Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Sabun Büyüsü Nedir, Sabun Büyüleri Nasıl Yapılır ve Bozulur? 

Sabun Büyüsü Nedir, Sabun Büyüleri Nasıl Yapılır ve Bozulur? 

Sabun büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkisi nedir? Sabun büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında bilgiler içeriğimizde yer almaktadırç

 Sabun Büyüsü Nedir, Sabun Büyüleri Nasıl Yapılır ve Bozulur? 

Sabun büyüsünün etkisi,  edilen niyete göre farklılık gösterir. Örneğin; büyüyü yaparken sevenleri ayırma niyetinde bulunulduğu zaman bu durum kötü amaçla büyünün yapıldığını gösterir.  Bunun dışında sevdiğiniz insanla kavuşmak için sabun büyüsünü yaptırdığınız zaman ise iyi niyetle büyünün gerçekleşmesini sağlarsınız. Büyünün yapımı oldukça kolay ve az maliyetlidir. Bu yüzden sabun büyüsünü yaptırmak isteyenler, doğru ritüelleri öğrenmek için medyum hocasına danışmalıdır.

Sabun Büyüsünün Tanımı

Sabun büyüsü, hem aşık edip bağlama hem de intikam almak için yapılabilir. Özellikle günlük yaşantınızda sevmediğiniz veya hoşlanmadığınız bir insanın davranışlarını değiştirmesi için sabun büyüsü yapılabilir.  Bu sayede istemediğiniz insanı kendinizden uzaklaştırarak sizinle iletişim kurmasını engelleyebilirsiniz. Bunun haricinde sevdiğiniz ve aşık olduğunuz insanın karşılıklı  olarak  size bağlanmasını  istediğiniz zaman da sabun büyüsünü yaptırabilirsiniz. Bu büyü ile karşı taraf da sizin onu sevdiğiniz gibi, o da sizi sever. Bunun sonucunda da mutlu bir şekilde ilişkinizi yürütebilirsiniz.

Sabun büyüsünün yapımının kolay olmasından dolayı hata yapma durumları da daha fazla meydana gelir.  Bu yüzden sabun büyüsünü yaptırmak isteyenler, muhakkak medyum hocalarına danışıp gerekli bilgileri almalıdır.

İple ve tuzla kısmet açmak için yapılması gerekenleri inceleyebilirsiniz.

Sabun Büyüsünün Tarifi

Sabun büyüsünün yapıldıktan sonra hemen sonra etkisini göstermesinde kullanılan malzemelerin kaliteli ve tam olması büyük bir rol oynar.  Bu yüzden sabun büyüsünü yaparken hem dikkatli bir şekilde adımları uygulamak gerekir hem de kullanılacak malzemelerin tümü satın alınmalıdır.  Aşağıda sabun büyüsünün yapılmasında uygulanması gereken adımlar sırasıyla verilmektedir:

 • İlk olarak bir sabun alınmalıdır. Alınan sabunun kullanılmamış ve çok temiz olması gerekir.
 • Daha sonra 41 veya 23 adet toplu iğnenin temin edilmesi gerekir.
 • Sabun büyüsünün yapılması için 5-7 gün geçmesi gerekir. Çünkü, büyünün yapım aşamasında 41 adet iğnenin sabuna her batırılışında 41 kere farklı tılsımlı sözcüklerin okunması gerekir.  Bu sözcüklerin okunması da zaman alır. 41 tane tılsımlı sözcüklerin okunması için medyum hocasına gidilerek karşı tarafın adı ve doğum tarihi bilgilerinin doğru bir şekilde verilmesi gerekir. Bunun dışında büyünün yapılacağı kişinin resmi de verilebilir.
 • 41 kere tılsımlı sözcüklerin söylenip iğnelerin sabuna batırılması sonucunda büyünün yapım aşaması tamamlanır.
 • Bu işlemin ardından sabunun bir yere gömülmesi gerekir.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde uygulanması sonucunda sabun büyüsünün etkisi hemen kendini gösterir. Sabun büyüsünün kısa sürede tutmasını isteyenler medyum hocasına gitmelidir.

Sabun Büyüsü Kendini Nasıl Belli Eder?

Sabun büyüsünün yapılmasından sonra kısa sürede bazı belirtiler meydana gelir. Aşağıda sabun büyüsü yapıldıktan sonra karşı tarafta görülen değişimler ile ilgili bilgiler yer alır:

 • Sabun büyüsünün yapılmasından sonra karşı tarafın sağlığında sorunlar meydana gelir. Özellikle karın bölgelerinde sürekli olarak ağrılar görülür.
 • Bunun dışında büyünün etkisinde kalan kişi, içine kapanarak tüm sosyal çevresinden tamamen kopar.
 • Bununla birlikte cinsel anlamda isteksizlik ve güçsüzlük durumu meydana gelir.
 • Aynı zamanda büyünün etkisinde olanlar, ekonomik anlamda da başarısızlıklar elde eder.
 • Bunun dışında ruhsal anlamda kendilerini kaybederler. Sürekli olarak etraflarına karşı hep sinirli ve öfkeli bir şekilde davranırlar.
 • Sürekli olarak büyüyü yapan kişiyi rüyalarında görür. Ona karşı hep özlem duygusu içinde olur.
 • 14 gün içerisinde büyü tamamen etkisini göstererek karşı taraf, büyüyü yapan kişi ile bir araya gelir ve onunla sonsuza kadar birlikte yaşama kararı alır.

Yukarıda verilen belirtilerin meydana gelmesi sonucunda sabun büyüsü ile istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz.  Bu sayede karşı tarafı kendinize bağlayarak bütün ipleri elinize alabilirsiniz.

Sabun Büyüsünü Yok Etme

Sabun büyüsünün bozulması oldukça zor ve zaman gerektiren bir işlemdir.  Büyünün bozulması için kesinlikle medyum hocalarına gidilmelidir.  Medyum hocası ilk olarak büyünün olup olmadığını kontrol eder. Büyünün olması durumunda büyünün bozulması için tılsımlar ve vefkler yazar. Bunun sonucunda da bu tılsımların bir hafta içerisinde evde veya kıyafetlerin içinde saklanması gerekir.  3 gün içerisinde büyü tamamen etkisini kaybederek büyünün etkisi altında olan tarafın davranışları eski haline döner.

Bunun dışında sabun büyüsünün bozulması için bazı duaların da okunması gerekir. Bu dualar aşağıda detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

Yukarıda verilen  surelerin 7 gün  boyunca her gün düzenli bir şekilde okunması  gerekir.  Bu surelerin okunması durumunda sabun büyüsü tamamen ortadan yok olur. Ve büyünün etkisi altında olan tarafın davranışları ve hareketleri eskisi gibi olur.

Sabun Büyüsü Neden Yapılır?

Sabun büyüsünün yapılmasında birçok amaçlar vardır. Aşağıda sabun büyüsünün neden yapıldığı ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde açıklanmaktadır:

 • Sevmediğiniz bir insanın akıl ve bedensel sağlığını bozmak için büyüyü yapabilirsiniz.
 • Bununla birlikte hoşlanmadığınız kişinin ailesi ve eşiyle arasını bozmak için de sabun büyüsünü uygulayabilirsiniz.
 • Aynı zamanda işyerinde başarısını kıskandığınız kişinin ekonomik anlamda kötü duruma düşmesine büyüyü yaparak neden olabilirsiniz.
 • İyi niyetle yapıldığı zaman ise sevdiğiniz ve aşık olduğunuz birinin size bağlanmasını sağlayarak onunla bir ömür boyu mutluluğa imza atabilirsiniz.
 • Bunun dışında iş alanında çok fazla çalışma ve faaliyet gösterilmeden de sabun büyüsü sayesinde yüksek konumlara gelinebilir.

Yukarıda verilen amaçlar doğrultusunda sabun büyüsü yapıldığı zaman en geç 7-10 gün içerisinde etkisini çok çabuk bir şekilde gösterir.

Sabun Büyüsü Etkili Midir?

Sabun büyüsünün etkisi oldukça kuvvetlidir.  Yapıldığı zaman hemen karşı tarafta belirtilerini gösterir. Yaklaşık olarak en geç 10 gün içerisinde büyünün etkisi tamamen karşı tarafta görülmeye başlar. Sabun büyüsünün etkisinin çok fazla olmasını isteyenler,  kullanılacak malzemelerin kalitesine de dikkat etmelidir. Bununla birlikte medyum hocasının talimatları ile büyü yapıldığı zaman kısa sürede etkisi daha çabuk görülebilir. Bu yüzden sabun büyüsünün yapılmasında uzman ellerden destek almak gerekir. Bu sayede sevdiğiniz adamın veya kadının büyü yapıldıktan sonra 10 gün içerisinde aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Sabun Büyüsünde Suret Verme

Sabun büyüsünün yapılmasında birçok aşamalar ve uygulamalar gerçekleşmelidir.  Özellikle sabuna suret verme işlemi oldukça yetenek ve marifet gerektiren bir uygulamadır. Sabun büyüsünde suret verme olayının gerçekleşmesi için muhakkak medyum hocasına gidilmelidir. Medyum hocası sabunun üzerine sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda aşık olmasını istediğiniz kişinin el, baş, ayak figürlerini dikkatli bir şekilde çizer.

Sabun büyüsünde suret verme işleminde cinsiyetin belirtilmesi çok önemlidir. Çünkü, medyum hocası suret çizerken karşı tarafın kadın veya erkek olmasına göre cinsel organlarını da açık bir şekilde sabunun üzerine çizer.  Büyünün tutması için cinsel organlarının da sabunun üzerinde belli edilmesi gerekir.

Sabun büyüsünde ustalıkla suret verme işlemi bittikten sonra diğer aşamaya başarılı bir şekilde geçilebilir.

Sabun Büyüsünde Telkin Verme

Sabun büyüsünde telkin verme aşamasının da doğru bir şekilde yapılması gerekir. Suret verme işleminden sonra sabunun üzerine dualar okunur.  Bu dualar sayesinde büyünün tutması kolay bir şekilde  gerçekleşir. Okunacak duanın büyünün yapılma amacına göre oluşturulması gerekir. Örneğin;  sevmediğiniz bir insanın akıl sağlığının kötü durumda olmasını istiyorsanız, 141 defa “Sen delisin, deliler nasıl hareket ediyorsa sen de öyle hareket etmelisin” sözünün söylenmesi gerekir.

Bununla birlikte karşı tarafın çok fazla zarar görmesini istemeniz durumunda ise sabun üzerine çizilen suretin herhangi bir bölümüne toplu iğneyi batırarak karşı tarafın acı çekmesini sağlayıp büyünün ne kadar kuvvetli bir şekilde etkisini göstermesine yardımcı olabilirsiniz. Bu sayede sabun büyüsüne iğne batırarak yapılan işlemde doğrudan büyünün etkisi karşı tarafa geçer. Bu işlemin yapılması için de medyum hocasına gidilmelidir.

Ölü toprağı büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Sabun Büyüsünde Nazar

Sabun büyüsünün nazar işlemi, telkin aşamasından hemen sonra yapılır.  Bu işlemin yapılması için ilk olarak üzerine telkinler ve dualar okunan sabunun beyaz ve temiz bir beze sarılması gerekir.  Bezin sarılmasından sonra 3 gün ve 3 gece evde kimsenin göremeyeceği ve ulaşamayacağı bir yerde saklanması gerekir. Bu işlem sayesinde sabunun mayalanması gerçekleşir.  Bunun sonucunda sabun son aşama için hazır hale getirilir.

Sabun Büyüsünde Su İşlemleri

Sabun büyüsünün son işlemi ise su ile yapılan vasıl kılma işlemidir. Bu işlemin yapılması için 3 gün ve 3 gece bezin içerisinde bekletilen sabunun çıkarılıp suyun olduğu bir yere götürülmesi gerekir. Su kaynakları her yer olabilir.  Göl, ırmak, çeşme,  kuyu ve deniz gibi alanlardan istediğinizi seçerek sabunu atmanız gerekir. Suya atılan sabunun dibe çökmesi durumunda büyünün etkisi bariz bir şekilde aşık olmasını istediğiniz kişide görülür. Büyünün tamamen etki etmesi için sabunun komple erimesi gerekir.

Sabun tamamen eridikten sonra büyünün yapıldığı kişi, sürekli olarak sizi rüyalarında görür. Her zaman sizin yanınızda olmak ister. Bununla birlikte size karşı içinde daimi bir özlem duygusunu barındırır.  Aynı zamanda sizinle iletişime geçmek için her türlü çabayı gösterir. En sonunda bir araya gelerek kavuşma gerçekleşir. Böylece istediğiniz insanı kendinize aşık ederek bir ömür boyu mutluluğa imza atmış olursunuz.

Sabun büyüsünün yapılma aşamalarında hiç kimsenin yanınızda olmaması gerekir. Bununla birlikte suda sabunun eridiğini kimse görmemelidir. Aynı zamanda sabunun 3 gün ve 3 gece bekletilme aşamasında karanlık bir odanın tercih edilmesi gerekir. Bütün bu şartlara uyum sağlanması durumunda sabun büyüsü hemen etkisini gösterir.

Sabun Büyüsünün Tutma Süresi Ne Kadardır?

Sabun büyüsünün etkisinin tamamen görülmesi için ilk olarak sabunun atılan suda hepsinin erimesi gerekir. Sabunun tamamen erimesi durumunda büyü etkisini net bir şekilde gösterir. Sabunun erime süresi kullanılan sabun markasına ve kalitesine göre değişir. Örneğin;  kaliteli ve markalı bir sabunun erime süresi yaklaşık olarak 1 hafta içerisinde gerçekleşir. Fakat kalitesiz  bir şekilde kullanılan sabunlar ise en geç 15 gün içerisinde erir. Bunun için kolay eriyebilen sabunların tercih edilmesinde yarar vardır.

Bunun dışında sabun büyüsünün etkisinin hemen gerçekleşmesini isteyenler, doğru telkinleri okuyup niyetleri etmeleri gerekir. Büyünün yapılmasında ritüellerin hatasız bir şekilde uygulanması sonucunda büyü etkisini 1 haftada göstermiş olur. Bu sayede istediğiniz kişi size aşık olur ve ölene kadar birbirinize bağlı bir şekilde yaşamaya devam etme şansını elde edersiniz.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. Gönül 5 Ekim 2020 18:30

  Sabun büyüsü yaptirmak istiyorum

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz