Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Konya Medyum Hocalar ve Yorumlar

Konya medyum hocalar ve yorumları nelerdir? En iyi Konya medyumu hangisidir? Konya’da aşk bağlama, ayrılık, papaz büyüsü yapan medyum var mı? Konya hocalarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Konya Medyum Hocalar ve Yorumlar

Konya’da yaşayanlar büyü yaptırmak istediklerinde işinde uzman olan medyumlara gitmelidir. Büyülerin uzman medyumlar tarafından yapılmasından sonra etki etmeleri her zaman daha çabuk bir şekilde meydana gelir.  Bu yüzden Konya’da yaşayanlar, büyü yapma konusunda daha önce çalışmaları olan medyumları seçmelidir.

Konya’da Hangi Çalışmalar Yapılır?

Konya’da işinde uzman olan medyumlara gidildiğinde medyumlar her zaman bütün büyü türlerini yapabilme özelliğine sahip olmalıdır. Özellikle medyumların aşık etme ve bağlama büyülerini çok doğru bir şekilde yapıyor olması gerekir.  Bunun dışında evliliklerde meydana gelen ayrılıkların ve soğumaların önüne geçilmesinde evlilik büyüsünü de yapan medyumlar tercih edilmelidir.

Aynı zamanda işte ve sosyal yaşantıda işleri ters gidenlerin kısmet açma büyüsünü de yaptırarak hayatlarında ters giden her şeyi ortadan kaldırabilir. Bu yüzden Konya’da büyü yaptıracaklar, her türlü büyünün yapımına hakim olan medyumlara gitmelidir.

Konya’da Nerelerde Büyü Yapılır?

Konya’da büyünün yapılmasında her yerde oturan insanlara işinde uzman olan medyumlar ulaşmalıdır.  İşinde profesyonel olan Bestami Hoca, Konya dışında da yaşayan insanların yardımına yetişmektedir. Özellikle kargo yolu ile yapılan büyüleri göndererek sahiplerine büyüler kısa sürede ulaştırılır. Bunun sonucunda da yurtdışında bile yaşayan insanlara kadar ulaşmak mümkündür. Dileyen herkes, Konya dışından da Bestami Hoca’ya ulaşarak istedikleri büyüleri gönül rahatlığı ile yaptırabilir.

Konya’da Aşk Büyüsü İle Aşık Etme

Konya’da en çok yaptırılan büyülerden birisi aşk büyüsüdür. Bu büyüyü genellikle aşklarına karşılık bulamayanlar yaptırır. Bunun dışında evliliklerde veya ilişkilerde bağlılığın daha fazla artması için de aşk büyüsü yaptırılabilir.

Aşk büyüsünün yapılmasında büyünün yapılacağı kişinin adı ve soyadı, anne adı, doğum tarihi gibi kişisel bilgiler kullanılır. Bu bilgiler doğrultusunda kişiye özel olarak vefkler veya muskalar hazırlanır. Bu vefklerin veya muskaların hazırlanmasında muhakkak işinde uzman olan medyumları seçmelisiniz. Çünkü büyünün doğru etkiler vermesinde bu husus çok önemlidir. Güvenilir medyumun yaptığı aşk büyüsü yaklaşık olarak 3 hafta içerisinde etkisini gösterir ve istediğiniz insanın size aşık olmasını sağlamış olursunuz.

Konya’da Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Konya’da papaz büyüsünü yaptırmak isteyenler, çok dikkatli olmalıdır. Çünkü papaz büyüsü kara büyülerin arasında yerini alır.  Bu büyünün yapılmasında her zaman kötü niyetlerin meydana gelmesinden dolayı sonuçları da büyünün yapıldığı kişinin hayatında her zaman olumsuz durumlar meydana getirir.

Papaz büyüsü genellikle ayırma ve soğutma durumlarının meydana gelmesi amacıyla yapılır. Bu büyüde bilgiler ve tecrübeler her zaman işe yaramaktadır. İşinde uzman olan Bestami Hoca’ya papaz büyüsünü yaptırdığınızda kısa sürede büyü etkisini gösterir ve dilediğiniz insanın hayatında her şey ters gitmeye başlar.  Bu yüzden bu büyüyü yaptırmak isteyenler medyum Bestami Hoca’yı tercih etmelidir.

Konya’da Muska Kimler Yazdırabilir?

Konya’da muskaların yazılması her zaman iyi niyetler doğrultusunda meydana gelir.  Muskalar büyüler gibi hiçbir zaman etkilerini olumsuz yönde yansıtmaz. Bunun için de muska yazmak her zaman büyüden daha iyidir. Muskaların yazılmasında Havas ve Ledün ilimlerinin çok iyi bir şekilde bilinmesi gerekir.

Bunun dışında işinde uzman olan medyumların her tür muskayı yazıyor olabilme yeteneğine sahip olması gerekir. Örneğin; bağlama, başarı,  rızık ve muhabbet muskalarının her koşulda yapılmasının bilinmesinde yarar vardır. Bu yüzden muska yazdıracaklar her zaman işinde uzman olan medyum Bestami Hoca’ya gitmelidir. Bu konuda en doğru seçim Bestami Hoca olacaktır.

Konya’da Bağlama Büyüsünün Uygulanması

Konya’da bağlama büyüsünü yaptırmak isteyenler, her zaman işinde profesyonel olan medyum hocalarını tercih etmelidir. Özellikle daha önceden bağlama büyüsü konusunda çalışma yapan medyumların çalışmalarına bakmakta yarar vardır. Bağlama büyüleri birçok amaçla yapılabilir. Eşlerin aralarındaki bağı arttırmak, eski sevgilinin geri dönmesi veya platonik olarak aşkların karşılık bulması amacı ile bağlama büyüleri yapılabilir.  Bunun için bu büyüyü yaptıracaklar işinde ehli olan Bestami Hoca’ya gitmelidir.  Bestami Hoca bağlama büyüsünü sadece Konya’da yaşayanlara değil, aynı zamanda yurtdışında veya başka şehirlerde yaşayanlara da uzaktan yapabilmektedir.

Ayrıca Konya en iyi medyumlar yazımıza bakabilirsiniz.

Konya’da Yıldıznameye Bakılması

Yıldıznameye bakmak oldukça bilgi ve yetenek gerektiren bir iştir. Çünkü yıldıznameye bakılması durumunda gelecek ve geçmiş hakkında bilgiler elde edilir.  Bu bilgilerin elde edilmesinde 6. hislerin önemi oldukça fazladır. Doğuştan gelen hisler ve yetiler sayesinde işinde uzman olan medyumlar yıldıznameye bakarak kişilerin geçmişlerinde veya geleceklerinde karşılaşacakları sorunları veya olayları önceden öğrenir. Bu sayede yıldıznamesine bakılanlar önceden hayatlarında önlemler almış olur.

Yıldıznameye bakılmada kişisel bilgiler ve doğum tarihi bilgileri kullanılır. Bu bilgilerin medyumlara eksiksiz bir şekilde verilmesi gerekir. Bunun sonucunda işinde uzman olan medyumlar yıldıznameye bakarak yapılan büyülerin veya muskaların da neler olduğunu kısa sürede ortaya çıkarır ve büyülerin bozulması için gerekli çalışmalar yapar.

Medyumların Ruhsatının Olması

Medyumların seçilmesinde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle bir medyumun güvenilir olmasında her zaman legal yollarla iş yapıyor olması gerekir. Bu yüzden Konya’da medyum seçimi yapanlar her zaman ruhsatı ve vergi levhasına sahip olan medyumları seçmelidir. Devlet onaylı faaliyetler gösteren medyumlar her zaman ticari amaç dışında hareket eder. Tamamen insanların mutlulukları için işlerini sürdürürler. Bu sayede yaptıkları büyüler her zaman doğru sonuçlar yansıtır. Konya’da resmi yollarla işlerini yürüten ve ruhsatı olan medyum Bestami Hoca’ya gönül rahatlığı ile güvenerek istediğiniz büyüyü yaptırabilirsiniz.

Konya’da Canbar Büyüsünü Hangi Medyum Yapar?

Canbar büyüsü bütün büyülerin arasında en kuvvetli etkiye sahip olan büyü türüdür. Bu yüzden bu büyünün yapımının usta ellerle gerçekleşmesi gerekir. Canbar büyüsünün yapımında birçok türde malzemeler kullanılır. Malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesinden sonra dileyen herkesin amaçları ve ettikleri niyetler her zaman gerçeğe dönüşür.

Bu büyünün yapımında daha önceden canbar büyüsünü yapıp tecrübe elde eden medyumlar seçilmelidir. Çünkü canbar büyüsünün yapımı donanım ve tecrübe gerektirir.  Büyünün işinde uzman olan medyum Bestami Hoca tarafından yapılması sonucunda büyünün etkisinde olan kişi daha önceden sizden nefret etmesine rağmen size deliler gibi aşık olur ve bağlanır. Bunun dışında platonik olarak duyulan aşklar da her zaman karşılık bulur.  Bu sayede mutlu ilişkiler ortaya çıkar. Dileyen herkes Bestami Hoca’ya canbar büyüsünü yaptırarak istedikleri insanı kendilerine aşık edebilir.

Konya’da Yapılan Büyüleri Bozan Medyumlar

Konya’da kendilerine büyü yapıldığını hissedenler ilk olarak işinde uzman olan medyum hocalarına giderek rabıta bakımı ile kendilerine büyünün yapılıp yapılmadığını kontrol ettirmelidir. Büyünün yapılması durumunda Bestami Hoca, kişiye özel olarak büyünün bozulması için vefk veya muska hazırlar.  Bu vefkin veya muskanın evde taşınması durumunda bir hafta içerisinde büyünün etkisi hemen yok olur. Bunun dışında yapılan büyülerin bozulması için yeni bir büyünün yapılması da önceki büyünün etkisini tamamen ortadan kaldırır.

Aynı zamanda büyülerin etkisinin yok olmasında medyum Bestami Hoca bir gece boyunca  büyünün etkisinde olan kişiye uzaktan dualar okur. Bu dualar ile kişinin büyünün etkisinden arınmasını ve uzaklaşmasını sağlar. Bu sayede yapılan büyüler tamamen ortadan kaybolur. Aşağıda büyünün bozulmasında uzaktan okunan dualar yer alır. Bu duaları detaylı bir şekilde sıralayabiliriz:

  • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yurselu ‘aleykuma şuvazun min narin ve nuhasun fela tentesırani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Feyevmeizin la yus’elu ‘an zenbihi insun vela cannun. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yu’refulmucrimune bisiymahum feyu’hazu binnevasıy vel’akdami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Hazihi cehennemulletiy yukezzibu bihelmucrimune. Yetufune beyneha ve beyne hamiymin anin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve limen hafe mekame rabbihi cennetani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Zevata efnanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Fiyhima ‘aynani tecriyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Fiyhima min kulli fakihetin zevcani. Febieyyi alai rabbikuma tukezziban. Muttekiiyne ala furuşim betainuha min istebrak ve cenel cenneteyni dan. Fe bi eyyi alai rabbikuma tukezziban. Fihinne kasıratut tarfi lem yatmishunne insun kablehum ve la can. Fe bi eyyi alai rabbikuma tukezziban. Ke ennehunnel yakıtı vel mercan. Fe be eyyi alai rabbikuma tukezziban. Hel cezaul ıhsani illel ihsan.
  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz