Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Papaz Büyüsü Nedir, Papaz Büyüleri Nasıl Yapılır?  

Papaz Büyüsü Nedir, Papaz Büyüleri Nasıl Yapılır?  

Papaz büyüsü nedir, ne işe yarar, nasıl yapılır ve etki süresi ne kadardır? Papaz büyüsünü kimler yapabilir? Papaz büyüsü ile ilgili merak edilenlere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Papaz Büyüsü Nedir, Papaz Büyüleri Nasıl Yapılır?  

Papaz büyüsü, hem iyi hem de kötü niyetle yapılabilecek bir büyü çeşididir. Genellikle papaz büyüsünü evli olan kadınlar, kocalarını kendilerine bağlamak için yaptırır. Bu sayede evliliklerinde yaşadıkları problemleri ortadan kaldırarak kocalarının kendilerine sadık kalmasını sağlayabilir. Papaz büyüsünü yaptırmak isteyenler, medyum hocalarına danışabilir.  Papaz büyüsünü bozdurmak isteyenler de muhakkak işinde uzman kişilerden yardım almalıdır. Bunun yanında büyünün etkisinden kurtulmak için evde sürekli olarak gerekli olan dualar edilmelidir. Özellikle Nas ve Felak Surelerini okumalarında yarar vardır. Bu sureler, şeytani varlıkları büyünün etkisinde olanlardan uzaklaştırarak bir daha onlara musallat olmasını engeller. Papaz büyüsünün bozulmasından sonra tekrar yapılması mümkün değildir. Büyü sadece bir kere için yapılır. Bozulduğu durumlarda büyü tekrar yapılırsa, hiçbir şekilde tutmaz.

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü ile sevdiğiniz insanı kendinize aşık ederek onun hiçbir zaman sizden ayrılmamasını sağlayabilirsiniz. Evli çiftler de evliliklerinin daha güzel bir şekilde gitmesi için papaz büyüsünü yaptırabilir. Bununla birlikte papaz büyüsü kötü amaçlar için de yapılabilir. Örneğin; sevmediğiniz veya nefret ettiğiniz birinin acı ve ızdırap çekmesini istiyorsanız, papaz büyüsünü kötü niyetler doğrultusunda yaptırabilirsiniz. Papaz büyüsünün etkisi oldukça fazladır. Yapıldıktan hemen sonra belirtilerini ve yansımalarını karşı tarafta gösterir. Belirtilerinin gösterilmesinde kullanılan malzemeler ve hazırlanan tılsımlar da büyük rol oynar. Bunun için papaz büyüsünün dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Dileyen herkes, işinde profesyonel büyü hocalarının yardımı ile gerekli malzemeleri satın alarak papaz büyüsünü yaptırabilir.

Ayrıca büyü olup olmadığını nasıl anlarım? Yazısına bakabilirsiniz.

Papaz Büyüsünün Yapımı Nasıl Olur?

Papaz büyüsünün yapılmasında bilgi ve tecrübelerin olması gerekir. Papaz büyüsü diğer büyülere göre farklı yöntemlerle meydana getirilir. Büyünün yapılışı hakkında yeterli donanıma ve beceriye sahip değilseniz, o zaman medyum hocalarına giderek papaz büyüsü yapılması gerekir. Papaz büyüsünün yapılma aşamasına doğa üstü varlıklarla ruhen iletişime geçilmesi gerekir. Bunun için de bu işlemin yapılmasında medyum hocalarının yardımı çok önemlidir. Medyum hocaları, papaz büyüsünü yaparken iblislerin ve cinlerin desteğini alır. Şeytani varlıkları genellikle gece 12’den sonra çağırarak onlardan yardım ister. Doğa üstü varlıkların yardımıyla ritüeller ve tılsımlar hazırlar. Bu süreçte yapılan en ufacık hata bile büyük problemlere yol açabilir. Örneğin; şeytani varlıklar, büyünün yapılacağı kişiye musallat olup bir ömür boyu üzerlerinden asla gitmez. Bu yüzden böyle durumların yaşanmaması için papaz büyüsünün çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Bunun dışında papaz büyüsünün yapılmasında bazı somut cisimlerde gereklidir. Aşağıda papaz büyüsünde kullanılması gereken malzemeler verilmektedir:

 • Papaz büyüsünün yapılması için muhakkak aşık olmasını istediğiniz kişinin kıl ve saç teli gereklidir.
 • Bununla birlikte el veya ayaklarındaki tırnaklardan da alınması gerekir.
 • Aynı zamanda kan ve deri örnekleri de büyü yapım aşamasında gerekli olan malzemeler arasındadır.

Yukarıda verilen malzemelerin eksiksiz bir şekilde alınıp medyum hocalarına muhakkak verilmesi gerekir. Büyünün hızlı bir şekilde tutması için malzemelerin kalitesi ve tam oluşu oldukça önemli bir yere sahiptir.

Papaz Büyüsünün Sonuçları

Papaz büyüsünün yapılmasından sonra sonuçları çok ağır olur. Özellikle papaz büyüsünün etkisi altında olanlar, ruhsal açıdan bunalımlar geçirebilir. Bu durumun sonucunda da intihar olayları gerçekleşebilir. Bunun yanı sıra büyünün yapıldığı kişilerde konsantrasyon eksikliği ve dikkat dağınıklığı meydana gelir. Vücutlarında sürekli olarak bir halsizlik ve rahatsızlıklar oluşur. Aynı zamanda papaz büyüsünün yapılmasından sonra kendinize aşık ettiğiniz ve bağladığınız kişi ailesini bırakarak size gelir ve hiçbir şekilde ailesiyle bir daha iletişim halinde olmaz. Çünkü, sadece her an siz kalbinde ve aklında yer alırsınız. Bunun sonucunda da büyünün etkisinde olan, sosyal çevresinden de uzaklaşmış olur ve hiç kimse ile iletişime geçmez. Kötü sonuçlarının dışında papaz büyüsünün iyi sonuçları da vardır. Özellikle evliliklerinde sorunlar yaşayan çiftlerden biri, papaz büyüsünü yaptırdığı zaman her zaman ailesine ve çocuklarına bağlı bir şekilde yaşamaya başlar. Hiçbir şekilde gözü dışarıda olmaz ve karısına/kocasına her daim sadık kalmış olur. Bununla birlikte kendinize aşık ettiğiniz kişi, sizden başka kimseyi gözü görmez ve onun hayallerini süsleyen tek kadın siz olursunuz. Bunun sonucunda da istediğiniz adamın hayallerini gerçekleştirerek evlilik yolunda ilerleyebilirsiniz.

Papaz Büyüsü Yapılan Nasıl Davranır?

Papaz büyüsü yapıldıktan sonra belirtileri gözle bariz bir şekilde görülür. Aşağıda papaz büyüsünün etkisinde olanların davranışlarında meydana gelen farklılıklarla ilgili bilgiler detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Büyünün etkisinde olanlar, hiç sevmediği birine bağlanarak aşık olabilir.
 • Bunun dışında büyü yapılan kişiler, sürekli olarak rüyalarında kötü şeyler görür. Özellikle bu kişilerin rüyalarına şeytani varlıklar durmadan gelir.
 • Maddi anlamda problemler ortaya çıkar.
 • Bununla birlikte geceleri evde yalnız başına kalanlar, korku ve tedirginlik içerisinde olur.
 • Büyünün etkisi altına girenlerin ruhsal anlamda yalnızlık duygusu yaşaması meydana gelir. İçlerine kapanarak derin düşünceler içerisine girerler.
 • Aynı zamanda bu kişilerde geleceklerine yönelik endişeler hissetme görülür.

Yukarıda verilen durumların meydana gelmesinde papaz büyüsünün etkisinin ne kadar kuvvetli olduğu açık bir şekilde görülür. Belirtilerin hemen fark edilmesi için medyum hocalarına muhakkak müracaat edilmesi gerekir.

Papaz Büyüsü İle Güzel Olma

Papaz büyüsü ile kendinizi güzel göründürerek karşı tarafın size birden aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Aşağıda papaz büyüsü ile aşık olduğunuz tarafa nasıl güzel gözükmeniz gerektiği ile ilgili ayrıntılar yer alır:

 • Büyünün yapılmasına başlanmadan önce yuvarlak mercek şekilde aynanın temin edilmesi gerekir.
 • Daha sonra Cuma günü şafak vaktinde Güneş’in doğmaya yeni başladığı zamanlarda ayna güneşe tutularak 3 kere özel tılsımlı sözcüklerin tekrarlanması gerekir.
 • Bunun sonucunda büyü ertesi gün hemen etkisini gösterir. Kadınlarda büyünün yapılmasından sonra bütün erkeklerin hayran olduğu bir görünüm ortaya çıkar. Bu sayede bütün erkekler papaz büyüsü ile güzelleşen kadınlara her zaman hayranlık duyar. Siz de bütün erkeklerin gözünde aşık olunacak tek kadın olarak kalmış olursunuz.

Yukarıda verilen işlemlerin eksiksiz bir şekilde yapılmasından sonra papaz büyüsü ile güzelleşen kadınlar, her daim erkeklerin gözünde vazgeçilmez bir konumda olur. Bununla birlikte kadınlar, istedikleri erkekleri kendilerine aşık ederek bir ömür boyu birlikte yaşamak için bir araya gelir.

Papaz Büyüsünün Bozulması Mümkün Mü?

Papaz büyüsünün bozulması mümkündür. Fakat bu büyünün bozulması evde kesinlikle gerçekleşmez. Papaz büyüsünü bozdurmak isteyenlerin ilk önce medyum hocalarına giderek büyünün üzerlerinde olup olmadığını kontrol ettirmeleri gerekir. Daha sonra büyünün olması durumunda medyum hocası, dualar ve tılsımlar hazırlayarak büyünün bozulması için niyetlerde bulunur. Hocanın verdiği tılsımlı sözcükleri ve duaları her gece yatmadan önce 4 gün boyunca aralıksız bir şekilde 3 kere okumanız sonucunda şeytani varlıklar sizden uzaklaşarak onları bir daha görmemiş olursunuz. Papaz büyüsünün bozulmasından sonra büyünün etkisinde olanların davranışları eski haline döner ve kişiler, bunalımlı ruh hallerinden çıkarak hayatlarına devam eder. Aynı zamanda uyku düzenlerinde sorunlar yaşamayarak her gece kabus görme durumlarından da kurtulmuş olurlar. Papaz büyüsünün güvenilir bir şekilde bozulmasını isteyenler, medyum hocalarına başvurmalıdır.

Papaz Büyüsünü Bozmak İçin Hangi Dualar Okunur?

Papaz büyüsünü bozmak ve şeytani varlıkların etkisinden kurtulmak isteyenlerin bazı duaları okuması gerekir. Aşağıda papaz büyüsünün bozulmasında okunması gereken duaların listesi sırasıyla verilmektedir. Bu duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Papaz büyüsünün bozulması için her sabah ve gece sürekli olarak Nas ve Felak Surelerinin okunması gerekir.
 • Bununla birlikte Fatiha ve İhlas dualarının da okunması büyünün bozulmasında çok etkilidir.
 • Aynı zamanda Necm, Abese, Kafirun dualarının da her gün durmadan okunması durumunda cinlerin ve iblislerin musallat olduğu kişiler, eski hallerine dönerek şeytani varlıkları üzerlerinden uzaklaştırmış olur.
 • Ayrıca Ayet el Kürsi’nin okunması da papaz büyüsünün bozulması için oldukça önemlidir.

Yukarıda verilen duaların sürekli bir şekilde okunması durumunda papaz büyüsünün etkisi kısa sürede tamamen ortadan kaybolmuş olur. Bununla birlikte medyum hocaların yazdıkları özel tılsımlar sayesinde de büyünün etkisi yaklaşık olarak 3 saat içerisinde yok olur. Büyünün bozulması için muhakkak medyum hocalarına gidilmesi gerekir. Evde kesinlikle papaz büyüsü bozma işlemleri denenmemelidir.

Evdeki büyü nasıl bulunur? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Papaz Büyüsünde Önemli Noktalar Nelerdir?

Papaz büyüsünde önemli noktalara dikkat etmek gerekir. Özellikle papaz büyüsünü bozdurmak isteyenlerin hangi papaz büyüsünün türüne maruz kaldıklarını muhakkak bilmeleri ve fark etmeleri gerekir. Aşağıda papaz büyüsü türleri hakkında detaylar sıralanmaktadır:

 • Papaz büyüsünün en çok yapılan türü, bir kişiyi kendine bağlamak için yapılan büyüdür.
 • Bunun dışında bir kişinin size aşık olmasını istemeniz durumunda yapılan papaz büyü türü de vardır.
 • Aynı zamanda terk eden sevgilinizi veya eve geri getirerek size bağlanması için de papaz büyüsü yapılabilir.
 • Her anlamda başarılı görülen birinin hayatında güzel şeyler olmaması için kıskançlık yüzünden papaz büyüsü yapılmak istenebilir.
 • Ayrıca nefret ettiğiniz veya sevmediğiniz birini sevgilisinden veya eşinden ayırmak istiyorsanız da papaz büyüsünü yapabilirsiniz.

Yukarıda verilen durumların gerçekleşmesini isteyen herkes, medyum hocalarına giderek papaz büyüsünü yaptırabilir. Bu sayede papaz büyüsünü yaptıranlar, istedikleri kişiyi elde ederek kendilerine bağlayabilir. Bunun dışında hiç hoşlanmadığınız birinden intikam almak için de papaz büyüsünü yaptırarak onların hayatlarında sürekli olarak olumsuzlukların olmasını sağlayabilirsiniz.

Papaz Büyüsü Kuvvetli Midir?

Papaz büyüsünün gücü oldukça fazladır. Büyünün yapılmasından hemen sonra hiçbir iletişim veya enerjiler olmadan belirtilerini yansıtır. Bu yüzden papaz büyüsünün etki gücü hiçbir şekilde tartışılamaz. Papaz büyüsünün bu yüzden yanlış yapılmaması gerekir. Medyum hocalarına verilen bilgilerde herhangi bir yanlışlık olması durumunda papaz büyüsünün düzeltilmesi mümkün değildir. Büyünün etkisinde olanlar, bir ömür boyu yapılan hata ile birlikte yaşamaya mahkûm olur. Bunun için papaz büyüsünün doğru ritüeller ve tılsımlar sonucunda uygulanması gerekir. Çok kuvvetli olmasından dolayı niyetlerin iyi edilmesinden sonra istediğiniz erkeği kendinize bağlayabilirsiniz veya kocanızın size olan sevgisini ve sadakatini daha çok arttırabilirsiniz.

Papaz Büyüsünün Tutma Vakti

Papaz büyüsünün tutma süresi vardır. Özellikle papaz büyüsünün iyi bir şekilde tutması için mayalanma sürecini tamamlaması gerekir. Bunun için verilen tahmini süre ise 3 ile 10 gün arası olarak belirlenir. Bu sürenin uzama veya kısalma gibi durumları da vardır. Papaz büyüsünün etkisinin görülme süresinde, yapılan papaz büyüsünün ne niyetle uygulandığı çok önemlidir. Yani papaz büyüsünün hangi amaçla yapıldığına göre büyünün tutma süreleri belirlenir ve herkeste bu süre aynı şekilde meydana gelmez. Bu yüzden papaz büyüsünün yapıldıktan sonra tutması için sabırla beklemek gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz