalar, bir insanın yüzüne baktığı anda onun üzerinde büyü olup olmadığını anlayabilmektedir. Medyum hocalardan bakım hizmeti alınarak saç büyüsünün tespit edilmesi hakinde büyünün çözülme aşamalarına geçilmektedir. Bu aşamalarda yine manevi alanda ilim ve irfan sahibi medyum hocalar, kişiye özel hazırladıkları vefk, tılsım ve muska gibi dua uygulamalarının fazileti ile büyünün etkisi altındaki kişinin büyüden kurtulmasını sağlayabilmektedir.

Büyünün negatif etkisinden kurtulan kişiler, ayrıldıkları kişilere yeniden dönerler, sağlıklarını kaybetmişlerse yeniden şifa bulurlar, işlerinden olmuşlarsa tekrardan başarılı bir şekilde iş hayatına atılabilirler. Ancak bu hizmetlerin gerçekten deneyimli ve uzman medyumlar tarafından yapılmasına özen gösterilmelidir.

POPÜLER YAZILAR

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz