Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Ölü Toprağı Büyüsü Nedir, Ölü Toprağı Büyüleri Nasıl Yapılır?

Ölü Toprağı Büyüsü Nedir, Ölü Toprağı Büyüleri Nasıl Yapılır?

Ölü toprağı büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar? Ölü toprağı büyüsünü kimler yapabilir? Büyü hakkında merak edilenlerin cevabına yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Ölü Toprağı Büyüsü Nedir, Ölü Toprağı Büyüleri Nasıl Yapılır?

Ölü toprağı büyüsü yapmak isteyen kişiler kara büyü yapmak istemiş olurlar. Ölü toprağı büyüsü iki kişinin arasının bozulmasını sağlar. Ayrıca iyi giden ticari işler de ölü toprağı büyüsü yüzünden bozulabilir. Bu büyünün hem riskleri hem de bazı sonuçları vardır. Bu nedenle büyü yapmak isteyen kişinin önce çok iyi karar vermesi, ardından büyü yapmak için bu işte tecrübeli bir medyum hoca ile çalışması gerekmektedir. Sağdan soldan duyulan asılsız tariflerle tek başına yapılmaya çalışılan kara büyüler çok ağır neticelere yol açabilirler. Her büyüde belli sayıda ruhlar ayaklanır ve ruhların (özellikle kötü niyetli olanların) kontrol altında tutulması gerekir. Kişi tek başına ruhları kontrol altında tutamaz. Medyum hocalar ruhların kontrol altında olmasını sağlayarak büyünün olası kötü sonuçlarından insanları korurlar.

Ölü Toprağı Büyüsü Yaparak Birini Kendime Aşık Edebilir miyim?

Ölü toprağı büyüsü ile birini kendine aşık etme söz konusu olamaz. Aşk için yapılan büyüler beyaz büyülerdir. Oysa ölü toprağı büyüsünde karşıdaki insanın işini, aşkını, yuvasını, duygularını ve düşüncelerini bozmak vardır. Bu nedenle ölü toprağı büyüsü ile kendine aşık etme mümkün değildir. Birini kendinize aşık etmek istiyorsanız diğer büyü türlerinden faydalanabilirsiniz:

 • Bağlama büyüsü,
 • Kapıya su dökme büyüsü,
 • Gideni geri döndürme büyüsü,
 • Su büyüsü özellikle erkeklere uygulandığı bilinen bazı aşk büyüleri arasında yer alır.

En iyi medyum hoca kimdir? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ölü toprağı büyüsü yapmak için okunacak duaların el yazısı ile yazılması gerekir. Bu nedenle büyünün yazı aşaması zaman alır. Ortalama 3 ile 7 gün arasında elde dualar tamamlanabilir. Büyünün en uzun aşaması yazı aşamasıdır. Çalıştığınız hocaya göre dua yazma süreleri daha uzun ya da daha kısa olabilir. El ile yazılan dua ile muska tasarlanır. Muskanın içinde büyü yapılacak olan kişi ile ilgili bazı kişisel bilgilerin bulunması zorunludur. Aksi halde muska etki etmez.

 • Büyü yaptığınız kişinin adının baş harfi,
 • Soyadının baş harfi,
 • Sizin ad soyad baş harfiniz,
 • İkinizin doğum tarihleri duaların bulunduğu kısmın alt tarafına küçük bir şekilde işlenmelidir. Yine el yazısı kullanmak gerekir.

72 saatte etkisini gösteren ölü toprağı büyüsünde kesinlikle bilgisayar çıktısı yazı kullanılmamalıdır. İsteyen kişiler muskayı biraz daha büyük hazırlayarak içine daha fazla bilgi ekleyebilirler. Muska hazırlandıktan sonra katlanır ve bu sırada:

Ve fil-kabri mûnisâ.

Ve fil-kıyâmeti şefî’ân ve ‘ales-sırâti nûrâ.

Ve ilel-cenneti rafîkâ.

Duasının okunması gerekir. Muska artık hazırdır. Büyü yapan kişinin bu muskayı uyurken bile 7 gün boyunca takması gerekir. Büyü yavaş yavaş etkisini göstermeye başlayacaktır.

Ölü Toprağı Büyüsü Neden Yapılır?

Ölü toprağı büyüsü yapmak isteyen kişinin büyü yaptığı kişiye bir düşmanlığı, hoşnutsuzluğu bulunur.

 • İki kişinin arasını açmak,
 • Evli çiftleri ayırmak,
 • Birisinden intikam almak,
 • Çiftleri kavga ettirmek,
 • Ticari kazancın düşmesini sağlamak,
 • İşleri bozmak,
 • Muhabbeti azaltmak gibi nedenlerden dolayı büyü yapılmak istenir.

Amaca göre muska hazırlanırken yazılan dua farklı olabilir. Duaların mutlaka saman kağıdı üzerine yazılması gerekir. Dua yazma süresi hocadan hocaya değişir. Ölü toprağı büyüsü belirtileri bir kere ortaya çıktı mı, büyünün bozulması zordur. BU nedenle büyüyü yapmadan önce çok iyi düşünün. Uzman kişiler olmadan büyüyü yapmaya kalkmayın. Ruhani varlıklar harekete geçtikten sonra onları asla kontrol edemeyebilirsiniz.

Ölü Toprağı Büyüsü Yapılırken Hangi Malzemeler Kullanılır?

Ölü toprağı büyüsü yapmak için kullanılan malzemeler büyünün hangi amaca bağlı yapıldığına göre değişiklik göstermektedir. Temel olarak büyüyü yapmak için:

 • Mezardan alınan ölü toprağı,
 • Saman kağıtları,
 • Mavi ve kırmızı mürekkepli kalemler (daha önceden kullanılmamış olmalı),
 • Bir bardak su,
 • İp kullanılması gerekir.

Eğer iki kişinin arasını açmak ve arasını açtığınız kişilerden bir tanesi kendinize bağlamak istiyorsanız, büyü işlemi sırasında mutlaka ip kullanmanız gerekir. Hangi amaçla büyü yapıyorsanız, işlemden önce ölü toprağı büyüsü nasıl yapılır konusunu detaylı bir şekilde araştırın. Bütün malzemeleri eksiksiz tedarik ettikten sonra büyü işlemine başlayın. Malzemelere büyü yapma amacınıza göre özel tılsımların okunması gerekecektir.

Büyü eğer bereketin kapanması için yapılırsa paraların kullanması gerekir. Bir tane kağıt bir tane de madeni para kullanmak yeterli olur. Eğer bu paralardan daha çok kullanılırsa, büyünün etkisi artar. Fakat çok sayıda kağıt para kullanılması tavsiye edilmemektedir. Büyü zaten epey tesirlidir. Bir de bunun üzerine malzeme sayısı artırıldığı zaman, büyü kontrolden çıkabilir. Sadece büyü yapılan kişi değil, büyü yapılan kişinin çevresindeki insanlar bile bu büyüden etkilenirler. Bazı vakalarda büyü yapılan kişinin akrabalarının dahi etkilendiği bilinmektedir.

Ölü Toprağı Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Ölü toprağı büyüsü yaptıktan sonra ortaya çıkan belirtiler iki grupta incelenebilir. İlk grup büyüyü yapan kişide meydana gelen belirtiler iken, ikinci grup büyülenmiş kişide meydana gelen belirtilerdir. İki kişide de bazı belirtilerin ortaya çıkmasındaki temel neden büyünün çok kuvvetli olmasından kaynaklanmaktadır. Çoğu büyülerde yalnızca büyü etkisi altına giren kişi etkilenirken, ölü toprağı büyüsünde büyü yapan kişi de güçler tarafından kontrol altına alınır.

Büyüyü yapan kişi:

 • Kendinden bir gücün çekildiğini hisseder,
 • Yataklara düşerek hasta olabilir,
 • Büyünün bir yandan gerçekleşmesini isterken diğer yandan ölü toprağı büyüsü bozma yöntemlerinin ne olduğunu araştırabilir.

Büyü etkisi altında giren kişi:

 • Büyünün yapıldığı ilk gün hiçbir şey hissetmez.
 • Büyü etkisini göstermeye başladığı anda hayatında her şey ters gitmeye başlar.
 • İşleri kesilir.
 • Para kazanamaz.
 • Sevdikleri ile sürekli kavga eder.

Ölü toprağı büyüsü bu ciddi sorunlara neden olabileceğinden büyü yapıp yapmak istemediğinize iyi karar vermeniz gerekir.

Yüzde Yüz Garantili Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yüzde yüz garantili etkisi olan ölü toprağı büyüsü sayesinde dileklerinizin gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Büyünün kesin etki edeceğinden emin olmak için bazı şartları sağladığınızdan emin olmanız gerekir.

 • Ölü toğrağı büyüsü kara büyüler sınıfına girdiği için, büyüyü din adamlarına yapmadığınızdan emin olun.
 • Kendi başınıza büyü yapmaya kalkmayın.
 • Daha önce kara büyü yaptırmış uzman bir medyum hoca ile çalışın. Sonuç odaklı çalışan bir hoca ile çalıştığınızdan emin olun.
 • Büyü malzemelerini eksiksiz şekilde tamamlayın.
 • Büyü yaptığınız ilk zamanla ruh haliniz kötü etkilenebilir. Bu etkiler kendiliğinden geçecektir, aldırmayın.
 • Büyüyü yapmadan önce iyi düşünün.
 • Eğer büyü yaptığınız kişinin özel bir durumu varsa bu kişilere öncesinden bakım uygulamaları yapmak gerekebilir.
 • Çalıştığınız hocaya yeterli ve gerekli bilgileri verdiğinizden emin olun. Eksik ya da yanlış bilgiler büyünün adam şaşırtmasına neden olabilir.

Yüzde Yüz Garantili Ölü Toprağı Büyüsü Yapımı

Yüzde yüz garantili etkisi olan ölü toprağı büyüsü yapımı için ilk ihtiyacınız olacak olan malzeme ölü toprağı olacaktır. Toprağın son 1 sene içinde vafat eden bir kimsenin mezarından alınması gerekir. Toprak ölçülü alınmalıdır. Mezara giderken yanınıza bir su bardağı alın. Toplam 3 su bardağı ölü toprağı almanız gerekecek. Yanınızda toprağı koymak için poşet getirmeyi unutmayın. Bu tarif iki kişiye ayırmak için ölü toprağı büyüsü işlemlerini anlatacaktır. Tam sabah namazı saati geldiği zaman poşeti açın. Toprağı bir kabın içine koyun. Ardından saman kağıdına ayırmak istediğiniz kişilerin adını ve soyadını yazın. Ardından kırık bir kalp figürü çizin. Kağıdı katlayın. Bu sırada:

Ve minennâri sitran ve hicâbâ.

Ve ilel-hayrâti küllihâ delîlen ve imâmâ. Bi fadlike ve cûdike ve keramike yâ Kerîm.

Duasını okuyun. Kağıdı toprağın içine gömün. Bu sırada “Yazımı toprağa gömdüm, büyümü gördüm.” İfadesini 15 kere tekrar edin. 3 gün boyunca kağıt toprağın içinde olmalıdır. Ardından kağıdı çıkarın ve toprağı aldığınız yere geri gömün. Büyünüzü tamamladınız.

Kısmet açma duası nasıl yapılır? İçeriğimizden bakabilirsiniz.

Ölü Toprağı Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Ölü toprağı büyüsünün etki etme süresi büyünün yapılış amacına göre değişiklik göstermektedir. İki kişinin ayrılması amacı ile yapılan büyülerin etki etme süreleri daha uzun olur. Genel olarak konuşmak gerekirse mezar toprağı büyüsü en geç 25 gün içinde etkisini göstermeye başlar. Büyü etkisini göstermeden önce sabırlı davranmak gerekir. Eğer büyü etkisini tamamen göstermeden önce büyü yapılan kişi ile iletişime geçilirse büyü etkisini göstermez. Dikkatli olmak gerekir.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ölü toprağı büyüsünün bozulması için hem beklemek hem de büyüyü bozmak için çeşitli ritüelleri eksiksiz yerine getirmek gerekir. Ölü toprağı büyüsünü çözmek her yiğidin harcı değildir. Büyü bozulmak istenirken başka problemler ortaya çıkabilir. Ölü toprağı büyüsünü bozmak istediğiniz konu iki kişinin ayrılması ise, bu sefer birleştirmek istediğiniz iki kişinin adını ve soyadını 10 kere kağıda yazmanız gerekir. Bu uygulama kullanılacak olan mezar toprağının bulunduğu mezarlıkta yapılır. Yatsı namazı saatleri civarında bozma işlemine başlamalısınız.

Kağıdınızı yazdıktan sonra “Kağıdımı yazdım, yaptığım büyü azdı, büyüyü bozmak şimdi zamanı.” İfadesini 10 kere tekrar edin. Kağıdı toprağa gömün ve başında 1 saat bekleyin. Bu işlemi bir hafta boyunca her gün aynı saatte tekrar edeceksiniz. Bir haftanın sonunda 7 gün boyunca hiçbir şey yapmayacak, ardından 7 gün daha yanı ritüeli yerine getireceksiniz. 3 haftalık bir sürenin sonunda büyü yavaş yavaş bozulur.

Bereketi Kapatmak için Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bereketin kapanması için ölü toprağı büyüsü yapmak bilinen en eski ölü toprağı büyüsü yapma çeşitlerindendir. Bereketin kapanması için:

 • Nazar boncuğu,
 • 1 adet kağıt para,
 • 1 tane madeni para,
 • Mezar toprağına ihtiyaç duyacaksınız.

Yapılan bu büyü sonuçları karşı taraf için ağır olacaktır. Bu nedenle büyüyü yapmadan önce iyice düşünün. Başarılı bir şekilde büyü yapıldığı zaman:

 • Büyü etkisi altında olan kişinin iş yeri işlemez,
 • Kişinin işleri kapanır,
 • Kişi para kazanamaz,
 • Büyülenmiş kişinin morali her zaman bozuktur,
 • Çevresine karşı borçlanabilir.

Bu büyüyü yapmak için gerekli malzemelerin hepsini tezgahın üzerine koyun. Her bir malzemeye ayı ayrı “Sen, bana bereketi kapatmada yardım et.” İfadesini 3 kere tekrar etmeniz gerekir. Her bir malzeme için bu tılsım söylendikten sonra, toprağın içine paralar gömülür. Toprak güzelce karıştırılır. Sonra nazar boncuğu ele alınır ve boncuğa “Sen nazar boncuğu, işe yarama, nazarları alma.” İfadesinin tekrar edilmesi gerekir. En son nazar boncuğu da karışımın içine konulduktan sonra toprak son bir defa güzelce karıştırılır. Toprak, bulunduğu mezara geri götürülür ve gömülür. Ölü toprağı büyüsü etkili olması için her gece büyü sırasında kullanılan ifadelerin tekrar edilmesi makbuldur.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. Seher 25 Kasım 2020 00:02

  Merhaba hocam, koltuğun en dip köşesinde sıkıştırılmış poşete sarılı halde bir poşet bulduk, içinde bir tutam kadar toprak üzerinde yeşil küçük kare bir bez parçası var, bu ne anlama geliyor ne yapmamız gerekir bilgi verirseniz çok memnun olurum.

 2. Elif 5 Mayıs 2020 14:58

  Hocam Merhaba benim üzerimde büyü olduğunu ve bozduğunu söyledi bir hoca ve şimdide bu büyünün tersi için okuyor çalışıyorum dedi ve benden kesinlikle para talebindede bulunmuyor sakin yanlış anlaşılmasın aile dostu bir hocadır ben sayfalar araştırırken sizi gördüm benim öğrenmek istediğim gerçekten ben birini bulunduğum semtten ailemden eşimden uzaklastrabilirmiyim bunun bize bir yan etkisi olabilirmi eğer böyle çalışmalarınız varsa bana bilgi verebilirmisiniz buna çok ihtiyacım var

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz