Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

72 Saatte Etki Eden Aşk Büyüleri

72 saatte etki eden aşk büyüleri nasıl yapılır, etkileri nelerdir ve kimler yapabilir? Aşk büyüleri ile ilgili bilgilere yazımızdan detaylı şekilde bakabilirsiniz.

 72 Saatte Etki Eden Aşk Büyüleri

72 saatte etki eden aşk büyüleri sayesinde boşanma aşamasında olduğunuz eşinizi veya ayrıldığınız sevgilinizi kendinize geri döndürebilirsiniz. Yapılan büyünün sonucunda ayrıldığınız sevgiliniz size geri döner ve evi terk eden eşiniz ise pişman olup ailesine ve çocuklarına sevgisini ve sadakatini göstererek eşinin yanında olur. 72 saatte etki eden aşk büyüsü bu yüzden çok kuvvetlidir. Büyünün yapılmasında doğru adımların ve tekniklerin uygulanmasında yarar vardır.

Yastık Altına Koyularak Yapılan Büyüler

Yastık altına koyularak yapılan büyülerin sonucunda evli olduğunuz eşiniz çocuklarını ve sizi bırakıp gitmişse, 72 saat içerisinde size çok aşık bir şekilde geri döner. Bu büyü türünün yapılmasında özel tılsımlar gereklidir. Bu tılsımların hazırlanması için de medyum hocalarına gidilmelidir. Tılsımların hazırlanmasından sonra yastık altına büyüyü koymanız gerekir. Daha sonra 72 saatin geçmesinin ardından büyü etkisini gösterir ve sevdiğiniz insanın size geri dönmesini ve bağlanmasını sağlamış olursunuz. Bu sayede ayrıldığınız sevgilinizle veya boşanma aşamasında olduğunuz eşinizle barışarak yeniden mutlu bir şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz.

Taşın Altına Koyularak Yapılan Büyüler

Taşın altına koyularak yapılan büyülerde okunması gereken dualar vardır. Duaların 7 veya 21 gün boyunca sürekli olarak okunması gerekir. Çünkü, 72 saatte büyünün etkisinin hemen gösterilmesinde okunacak dua çok önemlidir. Bu duaların okunup tılsımın hazırlanmasından sonra büyü ağır bir taşın altına koyulmalıdır. 3 günün geçmesinin ardından büyü, karşı tarafın üzerinde kendini göstermeye başlar. Karşı tarafta sürekli olarak sizi görme isteği ve sizinle bir arada olma hissi canlanır. Bununla birlikte hayallerinde ve rüyalarında hep sizi görür. Aynı zamanda hazırlanan tılsımlar muhabbet üzerine yapıldığı için eşiniz veya sevgiliniz sizinle muhabbet ve sohbet ederek zamanlarının daha güzel bir şekilde geçirme arzusu içinde olur. Büyünün yapılma aşamasının gerçekleşmesi için medyum hocasına gidilmelidir.

Aşk büyüsünün yapıldığı nasıl anlaşılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Ağaca Asılıp Yapılan Büyüler

Ağaca asılarak yapılan büyüler için de gerekli dualar ve tılsımlar vardır. Medyum hocasının istenilen zamanda hazırladığı vefk sayesinde büyüye mühür işleminin yapılmasından sonra büyü meyve veren bir ağaca asılmalıdır.  Bu büyünün yapılmasında doğa üstü varlıklarla ruhen iletişime de geçilir. Aşk büyüleri için görevlendirilen varlığın adı Hüddam’dır. Hüddam’ın yardımı sayesinde 72 saat sonra büyünün yapılmasını istediğiniz kişinin davranışlarında değişmeler meydana gelir. Özellikle sürekli size karşı bir sevgi besleyerek sizinle hoş sohbetler içerisinde olmak ister. Bu sayede ayrıldığınız sevgiliniz veya evi terk eden eşiniz tekrardan sizin yanınıza dönerek bir ömür boyu sizden ayrılmamak koşulu ile hayatlarına mutlu bir şekilde kaldıkları yerden devam eder. Siz de bu büyü sayesinde sevdiğiniz adamı veya kadını kendinize bağlamış olursunuz.

72 Saatte Aşık Etme Büyüsünün Tarifi

72 saatte aşık etme büyüsünün yapılmasında izlenmesi gereken adımlar vardır. Aşağıda 72 saatte etkisini gösteren aşk büyüsünün yapılmasında izlenilmesi gereken adımlar sırasıyla verilmektedir:

  • Büyünün yapılması için ilk önce medyum hocalarına gidilmesi gerekir.
  • Bundan sonra medyum hocasına size geri dönmesini istediğiniz sevgilinizin veya eşinizin ve annesinin adının bilgileri verilmelidir.
  • Kişisel bilgiler medyum hocasına doğru bir şekilde verildikten sonra ayrılan eşler ve sevgililer için muhabbet yıldızlarının bağlanması gerekir.
  • Bu aşamadan sonra medyum hocasının istediği malzemeler alınır ve karşı tarafın kalbine özel tılsımlı sözcükler ve dualarla beraber gönderme yapılır.
  • Bu sayede geri dönmesini istediğiniz kişiye şartlanmalar yapılmış olur.
  • Bunun sonucunda 3 gün içerisinde aşık etme büyüsü etkisini gösterir ve ayrıldığınız sevgiliniz veya eşiniz evine ve size geri dönerek yeniden bir araya gelirsiniz. Bunun sonucunda da bir daha hiçbir zaman ölene kadar kimse sizi ayıramaz.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde uygulanmasından sonra 72 saatte aşık etme büyüsü ile kendinize ayrıldığınız nişanlınızı, sevgilinizi veya eşinizi kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz. Bununla birlikte büyünün etkisinin çok fazla olmasından dolayı bozulması oldukça zordur.

72 Saatte Aşık Etme Büyüsünde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

72 saatte aşık etme büyüsünde kullanılan malzemeler de vardır. Bu malzemelerin eksik olması durumunda geri dönmesini istediğiniz kişide büyü 72 saatte etkisini göstermez. Bu yüzden 72 saatte aşık etme büyüsü için kullanılan malzemelerin tam satın alınması gerekir. Aşağıda büyünün yapılmasında temin edilmesi gereken malzemeleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • 72 saate aşık etme büyüsünün yapılmasında tütsüler ve bakır levhalar gereklidir.
  • Bununla birlikte gümüş levha ve ceylan derisi de kullanılması gereken malzemelerden birisidir.
  • Aynı zamanda büyüyü yaptıracaklar, at nalını da temin etmelidir.

Yukarıda verilen malzemelerle medyum hocaları herkese özel tılsımlar ve muskalar hazırlar. Bu sayede medyum hocasına bilgisini verdiğiniz kişinin fiziksel ve ruhsal özellikleriyle malzemeler bir araya getirilerek özel bir aşık etme büyüsü hazırlanır. Bu yüzden büyünün hazırlanmasını medyum hocaları yapmalıdır. Büyünün yapılmasından sonra unutamadığınız ve yeniden birlikte olmak istediğiniz insanı 72 saatte kendinize dönmesini sağlayabilirsiniz.

72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Tehlikeli Mi?

72 saatte aşık etme büyüsünün avantajları ve dezavantajları da vardır. Özellikle büyünün yanlış kişi üzerinde yapılması durumunda geri dönüşü olmayan hatalar meydana gelebilir. Bu durum da sizin için çok kötü sonuçlara sebep olur.  İstemediğiniz veya hiç tanımadığınız bir insan size bağlanarak sürekli olarak sizin peşinizi bırakmak istemez. Bu yüzden medyum hocasına istediğiniz kişinin ve annesinin adını doğru bir şekilde vermeniz gerekir. Bunun yanı sıra büyünün olumlu yanları da vardır. Evini ve çocuklarını terk edip artık evliliklerinde hiçbir sevgi ve sadakatin kalmadığını düşünen eşinizi de bu büyüyü yaparak 72 saatte evine getirtebilirsiniz. Büyünün en güzel yanı sadece 72 saatte tutmasıdır. Bu kısa sürede tutan aşık etme büyüsü sayesinde bir ömür boyu mutluluğa adım atmış olursunuz. Eşiniz veya sevgiliniz her daim sizin elinizden sımsıkı tutarak ölene kadar sizi hiçbir zaman yalnız bırakmaz.

Tırnak İle Yapılan Aşık Etme Büyüsü

Tırnak ile yapılan aşık etme büyüsü sayesinde kendinize bağlanmasını istediğiniz insanı 72 saatte hemen bağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey, malzemelerin ve ritüellerin doğru bir şekilde kullanılmasıdır. Tırnak ile aşık etme büyüsünün yapılması için ilk önce kendinizin tırnaklarından biraz kesmeniz gerekir. Kestiğiniz tırnağı madeni bir tasın içine koyunuz. Daha sonra tasta tırnakları yakma işlemini yapınız. Tırnakların yanmasından sonra toz olacak şekilde tırnaklar ezilmelidir. Tırnakların ezilmesi esnasında medyum hocasının size verdiği tılsımlı sözcükleri söyleyip niyetinizi etmeniz gerekir. Bütün işlemler tamamlandıktan sonra büyü hazır hale gelir. Büyünün etkisinin 72 saatte gösterilmesi için hemen karşı tarafın yemeğine koyarak yedirmenizde yarar vardır. Size yeniden aşık olmasını veya geri dönmesini istediğiniz kişi büyüyü yedikten hemen sonra 72 saatte büyünün etkisinin altına girer. Bunun sonucunda sürekli olarak sizi düşünür ve sizinle yeniden bir araya gelmek için buluşma planlar. Daha sonra bir araya gelerek bir daha sizden ayrılmaz ve sizi hiçbir koşulda bırakmaz. Tırnak ile yapılan aşık etme büyüsünü medyum hocasına da yaptırabilirsiniz.

Aşk büyüleri nasıl yapılır? Gerekli bilgiler yazımız içerisindedir.

Diş İle Yapılan Aşık Etme Büyüsü

Diş ile yapılan aşık etme büyüsünün de doğru bir şekilde yapılmasından sonra etkisini hemen 72 saatte gösterir. Diş büyüsünü yaptırmak isteyenlerin amacı, zamanında kendilerini bir başkası için bırakıp giden kişinin mutlu olan evliliğini ve ilişkisini bozup tekrardan geri dönmesini sağlayarak intikam almaktır. Bu büyü tamamen kötü amaçla yapılan aşık etme büyülerinden birisidir. Büyünün 72 saatte hemen tutmasının sebebi ise şeytani varlıklarla iletişime geçilip yardım alınmasıdır. Büyünün yapılması için ilk önce medyum hocasına gidilmelidir. Medyum hocasına gidilmeden önce ölü bir kişinin mezarına gidilerek bir diş alınması gerekir. Diş medyum hocasına verildikten sonra toz haline getirilir. Diş toz haline getirilirken tılsımlı sözcüklerin muhakkak söylenmesi gerekir. Bütün işlemlerin tamamlanmasından sonra ayırmak istediğiniz kişinin yemeğine veya içeceğine bu büyü katılarak yedirilmeli veya içirilmelidir. Büyünün uygulanmasından 72 saat sonra etkisini tamamen gösterir. Ayrılmasını istediğiniz kişi eşinden veya sevgilisinden ayrılarak size geri döner. Sürekli olarak sizi rüyalarında düşünür ve bırakıp gittiği için çok pişman olur. Siz de amacınıza ulaşarak bir ömür boyu intikam duygusu ile sevdiğiniz insanı kendinize bağlayabilirsiniz.

Evli Çiftlere Yapılan 72 Saatte Aşık Etme Büyüsü

Evli çiftlere yapılan 72 saatte aşık etme büyüsü sayesinde evliliklerin daha iyi bir şekilde sürmesi sağlanır. Bu büyünün çiftlere yapılmasındaki en büyük amaç, evlilik müessesinde sevgi ve sadakatin daha fazla artmasına katkı sağlayarak çiftlerin birbirlerine olan saygısını korumalarına vesile olmaktır. Büyünün yapılmasında usta ellerden yardım alınması gerekir. Yani ilk olarak medyum hocasına gidilerek eşinizin fiziksel ve ruhsal özellikleri hakkında bilgiler vermelisiniz. Bu bilgilerin verilmesi ile medyum hocası özel tılsımlar hazırlar. Çünkü, bütün büyüler yapılırken kişiye özel olarak düzenlenir ve ayarlanır. Kullanılacak malzemeler de şüphesiz kişiye özel olarak seçilir. Medyum hocası, büyüyü yapacak kişiden ceylan derisi, bakır ve gümüş levhalar talep eder. Malzemelerin hocaya verilmesinden sonra özel mürekkep ile medyum hocası vefk yazar. Bu arada vefk, özel vefk kâğıdının üzerine yazılır. Büyü hazırlandıktan sonra büyüyü yaptıran kişi, büyüyü kapı üzerine veya yastık altına koyarak evde saklar. 72 saatin geçmesinden sonra büyü belirtilerini göstererek ayrılma aşamasında olan çiftlerin bir araya gelmesini sağlar. Böylece evi terk eden eşiniz evine geri gelerek pişmanlığını sevgisi ve sadakatiyle birlikte gösterir. Bu sayede evliliğinizi kurtarmış olursunuz. Aynı zamanda hiç kimse de sizi ayırmaya çalışamaz.

Evde 72 Saatte Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Evde 72 saatte aşık etme büyüsü yapmak mümkündür. Fakat büyünün yapılması için tekniklerin medyum hocalarından öğrenilmesi gerekir. Büyünün yapımına başlanılmadan önce medyum hocasına gidilerek gerekli olan malzemelerin neler olduğu öğrenilerek alınmalıdır. Büyünün türüne göre kullanılacak malzemeler de farklılık gösterir. Bunun için medyum hocasından hangi büyünün yapılması sonucunda daha etkili bir şekilde istediğiniz adamı veya kadını geri döndürebileceğiniz hakkında bilgiler alınmalıdır. Bununla birlikte size dönmesini ve aşık olmasını istediğiniz insanın adını ve anne adını da doğru bir şekilde hocaya ileterek hocanın tılsımlı sözcükler hazırlamasına yardımcı olmalısınız. Hocanın hazırladığı tılsımlı sözcükleri ve özellikle ceylan derisi, bakır ve gümüş levhalar gibi malzemeleri temin ederek evde 72 saatte aşık etme büyüsünü hemen yapabilirsiniz. Ayrıca evde yapılacak büyünün 72 saatte tutması için ortamın karanlık ve sessiz olması gerekir. Bütün işlemler tamamlandıktan sonra büyü 3 günde etkisini göstererek ayrıldığınız eşinizin veya sevgilinizin size tekrardan dönmesini sağlar.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

mezar topragiyla ask buyusu nasil yapilir
Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz