Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Şeker Büyüsü Nedir, Şeker Büyüleri Nasıl Yapılır?

Şeker Büyüsü Nedir, Şeker Büyüleri Nasıl Yapılır?

Şeker büyüsü nedir, nasıl yapılır? Şeker büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile ilgili ayrıntılı bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Şeker Büyüsü Nedir, Şeker Büyüleri Nasıl Yapılır?

Şeker büyüsü yapmak büyü yapan kişini bir kimseyi kendisine sırılsıklam aşık etmesine ve gözünün başka hiçbir şey görmemesine yardımcı olur. Şeker büyüsü yapan kişinin büyüyü yapmadan önce çok iyi düşünmesi gerekir. Bu büyü bir kere yapıldığı zaman, bozulması zahmetlidir. Kimi zaman büyünün bozulamadığı da olur. Bu nedenle karar net bir şekilde verdikten sonra işlem yapılmalıdır. Şeker büyülerinin birden fazla türü bulunur. Aşk, evlilik, bağlanma, küsleri barıştırma gibi farklı amaçların gerçekleştirilmesi için farklı büyü türlerinden faydalanmak gerekir. Her şeker büyüsü için farklı ritüeller bulunur. Büyünün anlamının yerine gelmesi için bu ritüeller eksiksiz yapılmalıdır.

Saç büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Şeker Büyüsü Neden Yapılır?

Şeker büyüsünün yapılma nedenleri her insan için farklı olabilir.

 • Küs olan kişiler şeker büyüsü sayesinde barışabilir.
 • Arası iyi olan kişilerin arası büyü sayesinde daha da iyi olabilir.
 • Evli çiftler büyünün etkisi ile çocuk yapmak isteyebilirler.
 • Kısmeti kapalı olan kişiler şeker büyüsünü kullanarak kısmetini açabilirler.
 • Giden sevgili büyü etkisi ile geri döner.
 • Sevgilisinden ayrılanlar eski mutluluğuna kavuşurlar.

Şeker büyüsü etkileri ancak büyü tam yapılırsa ortaya çıkar. Bazı kimselere yapılan büyüler tutmadığı için bu etkilerin görülmesi mümkün olmayabilir. Bazı insanlara büyü yapmadan önce çeşitli bakımların yapılması gerekebilir. Medyum hoca hangi bakımların, ne zaman ve ne şekillerde yapılması gerektiği konusunda bilgi verecektir.

Eski Sevgiliye Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır?

Eski sevgili için şeker büyüsü yapımı büyünün en yaygın kullanım alanlarından bir tanesidir. Büyü iki nedenden dolayı yapılıyor olabilir:

 • Eski sevgilinin geri getirilmesi,
 • Eski sevgili yüzünden çekilen acıdan kurtulmak için aynı büyüyü yapabilirsiniz.

İki farklı büyüyü yaparken farklı olan tek şey, şeker büyüsü sırasında farklı tılsımlı sözcükleri söylemektir. Eski şeker büyüsüne göre, her ikisi için aynı sözler söylense de, farklı sözlerin söylenmesi büyünün daha etkili olmasını sağlar. Eğer eski sevgilinizin geri gelmesini istiyorsanız “büyümü yapıyorum, sevdiğimi kendime çekiyorum.” İfadesinin tekrar edilmesi gerekir. Eğer acıdan kurtulmak amacında iseniz “Büyümü yaptım, acıdan kaçtım.” Deyin.

Büyü yapmak için iri taneli şeker kullanmanız gerekecek. Şeker tanelerini 100 olana kadar sayın. Saydığınız taneleri bardağa koyun. Bir diğer bardak alın ve bu bardağın içine göz kararı şeker ekleyin. Tılsımlı sözcüğünüzü 3 kere tekrar edin. İki şekeri de suyun içine koyarak karıştırın. Önce az olan şekerli suyu sonra çok olan şekerli suyu art arda için. Büyünüzün etki etmesi için bekleyin.

Şeker Büyüsü İşe Yarar mı?

Şeker büyüsünün işe yaraması tarihte uzun zamandır bilinmektedir. Anadolu toplumlarının bir çoğunda şeker büyüsü yapıldığı bilinmektedir. Şeker büyüsü etkileri kısa sürede ortaya çıktığından insanlar tarafından sık tercih edilen büyü türüdür. Şeker büyüsü doğru şekilde yapıldığı zaman işe yarar. Büyüyü yapmadan önce medyum hocalardan yardım almanız ve onları size verecekleri tariflere göre hareket etmeniz tavsiye edilir.

Şeker Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şeker büyüsünü bozmak zor bir iş olduğundan dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Şeker büyüsünü yaptıktan sonra pişman olanlar, şeker büyüsü yapılan kişinin değiştirilmek istenmesi, şeker büyüsünün etkilerinden memnun olmamak gibi durumlar şeker büyüsünün bozulmasının istenmesine neden olabilir.  Şeker büyüsünün bozulması için Kuran okuyabilirsiniz.

 • Nas Suresi,
 • Felak Suresi,
 • Nisa Suresi büyülerin kötü etkilerinin bozulmasına yardımcı olmaktadır.

Günde 3 kere bu sureleri okuyun. Sureleri okumaya başlamadan önce niyet edin ve abdest alın. Dışınızdan 3 defa “şeker büyüsünü bozmak istiyorum, bu büyü bozulacak biliyorum.” İfadesini tekrar edin. Büyü yapmadan önce, zor durumda kalmamak için şeker büyüsü neden yapılır, bu büyünün etkileri nelerdir, büyünün kimlere yapılması hoş karşılanmaz gibi konuları detaylamasına incelediğinizden emin olun.

Gideni Geri Getirmek için Toz Şeker Büyüsü Nasıl Yapılır?

Gidenin geri gelmesi için toz şeker büyüsü yapılabilir. Şeker büyüsü gidenin geri gelmesi için yapıldığı zaman yalnızca erkekler üzerinde etkileri olan bir büyü türüdür. Kadınlara yapılan toz şeker büyüsü etki etmez. Hatta büyüyü yapan kişinin üzerinde bir takım problemlerin görülmesine neden olabilir. Toz şeker büyüsü yapmak için 2 bardak toz şeker alın. Daha önceden kullanılmamış bir mavi bir de kırmızı renkli tükenmez kalem alın.  Şekerlerin ikisini ayrı bardaklara koyun. Şekerlerden sağdakine mavi renkli kalemin mürekkebini dökün. Ardından soldaki bardağa da kırmızı renkli mürekkepten akıtın. Şekerleri birbirine karıştırın. Karıştırma işlemi esnasında:

ehibbâinâ ve asdikâinâ ve esâtîzinâ ve limen kâne lehû hakkun ‘aleynâ ve li cemî’ıl-mü’minîne vel-mü’minâti vel-müslimîne vel-müslimâti, el-ahyâi minhüm vel-emvâti. Yâ kâdiyel-hâcâti!

Duasını 25 kere okuyun. Ardından iki tane bez parçası alın. Bezlerin rengi mutlaka beyaz olmalıdır. Bezlerin içine bir yemek kaşığı şeker koyun. Toplam iki tane şekerli beziniz olacaktır. Bezi iplik kullanarak dikin. İçi şeker dolu bezleri yatağınızın altına koyun. Bu şekilde 7 gün uyuyun. Bu sayede giden sevgiliniz yavaş yavaş size yaklaşacaktır.

Toz Şeker Büyüsünü Kimlere Yapmak Günah Olur?

Toz şeker büyüsü yapmanın uygun olmadığı kişilerin başında Kuran hafızları yer alır. Bu kişilere ne kadar etkili ve tesirli şeker yedirme büyüsü yapılırsa yapılsın, bu kişilerin büyüden etkilenmesi söz konusu olamaz. Bu kişilerin üzerinde görünmez kalkan vardır ve onları:

 • Bağlama büyüsü,
 • Aşk büyüsü,
 • Gideni geri getirme büyüsü,
 • Ağız kapama büyüsü,
 • Adet kanı büyüsü,
 • Küstürme büyüsü gibi büyü türlerinden korur.

Bu kişilere kara büyü türleri yapılırsa, büyü yapmak isteyen kişilerin sağlık problemleri olur. Kişiler baş dönmesi, baş ağrısı, mide bulantısı ve ateş gibi çeşitli rahatsızlıklar ile baş etmek zorunda kalabilirler. Medyum hocanız ile büyü yapmanız bu nedenle önemlidir. Hocanız sizi büyü yapmadan önce doğru yönlendirir ve büyü yapmamanız gereken kişiler konusunda sizi uyarır. Yanlış büyü yapmazsınız bu sayede başınız derde girmez.

Toz Şeker Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Toz şeker büyüsünün belirtileri kendini çok uzaktan bile belli etmesi ile bilinir. Öyle ki kişiyi ilk gören kişiler bile büyü yapılan bir kişiyi gözlerinden anlayabilir.

 • Büyü yapılan kişi tek bir kişiyi düşünür durur. Bu kişi sürekli zihinde olduğundan kişinin başka bir şey düşünmesi mümkün olmaz.
 • Büyü etkisi ile çılgınca şeyler yapılabilir. Çevresi kişinin yaptığı şeyleri yadırgar. Ondan uzaklaşabilir.
 • Büyü sahibi çok kilo alabilir ya da tam tersi aşırı zayıflayabilir. İştahta belirgin değişimler vardır.
 • Büyü yapılan kişi herkesten uzaklaşmak ister. Her geçen gün biraz daha yalnızlaşma olur.
 • Büyülenen kişi hiç beklenmedik bir kimseye aşık olabilir. Bu durumda kişiye şeker büyüsü ile aşık etme yöntemlerinden bir tanesi uygulandığı anlaşılır.

Eğer bu belirtileri kendinizde gözlemliyorsanız bir an önce büyünün bozulması için adım atmanız gerekir. Aksi halde her geçen gün büyünün etkisi kişi üzeride yerleşir. Büyüyü bozmak daha zor bir hale gelir.

Toz Şeker Büyüsü Ne Kadar Sürede Etki Eder?

Toz şeker büyüsünün etki etme süresi  büyü yapılma amacına ve büyünün yapılma şekline göre değişiklik göstermektedir.

 • Kişisel eşyaların da büyü tarifine dahil edildiği durumlarda büyü etkisini ortalama 24 ile 72 sa arasında gösterir.
 • Aşık etme büyülerinde 7 ile 25 gün arasında beklemek gerekir.
 • Gideni geri getirme için şeker büyüsü yapıldıysa 25 ile 45 gün arasında beklemek gerekir.
 • Zenginlik için yapılan toz şeker büyülerinde 45 gün beklemek gerekir.
 • İlişkilerin kuvvetli olması için yapılan büyülerde işleme göre 10 gün beklemek lazımdır.

Büyülerin etki etme sürelerinde yapılması gereken özel ritüeller olabilir. Hiçbir büyü türünde büyü yapılan kişi ile temasa geçmemek gerekir. Büyünün etkisine giren kişi zaten büyü etkisini alır almaz kişi ile irtibata geçer. Kişinin büyü dışında yapması gereken bir şey yoktur. Büyünün gerçekleşmesi için beklediğiniz sırada medyum hocanın söylediği şeyleri harfiyen uygulayın. Ritüellerde bir eksiklik olması halinde büyünüz istediğiniz gibi sonuç vermeyecektir. Büyü yapmadan önce kendinize bir liste hazırlayarak eksik bir nokta olup olmadığını kestirebilirsiniz. Eksik noktaları tamamlamadan önce büyü işlemini tamamlamayın.

Soğutma büyüsü nedir? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

Şeker Büyüsü Yaparak Nasıl Zengin Olunur?

Şeker büyüsü yapma yöntemi ile zengin olma herkesin hayalidir. Zor bir büyü olması nedeni ile kolay tutturulmaz. Aşamaları kimi insanlar için tamamlanması imkansız olabilir. Şeker büyüsü ile zengin olma uzun süre yapılması gereken ve sürekli tekrar isteyen bir büyüdür. Büyü yapma disiplinine sahip olmayan kişiler bu büyünün etkilerinden faydalanamazlar.

 • Elinizde 3 farklı çeşit şeker bulunmalıdır. Tercihen esmer şeker, toz şeker ve küp şeker kullanabilirsiniz.
 • 3 farklı çeşit küp ayrı kaplara konulur.
 • Ardından birleştirilerek karıştırılır. Bu esnada eğer küp şeker kullandıysanız küp şekerin ezilmemesine dikkat edin. Şeker kesinlikle formunu değiştirmesin.
 • Şekerlerin içine yarım bardak su ekleyin ve karışımı bir tencerenin içine alın.
 • Şekerleri karıştırmaya başlayın. Karıştırma esnasında şekerler sular karışsın, büyü sahibine yapışsın ifadesi 3 kere tekrar edilir.
 • Ardından ocağın altı kapatılır ve şeker karışımından bir yemek kaşığı yenir.
 • Şekeri yiyen büyü sahibi şekeri yedikten hemen sonra büyü sahibini bulsun der.
 • Artık büyünüzün yerini bulması için beklemeniz gerekecek. 1 ay hatta 2 ay sonrasında beklemenizin karşılığını alacaksınız.

Şeker Büyüsü ile Nasıl Kısmet Açılır?

Şeker büyüsü ile kısmetinizi açarak sizin için hayırlı olacak kimseler ile tanışabilirsiniz. Bunu yapmanın birkaç farklı yolu bulunuyor.

 • Bağlama büyüsü yaparak tek bir kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz.
 • Kapıya şeker dökme büyüsü yaparak, birden fazla taliplerinizi görebilirsiniz.
 • Şekeri içirme büyüsü ile şekerli karışımı içen kişinin gözünün sizden başkasını görmemesini sağlayabilirsiniz.
 • Şeker serpme büyüsü ile sevdiğiniz kişinin size güzel hediyeler almasını sağlayabilirsiniz.

Şeker büyüsü ile bağlama yapmak çok tercih edilmez. Bunun yerine bağlama büyüsünü iple yapmak daha etkili olur.  Şekeri kullanarak bağlama yerine, aşık etme, zengin olma ve hediye aldırma gibi diğer isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Şeker büyüsü yapılırken büyü yapılacak kişi hakkında yeterli bilgi toplandığından emin olmak gerekir.

 • Büyü yapılan kişinin adı,
 • Soyadı,
 • Nerede doğduğu,
 • Ne zaman doğduğu,
 • Mesleğinin ne olduğu mutlaka bilinmelidir.

Çünkü bazı büyü türlerinin belli yaş aralığa yapılması sakıncalı olur. Örneğin şeker büyüleri 25 yaşın üzerinde olan kişilere yapılmalıdır. Mesleği dini olan kişilere şeker büyüsü yapılmaması gerekir. Bu tarz büyülerde büyü yapan kişi sağlık problemleri yaşar. Büyü yapılan kişi zaten büyüden asla etkilenmez. Olan büyüyü yapan kişiye olur.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz