Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Sicim Büyüsü Nedir, Sicim Büyüleri Nasıl Yapılır?

Sicim Büyüsü Nedir, Sicim Büyüleri Nasıl Yapılır?

Sicim büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Sicim büyülerini kimler yapabilir? Sicim büyüsü bozulabilir mi? Büyü bilgilerine yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Sicim Büyüsü Nedir, Sicim Büyüleri Nasıl Yapılır?

Sicim büyüsünün yapılma teknikleri farklılıklar gösterir. Bu büyünün yapılmasında ipler  kullanılır.  Bunun dışında farklı malzemeler de kullanılarak sicim büyüsü yapılabilir. Sicim  büyüsünün yapılmasında  muhakkak medyum hocasına gidilmelidir.  Bu sayede büyü edilen niyete göre kolay bir şekilde yapılabilir.

Sicim Büyüsü Ne Anlam İfade Eder?

Sicim büyüsü yapılırken çok iyi bir şekilde karar vermek gerekir. Çünkü, büyünün etkisi sonsuza kadar kalıcı olur ve yapılan herhangi bir hatada geri dönüş yolu bulunmaz.  Bu yüzden size bağlanmasını istediğiniz kişi hakkında net bir şekilde karar vermenizde yarar vardır. Büyünün doğru bir şekilde iyi niyet edilerek yapılmasından sonra istediğiniz insan size bir ömür boyu bağlı bir şekilde yaşamaya başlar.

Sicim büyüsünün bağlama özelliği dışında ayırma etkisi de vardır. Bu büyünün kötü niyet doğrultusunda yapılması durumunda mutlu giden evlilikler ve ilişkiler biter. Bir daha bu çiftler hiçbir şekilde bir araya gelemez. Bu yüzden sicim büyüsünün niyetini doğru bir şekilde yapmanız gerekir.

Sevgi büyüleri nelerdir? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sicim Büyüsünün Yansımaları

Sicim büyüsü, işinde ehli olan medyum hocası ile yapılmasından sonra etkilerini göstermeye başlar. Bunun sonucunda büyüyü istediğiniz kişi üzerinde uygulayarak amacınıza ulaşmış olursunuz. Aşağıda sicim büyüsünün yapılmasından sonra meydana gelen değişimler sırasıyla verilmektedir:

 • Büyünün yapım aşamalarının tamamlanmasının ardından istediğiniz insan size deliler gibi aşık olup bağlanır.
 • Bununla birlikte evli çiftler veya sevgililer ömür boyu birbirlerine kör kütük bağlanır ve eşlerinden veya sevgililerinden başka kimseye bakmaz.
 • Sicim büyüsünün kötü niyetle yapılmasının sonucunda ise güzel giden bütün ilişkiler tamamen biter. Eşler ve sevgililerin birbirlerine olan sevgisi azalarak ayrılma kararı alınır.

Yukarıda verilen belirtiler doğrultusunda sicim büyüsü etkisini kısa sürede göstermeye başlar. Bu sayede zaman kaybetmeden sevdiğiniz insanla bir araya gelerek sonsuza kadar mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Sicim Büyüsü Herkese Yapılır Mı?

Sicim büyüsünü dilediğiniz herkese yaptırabilirsiniz. Bunun için karşı taraf hakkında bütün bilgileri medyum hocasına vermeniz gerekir. Medyum hocasının topladığı bilgiler ile sicim  büyüsü kolay bir şekilde hazırlanır. Sicim büyüsünü genellikle evli çiftler, sevgililer veya platonik olarak aşk besleyen kişiler yaptırır. Bu büyünün yapılmasının ardından bütün herkes hak ettiği sevgiyi ve saygıyı karşısındaki insandan görüp aşk hayatlarını güzel bir şekilde yaşama imkânını elde edecektir.

Sicim Büyüsünün Uygulanışı

Sicim büyüsünün yapılmasında uygulanması gereken adımlar vardır. Aşağıda sicim  büyüsünün yapılmasında takip edilecek  adımlar sırasıyla verilmektedir:

 • İlk olarak ipek veya koton dokulu bir ipin alınması gerekir.
 • İp alındıktan sonra iplerin üzerine 7 adet düğüm atılır. Bu düğümler atılırken aynı zamanda dualar ve sureler de edilir.
 • Düğümlerin atılıp duaların okunmasının ardından ipin üzerine hangi niyette sicim büyüsünü yaptığınıza dair niyetinizi etmeniz gerekir.
 • Niyetin doğru bir şekilde edilmesinden sonra ağır bir taşın altına bu ip koyulur. Kısa süre  sonra büyü etkisini göstererek aşık olmasını istediğiniz kişi size sırılsıklam bağlanır.

Yukarıda verilen adımların çok dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Özellikle büyüyü yapmaya  başlamadan önce  muhakkak  gusül abdesti alınmalıdır. Bununla birlikte büyüyü yaparken üzerinizdeki kıyafetlerin ve ortamın da çok temiz ve hijyenik olması gerekir. Bütün şartlara uyum sağlandıktan sonra büyünün tutma süresi hemen meydana gelir.

Sicim Büyüsünün Etkisini Yok Etme

Sicim büyüsünün etkisini yok etmek için ilk olarak medyum hocasına giderek büyünün nasıl  bozulacağı hakkında detayları öğrenmelisiniz. Aşağıda sicim büyüsünün bozulmasında uygulanması gereken yöntemler tek tek anlatılmaktadır:

 • İlk olarak ipek veya  keten  dokuda olan bir ipe yedi adet düğüm  atılmalıdır.
 • Düğümün atılmasından sonra bir bardak su hazırlanmalıdır.
 • Daha sonra Euzu Besmele çekilir ve ilk düğüm çözülmeye başlanır. Düğümü çözerken muhakkak Ayet el Kürsiyi okuyunuz.
 • İlk düğümün çözülmesinden sonra “Allah c.c iznine mutabık büyüm çözülsün” duasını kalan düğümlerin üzerine tek tek ederek diğer düğümlerin de çözülmesini sağlamalısınız.
 • Bütün düğümleri çözdükten sonra ipi suyun içerisine bırakınız. Bu işlemden sonra Ayet el Kürsi tekrar okunmalıdır ve ardından nefesinizi bardağın içerisine üfleyiniz.
 • Bundan sonra ipi çıkararak Euzu Besmele çekin ve suyu 3 yudumda bitireceğiniz şekilde için.
 • Suyu içtikten sonra çıkardığınız ipi toprağın altına gömmelisiniz. Toprağa ipi gömerken de Ayet el Kürsiyi okuyup ardından “Rabbim bu ipi çürüteceğin gibi yaptığım büyüyü de çürüt” duasını edin ve büyünün bozulma  aşamasını tamamlayın.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde yapılmasından sonra büyü etkisini kaybederek kişinin üzerinden uzaklaşır. Bu sayede büyünün bozulması sonucunda büyünün etkisinde  kalan tarafın da  tavır ve  davranışları eski haline döner.

Sicim Büyüsü İle Sevgili Bağlama

Sicim büyüsü ile sevgiliyi bağlamak için kullanılacak malzemelerin kalitesi ve uygunluğu çok önemlidir.  Bunun için ilk olarak medyum hocasına giderek sicim büyüsünde kullanılması gereken malzemelerin neler olduğunu öğrenmek gerekir. Büyünün yapılmasında kullanılacak ip çok özel bir malzemelerden yapılır. Yani özel yağlı sicimler ile büyünün yapılması gerçekleşir. Bu malzemelerin nereden bulunması gerektiğini de medyum hocasından  öğrenerek istenilen kalitede ipi alıp büyünün yapım aşamasına geçmelisiniz. Sicim büyüsünün doğru bir şekilde yapılmasının sonucunda sevgilinizle aranızdaki bütün kırgınlıkları ve sorunları ortadan kaldırarak bir ömür boyu birlikte ilişkinizi kimsenin engellemelerine maruz kalmadan yaşayabilirsiniz.

Sicim Büyüsünde İp Kullanılması

Sicim büyüsünde ipin kullanılması gerekir. Kullanılacak ipin de basit bir ip olmamasına dikkat etmekte yarar vardır.  Bu büyüde temin edilmesi gereken ipler, üzerine dualar ve tılsımlı sözcükler okunup bir süre özel odalarda bekletilen iplerdir.  Bu özel ipin  alınmasından  önce ipin üzerine değişik  dualar ve tılsımlı sözcükler okunur. Hatta ipin üzerine yazılar bile yazılır. Bu yüzden sicim büyüsünde bu özel tılsımlı iplerin kullanılması şarttır.

Sicim büyüsünde istenilen ip ve medyum hocasının talimatlarıyla birlikte büyünün hazırlanması sonucunda 14 gün içerisinde büyü hemen etkisini göstermeye başlar. Bu  durumda da istediğiniz kişinin size aşık olmasını sağlayarak kısa sürede birbirinize kavuşmanız gerçekleşmiş olur.

Sicim Büyüsünde Önemli Noktalar

Sicim büyüsü yapılırken önemli noktalara dikkat etmek gerekir. Bu noktalara dikkat ettiğiniz zaman büyünün etki etme durumu daha net bir şekilde ortaya çıkar. Aşağıda sicim büyüsünde dikkat edilmesi gereken unsurlar sırasıyla verilmektedir. Bu unsurlar şu şekildedir:

 • Sicim büyüsünü yaparken niyetlerin doğru ve net bir şekilde edilmesi gerekir.
 • Bununla birlikte düğüm işlemlerinin yapılması esnasında size aşık olmasını istediğiniz kişinin anne ve babasının adını 33 kere söylemeniz gerekir.
 • Büyüyü yaparken karşı tarafın resminin de olmasında yarar vardır. Çünkü, atılacak düğümler resmin tam ortasına denk gelecek şekilde atılmalıdır.

Yukarıda verilen noktalara dikkat edildiği zaman sicim büyüsü başarılı bir şekilde tamamlanır. Bunun sonucunda büyü iki hafta içerisinde etkisini tamamen gösterir ve istediğiniz kişiyi kendinize bağlayarak onu elde etme şansını yakalamış olursunuz.

Sicim Büyüsü Etkili Mi?

Sicim büyüsü, doğru uygulamalar ve malzemeler ile yapılmasının sonucunda etkisini çok güçlü bir şekilde gösterir. Bu büyü sayesinde platonik olarak aşk besleyip karşılık  bulamadığınız kişinin gece gündüz rüyalarında ve hayallerinde her zaman  sizi  canlandırdığını göreceksiniz. Bununla birlikte sicim büyüsünde atılan düğümlerin etkisi ile size bağlanan kişinin duyguları sonsuza kadar kalıcı bir şekilde olmaya devam eder.  Yani bu kişi size karşı olan aşkını ve bağlılığını ölene kadar dile getirir. Bu yüzden sicim büyüsü yaklaşık olarak  toplamda 14  gün içerisinde bütün etkilerini güçlü bir şekilde göstermeye başlar ve karşılık bulamadığınız  aşkı  doyasıya mutlu bir şekilde  yaşamaya  başlarsınız.

Sicim Büyüsü Ve Sicim İp Büyüsü Arasında Fark Var Mıdır?

Sicim büyüsü ile sicim ip büyüsü arasında hiçbir fark yoktur. Sadece isimlerinin farklı anlamlarda kullanılması mümkündür. Büyünün yapılmasında tek ip kullanıldığında sicim ip büyüsü adını alır. Bunun dışında büyü yapılırken 3 veya 9 ip kullanılıyorsa, sicim büyüsü adını alır. İsimlerinin farklı olması büyülerin etkilerini hiçbir şekilde değiştirmez. Çünkü, ip ile yapılan sicim büyüsü aynı yöntemler ve malzemeler kullanılarak yapılır. Bu yüzden aralarında hiçbir fark yoktur.

Karabiber büyüsü nasıl yapılır? Öğrenebilirsiniz.

Sicim Büyüsünde Okunması Gereken Dualar

Sicim büyüsünde düğüm atılırken her düğümün üzerine okunması gereken sureler ve dualar vardır. Bu sureler ve dualar aşağıda detaylı bir  şekilde sıralanmaktadır:

 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feente lehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben. Ve fakiheten ve ebben. Meta’an lekum ve lien’amikum. Feiza caetissahhatu. Yevme yefirrulmer’u min ehıyhi. Ve ummihi ve ebiyhi. Ve sahıbetihi ve beniyhi. Likullimriin minhum yevmeizin şe’nun yuğniyhi. Vucuhun yevmeizin musfiretun. Dahıketun mustebşiretun. Ve vucuhun yevmeizin ‘aleyha ğaberetun. Terhekuha kateretun. Ulaike humulkeferetulfeceretu.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Yukarıda verilen surelerin tek tek atılan düğümlerin üzerine okunmasının ardından büyünün  etkisi daha da artar ve sevdiğiniz insanın size tüm kalbi ile bağlanması gerçekleşir.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz