Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Büyü >
  • Sakız Büyüsü Nedir, Sakız Büyüleri Nasıl Yapılır?

Sakız Büyüsü Nedir, Sakız Büyüleri Nasıl Yapılır?

Sakız büyüsü nedir, nasıl yapılır günah mıdır? Sakız büyüsü sonucunda ne olur? Sakız büyülerini kimler yapabilir? Merak edilen gizli bilgileri yazımızdan okuyabilirsiniz.

 Sakız Büyüsü Nedir, Sakız Büyüleri Nasıl Yapılır?

Sakız büyüsü ile giden sevgilinizi veya eşinizi geri döndürerek size yeniden aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Büyünün uygulanmasında doğru adımlar atıldığında geri dönmesini istediğiniz erkeği veya kadını kendinize aşık edebilirsiniz. Bunun için medyum hocasına giderek büyünün yapım aşamalarını öğrenmelisiniz. 

Sakız Büyüsü

Sakız büyüsünün yapılmasından önce büyünün yapılacağı kişinin yıldız haritasına bakılır. Elde edilen bilgiler doğrultusunda sakız büyüsü doğa üstü varlıkların yardımı ile yapılmaktadır. Büyünün yapılmasında malzemelerin ve işlemlerin kurallara uygun bir şekilde yapılması gerekir. Bu büyüyü yaptırmak isteyenler, işinde uzman medyum hocasına gitmelidir. Çünkü, büyünün yanlış yapılma durumu oldukça fazladır.  Bu yüzden ruhani varlıklarla iletişimin doğru olmasında medyum hocasına başvurmak en doğru adım olacaktır.

Papaz büyüsü ev nasıl yapılır? Hakkında bilgiler yazımız içerisindedir.

Sakız Büyüsü İçin Uzman Medyum

Sakız büyüsünün yapılmasında muhakkak büyü konusunda tecrübeleri ve donanımları olan medyum hocalarının tercih edilmesi gerekir. Büyünün uzman medyum hocası ile yapılması sonucunda 7 gün içerisinde sakız büyüsünün yapım aşamaları tamamlanır. Daha sonra büyünün tutma süresi ise yaklaşık olarak toplamda 40 gün sürer. 40 günün sonunda sizi bırakıp giden sevgiliniz pişman olup size geri döner. Bu sayede bir daha hiçbir şekilde sevgiliniz sizi bırakmaz. Bunun için sakız büyüsünün evde yapılmayıp medyum hocası tarafından yapılması tavsiye edilir.

Sakız Büyüsü Sonucunda Ne Olur?

Sakız büyüsünün doğru ritüellerle yapılması sonucunda 40 gün sonra büyü etkisini net bir şekilde göstermeye başlar. Büyünün etkisi ile büyünün yapıldığı kişi eski sevgilisine veya eşine geri dönerek bir daha şans ister. Bu şansın verilmesinin ardından sakız büyüsünün etkisi altındaki kişi ve büyüyü yaptıran taraf, aralarındaki sevgi bağlarını daha da geliştirerek birbirlerine bağlanır. Bunun sonucunda da terk etme durumları ortadan kalkar. Her zaman sevgililer birbirlerine aşk besleyerek ilişkilerini uzun süreli yaşamaya başlar. 

Sakız Büyüsünün Tarifi

Sakız büyüsünün yapılmasına başlanmadan önce istenilen adımların sırasıyla yapılması gerekir.  Örneğin; büyünün yapılmasından önce büyünün yapılacağı kişinin doğum tarihi kesin bir şekilde belirlenir ve bu bilgiler doğrultusunda yıldız haritası oluşturulur. Yıldız haritasından ise bu kişinin yeri net  bir şekilde bulunur. Daha sonra sakız ağacından alınmş bir sakızın suya bırakılıp üzerine dualar edilmesi gerekir. Sakız, suyun içerisinde toplamda 3 hafta kalmalıdır.

Sakızın 21 gün boyunca suyun içerisinde kalma esnasında muhakkak 3 hafta boyunca her gün düzenli bir şekilde gece yarısı 4 rekâtlık namazın kılınması gerekir. 3 haftanın geçmesinden sonra okunmuş sakız toprakla birleştirilir. Daha sonra bu karışım  ateşe atılarak yakılır. Yakılan karışımı büyünün yapılacağı kişinin evinin herhangi bir yerine sürülmelidir.  Büyünün sürülmesinden 40 gün geçmesinin ardından etkisini göstermeye başlar ve bunun sonucunda geri dönmesini istediğiniz kişi size geri döner.

Sakız Büyüsü Neden Yapılır?

Sakız büyüsünün yapılmasındaki en büyük neden,  sizi bırakıp giden eski sevgilinizin size geri dönmesini sağlamaktır.  Bu büyünün doğru bir şekilde yapılmasının ardından istediğiniz kişi size geri döner ve aranızdaki sevgi muhabbeti daha da artmaya başlar. Bunun sonucunda da eski sevgiliniz size yeniden âşık olur ve gözü sizden başkasını görmez.  Bu sayede sonsuza kadar sizin yanınızda olmak için her şeyi yapar.

Sakız Büyüsü Etkisini Ne Kadar Sürede Gösterir?

Sakız büyüsünün doğru bir şekilde yapılması durumunda büyünün yapım aşaması toplamda 7 gün içerisinde tamamlanır. Büyünün yapım aşamasının tamamlanmasının ardından 40 gün içerisinde de büyü hemen etkisini göstermeye başlar.  Büyünün yapılmasının sonucunda büyünün etkisinde olan taraf, büyüyü yapan kişiye aniden bağlanır ve aşık olur. Bunun yanı sıra sakız büyüsünü birisini geri döndürmek amacı ile yaptığınız zaman da sizi bırakıp giden sevgilinizi 40 gün içerisinde geri döndürebilirsiniz. Bunun için büyünün etkisinin hem doğru hem de kısa sürede gerçekleşmesinde muhakkak işinde uzman olan medyum hocasına  gidilmelidir.

Sakız Büyüsünün Anlaşılması

Sakız büyüsünün yapılıp yapılmadığı bazı unsurlara bakılarak kolay bir şekilde anlaşılabilir. Örneğin; bir evde sakız büyüsünün yapıldığının anlaşılması için ilk olarak evin içerisinde evin en dip yerlerinde veya evin hiç umulmadık bir yerlerinde sakızın görülmesi gerekir.  Bu sakızın görülmesinden sonra evdekilerin bu sakızın varlığından hiçbir şekilde haberdar olmaması gerekir.  Bunun dışında evde sürekli olarak bereketsizliğin olması veya evde yaşayan bireylerin sürekli olarak birden bire birbirleriyle kavga etmesi durumunda da sakız büyüsünün yapıldığı kolay bir şekilde anlaşılabilir. Büyünün yapıldığına emin olunduktan sonra kesinlikle medyum hocasına giderek sakız büyüsünün bozulması için işlemler  yapılmalıdır.

Sakız Büyüsü İle Birini Bağlama

Sakız büyüsü genellikle sevgililer için hazırlanmış bir büyü çeşididir. Bu büyünün sevgililer tarafından yaptırılması durumunda sevgililerin arasındaki sevgi ve bağlılık duygusu daha da artmaya başlar. Bunun sonucunda da çiftler arasında her zaman yan yana olma isteği meydana gelir. Böylece sevgililer eskisinden daha çok birbirlerine bağlanarak sonsuza kadar  bir arada yaşayabilme şansını elde  eder.

Bunun dışında sakız büyüsünü,  terk edip giden eski sevgilinizin size yeniden bağlanıp aşık olması için de yaptırabilirsiniz. Bu amaçla büyünün yapılmasının sonucunda eski sevgiliniz size pişman olmuş bir vaziyette geri dönerek sonsuza kadar sizin yanınızda olmak için her türlü çabayı sarf eder.

Sakız Büyüsünü Yapmak Günah Mıdır?

Sakız büyüsünün yapılmasında şeytani varlıklardan yararlanıldığı için büyünün yapılması dinimizde günah olarak kabul edilmiştir. Çünkü, bu büyünün yapılmasından sonra karşı tarafın iradesi ve düşüncesi ile oynadığınız için tamamen haram olarak sayılır. Bu yüzden sakız büyüsünün yaptırılmasının Kuran-ı Kerim’de de yer alan surelerde ve ayetlerde de haram ve günah olduğu açık bir dille ifade edilmektedir. Sakız büyüsünü yapıp bir insanı kendinize haram yollarla bağlamak yerine dualar okuyup Allah’a sığınarak sevdiğiniz insanın size geri dönmesini isteyebilirsiniz.  Bu sayede Allah iyi niyetli olan bütün insanların duasını kabul eder ve onları sevdiklerine kavuşturur.

Sakız Büyüsünün Tutma Vakti

Sakız büyüsünün tutma vakti büyünün yapıldığı kişiye göre farklılık gösterir. Bununla birlikte büyüyü yapan medyum hocasının pratikliği de sakız büyüsünün tutma süresini etkilemektedir. Sakız büyüsünün uzman medyum hocası tarafından yapılması toplamda 7 günde gerçekleşir. 7 günün bitmesinin ardından büyü etkisini en geç 15 günde göstermeye başlamaktadır. Bunun sonucunda büyünün yapıldığı kişinin davranışlarında aşırı derecede değişimler meydana gelir. Büyüyü yapan kişiye deli gibi aşık olur ve bağlanır.

Büyünün tamamen tutması da toplamda 40 gün gibi bir süreyi bulur. 40 günün geçmesinden hemen sonra sakız büyüsünün yansımaları net bir şekilde ortaya çıkar. Büyünün tutma vaktinin kısa bir sürede gerçekleşmesini isteyenler, işinde profesyonel olan medyum hocasına giderek büyüyü yaptırmalıdır.

Ayrıca sitemiz içerisinden 41 dikiş büyüsü bilgilerine bakabilirsiniz.

Sakız Büyüsünün Bozulması Mümkün Müdür?

Sakız büyüsünün yapılmasında şeytani varlıklardan yararlanıldığı için büyünün bozulması oldukça zordur. Bu yüzden büyünün bozulmasını isteyenler, medyum hocasına giderek özel vefkler hazırlatmalıdır. Bu vefklerin doğrudan içilmesi durumunda büyünün etkisi 3 saat içerisinde yok olmaya başlar. Bunun dışında hazırlanan vefkin evde veya kıyafetlerde saklanması durumunda da 10 gün içerisinde büyü etkisini yok etmeye ve uzaklaştırmaya başlar. Bu sayede bir hafta içerisinde büyünün etkisinde kalan tarafın davranışları eski haline döner.

Bunun dışında büyünün bozulmasında etkili olan dualar da vardır. Bu duaların ve surelerin her gün okunması durumunda sakız büyüsünün bozulması daha çabuk bir şekilde gerçekleşerek büyünün etkisi tamamen uzaklaşır ve bir daha bu kişilere asla büyü yapılamaz. Aşağıda sakız büyüsünün bozulmasında okunması gereken ayetler ve sureler yer alır:

  • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
  • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.
  • Taha Suresi: Tenziylem mimmen halekal erda ves semavatil ula, Errahmanü alel arşisteva, Lehu ma fis semavati ve ma fil erdı ve ma beynehüma ve ma tahtes sera, Ve in techer bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa, Allahü la ilahe illa huve lehül esmaül husna, Ve hel etake hadiysü musa, İz raa naran fe kale li ehlihimküsu innı anestü naral leallı atıküm minha bi kabesin ev ecidü alen nari hüda, Felemma etaha nudiye ya musa, İnnı ene rabbüke fahla’ na’leyk inneke bil vadil mukaddesi tuva.
  • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz