Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Pirinç Büyüsü Nedir, Pirinç Büyüleri Nasıl Yapılır?

Pirinç Büyüsü Nedir, Pirinç Büyüleri Nasıl Yapılır?

Pirinç büyüsü nedir, nasıl yapılır ve etki süresi ne kadardır? Pirinç büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında bilgiler yazımızda yer almaktadır.

 Pirinç Büyüsü Nedir, Pirinç Büyüleri Nasıl Yapılır?

Pirinç büyüsü yapmak baklagiller büyüsü yapma kategorisine dahil edilmektedir. En zor olan büyü türlerinden bir tanesi olduğu bilinir. Pirinç büyüsü yapması zor olduğu gibi, büyünün bozulması da aynı oranda zor olur. Bu nedenle İslam alimleri büyüyü yapmadan önce kişilerin iyi düşünmelerini tavsiye etmektedirler. Büyüyü yaparken bilinçli adımlar atmak adına, sizi yönlendirmesi için iyi bir medyum hoca ile çalıştığınızdan emin olun. Doğru kişiler size üzerinde gittiğiniz zor yolda yardımcı olacaktır. Bu kişiler sizin en büyük rehberiniz olurlar ve kırılmanıza izin vermezler.

Pirinç Büyüsü Neden Yapılır?

Pirinç büyüsü yapmanın nedenleri her insan için farklı olabilir. Pirinç büyüsü nasıl yapılır sorusunu soran kişiler genellikle evlerinde sıkıntı yaşayan ya da başlarında bela olan kişilerdir.

 • Aile ile iyi anlaşamamak,
 • Sevilen kişi ile arasında problem olmak,
 • Mutsuz hissetmek,
 • Maddi kazancı yeterli olmamak,
 • Sevdiği kişiyi görememek,
 • Uzaktaki bir insandan hoşlanmak fakat platonik olmak gibi nedenlerden dolayı pirinç büyüsünden faydalanmak isteyebilirsiniz.

Pirinç büyüsünü düzgün şekilde yapmayı başaran kişiler hayatlarına uyum, güzellik, rahatlık ve renk katmış olacaklardır. Büyüyü yapan kişinin üzerinde hiçbir etki ortaya çıkmayacağı için olumlu büyü türlerinden kabul edilmektedir. Fakat bu büyünün en önemli özelliği kısa sürede yapılmasıdır.

Geri getirme muskası nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Pirinç Büyüsü Tarifi ile Nasıl Zengin Olunur?

Pirinç büyüsü tarifini kullanarak zenginlik çok eski zamandan beri kullanımı olan bir uygulamadır. Zaten pirincin kendisi sayıca çok olması ile zenginliğin bir sembolü olarak kullanılmaktadır. Zengin olmak isterseniz 41 adet pirinç sayın. Bu pirinçleri bir kabın içine alın. Tencere içine 2 su bardağı su ekleyin. Fakat öncesinde bu suyu okumanız gerek. Suyu bardağa alın ve ardından “Pirinç büyüsü yapmak istiyorum, önümdeki suyu okuyup üflüyorum. Pirinçler suda pişiyor, yaşamımdaki bereket artıyor.” İfadesini tekrar edin. Bu ifadeyi tekrar eder etmez önce baş daha sonra işaret parmağınız ile suya dokunmanız gerekecek. Ardından suyu tencerinin içine dökerek suyu kaynatın. Su kaynadıktan sonra içine pirinç tanelerini atmanız gerekecek. Pirinçler suyu tamamen çekene kadar pişirin. Ardından tencerenin kapağını kapatarak 3 saat boyunca bekleyin. Bu sırada 3 saat boyunca:

Duasını özenle okuyun. Süre dolduktan sonra pirinçten bir kaşık yemeniz gerekir. Bu şekilde büyüyü tamamlamış olursunuz. Büyü etkisini göstermesi için pilavın içine kesinlikle tuz olmamalıdır. Pirinç büyüsü nedir diye merak edenler bu en temel büyü tarifinden faydalanabilirler.

Pirinç Büyüsü Tarifi Ne Zaman Etkisini Gösterir?

Pirinç büyüsü tarifinin etkisini göstermesi için geçen süre büyü hakkında detayların bilinmesi ile ancak tespit edilebilir. Bilindiği üzere pirinç büyüsü yapmanın bir çok yolu vardır. Tek bir büyü çeşidinde bile farklı tılsımlar ve dualar okunarak etkilerinin dolayısı ile de etki gösterme zamanının değiştiği bilinmektedir. Pirinç bırakarak büyü tarifi uygulandığı zaman, eğer Kuran’dan bir dua okuyarak büyü işleminizi tamamladıysanız ortalama 3 gün içinde büyüden sonuç alabilirsiniz.

Eğer kurandan dua okumadan kendi bildiğiniz farklı dualar ile işlem yaptıysanız büyünüzün işe yaraması için biraz daha uzun süre beklemeniz gerekecektir. Ortalama 7 gün içinde büyünüzden sonuç alabilirsiniz. Eğer kalitesiz ürünler kullanarak büyü yaptıysanız, büyünüzün etkisi az olur ve etki etmesi için gerekli olan süre kendiliğinden uzar. 15 gün içinde büyünüzden sonuç alabilirsiniz.

Pirinç Büyüsü Tarifi Etkisini Nasıl Artırabilirim?

Pirinç büyüsü tarifi etkisini artırmak isteyen kişiler kullandıkları dua türlerinde değişiklik yapma yoluna gidebilirler. Pirinç büyüsü duasının en makbulü kurandan alınan olandır. Duaların kaynağı ne olursa olsun mutlaka içten gelinerek okunması gerekir. Duanın etkisinin olacağına gönülden inanın. Dua okuduğunuz yerin sessiz olmasına özen gösterin. Mümkünse dua okuduğunuz yerde başka kimse olmasın. Böylece sizi kimse rahatsız edemez. Pirinç büyüsü yaparken pirinçlerin iri taneli olmasına özen gösterin. Bu sayede büyü ha etkili olacaktır. Pirinçleri öncesinde okuduğunuz suyun içinde yıkayarak daha güçlü bir büyü yapabilirsiniz. Mekke ve Medine gibi kutsal topraklardan pirinç getirme imkanınız varsa bu yerlerden pirinç getirin. Böylece büyünüzün daha kısa zamanda etki edeceğine tanıklık etmiş olacaksınız.

Pirinç Büyüsü Nasıl Bozulur?

Pirinç büyüsünü bozmak sanıldığı kadar zor değildir. Pirinç büyüsü bozulur mu sorusuna çoğu insan hayır cevabını verse de bu doğru değildir. Elbette her büyü bozulabilir. Fakat bazı büyülerin bozulması diğerlerine göre daha zor olabilir. Bazen büyüler bozulmak istemediğinden inatçı olabilirler. Fakat doğru uygulama, doğru medyum hoca ile çalışma ve doğru zamanla ile pirinç büyüsünü bozabilirsiniz. Pirinç büyüsü bozmak için aşağıdaki adımları takip edin:

 • Tıpkı büyüyü yapım aşamasında yaptığınız gibi 41 tane pirinç tanesi sayın.
 • Bu pirinç tanelerini bir poşetin içine atın.
 • Evinizin kapısının bulunduğu yere çıkın.
 • Poşetin içinde bulunan pirinçleri kapıdan dışarıya doğru dökün.
 • Dökülen pirinçlere tılsımlı sözcüklerin okunması gerekir. Bunun için “Pirinçler sizi döküyorum, etkilerinizin ne olduğunu biliyorum ve sizi bozuyorum.” Denmesi gerekir.
 • Daha sonra pirinç taneleri tek tek toplanır ve toplanan pirinç taneleri kumun içine gömülür.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra toprak ile pirinç arasında bir etkileşim meydana gelir. Etkileşim ile birlikte bazı ruhani varlıklar harekete geçer. Ruhani varlıklar büyünün bozulması için size yardımcı olurlar. Büyünün bozulması çok kısa sürede gerçekleşmeyebilir. Bu nedenle sabırlı olmayı öğrenmek gerekir. Bütün işlerde olduğu gibi Allah’ın tek hüküm sahibi olduğunu unutmayın. Durumlara karşı takınacağınız isyankar bir bakış açışı aslında sizin Allah’a karşı isyankar bir bakış açısına sahip olmanız anlamına gelecektir.

Pirinç Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Pirinç büyüsü yaptığını anlamak için yapmanız gereken tek şey bu büyünün ortaya çıkardığı belirtilerin var olup olmadığını tespit etmektir. Pirinç büyüsü etkileri altında olan kişiler:

 • Yemek yemek istemezler,
 • İştahtan kesildikleri için hızlı bir şekilde kilo verirler,
 • Sevdikleri insanlar ile sürekli tartışırlar,
 • Özellikle içinde pirinç olan yemeklerden nefret ederler,
 • Yataktan çıkmak istemezler,
 • Kendilerini sürekli yorgun hissederler,
 • Akşam vakti uyumakta zorlanırlar,
 • Kendilerinde bir gariplik olduğunu hissederler fakat buna karşı önlem alamazlar.

Bu ve buna benzer etkileri hissediyorsanız bir an önce iyi bir medyum hocaya giderek üzerinizdeki kötü etkilerin kaldırılması için büyü bozma çalışmalarına başlamanız gerekir. Uzun süre beklerseniz, büyü çalışmaları üzerinizde yerleşik konuma geçeceğinden işiniz zor olur.

Pirinç Büyüsü ile Sevdiğin Kişiyi Kendine Nasıl Aşık Edebilirsin?

Pirinç büyüsü yaparak bir kişinin kendine aşık edilmesi toplumda sık kullanılan bir büyü türüdür. Büyü yapmak için 50 tane pirinç tanesini bir bardağın içine koyun. Ardından bir 50 tane daha pirinç alarak bunu da ayrı bardak içine koyun. İki pirinç taneleri bu aşamada birbirleri ile kesinlikle karışmamalıdır. Bir bardaktaki pirinç taneleri sizi temsil ederken, öteki bardak ta bulunan pirinç taneleri sizin sevdiğiniz kişiyi temsil etmektedir. Bir bardakta bulunan pirinçlere:

“Pirinçler siz bensiniz. Ben size büyüyü yapmak için komut verince, gerekirse derimi bile yüzersiniz.” Deyin. Bu tılsımlı sözcük pirinç tanelerine kuvvet verecektir. Bu pirinç taneleri siz olacaksınız.

Diğer bardaktaki pirinçler karşınızdaki insan yerine geçeceğinden, onlara güç vermek yerine onları itaatkar olmaya davet etmeniz gerekir. Diğer bardaktaki pirinçlere:

“Siz benim sevdiğimsiniz, bana boyun eğersiniz, ben size ne desem onu yapmanız gerektiğini bilirsiniz.” İfadesini 5 kere tekrar edin. Ardında büyüyü yapmanın en zor aşamasına geleceğiz. Bu bardaklardan karşı tarafı temsil edeni yatağınızın altına koyarak uyuyun. Daha sonrasında karşı tarafın evine giderek bu bardağı onun yaşam alanına bir yere koymanız gerecek. Ortalama 5 gün içinde bu büyü etkisini göstermeye başlayarak sevdiğiniz insan ile birlikte olmanıza yardımcı olacaktır. Pirinç büyüsü zararlı mı diye düşünebilirsiniz. Eğer etkilemek istediğiniz kişi evli değil ise pirinç büyüsünün zararı olmayacaktır.

Kara büyü nedir, nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Gideni Geri Getirmek için Pirinç Büyüsü

Gideni geri getirmek için pirinç büyüsü yapabilirsiniz.

 • Giden eski sevgili,
 • Giden koca,
 • Giden kardeş,
 • Giden akraba için bu büyü tarifi etkili olmaktadır.

Giden kişi ile anlaşılacağı üzere illa aranızda aşk ilişkisi bulunması gerekmiyor. Büyü yapmak istediğiniz kişi arkadaşınız ya da akrabanız da olabilir. Gideni geri getirmek adına pirinç büyüsü için muska yazılması gerekir. Bir su bardağı pirinç aldıktan sonra pirinçlere tılsımlı kelimeler okunur:

“Bir su bardağı pirincimi aldım. Gideni geri getirmek adına istediğimi aldım.” İfadesini 33 kere tekrar edin.

Ardından bir saman kağıdı alın ve kağıdın üzerine mavi renkli mürekkbebi olan bir kalem ile giden ve geri getirmek istediğiniz kişinin ismini yazın. İsim yazdığınız sırada kişinin soyadının adına göre daha kalın yazılmış olması gerekmektedir. Bütün bir kağıdı kişinin adı soyadı ile doldurduktan sonra kağıdı katlayın. Kağıt üçgen şekline getirilmelidir. Kağıt katlanmadan önce okuduğunuz pirinçlerden birkaç tane kağıdın içine koymanız gerekir. Daha sonra kağıdı katlayıp yanınızda taşıyacaksınız.

Muskayı yanınızda daha kolay taşımak için kolye haline getirebilirsiniz. Dilerseniz hep giydiğiniz ceketinizin üzerine dikebilirsiniz. 7 gün boyunca aralıksız olarak muskayı üzerinizde taşıyın. Gece vakti muskayı yatağınızın altında muhafaza edin. Büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Gideni Geri Getirmek için Pirinç Büyüsü Nasıl Bozulur?

Gideni geri getirmek için pirinç büyüsü bozmak istiyorsanız:

 • Ankebut Suresi,
 • Bakara Suresi,
 • Nas Suresini sırayla okuyun.

Sureleri okumayı bitirdikten sonra “Bir tutam pirinç büyüsü yaptım, şimdi etkilerini geri almak için bu yola kendimi adadım.” İfadesini tekrar edin.

Pirinç büyüsünü bozmak için bir su bardağı pirinç alın ve pirinci evinizin kapısının önüne serpin. Ardından pirinç tanesini paspas altına doğru süpürün. Bu sırada:

İnnellezıne la yercune likaena ve radu bil hayatid dünya vatmeennu biha vellezıne hüm an ayatina ğafilun

Duasını okuyun.

Gideni Geri Getirmek için Pirinç Büyüsü Gerçekten Etkili midir?

Gideni geri getirmek için pirinç büyüsü etkisi azımsanamayacak kadar çoktur. Bu büyü halk arasında Mezopotamya büyüsü olarak da bilinir çünkü Mezopotamya zamanlarından beri yapıldığı bilinmektedir. Büyüyü yapmayı deneyen kişiler 15 gün gibi kısa zaman sonra büyüden etki aldıklarını belirtmişlerdir. Siz de bu büyüyü yaparak sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

Pirinç büyüsü yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar var. Örneğin b büyü kesinlikle kişi kendi başına olduğu zaman yapılmamalı. Kişinin yanında mutlaka konu hakkında yeterli bilgi sahibi olan bir kişi bulunmalıdır. Aksi halde tılsımlı sözcükleri söyleyerek harekete geçirdiğiniz güçler, başınızın belaya girmesine neden olabilir. Özellikle sağlık problemleri gibi.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz