Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Suya Atılan Büyüler Nedir, Su Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Suya Atılan Büyüler Nedir, Su Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Suya atılan büyüler nelerdir, nasıl yapılır? Su büyülerini kimler yapabilir? Büyü ile ilgili ayrıntılar için yazımızı okuyabilirsiniz.

 Suya Atılan Büyüler Nedir, Su Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Suya atılan büyüler bir kişiyi kendine aşık etme, karşıdaki insanın gözünü kendine bağlama, bir kimsenin ticari kazancını artırma ya da bereketin davet edilmesi gibi nedenlerden yapıldıkları bilinmektedir. Su büyüleri çeşitleri farklıdır. Her bir tür farklı bir amaca hizmet eder. Büyü yaptırmak isteyen kişinin amacının ne olduğunu iyi keşfetmesi, bu yönde bir büyü çeşidi tercih etmesi gerekmektedir. Her ne kadar bu büyü ak büyüler arasında yer alsa da, büyü sırasında profesyonel medyum hocadan yardım alınması tavsiye edilir. Her büyü işlemi ile birlikte, tılsımlı kelimeler bazı varlıkların harekete geçmesine neden olur. Bu varlıkları kontrol altında tutmak gerekir. Aksi halde kişiye ve sevdiklerine zarar verebilir.

Su Büyüsü Neden Yapılır?

Su büyüsü yapılma nedenleri oldukça çeşitlidir. Büyü hem kadınlara hem de erkeklere uygulanabilir.

 • Su büyüsü sayesinde daha çok para kazanabilirsiniz.
 • Su büyüsü kısmeti kapanmış kişilerin kısmetinin açılmasına yardımcı olur.
 • Su büyüsünü yapan kişinin üzerindeki nazar gider.
 • Su büyüsünün etkileri altında olan kişi kötü enerjilerden korunur.
 • Bekar kişiler su büyüsü sayesinde hayatlarını hayırlı bir kısmetle birleştirebilirler.
 • Büyü ile birlikte büyü altındaki kişinin yaşam kalitesi artar.
 • Su büyüsü yaptıran kişi sevdikleri ile mutlu bir hayat yaşar.

Su büyüsü her ne kadar kulağa pozitif bir büyü türü gibi gelse de, büyünün yanlış yapılması halinde büyünün olumlu etkileri tam tersine dönerek kötü sonuçlara sebep olabilir. Bu nedenle medyum hocalardan yardım alınması gerekmektedir. Büyünün yanlış yapılması halinde büyü etkisi altında olan kişi hedefi şaşar. Örneğin kendi kısmetinizi açmak adına büyü yaptığınız sırada aslında sevmediğiniz bir kimsenin kısmetinin açılmasına neden olabilirsiniz.

Ayrıca terkeden sevgiliyi geri getirme büyüsünü inceleyebilirsiniz.

Su Büyüsü Nasıl Yapılır?

Su büyüsü yapmak için temel ihtiyaç duyacağınız madde su olacak. Bunun yanında büyüyü hangi amaçla yaptığınıza bağlı olarak farklı malzemeler kullanmanız gerekecek.

 • Eğer bir kimseyi kendinize bağlamak isterseniz çeşitli ipler kullanmanız gerekecek.
 • Eğer iki kişinin arasını açmak için su büyüsü yapıyorsanız, bu iki kişinin kişisel eşyaları, toprak, bez parçaları ve çakmağa ihtiyaç duyacaksınız.
 • Eğer kısmetinizin açılması için büyü yapıyorsanız nazar boncuğu, evlilik cüzdanı ve gelinlik parçası edinmeniz gerekir.

Su büyüsü malzemelerini tedarik ederken en önemli noktalardan bir tanesi, bu ürünlerin mutlaka sıfır olmasıdır. Bir başka amaç ile kullanılmış olan eşyaları kullanmak isterseniz büyünün etkileri ters tepecek başınıza bela olacaktır. Büyü bozmak zorunda kalırsınız ve özellikle bazı büyülerin bozulması çok zor ve zahmetli olur.

Bir Erkeği Kendime Bağlamak için Su Büyüsünü Nasıl Yaparım?

Erkeği kendine bağlamak için su büyüsü yapmak isterseniz bir mavi bir tane kırmızı renkli iki tane ip alın. İpler 25 cm uzunluğunda olmalıdır. İplerin kopmayacak kadar güçlü olmasına özen gösterin. Daha sonra bir bardak su alın. Su içme suyu olmalıdır. Suyu bardağa koyduktan sonra “su büyüsü başlasın, bardak ve su pisliklerden arınsın.” İfadesini 10 kere tekrar edin. Bu işlem suyun üzerindeki kötü enerjileri sıfırlayarak suyun büyü için kullanılmasını sağlar. Yaygın kullanılan büyülerden bir tanesi olan erkeği bağlama büyüsü için iplere 3 farklı yerinden düğüm atmak gerekir. Baş, orta ve sonuna düğüm atıldığı sırada:

Ve bi hürmeti men erseltehû rameten lil-‘âlemîn.

Va’fü ‘annâ yâ Kerîm. Va’fü ‘annâ yâ Rahîm.

Duasını işlem boyunca okumanız gerekir. Duayı en az 10 kere okuduğunuzdan emin olun. 9 kere bile okusanız büyünün etkisi ortaya çıkmaz. Ardından ipleri suyun içine atın ve 3 gün boyunca okunmuş suyun içinde okunmuş ipleri muhafaza edin. 3 günün sonunda ipleri sudan çıkararak, “bu büyüyü yaptım, bağlama büyüsünü ağaca kaktım, erkeğimi kalbime taktım.” Deyin. En son aşama olarak suyu için ve büyünün etkisini göstermesi için sabırla beklemeye başlayın.

Birisinin Bana Bağlama Büyüsü Yaptığını Nasıl Anlarım?

Bir kişinin bağlama büyüsü yaptığını anlamak zor değildir. Çünkü özellikle bağlama büyüsü gibi büyü çeşitleri kuvvetli etkileri olmaları ile bilinmektedirler. Büyü altında olan kişi hemen fark edilir.

 • Büyü yapılmış kişinin iştahı kesilir. Kişi hiçbir şey yemek istemez.
 • Kim ona bağlama büyüsü yaptıysa, yalnızca onunla birlikte olmak ister.
 • Büyü altındaki kişinin çevresinde bir tek büyü yapılan kişi kalır. Çünkü bunun dışında herkes ile bir şekilde tartışılır.
 • Büyülenmiş kişi sevdiği kişiden başka kimseyi dinlemez. Herkese hırçın davranır.
 • Büyünün etkisi ile birlikte kişi bağlama büyüsü yapan kişi ile evlenmek isteyebilir.
 • Büyü nedeniyle büyülenmiş kişi maddi birikimini büyüyü yapmış kişiye harcar. Ona maddi değeri yüksek hediyeler alır .
 • Büyüyü yapan kişi büyülenmiş kişinin yanında olmadığı zaman kişi büyük bir üzgünlük hisseder.

Eğer bu belirtiler siz de varsa, büyülenmişsiniz demektir. Hemen profesyonel bir medyum hoca ile irtibata geçerek büyünün bozulması için çalışmalara başlamanız gerekir. Büyünün bozulması zaman geçmesi ile birlikte daha zor olabilir. Kişi ne kadar erken davranırsa o kadar iyi olur.

Su Büyüsünün Farklı Türleri Nelerdir?

Su büyüsü türleri farklı amaçlara hizmet eder ve uzun senelerden beri uygulanmaktadır. Su büyüleri tarihi çok eski olduğu için çeşitleri de uzun yıllar boyunca artarak günümüze kadar gelmiştir. Hemen her amaca hizmet eden bir su büyüsü çeşidini bulabilirsiniz. Kullanım çeşitlerine göre bu büyü türleri daha güçlü, daha kısa sürede etkisi olan büyüler olabilir. Örneğin; kişisel eşyaların kullanılarak yapıldığı büyü türleri hem hızlı etki eder em de etkileri güçlü olur.

 • Kapıya su dökme büyüsü,
 • Büyülü suyu içirme büyüsü,
 • Suya ip atma büyüsü,
 • Kuyuya atılan su büyüsü,
 • Su ile yıkanma büyüsü,
 • Su ile temizlik büyüsü,
 • Suyu denize dökme büyüsü,
 • Gölden su alma büyüsü gibi türler en bilindik su büyüsü türleri arasında yer alırlar.

Bazen içinde su kelimesi geçmemesine karşın, su ile farklı büyüler yapılabilir. Örneğin; sabun büyüsü yaparken temel malzeme sabun olsa da, bol miktarda su kullanılması şarttır. Büyü yaptıktan son büyünün türüne göre suyun içilmesi ya da içirilmesi gerekebilir.

Su ile Yapılan Erkeği Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Su kullanılarak yapılan erkeği kendine bağlama büyüsünün bozulması zor olmasına rağmen imkansız değildir. Etkili büyülerin bozulması için genellikle büyünün tersten yapılması yöntemine başvurulmaktadır. Eğer bağlama büyüsünün etkisinden kurtulmak isterseniz elinize bir ip alın. Bu ipin düğümlenmiş olmasına özen gösterin. Bir başkası sizin için ipi önceden bağlayabilir. Sizin üzerinize düşen görev bağlanmış olan iplerin düğümlerini çözmek olacaktır. Düğümleri çözdüğünüz sırada “Çözülsün düğümler, yok olsun büyüler.” İfadesini 25 kere tekrar edin. Büyünün bozulması için kullanılan iplerin daha önceden büyü amacı ile kullanılmamış olması çok önemlidir. Büyülerin bozulması yapılan işleme göre 10 gün ile 20 arasında etkisini gösterir. Eğer 20 gün beklemenize rağmen büyünün henüz bozulmadığını düşünüyorsanız, büyü bozma işleminde bir yanlışlık var demektir. Medyum hocanız ile çalışarak neyin yanlış gittiğini öğrenmeniz tavsiye edilir. Özellikle etkili yapılmış büyülerin bozulması kolay değildir. Öncesinde çeşitli bakımların yapılması gerekebilir.

Su Büyüsünden Korunmak Mümkün mü?

Su büyüsünden korunmak isteyen kişilerin sayısı çok fazladır. Çünkü bu büyü türü toplumda sıkça yapılır. Kötü niyetli kişilerin varlığı ve büyünün yapımının kolay olması sebebi ile insanlar büyüden nasıl korunabiliriz sorusunun cevabını öğrenmek istiyorlar. Su büyüsünden ve diğer büyü türlerinden de koruma sağlayabilirsiniz. Korunmak için yapmanız gereken bazı ritüeller var. Bu ritüelleri eksiksiz ve içinizden gelecek şekilde tamamlamanız halinde bir problem yaşamazsınız.

 • Eğer büyü etkisi altında olduğunuzu düşünüyorsanız her şeyden önce medyum hocanın yanına gidin ve dertlerinizden bahsedin.
 • Evinizi sirkeli su ile temizleyerek büyünün kötü etkilerinden kurtulabilirsiniz. Suyun içindeki sirkenin miktarının bol olması gerekir. Ayrıca evin temizliği sırasında “sirkeli su yaptım, beni etkileyen büyüleri hiç takmadım.” Denmesi gerekir. Ortalama 50 kere b ifadenin tekrar edilmesi, güçlü bir tılsım oluşturulmasını sağlar.
 • Büyüden korunmak için, özellikle su büyülerinde bol miktarda okunmuş su içmeniz gerekir. Suyu kendiniz ya da bir sevdiğiniz okuyup üfleyebilir. Hocalardan da yardım alabilirsiniz.
 • Kuran okumanız her türlü büyünün kötü etkisinden sizi uzak tutacaktır. Sessizce ve huşu içinde bol bol Kuran okuyunuz.

Su büyüsü nedir? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kimlere Suya Atılan Büyüler Yapılmaz?

Suya atılan büyülerin yapılmasının işe yaramadığı kişiler hiçbir şekilde büyü yapılmasından etkilenmezler. Bu kişiler yalnızca su büyülerinden değil, diğer büyü türlerinden de korunmuşlardır. Büyü etkilerinin görünmez olduğu bu kişiler arasında:

 • Kuran hafızları,
 • Doğuştan görme engeli olanlar,
 • Büyü koruması yaptıranlar,
 • Evinden son 40 gün içinde cenaze çıkanlar yer alır.

Bu kişilere yapılan büyüler, büyü sahibinin başının derde girmesine neden olabilir. Birine büyü yapmak isterken kendinizi olumsuz anlamda büyüleyebilirsiniz. Bu nedenle çok dikkatli olmak gerekir. Bir kimseyi kendinize bağlamak adına su büyüsü yaptığız zaman, eğer etkilemek istediğiniz kişi yukarıda sayılan kişiler arasında ise, siz bir başkasına bağlanırsınız. Bu nedenle çok dikkatli olmak gerekir. Büyüyü kime yaptırmak isterseniz, o kişi hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmanız gerekir. Elde ettiğiniz bilgilere göre, büyü öncesinde çeşitli bakımların yapılması şart olabilir. Örneğin evli bir kimsenin etkilenmesi için öncesinde bakım yapılmadığı takdirde büyünün etkileri kayıp olur.

En Etkili Su Büyüsü Tarifi Nedir?

En etkili su büyüsü tarifi sayesinde amaçlarınıza ulaşabilir, sevdikleriniz ile birlikte mutlu bir hayat sürebilirsiniz. Kuyuya atılan büyülerden bir tanesinin tarifini vereceğiz. Büyü yapmadan önce büyü yapacak olan kişinin saçından bir tutam kesmesi gerekir. Ardında kişinin kendine en yakın kuyuyu bulması gerek. Son olarak büyü yapmak istediğiniz kişinin bir tutam saçını alın. Bu işlemi kişinin anlamayacağı şekilde yapmanız gerekir. İki saç birbirine dolanır. Vakit sabah namazına yakın olduğu zaman da birbirine dolanmış saçlar kuyudan atılır. 7 gün içinde büyü yapılan kişi büyü yapan kişiyi arar.

Su Büyüsü Gerçekten Tutar mı?

Su büyüsünün tutması mümkündür. Kullandığınız su büyüsü tarifinin gerçek bir hoca tarafından yazılmış olması şarttır. Aksi halde kulaktan dolma bilgilerle yapılan büyülerden sonuç almanız ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Özellikle internette çok sayıda yer alan çakma su büyülerine inanmayın. Her konuda olduğu gibi, bu konuda da işin ehli olan kişilere inanın. Medyum hocalardan yardım alın, işinizi şansa bırakmayın. İşini bilen ve tecrübeli medyumlar ile çalışmaya özen gösterin.

POPÜLER YAZILAR

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz