Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Soğutma Büyüsü Nedir, Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüleri nedir, nasıl yapılır, etkisi nelerdir? Soğutma büyülerini kimler yapabilir? Merak ettiğiniz soruların cevaplarına yazımızdan bakabilirsiniz.

 Soğutma Büyüsü Nedir, Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü yapılması amacı evli iki insanın arasının bozulmasını sağlamaktır. Soğutma büyüsü tehlikeli büyüler arasında yer alır. Kadın ile erkek arasına soğukluk sokmak ve çiftlerin ayrılmasını sağlamak için de bu büyü yapılabilir. Soğutma büyüsünün bir çok farklı çeşidi bulunmaktadır. Evli, nişanlı ya da sevgili ola çiftler için farklı soğutma büyü çeşitlerinin uygulanması gerekir. Büyüden ortalama 3 hafta içinde sonuç almak mümkündür. Kara büyü türlerinden biri olan soğutma büyüsünü yapmak için mutlaka uzmanlardan yardım almak gerekir. Kimi zaman pis malzemeler kullanılarak yapılan soğutma büyüsü, kimi zaman da vekfler ile yapılır.

Soğutma Büyüsü Neden Yapılır?

Soğutma büyüsü yapılma nedenleri herkes için farklı olabilir. Genellikle:

 • Evli çiftlerin boşanması,
 • Sevgililerin ayrılması,
 • İki kişi arasındaki muhabbetin bozulması,
 • Kişiler arasına soğukluk girmesi,
 • İki arkadaşın arasının bozulması,
 • İnsanların küstürülmesi için soğutma büyüsü yapılabilir.

Soğutma büyüsü en çok eşleri birbirinden soğutmak için büyü olarak bilinir ve kullanılır. Eğer sevdiğiniz kişinin kalbindeki kişiyi unutmasını istiyorsanız, sevdiğiniz kişi bir başkasına aşık ise bu büyüden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca saç büyüsü nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü yapmak için basit malzemelerin öncesinden temin edilmesi gerekir. Önce üzerinden herhangi bir yazı olmayan kağıt alın. Adından kırmızı renkli ip edinin. Kırmızı kurşun kalem ile küçük bir tahta çubuk da edindikten sonra büyü için gerekli malzemelerin hepsini tamamlamış olacaksınız. Malzemeleri yanınıza alın ve sessiz bir ortama geçin. Büyü yapılacak ortamda sizden başka kimse olmaması gerekir. Ardından bulunduğunuz yere çömelin. Aklınızda dünya düşünceleri olmamasına özen gösterin. Yalnızca büyüye odaklanmanız gerekir.

Tamamen odaklandıktan sonra, soğutmak istediğiniz iki kişinin adını beyaz kağıdın üzerine kırmızı kalem ile yazmanız gerekir. Ardından ayırmak istediğiniz kişilerin isimlerini sesli bir şekilde söyleyin. Garantili soğutma büyüsü için kağıdı rulo haline getirin. Bu işlem sırasında aşağıdaki duayı 10 kere tekrar edin:

Ve ilâ ervâhi âbâinâ ve ümmehâtinâ ve ihvâninâ ve ehavâtinâ ve evlâdina ve akribâinâ ve ehibbâinâ ve asdikâinâ ve esâtîzinâ.

Rulo haline getirdiğiniz kağıdı toprağa gömmeniz gerekir. Mümkün olduğu kadar size yakın bir yere gömü yapın. İdeal mesafe 200 metredir. Kağıdı 3 gün gömülü bıraktıktan sonra, kağıdı topraktan çıkarın ve kağıdı yakın. Aynı yere kağıdın küllerini gömün.

Karı Koca Arası Açmak için Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Karı koca arası açmak için soğutma büyüsü yapmak tehlikeli bir uygulamadır. Bu büyü etkisini gösterdiği zaman, çiftler aralarında sorun olmadan arkadaş canlısı bir şekilde ayrılırlar. Sürekli sorun yaşayan çiftler, sorunlarının son bulması ve ilişkilerinin son bulması için bu büyü türünden faydalanabilirler. Eğer yanlış bir ilişki içinde olduğunuzu düşünüyorsanız vakit kayıp etmeden bu büyüyü yapabilirsiniz.

Karı kocanın arasını açmak için 2 çubukla yapılan soğutma büyüsü tekniğinden faydalanmak gerekir. Büyü yapmak için kişiler önce 2 tane çubuk almalılar. Bu çubuklar yeni temin edilmelidir. Kırmızı kalem ile çubuklardan bir tanesini tamamen kırmızıya boyayın. Diğer çubuk boyasız kalsın. Ardından çubuklarınızı birbirine sürtün ve “Çubukla büyümü yaptım, büyüm tuttu.” İfadesini 3 kere tekrar edin. Çubukları saksıya gömün. 7 gün boyunca gömülü kalan çubuklar etkisini göstermeye başlayacaktır.

Soğutma Büyüsü Altına Olduğumu Nasıl Anlarım?

Soğutma büyüsü altında olduğunun belirtileri anlatılır. Bu belirtiler arasında:

 • Büyü altında olan kişinin birlikte olduğu kişi ile arasının bozulması,
 • Birlikte olunan kişi ile anlaşamama,
 • Birlikte olunan kişiyi artık beğenmeme,
 • Birlikte olunan kişi ile birlikte zaman geçirirken hoşlanmama,
 • Başka insanlara ilgi duyma,
 • Hiç yoktan birlikte olunan kişi ile kavga edilmesi yer alır.

Eğer bu belirtiler siz de varsa anında soğutma büyüsü bozma işlemlerine başlamanız gerekir. Çünkü bu büyünün etkisi zaman ilerlemesi ile ilerleyerek devam eder. Ne kadar uzun süre büyü etkisi altında olursanız büyüden kurtulmak o derece zor olur.

Medyumlar Tarafından Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Soğutma büyüsünü bozma zor olsa da mümkündür. Ayırma ve soğutma büyüsünün bozulması hakkında internette bir çok bilgi bulunur. Fakat bu bilgiler yerine gerçek havas hocasından yardım almanızı öneriyoruz. Büyü bozma işlemlerinde mutlaka abdestinizin olması gerektiğini hatırlatıyoruz. Eğer hayatınızda bazı aksilikler varsa, bu aksiliklerin sebebinin ne olduğunu anlamakta zorlanıyorsanız, önce bakım hizmeti alınız. Bakım yaptırdığınız zaman gerçekten size büyü yapılıp yapılmadığını öğrenebilirsiniz. Bakım sonucunda size yapılan büyünün hangi tür olduğu tespit edilir. Buna göre manevi ve ruhsal arınma işlemlerinin yapılmasına başlanır.

Hoca, kişinin temizlenmesi adına ilmi havas vekf yazıları hazırlar. Hazırlanan bu yazıların kişiler tarafından yanında taşınması gerekir. Bazı işlemlerde malzemelerin suyun içine atılarak içilmesi gerekebilir. Havas yazıları hazırlayan medyum hocanın mutlaka organik mürekkep kullanması gerekir. Tercihen umre ziyareti sırasında edinilen mürekkepler faydalı olur. Soğutma büyüsü bozulması için hazırlanan havasların ayrı ayrı zarflara konulduğundan emin olunur. Hocanın uyarıları yerine harfiyen getirildiği zaman büyü kendiliğinden bozulmuş olur.

Evde Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Evde soğutma büyüsü bozma işlemi için bir tane kırmızı renkli bir tane de siyah renkli kalem alın. Kalemlerin yeni alınmasına özen gösterin. Başka bir iş için kullandığınız kalemleri soğutma büyüsünü bozmak için kullanmayın. A4 boyutunda beyaz renkli sayfa alın. Kağıdın üzerine büyü bozulsun yazacaksınız. Büyü bozulsun yazısının büyü kısmı, kırmızı kalem ile bozulsun kısmı ise siyah renkli kalem ile yazılmalıdır. 71 saatte etki eden ayırma büyüsü gibi güçlü büyülerin bozulması için 2 hatta 4 tane a4 boyutunda kağıt doldurmanız gerekebilir.

Kağıda yazıları yazdıktan sonra, kağıtları tam ortadan ikiye olacak şekilde katlayın. Daha sonra bu kağıtları zımba kullanarak birleştirin. Bu kağıtları bahçeye çıkarak gömün. Kağıtları gömdüğünüz sırada duayı okuyun:

Hasbünallahu  ve ni’mel vekil, ni’mel mevlâ ve ni’mennasîr, ğufrâneke Rabbena ve ileyke’l masîr. Hasbünallahu  ve ni’mel vekil, ni’mel mevlâ ve ni’mennasîr, ğufrâneke Rabbena ve ileyke’l masîr.

Duanın toplam 20 kere tekrar edilmesi gerekir. Bu işlemi 3 günde bir tekrar etmeniz gerekir. Kağıtları gömdüğünüz noktanın her zaman aynı yer olmasına özen gösterin. 9. Günün sonunda büyü yavaş yavaş bozulmaya başlar. Büyü altında olan kişi özgürleştiğini hisseder. Büyünün etkileri zaman geçmesiyle azalır. Eğer büyüyü daha hızlı bozmak isterseniz mutlaka uzman hocalardan destek alın.

Soğutma Büyüsünden Korunmak için Ne Yapmak Gerekir?

Soğutma büyüsünden korunmak mümkündür. Bazı kötü niyetli insanlar ayırma büyülerini üzerimizde deneyerek ilişkimize zarar vermek isteyebilirler. Bu kişilerden korunmak için bazı ritüelleri hayatımıza dahil etmemiz gerekir. Soğutma büyüsünden korunmak için bir bardak su alınır ve Yasin suresi okunur. Cuma günü dua okunması ve bu işlemin yapılması daha hayırlıdır. Bu yöntemi deneyen kişiler işlemin bir çok faydasını görmüşlerdir. Sure okunduktan sonra suyun içilmesi gerekir. Su içtikten sonra “Büyüler benden uzak oldu. Bana büyü değmez.” İfadesini 5 kere tekrar edin.

Her türlü büyüden korunmak için bilinen diğer etkili yöntem Kuran’ı Kerim surelerini okumaktır. Yatmadan Kuran okumak çevrenizdeki kötü enerjilerin dağılmasını sağlar. Size birisi büyü yapmak istiyorsa bu büyüye karşı bir kalkan oluşturur. Büyülerden korunmak için okunan sureler arasında:

 • Nas,
 • Felak,
 • Fatiha,
 • Nisa sureleri yer alır.

Her bir sureyi en az 5 kere okuyun. Dua okumadan önce güzelce abdest alın. Büyü etkisi altında olduğunuzu düşünüyorsanız en az 5 gün boyunca dua okuması yapmaya devam edin. Üzerinize 5. Gün sonunda bir rahatlık ve huzur geldiğine şahit olacaksınız.

Nohut büyüleri nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

İçkiden ve Kumardan Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

İçkiden ve kumardan soğutma büyüsü hayırlı büyüler arasında yer alır. Eşiniz ya da sevdiğiniz bir dostunuz içki ve kumar belasına bulaşmış olabilir. Kişileri bu bataklıktan kurtarmanın en etkili yollarından bir tanesi soğutma büyüsü yapmaktır. Yüzde yüz etkili soğutma büyüsü olması için bir parça beyaz renkli bez alın. Ardından eczaneden alkol isteyin. Bezin üzerine bol miktarda alkol dökün. Yeni bir deste kağıt satın alın. Önceden alınmış kağıtları kullanmayın. Kağıtların kullanılmamış olması şarttır. Alkol döktüğünüz bezin üzerine bir tane rastgele seçtiğiniz kağıdı koyun. Kağıdı koyduğunuz sırada “İçki ve kumar ortadan kalksın. Kötü alışkanlıklar son bulsun.” İfadesini işlem bitene kadar tekrar edin. Hazırladığınız eşyaları bir poşetin içine koyun. Poşetin ağzının tamamen kapatılması gerekir. Mümkünse poşetin ağzına düğüm atılır. Poşet kişiden mümkün olduğu kadar uzak bir yere götürülerek gömülür.

İçkiden ve kumardan soğutmak için yapılan büyüler sonuçlarını uzun sürede gösterdiğinden sabırlı davranmak gerekir. Bazı durumlarda büyünün 1 hafta sonra tekrar edilmesi gerekebilir. Eğer büyü yapılan kişinin üzerinde büyü koruyucusu varsa kişilere yapılan büyü etki etmez. Büyülerin yenilenmesi şart olur. Medyum sizi büyülerin yenilenmesi konusunda bilgilendirecektir.

Soğutma Büyüsünün Türleri Nelerdir?

Soğutma büyüsü türleri çok çeşitlidir:

 • Kendinden soğutma büyüsü,
 • Eşinden soğutma büyüsü,
 • Cinsellikten soğutma büyüsüi
 • Arkadaşından soğutma büyüsü,
 • İşinden soğutma büyüsü,
 • Dış görünüşünden soğutma büyüsü,
 • Yemekten soğutma büyüsü,
 • Kadından soğutma büyüsü,
 • İnsanlardan soğutma büyüsü,
 • Evinden soğutma büyüsü,
 • Erkeklerden soğutma büyüsü,
 • Aileden soğutma büyüsü,
 • Alışverişten soğutma büyüsü yapılabilir.

Her farklı soğutma ritüelinin farklı bir yapılış tarzı vardır. Farklı büyü türleri için farklı büyü malzemeleri kullanılır. Örneğin alışverişten kurtulmak için büyü yapıldığı sırada alışveriş poşetlerinden parçalar ve etiketler kullanılır. Kadından soğutmak için ise kanın saç tutamı ya da makyaj malzemelerinden faydalanmak gerekir. Eğer kendinize bir tuhaflık olduğunu düşünüyorsanız soğutma büyüsü yaptığı nasıl anlaşılır sorusunu kendinize sormanızda fayda olabilir.

Eğer bu büyü çeşitlerinden bir tanesi sizin üzerinizde uygulandıysa kendinizi eskiden olduğu gibi hissetmezsiniz. Kişi kendisini tuhaf hisseder. Eğer alışverişten soğutma büyüsü yapıldıysa kişi market alışverişine bile gitmek istemez. Alışveriş ile ilgili bir şey gördüğü zaman kişinin midesi bulanır. Kaçmak ve kayıp olmak ister.

Kadından Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadından soğutma büyüsü yapmak istiyorsanız bir parça sarı renkli kadın saç teli  alın. Saç teli ile birlikte kırmızı renkli ruj kullanmak gerekir. Ardından beyaz renkli bir bez parçası alın ve beze kırmızı ruj ile büyü yaptığınız kişinin isminin baş harfini yazın. Bezin üzerine saç telini bırakın. İşlemi yaparken “Saç teli ile ruj birbirini bulsun, kadınlardan soğunsun.” İfadesi tekrar edilir. 10 kere ifadenin tekrar edilmesi yeterli olur. Eğer bu büyü size yapıldıysa kadın birini gördüğünüz zaman mideniz bulunabilir. Kadınlar ile iletişim kurmak istemezsiniz. Kadınlardan adeta kaçmaya başlarsınız. Bu durumda soğutma büyüsü bozmak için işlemlere başlamak gerekir. Ne kadar erken soğutma büyüsü bozmak için harekete geçilirse o kadar iyi olur.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. Yusuf 16 Mayıs 2020 01:08

  İstediğiniz kişi sizden uzaklaştı mi ?

 2. Hulya 12 Nisan 2020 00:18

  Yanlış bir ilişki icerisindeyim zarar veriyor
  kendi karariyla zarar vermeden uzaklassin benden

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayrılık Büyüsü Nedir, Ayrılık Büyüleri Nasıl Yapılır?

ayrilik buyusunu kimler yapabilir
Ayrılık veya ayırma büyüsü, günümüzde en çok tercih edilen kara büyüler arasında yer almaktadır. Her ne... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evli Çiftlerin Arasını Bozmak için Yapılan Büyüler Nelerdir?

evli ciftlerin arasi nasil bozulur
Evli çiftlerin arasını bozmak ve onların boşanmalarını sağlamak amacı ile üçüncü kişiler tarafından yapılan kara büyüler... Devamını oku

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ayirma buyusu
Resimle yapılan ayırma büyüsü doğru bir şekilde yapıldıktan sonra ayrılmasını istediğiniz evli çiftleri veya sevgilileri kısa... Devamını oku

Ayırma Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir?

ayirma buyusu icin gerekli malzemeler
Ayırma büyüsünün yapılmasında birçok amaçlar ve sebepler bulunmaktadır.  Bu büyüyü genellikle ilişki içerisinde olup karşı taraftan... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz