Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Büyü >
  • 41 Dikiş Büyüsü Nedir, 41 Dikiş İğnesi Büyüleri Nasıl Yapılır?

41 Dikiş Büyüsü Nedir, 41 Dikiş İğnesi Büyüleri Nasıl Yapılır?

41 dikiş büyüsü nedir, 41 dikiş iğnesi büyüleri nasıl yapılır? 41 dikiş büyüsü kısmet açar mı? 41 dikiş büyüsünü yaptırıldığında ne olur? Gerçek bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 41 Dikiş Büyüsü Nedir, 41 Dikiş İğnesi Büyüleri Nasıl Yapılır?

41 dikiş büyüsünün yapılma amaçlarından bir tanesi nazardan korunmaktır. Bunun dışında kısmetini açmak isteyenler de dikiş büyüsü yaptırabilir. 41 dikiş büyüsünün yaptırılmasında muhakkak işinde uzman olan medyum hocalarına gidilmesinde yarar vardır. Büyünün doğru ritüeller ile yapılmasının ardından yaklaşık olarak bir hafta içerisinde etkisini gösterir.  Dileyen herkes, 41 dikiş büyüsünü gönül rahatlığı ile yaptırabilir.

41 Dikiş Büyüsü

41 defa dikiş atılarak yapılan büyü hem erkekler hem de kadınlar içindir. Her iki taraf da medyumlara başvurarak bu büyüyü yaptırabilir. Dikiş büyüsü yaptıranlar, büyü ile kısmet açabilir. Bunun yanı sıra kısmeti çok açık olanlarda kapamak istediklerinde bu büyüyü yaptırabilir. Bununla birlikte kötü enerjiyi ya da kötü gözleri üzerlerine çekenler de 41 dikiş büyüsüne başvurabilir.

Vefk büyü müdür? Yazımıza da bakabilirsiniz.

Neden 41 Dikiş Büyüsü Yapılır?

41 tane dikiş atılarak yapılan büyüdeki amaç; bereket, kısmet, aşk, vb. gibi güzel şeylere sahip olmaktır. Burada 41 tane düğüm atılırken her düğümde ne dilenmek istenirse o söylenir. Bununla birlikte büyü kötü amaçlar için de yapılabilir. Birinin kötülüğü için ya da kısmetini kapamak amacıyla da 41 dikiş büyüsüne başvurulabilir.

Dikiş büyüsünde ne dilenirse o gerçekleşir. Örneğin; kendine kısmetli bir eş dileyen biri büyüden sonra aşık olmaya ya da evlenmeye başlar. Kendine para dileyen biri büyüden sonra bereketli bir yaşantıya sahip olur. Birden beklemediği yerlerden para gelmeye başlar.  Dikiş büyüsünün basireti açtığı da deneyimler arasında bilinen bir bilgidir. Her türlü talihsizlik yaşayanlar bu büyü ile kendilerinin şansını ve kısmetini olumlu yöne çevirebilir.

41 Dikiş Büyüsü İle Birini Bağlama

41 tane dikiş ile yapılan büyünün özellikle erkekleri bağlama özelliği de bulunur. Kadınlar karşılıksız olarak aşık oldukları erkekleri bu büyü ile kendilerine aşık ederek bağlanmalarını sağlayabilir. Bunun yanı sıra evliliğe hazır hissetmeyen ya da evliliğe karşı sıcak bakmayan erkekleri de bu büyü ile evlenme fikrine alıştırılabilir. Bunun yanı sıra erkeklerle birlikte büyü kadınlar için de yapılabilir. Aynı şekilde bir kadının aşık olmasını ya da bağlanmasını isteyen erkekler de bu büyü ile istedikleri kadının hayatlarında olmalarını sağlayabilir. Dikiş büyüsü ile evden giden kocayı da döndürmek mümkündür. Büyü yapıldıktan sonra evine bağlı ve ailesine düşkün insanlar olurlar. Bu sebepten dolayı 41 dikiş büyüsü ile aşk ve bağlanma duygusu hipnoz edilebilir.

41 Dikiş Büyüsü Türleri

Dikiş büyüsü yapılırken amacına göre büyüler türlere ayrılır. Kısmet açmak, para gelmesi , zengin olmak , sağlıklı olmak , aşık olabilmek, evlenebilmek, vb. gibi konularda büyü çeşitlilik gösterir. Burada büyü yapılırken hepsinde kullanılan malzeme aynıdır. Fakat önemli olan nokta büyülerin her birinin farklı konularda olmasından dolayı büyüde söylenen tılsımlı sözlerin ya da edilen duaların farklı olması gerekliliğidir. Bu sebepten dolayı büyünün bu kısmında dikkatli olmak gerekir. Bunun için uzman medyumlara başvurulmalıdır Özellikle söylenen sözlerde herhangi bir hatanın yapılıp yanlış büyünün tutmaması için alanında çok iyi olan medyumlar ile çalışılmalıdır. İşinde  uzman medyumlar ile büyünün yapılması sonucunda istediğiniz konuda hayatınızda iyi şeyler görülmeye başlanır.

41 Dikiş Büyüsü Kısmet Açar Mı?

Sürekli kısmetinin kapalı olmasından şikayet edenler 41 dikiş büyüsüne başvurabilir. Bu büyü yıllardan beri birçok kişi için çeşitli kısmetler getirir. Eski zamandan bu yana dikiş büyüsü yaptırdıktan sonra hayatlarının büyük bir bölümünün değiştiği söylenir. Büyünün etkisi kısmet açmak için oldukça kuvvetlidir. Büyüde kısmetin açılması için şu sözler söylenir:

  • Vel fecri. Ve leyalin ‘aşrin. Veşşef’ı velvetri. Velleyli iza yesri. Hel fiy zalike kasemün liziy hıcrin. Ve cealna mim beyni eydihim sedden ve min halfihim sedden fe ağşeynahüm fehüm la yübsırun. İnna fetehna leke fethan mubiyna. Nasrun minallâhi ve fethun karîb(karîbun). Ya hayral Fatihine bi rahmetike ya erhamer rahimin. İnnellezîne yetlûne kitâballâhi ve ekâmûs salâte ve enfekû mimmâ rezaknâhum sirren ve alâniyeten yercûne ticâreten len tebûr(tebûre). Li yuveffîyehum ucûrehum ve yezîdehum min fadlih(fadlihi), innehu gafûrun şekûr(şekûrun).

Yukarıda verilen duanın okunması sonucunda kısmeti kapalı olan kişilerin kısmeti açılarak hayatlarında daha olumlun şeyler yaşamaya başlar. Duanın bu yüzden eksiksiz ve hatasız bir şekilde okunması gerekir.

41 Dikiş Büyüsünün Belirtileri

41 tane dikiş atılarak yapılan büyü sonucunda büyü kime yapıldıysa, o kişinin hayatında değişiklikler meydana gelir. Özellikle birinin bağlanması için yapılan büyü sonucunda büyünün yapıldığı kişi, birden ilgi göstermeye başlar. Daha önce sevgisini belli etmeyen ya da sevmeyen insanlar dahi büyünün etkisi ile aşk duygusunu yaşamaya başlar. Sürekli rüyasında sevdiğini görür. Gözü ondan başkasını görmez.  Hatta evlenmek ister. Bunun yanı sıra bereket için yapılan büyülerin sonucunda büyü yapılana bir yerlerden sürekli paralar gelir. Bununla birlikte şans oyunu oynayanlar da büyü yapıldıysa, kısmetli günler geçirir.

Büyünün belirtileri büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra görülmeye başlar. Fakat burada büyünün doğru ve güzel bir şekilde yapılması gerekir. Büyü yapılırken yanlış söylenen sözler büyünün tutma süresine etki eder. Doğru yapılmış büyüler ortalama olarak 10 gün içerisinde etki göstermeye başlar. Bu sebepten dolayı büyü yaptırdıktan sonra sabırlı bir şekilde beklemek gerekir. Bekleyişin ardından büyü kendiliğinden etkisini göstermeye başlar.

41 Dikiş Büyüsü Yaptırıldığında Ne Olur?

41 tane dikiş büyüsü düğüm atılarak yapılan bir büyüdür. Dolayısı ile bu büyü diğer büyülere oranla daha fazla etkili ve kalıcıdır. Hayatlarında bir şeylerin sürekli ve kalıcı bir şekilde olmasını isteyenler, bu büyü ile uzun süreli özellik gösteren güzelliklere sahip olabilir. Bununla birlikte büyünün kötü amaçla yapıldığı durumda da büyünün etkisinden dolayı kime büyü yapıldıysa, o kişi hayatında kötü olaylar ile karşılaşır. Kısmeti kapanır ya da maddi anlamda kötü günler geçirir. Bu sebepten dolayı büyünün kötü etkilerinden korunmak için dua edilmelidir. Özellikle gece vakitleri ya da evden çıkılmadan önce yapılan dualar sonucunda kötü etkili büyüler tutmaz. Bu yüzden Allah’a dua ederek kötü insanların davranışlarından korunur.

41 Dikiş Büyüsünün Uygulanışı

41 dikiş iğnesi ile büyü yapabilmek için öncelikli olarak ipe ve iğneye ihtiyaç vardır. İpe iğne ile 41 tane düğüm atılarak bu büyü yapılır.  Bu iplere düğümler atılırken çeşitli bereket ve kısmet duaları da edilebilir. Aşağıda büyü sırasında söylenebilecek tılsımlı sözler yer alır. Bu sözler şu şekildedir:

  • Allahu la ilahe illa hüvel hakiymul habir. Allahu la ilahe illa hüves semiul basir. Allahu la ilahe illa hüvel vahidul ehadun. Allahu la ilahe illa hüvel rahmanirrahiym. Allahu la ilahe illa hüvel ferdussamed. Allahu la ilahe illa hüvel zahirul batınınu. Allahu la ilahe illa hüvel vahidul ehadussamed.Allahu la ilahe illa hüvel fettahul aliym. Allahu la ilahe illa hüvel kariybul musavvir. Allahu la ilahe illa hüvel mennanul hannanu. Allahu la ilahe illa hüvel rafiul aliym. Allahu la ilahe illa hüvel hakiymul keriym. Allahu la ilahe illa hüvel melikül kuddus. Allahu la ilahe illa hüvel hakkul mubiyn. Allahu la ilahe illa hüvel aziyzul aliym. Allahu la ilahe illa hüvel ehadus samed. Allahu la ilahe illa hüvel baisul varisu. Allahu la ilahe illa hüvel fad uhu muhlisiyne lehuddiyn velhamdülillahi rabbil alemiyn. Allahümme salli ala Muhammedinil fatihi ebvab kezalike zevvecnahüm bihurinıyn. Ve men evfa biahdihi minallahi festebşiru bibeyıkümüllezi baba’tüm bihi ve zalike hüvel fevzül azim. Ve levla iz dehalte cenneteke külte maşaallahü la kuvvete illa billahi in tereni ene ekalle minke malen ve velada. Vela havle vela kuvvete illa billahi aliyyül azim. Ya Hannanü Ya Hannanü Ya Hannanü Ya Allahü Ya Allahü Ya Allahü Ya Rahmanü Ya Rahmanü Ya Rahmanü Ya Rahimu Ya Rahimu Ya Rahimu Ya Vedüdü Ya Vedüdü Ya Vedüdü Ya Şekürü Ya Şekürü Ya Şekürü Ya Allahü Birahmetike ya erhamer rahimin.

Yukarıda verilen duanın büyünün yapım esnasında atılan düğümlerin üzerine ayrı ayrı okunması gerekir. Bunun sonucunda büyü etkisini net bir şekilde göstermeye başlar.

Resimle büyü nasıl yapılır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

41 Dikiş Büyüsünün Bozulması

41 tane dikiş atılarak yapılan büyü sonucunda büyünün etkisinden kurtulmak ya da yaptığı büyüden vazgeçmek isteyenler, büyü bozdurmak için medyumlara başvurabilir. Burada büyü yaptırırken uzman birinden yardım alınması gerektiği gibi büyü bozdurmak için de alanında iyi olan uzmanlara gidilmesi gerekir.  Büyü bozulurken hata yapılması durumunda büyü etkisini sürdürmeye devam edebilir. Ya da büyünün daha kötü etkiler göstermesi durumu da söz konusu olabilir. Bunların dışında büyü bozulurken de tılsımlı sözlerin söylenmesi gerekir. Bu sözlerin de doğru ve anlaşılır bir şekilde ifade edilmesi önemli bir yere sahiptir. Alanında iyi olmayan medyumlara gidildiği zaman tılsımlı sözler söylenmeyerek büyü yapılabilir. Bu büyü çok sağlıklı bir büyü değildir. Bunun sebebi büyüde kullanılan malzemelerin önemli olması kadar büyüde söylenen sözlerde önemli bir yer kaplar. Özellikle büyü yaptırma ve büyü bozdurma işlemlerinde buna dikkat edilmelidir. Bu sebepten dolayı daha önce büyü bozmuş insanlara büyü bozdurma işlemleri yaptırılmalıdır.

İğne İle 41 Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bazı medyumlar dikiş büyüsünü örgü iğne ile yaparken bazı medyumlar da büyüde dikiş iğnesi kullanır. Dikiş iğnesi ile yapılan büyüler diğer büyüden çok da farklı değildir. Aynı şekilde büyü yapılırken tek tek düğümlerin ya da ilmeklerin atılması gerekir. Her bir ilmekte ne isteniliyorsa tekrar edilmelidir. Fakat burada söylenen sözlerin inanılarak ve içten bir şekilde söylenmesi gerekir. İnanılmadan söylenen sözler büyüde etki göstermez. Aksine büyünün yanlış bir şekilde etki etmesine de sebep olabilir.

 Dikiş iğnesi ile büyü yapılırken her ilmekte sözler söylendikten sonra büyü kimin için yapılıyorsa, o insanın düşünülmesi gerekir. Bunun sebebi büyünün doğru adrese gitmesini sağlamaktır. O kişi düşünülürken sözler söylenir. Daha sonra büyünün tamamlanma aşamasında ise büyüde etili olan tılsımlı sözler de söylenilir. Bu tılsımlı sözler de büyünün daha kısa sürede etki göstermesini ve etkisinin daha uzun süre sürmesini sağlar. Bu kısımda tılsımlı sözler ile birlikte dua da edilebilir. Dinimizde duanın yeri çok büyüktür. Duanın açamayacağı kapılar yoktur. Özellikle büyünün akşam saatlerinde yapılarak dua edilmesi etkili bir yöntem olur. Dua ederken de içten ve samimi bir şekilde olunması gerekir. Öncelikle iyi bir niyetle dua edilmelidir. Büyüde dua ve tılsımlı sözlerin söylenmesinin ardından büyü tamamlanmış olur.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz