Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Geri Getirme Muskası Nedir, Nasıl Yapılır?

Geri getirme muskası nedir, nasıl yapılır, etkisi ne zaman belli olur? Geri getirme muskasını kimler yapabilir? Detaylar yazımız içerisindedir.

 Geri Getirme Muskası Nedir, Nasıl Yapılır?

Geri getirme muskası yapmak isteyen kişiler giden sevgililerini ya da kocalarını hayatlarına yeniden dahil edebilirler. Geri getirme muskası ile yapılan büyülerin çok etkili oldukları bilinmektedir. Bu nedenle yapılmadan önce çok iyi düşünmek gerekir. Büyünün yapılmadan önce düşünmemesi halinde fikir değişikliği olabilir ve kişinin ileride büyüyü bozması zor hatta imkansız olabilir. Geri getirme büyülerinin çok eski zamanlardan beri yapıldığı bilinmektedir. İnsanlar yalnızca kocalarının ya da eski sevgililerinin değil, askere giden oğullarının, arkadaşlarının geri gelmeleri için de bu büyü türünden faydalanmaktaydılar. Anadolu’nun çeşitli yerlerinde ve Orta Doğu’nun bir çok yerinde bu büyü yapılmaya halen devam etmektedir. Yapılması kolay olmakla birlikte büyü hızlı sonuç verdiğinden tercih edilir.

Zengin olmak için okunacak dualar ve zikilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Geri Getirme Muskası Yapılmasının Amacı Nedir?

Geri getirme muskası yapılma amacı genellikle sevilen bir kişinin ilişkiye son vermesi halinde o kişiyi bu isteğinden vazgeçirmektedir. Terk etmek isteyen insan, getirme muskası sayesinde bu kararından vazgeçerek, kişiye geri dönmek ister. Geri getirme büyüsü bir kişinin önceden aldığı kararı yeniden gözden geçirmesi ve bu kararı değiştirmesi için de yapılabilir fakat büyünün  bu kullanımı bu denli yaygın değildir. Hangi amaç ile yapılmış olurlarsa olsunlar, geri getirme büyülerinin etkileri kısa sürede ortaya çıkar. Eğer büyü işlemi sırasında büyü yaptığınız kişinin kişisel eşyalarını kullanıyorsanız, büyünüz daha etkili olur. Elbette büyünün tecrübeli olan, bu konuda bilgi sahibi kimseler eşliğinde yapılması gerekir. Kişi kendi başına bilgisi olmadan muska yapmaya kalktığı zaman başına büyük problemler açılabilir.

Geri Getirme Muskasının Tek Başına Yapılmasının Zararları Nelerdir?

Geri getirme muskasının tek başına yapılmasının zararları bütün İslam alimleri tarafından üzerinde sık durulan ve kesinlikle hoş olmadığı belirtilen bir konudur. Giden sevgiliyi geri getirme amacında olan kişiler sırf hızlı hareket edebilmek uğruna bir an önce kendi bildikleri ile büyü yapmak ve muska hazırlamak istiyorlar. Fakat bu durum sakıncalıdır ve hem büyü yapan kişi için hem de büyü etkisine giren kişi için sıkıntı teşkil eder.

Büyü yapan kişi:

 • İlk gün yataktan uyanmakta zorlanır. Kendini yorgun ve bitkin hisseder. Bütün günü bu şekilde geçer.
 • İkinci gün kişinin mide bulantısı ve baş dönmesi problemi baş gösterir.
 • Kişi genel olarak iştahtan düşer. Bir şeyler yemek ya da içmek istemez. Bu süre uzun sürerse kişi zayıflamaya başlar.

Büyü yapılan kişi:

 • Nereye bastığını bilmez hale gelir. Kişide unutkanlık problemi başlar.
 • Büyü etkisinde olan kişinin kazancı düşer ve bereketi kapanır.
 • Büyü yapılan kişi sevdiği insanlar ile sürekli kavga ve tartışma halinde olur.

Bütün bu problemler ile karşılaşmak istemiyorsanız, büyüyü konu hakkında uzmanlığı olan bir medyum hocadan yardım alarak yaptığınızdan emin olun. Durumu riske atmayın.

Geri Getirme Muskası Nasıl Yazılır?

Geri getirme muskası yazmak için öncelikle muskayı yazacak olan kişinin büyü yapılmak istenilen kişi hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Büyü yapılmak istenilen kişinin:

 • Adı,
 • Soyadı,
 • Nerede yaşadığı,
 • Hangi Meslek ile uğraştığı,
 • Annesinin kızlık soyadı gibi bilgilerine ulaşmak şarttır.

Bu bilgiler bize muskanın nasıl yazılması gerektiği konusunda bize önemli bilgiler verecektir. Örneğin: eğer büyü yapılmak istenilen kişi din adamı ise, Kuran hafızı ise, bu kişiler için kesinlikle muska yazmak doğru olmaz. Bu kişilere yapılan büyüler bozulacağı gibi, yön değiştirerek büyü yapan kişinin üzerinde etki etmeye başlayabilir.

Garantili gideni geri getirme işlemi için muskada bilgilerin Arapça harfleri ile yazılmış olması beklenir Bu nedenle muska yazma süresi ortalama 2 gün kadar sürebilir. Türkçe harfler kullanılarak yazılan muskaların etkisinin daha az olduğu kanıtlanmıştır. Bilgileri yazdıktan sonra muska tılsımlı sözcükler söylenerek katlanmalıdır. Örneğin:

“Muskamı yazdım. Tılsımı yaptım. Gideni geri getirmek için, ben bu yolu açtım. Amin.” Şeklinde niyetinizi belirtebilirsiniz.

Muska yazıldıktan sonra muskanın kişinin üzerinde takılması gerekmektedir. Kişi kıyafetine muskayı dikebilir ya da kolye şeklinde takabilir.  Buradaki en önemli nokta muskanın bir başka insan tarafından görünmemesidir. Muska yalnızca takılan kişi tarafından görülür olmalıdır. Bir başkasının muskayı görmesi halinde büyü düşer.

Geri Getirme Muskası ile Gurbetteki Arkadaşı Geri Getirme

Geri getirme muskası kullanarak gurbetteki arkadaşın geri döndürülmesi zor bir büyü türüdür. Çünkü büyü yapan kişi ile büyüden etkilenecek olan kişinin arasında uzun bir mesafe bulunmaktadır. Bu mesafe büyünün etki alanının zayıflamasına neden olabilir. En etkili gideni geri getirme büyüsü yapmak için mesafenin kısa olması ve kişi ile irtibatta olunması gerektiği bilinmektedir. Bu muskayı yazarken eğer mümkünse geri getirmek istediğiniz arkadaşınız ile konuştuğunuz sırada muskayı hazırlamaya başlayın.

Muskayı hazırlamaya başladığınız sırada “Muskayı hazırlamaya başladım. Giden geri gelecek ben bunu anladım. Arkadaşım geri gelecek, bütün dertlere son verecek.” İfadelerini tekrar edin.

Daha sonra elinizdeki kağıda geri getirmek istediğiniz kişinin adını ve soyadını sayfa tamamen kaplanacak hale gelene kadar yazın. Muskayı yazdıktan sonra muskayı en fazla 5 yerden katlayın. Katladığınız iz sayısı 5’i geçmesin. Ardından dış kısmına görünecek şekilde, geri getirmek istediğiniz kişi kimse onun ad ve soyad baş harflerini karalayın. Muskayı yatağınızın altına koyun. Bu şekilde 3 gün boyunca uyuyun. 4. Günde güne başladığınız zaman, geri getirmek istediğiniz kişiden haber alırsınız.

Geri Getirme Büyüsü Etkisi Altında Olduğumu Nasıl Anlarım?

Geri getirme büyüsü etkisi altında olduğunu anlamak büyü etkisindeki kişiler için biraz zor olabilir. Genellikle büyü yapılan kişilerin çok yakınında bulunan insanlar kişinin büyü etkisi altında olabileceğini tahmin ederler. Özellikle büyü yapılan kişinin ailesi kişiye bir takım eleştiriler getirebilir fakat büyü etkisi altında olan kişi bu eleştirileri kabul etmek istemez. Sırf bu nedenle kişi ile ailesi arasında anlaşmazlıklar meydana gelebilir. Bir kişi adına geri getirme için dua okunarak büyü yapılmış ise:

 • Büyü etkisi altında olan kişi aniden yer değiştirmek isteyebilir.
 • Kişi uzun zamandır görmediği konuşmadığı bir kimse ile görüşmeye başlayabilir.
 • Kişinin iştahından değişiklikler olur. Kişi çok yemeye ya da normalden daha az yemek yemeye başlayabilir.
 • Duanın etkisi ile birlikte kişi normalden olduğundan çok daha fazla ya da eskiye oranla çok daha az çalışmaya başlayabilir.

Geri getirme muskası yazılan bir kimse özellikle yatak odasında nereden geldiğini bilmediği dua parçaları bulabilir. Kişi böyle bir durumla karşılaştığında bir kimsenin kendisi için büyü yapmış olabileceğini düşünerek hemen büyünün bozulması için hareket etmelidir. Büyünün bozulması için ne kadar geç kalınırsa o ölçüde kişiye büyü işlemiş olur. Büyünün etkisinin azaltılması o ölçüde zorlaşır. Tıpkı hastalıklarda olduğu gibi düşünebilirsiniz. Bir kimse hastalığın tedavisi için ne kadar geç kalırsa tedavi o kadar zor olur. Bunun yanında erken teşhis koymak hayat kurtarır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Geri getirme büyüsünü bozmak için iki farklı yöntemden bir tanesini deneyebilirsiniz. Bu yöntemlerden ilki özellikle sevgiliyi geri getirme için aşk büyüsü adına yapılmaktadır. Bu yöntem bol miktarda gün içinde Kuran okumaktır. Geri getirme adına özel bazı surelerin olduğu ve bu sureleri okumanın çok daha faydalı olacağı bilinmektedir. Örneğin: Bakara Suresi ile Nas Suresi geri getirme büyüsünün bozulması için birebirdir. Kötü niyetli kimseler yapmaması gereken kişilere geri getirme büyüsü yapmış olabilirler. Ya da niyetinden vazgeçerek büyü isteğini geri çekmek isteyebilirler. İşte bu durumlarda büyünün bozulması gerekir. Fakat büyüyü bozmak her zaman kolay olmaz. Özellikle güçlü cinleri bulunan ve tecrübeli medyumlar aracılığı ile yapılmış olan büyüleri bozmak imkansız denecek kadar zor olabilir.

Büyüyü bozmak için belirtilen sureleri günde 10 kere okuyun. 10 gün sonrasında büyü etkileri çözülmeye başlar ve size konu hakkında haber gelir. Bir diğer yöntem ise büyünün bozulması için muska yazılmasıdır. Muska yazarken bu defa geri getirmek istediğiniz kişinin adını yazmaktan ziyade, büyüyü bozuyorum ifadelerinin yazılması gerekmektedir. Kağıda en az 10 tane bu ifadenin olduğundan emin olduktan sonra muskanızı katlamaya başlayabilirsiniz. Daha sonra muskanız üçgen haline geldiğinde muskanızı en çok giydiğiniz bir kıyafete dikmeniz gerekecek. Ceket, kazak, tişört üzerine dikim yapabilirsiniz. Fakat bu dikiş başka insanlar tarafından anlaşılmamalıdır.

Yıldız düşüklüğü nasıl yükseltilir? İnceleyebilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Faydaları Nelerdir?

Geri getirme büyüsünün sunduğu faydalar sayesinde önemli işler başarabilirsiniz:

 • Ayrılmış ve hayırlı olduğunu bildiğiniz karı ile kocayı barıştırabilirsiniz,
 • İyi gitmeyen ilişkinizin düzelmesini sağlayabilirsiniz,
 • Eski sevgiliniz yersiz bir neden yüzünden gittiyse, eski sevgiliyi elde etme adına geri getirme büyüsü yapabilirsiniz,
 • Memleketinden uzakta düşmüş bir kimsenin memleketine dönmesi için büyü yapabilirsiniz,
 • Askere gitmiş kardeş, çocuk, dostun geri getirilmesi için büyü yapabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Geri getirme büyüsü yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar büyünün en önemli kısımlarını oluşturmaktadır. Sevgilinin geri getirilmesi için büyü yaparken dikkat etmeniz gereken ilk nokta büyü için dua okuduğunuz sırada gözlerinizin kapalı olmasıdır. Ayrıca büyü ritüellerinde dikkatli olun, kafanızda büyüden başka bir şey olmasın tamamen duaya ve büyüye odaklanmaya çalışın. Kafanızı dağınık olması büyü etkisinin azalmasına neden olarak büyünün tutmasına neden olabilir. Geri getirme büyü yaptığınız kişinin kim olduğuna dikkat edin. Kesinlikle bir din adamı üzerinde büyü uygulamaya kalkmayın. Bu kişilere yapılan büyüler büyü yapan kişinin olumsuz yönde etkilenmesine neden olur. Kişiler özellikle sağlık problemleri yaşayarak yaşam kalitelerinin düşmelerine neden olabilirler. Büyü yaparken dikkat etmeniz gereken diğer ve son önemli nokta büyü malzemelerinin sıfırdan alınmış olmasıdır. Daha önce farkı bir işlemin yerine getirilmesi için kullanılan hiçbir malzemeyi kullanmamanız gerekiyor.

Giden Sevgili Geri Getirme Muskası ile Nasıl Geri Getirilir?

Giden sevgilinin geri getirilmesi için geri getirme muskası sayesinde sevgilinizi size yeniden kör kütük aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için iki aşamalı işlemi tamamlamanız gerekiyor. İşlemin ilk basamağı giden sevgilinin dönmesi için dua okumaktır:

Ve le kad ehleknel kurune min kabilküm lemma zalemu ve caethüm rusülühüm bil beyyinati ve ma kanu li yü’minu kezalike neczil kavmel mücrimın

Duasını okuyarak büyünüzü etkili bir hale getirebilirsiniz. İşlemin diğer aşaması ise yazılan muskanın bir parçasının giden sevgiliye takılmasıdır. Bu kısım biraz zor olabilir fakat bir kere yapıldığı takdirde geri getirme muskası harekete geçerek dilediğiniz etkiyi yaratmanızı sağlar. Eğer kişinin evine girme imkanınız yoksa büyünün etkili olması adına yapmanız gereken şey, kişinin kıyafetine yazdığınız muskadan bir parça iliştirmektir. Bu işlem daha kolay olduğu için etkisi daha düşük olabilir.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Terkeden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Nedir, Duası Nasıl Edilir?

sevgiliyi geri goturme yontemleri
Terkeden sevgiliyi geri döndürme büyüleri eski sevgiliyi yeniden aşık etmek için kullanılan büyülerdendir. Bu büyüler ile... Devamını oku

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nedir, Gideni Geri Getirme Büyüleri Nasıl Yapılır? 

gideni geri getirme buyusu nasil yapilir
Gideni geri getirme büyüsü ile özellikle eski sevgilinizin size geri dönmesini kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz. Bunun... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evini Terk Eden Adamı Geri Getirme Pişman Etme Ritüeli

evi terk eden adami geri getirme
Evini bırakıp giden adamlar için kurşun döktürme, bağlama, aşk, vb. gibi ritüeller yapılabilir. Evden Giden Adam... Devamını oku

Gideni Geri Çevirme Garanti Aşk Ritüeli

gideni geri cevirme
Gideni döndüren aşk ritüellerinde resimler, sevgiliye ait eşyalar kullanılmaktadır. Gideni geri çevirme ritüelleri hem evde tek... Devamını oku

Giden Kadını Evine Geri Döndürme Duası

giden kadin evine geri nasil dondurulur
Erkeklerin sevgililerini veya eşlerini geri döndürmeleri için yapmaları gereken önemli kurallar vardır. Bu kurallara ayak uydurulduğu... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz