Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Su Büyüsü Nedir, Su büyüleri Nasıl Yapılır?

Su Büyüsü Nedir, Su büyüleri Nasıl Yapılır?

Su büyüsü nedir, nasıl yapılır, etki süresi nedir? Su büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile ilgili bilgiler detaylı şekilde yazımızdadır.

 Su Büyüsü Nedir, Su büyüleri Nasıl Yapılır?

Su büyüsü yapmak çok hızlı etkili olduğu için tercih edilir. Su büyüsü yapmanın bir çok farklı çeşidi vardır. Su dökülerek, suyu karşı tarafa içirerek ya da okunmuş su ile çiçekler sulanarak büyü yapılabilir. Su büyüsü yaparak sevdiğiniz insanı kendinize aşık edebilirsiniz. Büyü yapıldığı zaman iyi niyetli cinler istediğinizin sonuçlanması için sizinle çalışır. Kara büyülerde ise cinler kontrolden çıkarak kişiye ve sevdiklerine zarar verebilir. Her büyü yapıldığı zaman cinler ve bazı ruhani varlıklar tılsımlı sözcükler ile birlikte harekete geçer. Uzman medyum hocalardan yardım almanız daha hayırlı olur. Çünkü bu hocalar ruhani varlıkları nasıl kontrol altında tutmaları gerektiğini bilirler.

Su Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Su büyüsünün etkileri oldukça geniş çaplı olmakla birlikte kısa sürede sonuç vermesi ile bilinir. Su büyüsü yapmak için önceden iyice düşünmek gerekir. Su büyüsü sayesinde:

 • Sevdiğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz.
 • Sevdiğiniz kişinin sizi aldattığını düşünüyorsanız bu büyü aldatan kişinin aldattığı kişiyi unutmasını sağlar.
 • Ticari anlamda kazanç miktarınızı artırabilirsiniz.
 • Su büyüsünü kullanarak eksikliklerinizi giderebilirsiniz (maddi eksiklikler).
 • İki kişinin arası açık ise su büyüsü ile aralarının düzelmesine yardımcı olabilirsiniz.
 • Kendinize hayırlı kısmetleri çekebilirsiniz.

İp büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Su Büyüsünü Nasıl Yaparım?

Su büyüsünü yapmak zor olduğu için mutlaka profesyonel birisinden yardım almanız önerilmektedir. Su büyüsü bozmak da en az yapmak kadar zordur. Bu nedenle bir kere yapılan büyü geri alınamaz denecek kadar yorucu olur. İyice düşündükten ve büyü yapmak istediğinizden emin olduktan sonra büyü yapın. Su büyüsü yapmak için özellikle gece yarısını bekleyin. Eğer gece yarısı büyü yapamıyorsanız sabah gün doğmadan 1 saat öncesinde herkes uyuduğu sırada büyü yapmak için hazırlanın.

Bir bardak içme suyunu plastik bardağın içine doldurun. Bardak mutlaka beyaz renkli olmalıdır. Bardağa tam su doldurduğunuz sırada, “Su büyüsü yerini bulsun. Su gibi istekler atsın gitsin. İstenmeyenler su gibi aksın, benden ve sevdiklerim uzak olsun.” Denir. Ardından suyun tam karşısına geçilir. Elinize plastik bardağın üzerine yazı yazabilecek şekilde kalem alın. Kalemi kullanarak kendinize bağlamak istediğiniz kişinin baş harflerini bardak üzerine okunaklı bir şekilde yazın. Ardından bardakta bulunan suyu için. Suyu tamamen bitirdikten sonra, bardağı kuma gömmeniz gerekecek. Kumu seçerken mümkün oldu kadar bağlamak istediğiniz kişinin evine yakın olan bir yer seçmeniz gerekir. Kişinin bahçesine gömü yapabilirsiniz. Gömü yaptıktan 5 gün sonra bardağı topraktan çıkarın. Ve:

“Allahumme inni es’elukel-huda vet-tuka vel-‘afafe vel-ğına.”

Duasını 10 kere tekrar edin. Bardağı son olarak yakın ve küllerini daha önce bardağı gömdüğünüz yere gömün. Büyünüzü yaptınız. Sırada büyünün etkisini göstermesi için beklemeye başlayın.

Yere Dökülen Su Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yere dökülerek yapılan su büyüsü bilinen en etkili su büyüsü çeşitleri asında yer alır. Bu büyünün uygulamaları diğer büyü uygulamalarına göre zor olduğu için daha az tercih edilir. Fakat büyünün etkileri diğer büyülerden kat be kat daha fazladır. Su büyüsü etkilerinin bu denli güçlü olmasının nedeni büyü yapılan sırada, büyü yapılmak istenilen kişinin kişisel eşyasının kullanılmasıdır. Büyü yapmak için kime büyü yapmak isterseniz o kişinin giydiği bir kıyafet alın. Kendi evinizde sessiz bir yere geçin. Bu kıyafetin üzerine okunmuş su dökeceksiniz. Önce 2 bardak su alın. Bardaklardan bir tanesini okumaya başlayın. Suyu okurken:

“Allahummeğfirli verhamni vehdini ve ‘âfini verzukni.”

Duasını 1 dakika ara vererek toplamda 20 kere okuyun. Dua bittikten sonra okunmuş suyu kıyafette kuru yer kalmayacak şekilde dökün. Ardından okunmamış suyu kıyafetin üzerine dökün. Kıyafeti kuruması için bir gün açık hava giren bir yere asın. Ardından kıyafeti, büyü yapılan kişi anlamayacak şekilde geri yerine koyun. Büyünün etkisinin başlaması için, kişinin kıyafeti giymesi gerekir.

Birisinin Size Su Büyüsü Yaptığını Nasıl Anlarsınız?

Su büyüsü yapıldığını anlamak için büyü belirtilerinin sizde mevcut olup olmadığını kontrol etmeniz yeterli olur. Eğer birisi sizi su büyüsü ile aşık etmek istiyorsa:

 • Aklınızda sürekli tek bir kişi olur,
 • Bu kişiden başka bir işi düşünemez hale gelirsiniz,
 • Kişiden ayrıldıktan sonra büyük üzüntü ve keder duyarsınız,
 • Onsuz mutlu olamayacağınızı düşünürsünüz,
 • O olmadığı zaman başınız ağrır,
 • İştahınız kesilir,
 • Çevrenizde sizin iyiliğinizi isteyen insanlar ile kavga edebilirsiniz.

Su Büyüsünün Özellikleri Nelerdir?

Su büyüsünün özelliklerinin başında büyünün aşık etmesi gelir. Hem kadınlar hem de erkekler üzerinde kolayca uygulanabilen büyü türüdür. Su büyüsü tarifini uygulamadan önce büyü hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız önerilir.

 • Su büyüsü yaptırmadan önce 40 kere düşünün.
 • Su büyüsünü aynı anda yalnızca bir kişi üzerine yapabilirsiniz.
 • Büyünün bir özelliği cihet değiştirme özelliğidir. Yani siz bir insanı kendinize aşık etmek için büyü yaptırmak istediğiniz zaman, başka bir kişinin size aşık olmasına neden olabilirsiniz. Bu nedenle büyünün çok dikkatli şekilde yapılması gerekir.
 • Yanlış yapılan su büyüsü yüzünden büyünün amacı sapabilir. Büyünün amacı bozulduğunda sıhhat bozma büyüsü olarak etki edebilir.
 • Su büyüsü yapmak için yalnızca su büyüsü kullanılmaz. Bazı su büyüsü türlerinde su hiç kullanılmaz. Bazı büyü türlerinde su ile birlikte başka malzemelerin kullanılması gerekebilir.
 • Ters tepki veren su büyüsü, ailelerin dağılmasına neden olabilir. Büyünün ağır sonuçlarından kaçınmak için büyüyü iyi bir medyumdan yardım alarak yaptırdığınızdan emin olun.

Kapıya Dökülen Su Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kapıya dökülerek yapılan su büyüsü için yarım litre suya ihtiyacınız olacak. Suyu altıktan sonra bir tencerenin içine dökün. Tencerenin temiz olması gerekir. Su da içme suyu olmalıdır. Musluk su kullanılarak yapılan kapıya su dökme büyüsü işe yaramaz. Suyu tencereye koyduktan sonra ocağın altını kısık olacak şekilde açın. Su kaynayana kadar suyu karıştırın. Bu sırada su kaynama aşamasına gelene kadar:

“Allahumme cennibni munkeratil-ahlakı

vel-ehvai vel-esvai vel-edvai.”

Duasını okuyun. Su kaynadıktan sonra tencerenin ağzını kapatın. Suyun hiç yer değiştirmeden bir gün boyunca bu şekilde beklemesi gerekir. Daha sonra suyu alın ve yarısını kendi  kapınızın önüne dökün. Bu sırada “Suyun yarısı benim kapımın önünde, öbür yarısı sevdiğimin kapısının önünde, ne var ki kalplerimizin birleşmesinin önünde?” ifadesini 5 kere tekrar edin. Aynı gün içinde kalan suyun büyü yapılma istenilen kişinin kapısının önüne dökülmesi gerekir. Bu sırada aynı ifadenin tekrar edilmesi şarttır.

Kapıya Dökülen Su Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kapıya dökülen su büyüsünün bozulması için büyünün etki ettiği alanın temizlenmesi gerekir. İçirme ile yapılan büyülerin bozulması çok çok zordur. Çünkü bu tarz büyülerde büyü yapılmak istenilen kişi büyülü olan suyu içmiştir. Etki alanın temizlenmesi için özel tılsımların hazırlanması ve bu tılsımların düzenli olarak okunması gerekir. Eğer kapıya dökülen su büyüsü yaptıysanız büyüyü bozmanız daha kolay olur. 3 litre su hazırlayın. Suyu hazırladığınız kovanın içine, biraz sirke koyun. Sirkeyi suyun içine dökerken, “sirke, sirke, al götür bu büyülerin etkisini işte.” İfadesini 10 kere tekrar edin.

Hazırladığınız su ile önce kendi evinizin önünü silmeniz gerekir. Daha sonra aynı gün içinde büyü yaptığınız kişinin evini ziyaret edin. Bu kişinin kapısının önüne de güzelce silin. Ardından kullandığınız suyu bir toprağa dökün. Bu suyu kesinlikle yeniden kendi evinizin içine sokmayın. Aksi halde büyünün etkisi yeniden canlanmaya başlar.

Kapıya Dökülen Su Büyüsü Kimler Üzerinde Etkili Olmaz?

Kapıya dökülen su büyüsünün etkili olmayan kişiler eğer büyünün etkisi altında girerse, büyünün etkileri gerçekleşmez. Daha kötüsü ortaya bir takım istenmeyen etkiler çıkabilir. Büyünün etki etmeyeceği kişilere büyü yapıldığı zaman:

 • Büyü yapan kişi hasta olur,
 • Büyü yapan kişinin ailesi ile arası açılır,
 • Kişinin sevdiği insanlar ile bağı kopar,
 • Büyü yapan kişi eğer evli ise eşi ile kavga eder, sevgilisi varsa sevgilisinden ayrılır,
 • Büyü yapan kişinin bekar olması halinde ise karşı cinsten kaçmak ve uzak olmak ister.

Bu etkiler ile karşılaşmak istemiyorsanız hızlı şekilde kendine aşık etmeye yarayan su büyüsünü:

 • Kuran hafızlarına,
 • Evinden son 40 içinde cenaze çıkmış kişilere,
 • Doğuştan görme engeline sahip kişilere yapmayın.

Düğüm büyüsü nedir? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Su Büyüsü için Vekf Nasıl Hazırlanır?

Su büyüsü yapmak için vekf hazırlama aşamasında çok dikkatli olmak gerekir. Kapıya su dökme büyüsünde bu vekflerin özel önemi vardır. Vekf ne kadar etkili olursa, büyünün etkileri de o ölçüde ortaya daha kolay ve etkili şekilde çıkar. Kişinin bir parça beyaz renkli bez alması gerekir. Beyaz renkli bezin üzerine çeşitli yazıların yazılması gerekecek. Yazılar kırmızı renkli kalem ile yazılmalıdır. Kalemin daha önce başka bir işlem ya da büyü için kullanılmamış olması gerekir. Bez parçasının bir yüzünde büyüyü yapan kişinin isim soy ismi, diğer yüzünde ise büyü yapılan kişinin baş harflerinin yer alması gerekir.

Bez parçasının kişinin kendi isinin oluğu taraf kullanılarak kişisel objelerin silinmesi gerekir. Örneğin kolye, yüzük, hatta kişinin çalışmak için kullandığı masa bile kullanılarak toz alma işlemine benzer işlem yapılmalıdır. Bu işlem bittikten sonra kişinin büyü yapmak istediği kişinin evine gitmesi, ya da onun eşyasını alması ve bu eşyayı bez parçası ile parlatması gerekmektedir. Hiçbir şeyin bulunması mümkün değilse, büyü yapılmak istenilen kişinin saç teli alınması, bez parçasının içine sürtülmelidir. Bu bez parçasını büyülerinizin içine dahil ederek büyülerinizden güçlü sonuçlar alabilirsiniz. Bez parçasında büyü yapmak istediğiniz kişinin ad soyadının bulunduğu yerde tercihen kişilerin bilgileri bulunabilir.

 • Ad,
 • Soyad,
 • Doğum yeri,
 • Doğum tarihi,
 • Meslek bilgilerinin bulunduğu bez parçalarında yaratılan ruhsal etkiler daha yüksek olur.

Erkeği Kendine Bağlamak için Su Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkeğin kişiye bağlanması için yapılan su büyüsü en çok yapılan büyü türleri arasında yer alır. Erkeği kendine bağlamak isteyen kişiler bir bardak içme suyu ile, kırmızı ve mavi renkli olmak üzere 2 farkı ipi kendilerine almaları gerekmektedir. Önce iplere “Bu ipler senle ben, kalplerimiz var birleşen.” İfadesi okunur. Tercihen 20 kere okunması iplerin işe yaramasını sağlar. Ardından iplere açılmayacak şekilde bir düğüm atılır. Aynı ifade 1 kere tekrar edilir. Daha sonra iplerin ortasına düğüm atılır. İfade yeniden tekrar edilin. Son olarak ipin sonuna düğüm atılarak aynı ifade 3 kere tekrar edilmelidir. Su büyüsü yapmanın son aşaması iplerin suyun içine atılması ve ardından kalpler birleşti denmesidir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz