Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kuru Ekmek Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Kuru ekmek büyüsü nedir, nasıl yapılır ve ne işe yarar? Kuru ekmek büyülerini kim yapabilir? Kuru ekmek büyüsü nasıl bozulur? Gerekli bilgileri yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 Kuru Ekmek Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır?

Kuru ekmek büyüsü kara büyülerin başında yerini alır. Büyü, evli çiftleri ve sevenleri ayırmak için yapılır. Kuru ekmek büyüsünün yapılmasında şeytani varlıklardan yararlanılır. Bunun için büyünün etkisi oldukça kuvvetlidir. Şeytani varlıklarla ruhen iletişime geçmek için işinde  uzman olan medyum hocalarından yardım almak gerekir. Bu yüzden kuru ekmek büyüsünü yaptırmak isteyenler, medyum hocasına gidebilir.

Kuru Ekmek Büyüsünün Tanımı

Kuru ekmek büyüsünün yapılmasının amacı, aşıkları ve evlileri ayırmaktır. Bu büyünün etkisi ile evli çiftler aralarında hiçbir sebep yokken ayrılır veya sevgililerin de birbirlerini deli gibi sevmesine rağmen ayrılma kararı alır.

Büyünün yapılmasında cinlerden yardım istenilir. Cinlerin yardımı sayesinde kuru ekmek büyüsü hemen tutar. Büyünün yapılmasında cinlerin çağrılması çok dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Cinlerle yanlış iletişime geçilmesi durumunda bir ömür boyu cinlerin musallatına maruz kalabilirsiniz. Bunun için muhakkak kuru ekmek büyüsünün yapılmasında medyum hocalarından destek almak gerekir.

Hamura büyüsü nedir, hamura büyüleri nasıl yapılır? Bakabilirsiniz.

Kuru Ekmek Büyüsünün Uygulanışı

Kuru ekmek büyüsünün yapılmasında ekmek kırıntıları kullanılır. Elde edilen ekmek kırıntılarının üzerine ayrılmasını istediğiniz evli çiftler veya sevgililer hakkında tılsımlı sözcükler okunması ve cinlerin çağrılması sonucunda büyü etkisini göstermeye başlar. Hazırlanan tılsımlı ekmek kırıntıları daha sonra ayrılmasını istediğiniz çiftlerin evine bırakılır. Bunun sonucunda da kısa sürede kuru ekmek büyüsü etkisini ve belirtilerini göstermeye başlar.

Kuru ekmek büyüsünün tehlikeleri vardır. Bu büyüyü yaparken çok dikkatli olmak gerekir. İşin ucunda şeytani varlıkların etkisi olduğu için büyünün yanlış yapılması durumunda sonsuza kadar cinlerin musallatından kurtuluş olmaz. Bu yüzden büyüyü evde yapmak yerine, medyum hocasına yaptırmakta yarar vardır.

Kuru Ekmek Büyüsünün Süreci

Kuru ekmek büyüsünün sürecinin çabuk bir şekilde gerçekleşmesi için doğru ritüellerin uygulanması gerekir. Büyünün doğru bir şekilde yapılmasından sonra 14 gün içerisinde tamamen etkisini gösterir. Bu sayede ayrılmasını istediğiniz çiftler kısa sürede sonsuza kadar  ayrı bir şekilde hayatlarına devam  eder.

Kuru ekmek büyüsünün yapılmasından sonra güzel ve mutlu giden evlilikler birden kavga ve tartışmalar içerisinde sürmeye başlar. Eşler arasında sürekli kavgalar meydana gelir.  Bunun sonucunda da çiftler anlaşamadıklarını anladıklarında boşanma kararı alır. Aynı zamanda birbirlerine kör kütük aşık olan sevgililer de kuru ekmek büyüsü sayesinde aralarındaki sevgi bağlarını kaybederek ayrılır.

Evde Kuru Ekmek Büyüsü Görülebilir Mi?

Evde büyünün görülmesi mümkündür. Özellikle evli çiftlerin veya sevgililerin yatak odasının çekmelerinde ekmek kırıntılarının veya küflü ekmeğin görülmesi sonucunda çiftlere büyü yapıldığı açık bir şekilde ortaya çıkar.

Bu yüzden yatak odalarında çiftlerin ekmek kırıntısı görmeleri durumunda kuru ekmek büyüsünün bozulması için gereken işlemleri hemen yapmaları gerekir. Bunun için de muhakkak medyum hocasına giderek büyünün bozulmasında gerekli olan tılsımları veya  muskaları hazırlatmaları gerekir.

Kuru Ekmek Büyüsünün Sonucunda Ne Olur?

Kuru ekmek büyüsünün doğru ritüellerle yapılması sonucunda büyünün etkisinde olan evli çiftlerin veya sevgililerin davranışlarında değişmeler meydana gelir. Özellikle evli çiftlerin  birbirlerine  olan sevgi ve saygıları azalarak birbirlerine sürekli olarak  hem  sözlü hem de fiziksel şiddet uygular. Bunun sonucunda da çiftler boşanma aşamalarını tamamlamaya  başlar.

Bununla birlikte sevgililer ve nişanlılara da kuru ekmek büyüsü yapıldığı zaman aralarındaki özlem ve bağlılık duyguları tamamen ortadan kalkar. Bunun sonucunda da ölene kadar bir daha bir araya gelmemek üzere birbirlerinden ayrılır. Büyünün yapılmasında cinlerden yardım alındığı için büyü hemen etkisini gösterir.

Kuru Ekmek Büyüsünün Belirtileri

Kuru ekmek büyüsünün yapılmasından sonra 14 gün içerisinde büyünün etkisinde olanlarda değişimler ve farklılıklar gözle görülür.  Aşağıda kuru ekmek büyüsünün yapıldığı kişilerde görülen değişimler sırasıyla listelenmektedir:

 • Kuru ekmek büyüsünün yapıldığı kişilerde eşlerine veya sevgililerine karşı öfke ve asabi yaklaşımlar sergiledikleri görülür.
 • Bununla birlikte büyü yapıldıktan sonra bu kişilerin ruhsal açıdan psikolojilerinin bozulduğu anlaşılır. Sürekli olarak içlerine kapanarak sosyal hayatla bağlarını koparmak isterler.
 • Bunun dışında büyünün yapılmasında cinlerin etkisi olduğu için kuru ekmek büyüsünün yapıldığı kişiler, geceleri rüyalarında sürekli olarak kâbuslar görür.
 • Bu kişiler, eşlerine veya sevgililerine çok kötü davranır. İlişkiyi yürütemeyeceklerini söyleyerek ayrılmak isterler.
 • Bunun haricinde evli çiftlere veya sevgililere yapılan kuru ekmek büyüsü sonucunda kişilerin uyku düzenleri de tamamen yok olur. Hiçbir şekilde geceleri uyuyamazlar. Bu yüzden her zaman  yorgun ve halsiz bir şekilde hayatlarına devam eder.

Yukarıda verilen belirtilerin meydana gelmesi sonucunda kuru ekmek büyüsü yapılan kişiler, büyünün bozulması için medyum hocasına giderek yardım almalıdır.

Kuru Ekmek Büyüsünü Bulma Yöntemleri

Kuru ekmek büyüsünün yapılmasından sonra bu büyü çoğunlukla evlerin içerisinde saklanır. Özellikle büyünün bulunmasında bazı kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir. Genellikle kuru ekmek büyüsü çiftlerin ortak olarak kullandıkları alanlara koyulur. Yani özellikle evli çiftlerin yatak odalarının çekmecelerine, kıyafet dolaplarına veya yataklarının içerisine kuru ekmek kırıntıları koyulabilir.

Bunun sonucunda ekmek kırıntılarının yatakta veya odanın içerisinde herhangi bir yerde  bulunması sonucunda büyünün bozulması için işlemlere başlamak gerekir. Büyünün medyum hocası tarafından bozulması sonucunda evli çiftler yeniden bir araya gelir ve evliliklerini güzel bir şekilde sürdürmeye devam eder. Aynı zamanda sevgililer de aralarındaki sorunları ve problemleri hallederek yeniden bir araya gelir.

Evde Kuru Ekmek Büyüsünün Olmasının Fark Edilmesi

Evde kuru ekmek büyüsünün olduğunun anlaşılmasında bazı özellikler bulunur. Bu özellikleri sağlayan kişilerin evlerinde kesinlikle kuru ekmek büyüsü vardır. Aşağıda kuru ekmek  büyüsünün evde  olup olmadığını anlamak için  dikkat edilmesi gerekenler sırasıyla verilmektedir:

 • Kuru ekmek büyüsünün yapıldığı eve özellikle evli çiftler hiçbir şekilde girmek
 • Eve girdikleri zaman içlerinde bunalım ve depresiflikler meydana gelir.
 • Bunun dışında büyünün yapıldığı eve çiftlerin girmeleri sonucunda daha önceden evlerinde  dinlenebilmelerine  rağmen büyü yapıldıktan sonra eve girdiklerinde kendilerini  daha yorgun ve hasta hisseder.
 • Bununla birlikte evli çiftlerin evlerinde uyumak istedikleri zaman uykuları sürekli olarak bölünür. Bir türlü uyuyamazlar. Uyudukları zaman da sürekli olarak kabus görürler.
 • Bunun yanı sıra evde çiftler yemek yemek istemezler. İştahları eve girdikleri zaman tamamen kapanır.

Yukarıda verilen belirtilerin meydana gelmesi sonucunda eve kuru ekmek büyüsünün yapıldığı rahat bir şekilde anlaşılır. Büyünün yapıldığının anlaşılması sonucunda evli çiftler veya sevgililer büyünün bozulması için gerekli önlemleri almalıdır.

Kuru Ekmek Büyüsünü Saklama Yeri

Kuru ekmek büyüsünün medyum hocasının talimatlarıyla birlikte yapılması sonucunda  saklanması gerekir. Büyünün ayırmak istediğiniz evli çiftlerin veya sevgililerin yaşadıkları  yerde saklanması sonucunda 14 gün içerisinde büyü hemen etkisini gösterir. Bunun sonucunda da çiftler arasında sorunlar meydana gelir ve ayrılmaları gerçekleşir.

Kuru ekmek büyüsü evin içerisinin her alanında saklanabilir. Özellikle mutfakta veya yatak odasında kuru ekmek büyüsü için yapılan ekmek kırıntıları saklanabilir. Bunun dışında evin içerisinde yer alan süs eşyalarının içerisine de büyü kolay bir şekilde saklanır. Büyünün saklanacağı yerin kimsenin ulaşamayacağı ve göremeyeceği yer olması çok önemlidir. Bu yüzden kuru ekmek büyüsü evin içinde görünmeyen yerlerde saklanır.

Ekmek büyüsü nedir ve nasıl yapılır? Merak ediyorsanız yazımızdan bakabilirsiniz.

Kuru Ekmek Büyüsünü Bozma

Kuru ekmek büyüsünün bozulmasında muhakkak medyum hocasına gidilmesinde yarar vardır. Çünkü, büyünün yapılmasında cinlerden yararlanıldığı için bozulması da çok zor bir iştir. Büyüyü bozma işlemlerine geçmeden önce medyum hocası rabıta yöntemi ile büyünün yapılıp yapılmadığını ve büyünün evin içerisinde hangi bölgeye yapıldığını kontrol etmelidir. Medyum hocasının kontrolünün ardından hazırlayacağı muskalar ve tılsımlar sayesinde büyünün etkisi tamamen yok olur.

Bunun dışında cinlerin musallatından korunmak ve kuru ekmek büyüsünün etkisinden kurtulmak için  her gün   Kuran-ı Kerim’den surelerin ve ayetlerin okunması gerekir. Surelerin ve ayetlerin okunmasından sonra kuru ekmek büyüsünün etkisinde kalanlar, cinlerin musallatından sonsuza kadar kurtulmuş olur ve cinler bu sureleri okuyanlara hiçbir şekilde yaklaşamaz. Bu yüzden aşağıda verilen surelerin ve ayetlerin her gün sabah ve akşam düzenli bir şekilde okunması gerekir.   Bu sureler şu şekildedir:

 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Cin Suresi: Bismillâhirrahmânirrahîm. Kul ûhıye ileyye ennehustemea neferun minel cinni fe kâlû innâ semi’nâ kur’ânen acebâ(aceben). Yehdî iler ruşdi fe âmennâ bih(bihî), ve len nuşrike bi rabbinâ ehadâ(ehaden). Ve ennehu teâlâ ceddu rabbinâ mettehaze sâhıbeten ve lâ veledâ(veleden). Ve ennehu kâne yekûlu sefîhunâ alâllâhi şetatâ(şetatan). Ve ennâ zanennâ en len tekûlel insu vel cinnu alâllâhi kezibâ(keziben). Ve ennehu kâne ricâlun minel insi yeûzûne bi ricâlin minel cinni fe zâdûhum rehekâ(rehekan).  Ve ennehum zannû kemâ zanentum en len yeb’asallâhu ehadâ(ehaden).  Ve ennâ le mesnes semâe fe vecednâhâ muliet haresen şedîden ve şuhubâ(şuhuben). Ve ennâ kunnâ nak’udu minhâ mekâıde lis sem’i fe men yestemiıl âne yecid lehu şihâben rasadâ(rasaden). Ve ennâ lâ nedrî eşerrun urîde bi men fîl ardı em erâde bi him rabbuhum reşedâ(reşeden). Ve ennâ minnes sâlihûne ve minnâ dûne zâlik(zâlike), kunnâ tarâika kıdedâ(kıdeden). Ve ennâ zanennâ en len nu’cizallâhe fîl ardı ve len nu’cizehu herebâ(hereben).  Ve ennâ lemmâ semi’nel hudâ âmennâ bih(bihî), fe men yu’min bi rabbihî fe lâ yehâfu bahsen ve lâ rehekâ(rehekan). Ve ennâ minnel muslimûne ve minnel kâsitûn(kâsitûne), fe men esleme fe ulâike teharrev reşedâ(reşeden). Ve emmel kâsitûne fe kânû li cehenneme hatabâ(hataban). Ve en levistekâmû alât tarîkati le eskaynâhum mâen gadekâ(gadekan). Li neftinehum fîh(fîhi), ve men yu’rıd an zikri rabbihî yeslukhu azâben saadâ(saaden). Ve ennel mesâcide lillâhi fe lâ ted’û maallâhi ehadâ(ehaden). Ve ennehu lemmâ kâme abdullâhi yedûhu kâdû yekûnûne aleyhi libedâ(libeden).  Kul innemâ ed’û rabbî ve lâ uşriku bihî ehadâ(ehaden).  Kul innî lâ emliku lekum darren ve lâ reşedâ(reşeden).  Kul innî len yucîrenî minallâhi ehadun ve len ecide min dûnihî multehadâ(multehaden). İllâ belâgan minallâhi risâlâtihî, ve men ya’sıllâhe ve resûlehu fe inne lehu nâre cehenneme hâlidîne fîhâ ebedâ(ebeden).

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz