Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

Mezar toprağıyla yapılan aşk büyüsü ne işe yarar, ne zaman etkisini gösterir? Mezar toprağıyla aşk büyüsünü kimler yapabilir? Aşk büyüsü hakkında bilgilere içeriğimizden bakabilirsiniz.

 Mezar Toprağıyla Yapılan Aşk Büyüsü

Mezar toprağına yapılan büyüler ile özellikle aşk konularında güzel gelişmeler elde edilebilir. Bu büyülerin yapılmasında kullanılan malzemelere ve uygulanan adımlara çok dikkat etmek gerekir.  Mezar toprağıyla yapılan aşk büyüsünün muhakkak işinde uzman medyumlar tarafından yapılması gerekir.

Mezar Toprağı İle Aşık Etme

Aşk büyüleri ile insanlar istedikleri erkekleri ya da kadınları kendilerine kolay bir şekilde aşık edebilir. Bazı zamanlarda herkes istedikleri şekilde aşk yaşayamaz. Aşk karşılıklı olduğu gibi karşılıksız da olabilir. Karşılıksız olan aşklar için insanlar kendileri çözüm bulamayabilir. Fakat büyüler sayesinde karşılıksız aşklar dahi karşılığını bulur.

Aşk büyülerinde epeyce etkili olan büyülerden bir tanesi de mezar toprağı ile yapılan büyülerdir. Toprağa yapılan aşk büyülerinin kalıcı olması toprağın etkisinden dolayıdır. Büyüye başlamadan önce herhangi bir yerden ölen birine ait toprak alınmalıdır. Bu toprak genellikle bir kavanoza konulup taşınabilir. Fakat toprakla herhangi bir maddenin karışımı gibi bir durum söz konusu olmamalıdır.

Kavanozda getirilen topraklar medyuma verilir ve büyünün yapımına başlanılır. Daha sonra kavanozun ağzı açılarak toprağa sözler söylenir. Bu sözler ile birlikte büyünün tutması için beklenir. Büyü başarılı bir şekilde yapılırsa yaklaşık olarak 10 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar.  Torağın aşık edilmek ya da bağlanması istenilen kişinin evinin önüne ya da iş yerinin önüne bırakılması sağlanır. Bazı zamanlarda daha kuvvetli etkiler ortaya çıkabilmesi için toprak yerdeki toprağa karıştırılarak yere gömülür. Bu şekilde de sevgi tohumları ekilmiş olur.

Mezar Toprağı Büyüsü Kime Yaptırılır?

Mezar toprağından alınan örnek ile birlikte yapılan büyüler için toprak büyüsü yapmış kişilere gidilmelidir. Büyü yaptırırken medyumluğu ticarete dönüştüren insanlardan uzak durulmalıdır. Artan dolandırıcılık olaylarından sonra maddi anlamda herhangi bir şekilde kayıp yaşamamak için bu işi para için yapanlarla iletişime geçilmemelidir. Ayrıca daha önce bu konuda büyü yaptıranların görüşlerinden de yararlanmak, kandırılmamak açısından önem taşır.

Bununla birlikte aşk büyüleri dikkatli yapılması gereken büyülerdir. Medyumluk eğitim alınmadan yapılacak bir işi değildir. Bu sebepten dolayı medyumlara gitmeden önce bu konuda eğitim alıp almadıkları da iyi bir şekilde araştırılmalıdır.

Bunların dışında evde büyü yapmak isteyenler de büyü yaparken çeşitli varlılardan yararlanmaktan uzak durmalıdır. Çünkü bu gibi durumlarda cinler gibi varlıkların musallat olma durumu söz konusudur. Bu şekilde bir durumla karşılaşılması halinde ise huzursuz günler başlar. İnsanların hayatları bir anda alt üst olur. Herhangi bir riske girilmeden başarılı ve tecrübeli medyumlara gidilerek aşk büyüsü kolay bir şekilde yaptırılmalıdır.

Mezar Toprağı Büyüsü Ne İşe Yarar?

Mezar toprağı ile yapılan büyüler sonucunda insanlar bağlanma ve aşk duyguları içerisine girebilir. Büyü yapıldıktan sonra eşine ya da sevgilisine uzak duranlar birden onlara bağlanmaya başlar. Özellikle kadınlar ilgisiz erkeklerden sürekli şikayet eder. Hayatlarındaki adamların ilgisiz oluşu onları belli bir süre sonra sevgililerinden soğutur. Bağlanma büyülerinin başında gelen mezar toprağı büyüleri sayesinde erkekler, kadınlara kolay bir şekilde bağlanır. Bu bağlanma sonucunda evlenmek isteyen erkekler de olur.

Hatta büyü insanlara hayatlarını sorgulatabilir. Özellikle belli bir yaşa gelmiş insanlar içlerindeki evlenme isteğinin ortaya çıktığını görür. Bu sebepten dolayı da evlenmek ister. Bağlanma büyüleri kadınlara da kuvvetli bir şekilde etki eder. İlgisiz kadınlar büyünün etkisi ile erkeklere daha ilgili davranır. Bunun yanı sıra aldatan eşler de büyünün etkisi sonucunda daha sadık bir hale gelir. Gözleri sevgililerinden ya da eşlerinden başkasını görmez. Bağlanma büyülerinin bu etkilerinden faydalanmak için iyi bir medyuma gidilerek büyü yaptırılmalıdır.

Büyünün kalktığı nasıl anlaşılır? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Uzaktan Mezar Toprağı Büyüsü Nasıl Yaptırılır?

Ölü toprağı büyüsünde mesafeler olsa da yapılabilen bir büyüdür. Başarılı bir şekilde yapılan büyülerde mesafenin önemi bulunmaz. Mesafe kavramı büyüleri etkileyen bir durum değildir. Dünyanın öbür ucunda olunsa da büyü yapıldığı zaman etki edebilir.

Mezar toprağı büyüsünü uzaktayken yaptırmak isteyenler bulundukları yerden kavanozla toprak almalıdır. Daha sonra bu toprak medyuma verilmelidir. Büyüde bundan sonraki aşama aynıdır. Fakat söylenen sözler de farklılık gösterir. Bu farklılığın sebebi de büyü yapılacak olanın uzakta oluşudur. Başarılı medyumlar uzakta olanlara kuvvetli bir şekilde etki edecek sözler söyler. Bu sözlerin sayesinde kelimeler büyü yapılana ulaşır ve ona etki eder.

Bu süre zaman zaman değişiklik gösterir. Fakat yaklaşık olarak 10 gün içerisinde yapılan büyüler herkese tutar. Uzakta olanlara yapılan büyüler sonucunda insanlar hayatlarındakine daha sevgi dolu olur. Büyünün etkisine, büyüyü yaptıran bile şaşırarak bakar. Bu kadar mucizevi etkiler yaratan mezar toprağı büyüsü ile uzakta olanın kişiliğinde de önemli değişmeler meydana gelir. Önceleri daha sinirli ve ilgisiz olanlar büyüden sonra bu karakterlerinden kurtulmuş olur.

Mezar Toprağı Büyüsünün Fiziksel Etkileri Nelerdir?

Mezar toprağı ile yapılan büyülerde fiziksel anlamda meydana gelen değişiklikler bazen rahatsız edici bir hal alabilir. Örneğin; büyü yapılanda aşırı stres ve heyecan durumu hakim olur. Özellikle geceleri huzursuz bir şekilde uyumalar ya da uyku kaçmaları meydana gelir. Bununla birlikte gece korkuları da olmaya başlar. Büyünün etkisinde olanlar gece rüyalarında sürekli kabus görür ve korkarak uyanı.

Ayrıca bu huzursuzluk hali gündüz de etki eder. Büyü sonucunda kişi gündüzleri çok fazla sinirli olur. Normalde tepki göstermediği olaylara büyü yaptırdıktan sonra büyük tepkiler göstermeye başlar.  Mezar toprağı büyüsünün etkileri panik atağa benzerdir. Bu sebepten dolayı insanlar büyüden sonra ölme korkusu da yaşar.

Ayrıca bazı zamanlarda depresyon durumu da söz konusu olabilir. Bu depresyon sonucunda ölme isteği de oluşabilir.  Tüm bunların yanında mezar toprağı büyülerinde olmayan varlıkların görülmesi gibi bir durum da olabilir. Büyünün etkisi ile insanlar olmayan varlıkları görmeye ve duymaya başlar.

Mezar Toprağı Büyüsü İle Bereket Getirme

Bereketin gelmesini isteyenler mezar toprağı büyüsü yaptırmalıdır. Bu büyü öncelikli olarak hem bereket getiren hem de bereketin yok olmasını sağlayan bir büyüdür. Bu sebepten dolayı büyü yapılırken bu duruma çok fazla dikkat edilmelidir. Mezar toprağı büyülerinde getirilen toprağa bereket sözlerinin söylenmesi ve bereket duasının okunması sonucunda insanlar hayatlarındaki değişimin farkına varır.

Bereket hem maddi hem de manevi anlamda gelir. Maddi olarak sıkıntıda olanlar bu büyü sayesinde borçlarından kurtulabilir. Ayrıca beklenmedik yerden ellerine para geçişleri de olabilir. Bu paralar bazen yüksek miktarda olabildiği gibi bazen de düşük miktarda olabilir.

Mezar Toprağı Büyüsü İle Birilerini Ayırma

Mezar toprağı büyüsü sebebiyle ayrılıklar meydana gelebilir. Büyü ayrılık amacı ile yapıldığında birbirini seven insanlar büyünün etkisi ile kolay bir şekilde ayrılabilir. Mezar toprağı büyüsü aldatan eşlerin sevgilisine yapılan büyü türlerinden bir tanesidir. Büyü yapıldıktan sonra birbirine bağlı olanlar birbirinden soğumaya başlar.

Ayrılık büyüleri aşk büyüleri kadar keskin büyülerdir. Büyü sonucunda deli gibi aşık olanların arasındaki aşk bile yok olur. Bazı boşanma durumlarında mezar toprağı büyüsünün yapıldığı anlaşılır. Özellikle hiç beklenmeyen boşanma durumlarında bu büyünün yapılıp yapılmadığından şüphe duyulmalıdır. Mezar toprağı büyüsünün ayırma etkileri ile hem iyi anlamda hem de kötü niyetlerle çok sayıda büyü yapılabilir.

Mezar Toprağı Büyüsünden Korunma Yolları

Mezar toprağı ile yapılan büyülerden korunma yolları iki türlüdür. Bunlardan bir tanesi büyülerden korunmak için yeni bir büyünün yapılmasıdır. Tecrübeli medyumlara gidilerek büyülerin etkilerinden korunmak için büyü yaptırılabilir. Burada medyumların uygulayacağı özel tarifler sonucunda insanlar kötü insanların yaptığı büyülerden kolay ve hızlı bir şekilde korunmuş olur.

Büyülerin kötü etkilerinden korunma yöntemlerinden diğeri ise bol bol dua etmektir. Dinimizde dua etmek çok önemlidir. Allah’a her konuda yalvarılarak ondan yardım istenilmelidir. Ayrıca dua edilirken olabildiğince ısrarcı olunmalıdır. Bir dua kabul olmadığı zaman pes etmek yerine sürekli dua edilmelidir.

Büyülerin kötü etkilerinden koruyan dualardan Felak ve Nas Sureleridir. Bu dualar günün her saatinde edilebilir. Fakat evden çıkmadan önce ya da gece uyumadan önce edilmesi halinde insanları rahatlatan dualardır. Dua etmeden önce abdest alınması edilen bu duaların kabul olmasında etkili faktörlerdir. Kötü insanların büyülerinden ve onların yaptırdıkları kötülüklerden kurtulmak için her gün bu dualar edilmelidir. Hem medyuma giderek hem de büyü yaptırılarak kötü insanlardan korunabilir.

Evde Mezar Toprağı Büyüsünün Bulunması

Bazı zamanlarda evlerde sonradan fark edilen büyüler bulunur. Bu büyülerin fark edilmesi durumunda insanların evlerinde huzursuzluklar görülür. Huzursuzlukların sebebi çoğu zaman bilinmez. Evde büyü olduğu vakit karı kocalar arasında bitmek bilmeyen tartışmalar olur. Çiftler her geçen gün birbirinden uzaklaşır. Çoğu zaman bu tartışmaların üzerine boşanma durumları da olabilir. Bu sebepten dolayı evlerde dikkatli olunarak herhangi bir büyü yapılması konusunda önlemler alınmalıdır.

Bu önlemlerden bir tanesi evde dua bulundurulmasıdır. Özellikle evlerde Ayetel Kürsi bulunması eve büyü yapılmasını engelleyen faktörlerden bir tanesidir.  Evin girişine bu dualar asılarak eve gelen misafirlerin kötü enerjilerinden de kurtulmak mümkün olur. Bununla birlikte evde büyü bulunması halinde medyumlara gidilmesi gerekir. Medyuma giderken de yanında bulunan büyü ile gidilmesi gerekir. Medyum bu büyünün etkisini yok etmek için büyü bozma işlemi yapmalıdır. Daha sonra bu işlemlerin ardından insanlar evlerinde huzurlu ve mutlu bir şekilde yaşamaya devam eder.

Mezar Toprağı Büyüsü Kalıcı Mı?

Mezar toprağına yapılan büyüler sonucunda kuvvetli büyüler elde edilir. Yapılan bazı büyülerin etkileri kısa süreli olsa da mezar toprağı büyülerinin etkileri ömür boyudur. İnsanlar kendileri ya da başkaları için mezar toprağı büyüsü yaptıracağı zaman çok fazla düşünmelidir. Çünkü yapılan bu büyü çeşidinde geri dönüşü olmayan yola girilir.

Büyüler aşk, ayrılık, vb. birçok alanda yapılabilir. Bu konularda kalıcı çözümler de elde edilebilir. Aslında bakıldığında mezar toprağı büyülerinin hem olumlu hem de olumsuz yönleri bulunur. Bazı durumlarda büyünün olumlu etkileri insanların hayatlarına mutluluk verirken bazı durumlarda da hayatlarında onları zora sokacak etkiler yaratabilir. Bu sebepten dolayı iyi bir şekilde düşünüp ondan sonra büyü yaptırmaya karar verilmelidir.

Mezar Toprağı Büyüsünü Kimler Yaptırabilir?

Mezar toprağı büyülerinin yapılması konusunda herhangi bir şekilde kısıtlama bulunmaz. Her yaştan insan medyumlara giderek istedikleri kişi için büyü yaptırabilir. Yapılan büyülerde aynı zamanda cinsiyet de fark etmez. Erkekler ve kadınlar istediklerini kendilerine bağlayabilir ya da istediklerini kendinden soğutabilir. Bununla birlikte mezar büyüsü hem arkadaşa hem de sevgili ya da eşe yapılabilen büyülerdendir. Büyünün tutması ile birlikte insanların arasında aşk, sevgi, nefret duyguları oluşabilir. Büyü yapmada olduğu gibi büyü bozma işlemlerinde de herhangi bir şekilde kısıtlama bulunmaz.

POPÜLER YAZILAR

Ankara’da Ünlü Büyücü Medyumlar 

ankarada en iyi buyucu
Katagori: Büyü
Ankara’da adını duyuran medyumlar vardır. Bu medyumlar başarıları ve çeşitli büyüleri sayesinde herkesin tercih ettiği kişiler... Devamını oku

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

En Ağır Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? En Etkili Aşk Büyüleri

en agir ask buyusu nasil yapilir
Bilinen en ağır aşk büyüsünün yapılışı, kendini tamamen aşk büyülerine adamış kişilerin merak ettiği konular arasında... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Resimle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ask buyusu nasil yapilir
Resimle yapılan aşk büyüsü, bağlama ve aşık etme büyülerinin arasında en etkili olan büyülerden birisidir. Bu... Devamını oku

Kör Kütük Aşık Etme Duası

kor kutuk asik etme duasi etkileri
Kör kütük aşık etme duası geçmiş zamandan günümüze kadar etkisini göstermeye devam etmektedir. Bu duanın doğru... Devamını oku

Aşk Büyüsü Yapılan Kişi Ne Hisseder, Nasıl Davranır? 

ask buyusu nasil yapilir
Aşk büyüsünün yapılması sonucunda büyünün etkisi altında kalan kişilerin davranışlarında ve hareketlerinde bariz bir şekilde değişimler... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz