Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Papaz Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Papaz Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Papaz büyüsü için gerekli malzemeler nelerdir? Papaz büyüsü nasıl yapılır, etkileri nelerdir? Papaz büyüsünü kim yapar? Ayrıntılı ve gerçek bilgileri yazımız içerisinden okuyabilirsiniz.

 Papaz Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Papaz büyüsü kara büyülerin arasında yerini alır. Bu büyünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan tarafın ruhsal ve akıl sağlığında bozulmalar görülür. Bu yüzden bu büyünün uzman medyumlar ile yapılmasında yarar vardır. Büyünün yapılması her zaman kötü niyetler doğrultusunda gerçekleşir. Bunun için büyüyü yaparken niyetlerin doğru edilmesinde yarar vardır.

Papaz Büyüsünde Neler Kullanılır?

Papaz büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin eksiksiz bir şekilde temin edilmesi gerekir. Papaz büyüsünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı kullanılacak malzemeler de bu doğrultuda belirlenir. Örneğin; papaz büyüsünün yapımında genellikle domuz hayvanın vücudundan alınan parçalar ve domuz yağı kullanılır. Bunun dışında insanların vücutlarından da alınan parçalarla da bu büyü yapılır.

Aynı zamanda büyünün yapımında cinlerin de yardımı alınır. Bu sayede büyü kolay bir şekilde yapılarak istenilen amaç elde edilir. Dileyen herkes nefret ettiği veya sevmediği insanın hayatının olumsuz gitmesi için papaz büyüsünü uzman medyuma giderek yaptırabilir.

Papaz Büyüsünün Uygulanışı

Papaz büyüsünün yapılmasında dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Özellikle büyünün yapımında kullanılacak malzemelerin doğru ve eksiksiz bir şekilde olması gerekir. Papaz büyüsünün genellikle kadınlar aşık oldukları erkekleri kendilerine aşık etmek amacı ile yaptırabilir.  Bu durumda aşık olunan erkek evliyse, eşinden boşanır veya ilişkisi varsa, sevgilisinden ayrılır.

Papaz büyüsünün yapılmasında istenilen adımların uygulanmasından sonra kısa sürede büyü etkisini gösterir. Aşağıda papaz büyüsünün nasıl yapılması gerektiği detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • İlk olarak niyet edildikten sonra kadınlardan alınan adet kanını bir bardağa 7 damla koyduktan sonra üzerine 7 damla da su eklenilmesi gerekir.
 • Daha sonra karışımın üzerine 77 defa “Ya Apraziyal” ismi telaffuz edilmelidir.
 • Daha sonra elde edilen karışımın beyaz bir kağıdın üzerine güzelce dökülmesi gerekir.
 • Karışım döküldükten sonra kağıt katlanır ve 7 gün boyunca kimsenin ulaşamayacağı yerde saklanır.
 • 7 günün ardından büyünün etkisi kuvvetli bir şekilde ortaya çıkar ve aşık etmek istediğiniz erkeğin size deli gibi bağlanması meydana gelir.

Papaz Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Papaz büyüsünün doğru ritüellerle ve malzemelerle yapılmasından sonra 1 hafta içerisinde etkilerini yansıtmaya başlar. Özellikle büyünün etkisinde olan kişinin akıl ve ruh sağlığında rahatsızlıklar meydana gelir. Büyünün yapıldığı kişi büyüyü yapana deliler gibi aşık olur ve bağlanır. Sürekli onu düşünür ve onunla birlikte olmak için fırsatlar kollar. Bunun sonucunda da aşık olduğu insandan başka gözü kimseyi görmez.  Bütün bu etkilerin meydana gelmesi için papaz büyüsünü işinde uzman olan medyumlara yaptırmanız gerekir. Medyumların özel güçleri ve yetenekleri sayesinde yapılan papaz büyüsü doğru sonuçlar meydana getirir.

Papaz Büyüsünde Önemli Noktalar

Papaz büyüsünün yapımında dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır. Özellikle büyünün yapım zamanı Pazar günü sabahın erken saatlerinde gerçekleşmelidir. Bununla birlikte papaz büyüsünün yapımında cinlerden de yararlanıldığı için doğuştan yetenekleri ve ruhen iletişimi güçlü olan medyumların seçilmesinde yarar vardır.

Aynı zamanda papaz büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin eksiksiz olması da büyünün net ve etkili bir şekilde ortaya çıkmasını sağlar. Bunun sonucunda papaz büyüsü hangi niyetle yapıldıysa, o doğrultuda etkilerini ve belirtilerini göstermeye başlar.

Papaz Büyüsünün Türleri

Papaz büyüsünün çeşitleri oldukça fazladır. Bu büyünün yapılmasında edilen niyetler oldukça önemlidir. Çünkü yapılan amaçlar doğrultusunda büyünün türleri ortaya çıkar. Örneğin; papaz büyüsü genellikle ayırma ve soğutma amacı ile üçüncü kişiler tarafından evli çiftlere yapılır.  Bununla birlikte papaz büyüsü bağlama ve aşık etme amacı ile de yapılarak platonik olarak duyulan aşklara karşılık bulunur.

Bunun dışında papaz büyüsünü terk edilmiş kişiler de yaptırarak eşlerini veya sevgililerini yeniden kendilerine döndürebilir. Aynı zamanda papaz büyüsünü sevmediğiniz bir insanın kısmetini kapatmak amacıyla da yaptırarak hayatı boyunca bu kişinin her zaman şanssızlıklarla karşılaşmasına vesile olabilirsiniz. Dileyen herkes istedikleri türden papaz büyüsünü işinde uzman olan medyum hocalarına giderek yaptırabilir.

Papaz Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Papaz büyüsünün doğru ritüellerle ve malzemelerle yapılmasından sonra büyünün yapıldığının anlaşılması oldukça kolay bir hale dönüşür. Aşağıda papaz büyüsünün uzman medyumlarla beraber yapılmasından sonra anlaşılmasında meydana gelen olaylar sırasıyla verilmektedir:

 • Papaz büyüsünün yapıldığı kişiler genellikle dalgın ve durgun bir hal içerisinde olur.
 • Bunun dışında papaz büyüsünün etkisinde olan taraf, rüyasında her zaman kötü şeyler görür ve terleyerek uykusundan bölünür.
 • Bunun dışında papaz büyüsü bağlanma ve aşık etme amacıyla yapıldığı zaman büyünün yapıldığı kişi her koşulda büyüyü yapanı hayalinde canlandırır ve onu düşünür.
 • Papaz büyüsünün ayırma amacı ile yapılmasından sonra evli çiftler arasında birden kavga başlar ve ayrılma aşamasına gelirler.
 • Bunun yanı sıra büyünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan kişinin ruhsal ve akıl sağlığında büyük hasarlar oluşur.

Yukarıda verilen belirtiler sonucunda papaz büyüsünün yapıldığı hemen fark edilir.

Ayrıca mezar toprağıyla yapılan aşk büyüsü bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Papaz Büyüsünü Yok Etme

Papaz büyüsünün yapıldığını anlayanlar, işinde uzman olan medyum hocalarına giderek ilk olarak büyünün kim tarafından ve hangi türden yapıldığına rabıta bakımı ile kontrol ettirmesi gerekir. Daha sonra medyum hocası gerekli kontrollere uygun olarak kişisel bilgiler doğrultusunda vefk veya muska hazırlar.  Bu muskanın veya vefkin evde kimsenin göremeyeceği yerde 1 hafta boyunca saklanması durumunda papaz büyüsünün etkisi komple uzaklaşır.

Bunun dışında papaz büyüsünün etkisinin yok olmasında okunması gereken dualar da vardır. Bu duaların sabah ve akşam okunması durumunda papaz büyüsünün ve cinlerin etkisi tamamen uzaklaşır.

Aşağıda papaz büyüsünün bozulmasında etkili olan dualar yer alır. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Ayetel Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

Papaz Büyüsü Tehlikeli Mi?

Papaz büyüsünün doğru malzemelerle birlikte yapılmasından sonra etkisini göstermesi oldukça kolay bir şekilde gerçekleşir. Papaz büyüsü kara büyülerden olduğu için her zaman etkisini daha güçlü bir şekilde gösterir. Çünkü bu büyünün yapımında her zaman cinlerden ve şeytanlardan yardım alınır.  Bu sayede büyünün etki etme oranı daha da artar ve tehlikeli sonuçlar meydana getirir.

Büyüde cinlerin de etkisi olduğu için büyünün yapımından sonra büyünün etkisinde olan kişinin iradesi tamamen yok olur ve şuursuz bir şekilde hayatlarını sürdürmeye başlar.  Bunun sonucunda büyünün yapıldığı kişiler akıl ve ruh sağlıklarını yitirmiş olur. Bu yüzden papaz büyüsü oldukça tehlikeli büyülerden bir tanesidir. Bu büyünün yapımında muhakkak işinde uzman olan medyumlardan yardım alınması gerekir.

Papaz Büyüsünün Yapılmasındaki Amaç

Papaz büyüsünün yapılmasındaki amaç her zaman farklılık gösterir. Çünkü büyünün yapılmasında büyünün hangi niyetler doğrultusunda yapılacağı farklı olduğundan dolayı büyünün yapılma amacı da otomatik olarak değişkenlik gösterir.

Genellikle papaz büyüsü evli çiftleri veya sevgilileri birbirinden ayırmak amacı ile yapılır. Bunun dışında karşılıklı olmayan aşkların iki taraflı olması için de bu büyü uzman medyuma gidilerek yaptırılabilir. Aynı zamanda papaz büyüsü intikam almak amacı ile de yapılabilir. Örneğin; zamanında size karşı kötülüğü dokunmuş olan kişiden intikam almak için papaz büyüsünü yaptırabilirsiniz. Bunun sonucunda da sevmediğiniz insanın hayatı zindana döner ve her zaman hayatında olumsuz durumlar yaşamaya başlar. Büyünün etkili bir şekilde tutması için muhakkak işinde uzman olan medyumlara gidilmesinde yarar vardır.

Evde Papaz Büyüsünün Yapımı Mümkün Müdür?

Papaz büyüsünün evde yapılması hiçbir zaman önerilmez. Çünkü bu büyünün yapımında birçok malzemeler ve adımlar kullanılır. Özellikle büyünün yapımında malzemelerin üzerine okunacak tılsımlı sözcüklerin veya duaların eksik ve yanlış okunması durumunda büyü etkisini net bir şekilde göstermez.

Bunun dışında papaz büyüsünde kullanılacak malzemelerin eksik olması da büyünün etkisiz bir hale gelmesine neden olur. Bunun yanı sıra papaz büyüsünün yapımında cinlerden de yardım alınacağı için ruhen iletişimi kuvvetli olan medyumlara gidilmesi tavsiye edilir. Bütün bu durumlar sonucunda büyünün evde yapılması kesinlikle gerçekleşmemelidir. Bunun yerine işinde uzman olan medyumlara gidilerek büyünün doğru ve etkili sonuçlar verilmesi sağlanmalıdır.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz