Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Tatlı Yedirme Büyüsü Nedir, Tatlı Yedirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Tatlı Yedirme Büyüsü Nedir, Tatlı Yedirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Tatlı yedirme büyüsü nedir, nasıl yapılır? Tatlı yedirme büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile ilgili bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Tatlı Yedirme Büyüsü Nedir, Tatlı Yedirme Büyüleri Nasıl Yapılır?

Tatlı yedirme büyüsü ile sevdiğiniz insanı kendinize aşık ederek bağlayabilirsiniz. Bu büyünün yapılması için içerisinde şeker olan herhangi yiyeceği karşı tarafa yedirmeniz gerekir. Tatlı yedirme büyüsünün yapılmasından sonra sevdiğiniz kişi size 2 ay içerisinde tamamen bağlanarak sizin için her şeyi yapar. Bu sayede ilişkinizi mutlu bir şekilde sürdürmüş olursunuz. Tatlı yedirme büyüsünün bozulması çok zor olduğu için bir ömür  boyu  sevdiğiniz kişiyle yaşamaya devam edebilirsiniz ve hiçbir güç  sizi  kolay kolay ayıramaz.

Tatlı Yedirme İle Aşık Edilebilir Mi?

Tatlı yedirme ile aşık edilme büyüsü yapılarak istediğiniz kişiyi kendinize kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz. Kendinize aşık olmasını istediğiniz kişiye, üzerine medyum hocasının yazdığı tılsımlı sözcüklerin okunarak hazırlandığı tatlıyı veya şekeri yedirerek karşı tarafı kendinize bağlamak mümkündür. Büyünün yapılmasından sonra karşı tarafın davranışlarında değişmeler meydana gelir. Sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve rüyalarında hep sizin yüzünüzü görür. Bunun sonucunda da sizinle aynı yerde olmak için programlar yapar. Bu sayede bir araya gelerek istediğiniz kişiyi elde etme şansını yakalarsınız.

Ayrılık büyüleri nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Tatlı Yedirme Büyüsünde Medyumun Önemi

Tatlı yedirme büyüsünün yapılmasında büyüyü yapacaklar,  kendi başlarına da evde istenilen malzemelerle yapabilir. Fakat bunun için büyü kitaplarından tatlı yedirme büyüsünün nasıl yapılması gerektiğini çok detaylı bir şekilde öğrenmeleri gerekir.  Büyünün yapılmasında toz veya kesme şeker gereklidir. Bunun dışında herhangi bir tatlı üzerinden de büyü kolay bir şekilde evde yapılabilir.

Tatlı yedirme büyüsünün yapım aşamasında doğa üstü varlıklara ihtiyaç duyulduğu zaman muhakkak devreye medyum hocalarının girmesi gerekir. Çünkü,  doğa üstü varlıklarla iletişime geçildiği zaman çok dikkatli olmak gerekir. Yanlış bağlantılar ve çağrışımlar yapıldığı zaman bu varlıklar, sonsuza kadar büyüyü yapana da yapılana da musallat olur. Bunun için muhakkak tatlı yedirme büyüsünde işinde uzman olan medyum hocalarına gidilmesi gerekir.

Tatlı Yedirme Büyüsünde Şeker Kullanılması

Tatlı yedirme büyüsünde şekerin kullanılarak büyünün uygulanması iki şekilde meydana gelir. İlk olarak bir bardak suyun içerisine kesme veya toz şeker katılır. Şekerin katılmasından sonra suyun içerisinde erimesi sağlanır. Daha sonra büyüde görevli olan doğa üstü varlığın adı söylenir. Bu aşamadan sonra büyüyü yapan kişi suyu içer. Bu sayede büyü etkisini göstermesi için tamamlanmış olur.

Bunun dışında tatlı yedirme büyüsünün yapılmasındaki diğer yöntem ise medyum hocası tarafından hazırlanan tılsımlı sözcüklerin şeker veya tatlının üzerine okunması sonucunda aşık olmasını istediğiniz kişiye yedirilmesi veya içirilmesi yöntemidir.  Bu uygulama ile de tatlı yedirme büyüsü kolay bir şekilde yapılabilir.

Tatlı yedirme büyüsünde doğa üstü varlıkların devreye girmesinden dolayı büyünün yapım aşamaları işinde ehli olan medyum hocaları ile tamamlanması tavsiye edilir. Bu sayede büyü hem çabuk bir şekilde etkisini gerçekleştirir hem de hüddam çağırma aşamasında herhangi bir olumsuz durumlar meydana gelmez.

Tatlı Yedirme Büyüsünde Dua İle Aşık Etme

Tatlı yedirme büyüsünün yapılması esnasında medyum hocasının hazırladığı tılsımlı sözcüklerle birlikte bazı duaların şekerin veya tatlının üzerine okunması gerekir. Bu duaların okunması sayesinde istediğiniz kişi size sırılsıklam aşık olur ve gözü sizden başka kimseyi görmez. Duanın okunmasının eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir. Duanın okunmasında bir tane bile harfin eksik olması veya duanın hatalı okunması sonucunda büyü etkisini göstermez. Aşağıda tatlı yedirme büyüsü yapılırken okunması gereken dua yer alır:

 • Huvel kadirü vel kahirun hemudin el cebbar ya hayyu ya kayyum ya rabbim.

Yukarıda verilen duanın şekerin veya tatlının üzerine tılsımlı sözcüklerle beraber okunması durumunda aşık olmasını istediğiniz kişi size deli divane bağlanarak sizden başka kimseyi aklından geçirmez ve düşünmez. Bunun sonucunda da istediğiniz kişi ile ölene kadar mutlu bir aşk yaşamış olursunuz.

Tatlı Yedirme Büyüsünde Karşılıksız Aşık Etmek İçin Okunacak Dua

Sevdiğiniz insanın size aşık olmasını istiyorsanız ve sizin onu sevdiğiniz gibi sevmesini diliyorsanız,  büyünün yapılma aşamasında bazı duaların okunması gerekir. Bu dualarla birlikte tılsımlı sözcükler de muhakkak okunmalıdır. Karşılıksız olarak size aşık olmasını istediğiniz kişiye tatlı yedirme büyüsünü hazırlarken şeker veya tatlının üzerine Enfal Suresinin 63. ayetini okumanız gerekir. Bu ayetin okunması durumunda sevdiğiniz adam veya kadın sizi karşılıksız bir şekilde sever. Aşağıda Enfal Suresinin 63. ayeti yer alır.

 • Veellefe beyne kulûbihim(c) lev enfakte mâ fî-l-ardi cemî’an mâ ellefte beyne kulûbihim velâkinna(A)llâhe ellefe beynehum(c) innehu ‘azîzun hakîm(un).

Yukarıda verilen surenin eksiksiz bir şekilde okunması gerekir. Surede herhangi bir harfin eksik okunması durumunda hazırlanan büyünün tutma etkisi uzun sürer ve tutmayabilir.

Tatlı Yedirme Büyüsünde Ayrılanlar İçin Okunacak Dua

Tatlı yedirme büyüsünü sevgilisinden ayrılanlar da şüphesiz yaptırabilir. Bunun için medyum hocasına giderek gerekli ritüelleri ve malzemelerin neler olduğunu öğrenmek gerekir.  Bütün her şeyin öğrenilmesinden sonra evde tatlı yedirme büyüsü kolay bir şekilde yapılabilir. Bu büyünün yapılması için ilk önce şeker veya tatlının olması gerekir. Malzemelerin temin edilmesinden sonra medyum hocasının ayrıldığınız sevgiliniz için hazırladığı özel tılsımlı sözcüklerin ve Fatiha Suresinin 5. ayetinin okunması gerekir. Bütün dualar ve niyetler edildikten sonra sizden ayrılan sevgiliniz size geri dönerek pişman olduğunu ve sizi çok özlediğini belli eder. Aşağıda sizden ayrılan sevgilinizin size geri dönmesini istediğinizde büyü yapılırken okunacak olan Fatiha Suresinin 5.  ayeti yer alır:

 • Bismillahirrahmanirrahim .
 • Ya ıyyâke na’budu ve-iyyâke nesta’în(u).

Yukarıda verilen ayeti okumanız durumunda ayrıldığınız sevgiliniz size kısa sürede geri döner ve bir daha sizden hiçbir koşulda ayrılmaz.

Tatlı Yedirme Büyüsü Bozulabilir Mi?

Tatlı yedirme büyüsünün bozulması mümkündür. Bunun için ilk önce büyünün yapılıp yapılmadığı medyum hocasına gidilerek öğrenilmelidir. Medyum hocası büyünün etkisinde olanlara, özel vefk ve tılsımlar hazırlar. Hazırlanan vefk ve tılsımlar evin bir bölümünde saklanır veya yemeye katılarak yenebilir ya da suya eklenerek içilebilir. Bunun sonucunda 7 gün içerisinde büyünün etkisi tamamen ortadan kaybolmuş olur.

Tatlı yedirme büyüsünün bozulması için bazı duaların da sürekli olarak 7 gün boyunca her sabah ve gece okunması gerekir. Aşağıda tatlı yedirme büyüsünün bozulması için okunması gereken dualar yer alır:

 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • FatihaSuresi: Elhamdulillâhirabbil’alemin, Errahmânir’rahim Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.

Yukarıda verilen surelerin eksiksiz ve düzenli bir şekilde her gün okunması sonucunda tatlı yedirme büyüsü etkisini hemen karşı taraf üzerinden kaybeder ve büyünün etkisi altında olan taraf eski haline dönerek size aşık olmaktan vazgeçer.

İçirilerek yapılan aşk büyülerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Tatlı Yedirme Büyüsü İle Bağlanma Durumu Nasıl Meydana Gelir?

Tatlı yedirme büyüsü ile karşı tarafı kendinize bağlayarak aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için ilk önce medyum hocasına danışılması gerekir. Tatlı yedirme büyüsünde bağlama eyleminin gerçekleşmesi için ilk önce niyetin edilmesi gerekir. Çünkü, edilen niyetin anlamına göre tatlı yedirme büyüsü hazırlanır. Örneğin; tatlı yedirme büyüsü ile eski sevgilinizin size geri dönüp yeniden aşık olmasını istemeniz durumunda medyum hocası, eski sevgiliniz adına bir tılsımlı sözcükler yazar. Bu aşamadan sonra şekerin veya tatlının üzerine dualarla beraber bu tılsımlı sözcükler okunur. Okunan tılsımlı sözcüklerin ardından büyü hazırlanır ve karşı tarafa yedirilmesi gerekir. Bunun sonucunda da eski sevgiliniz size geri döner ve sizi bir daha hiçbir şekilde bırakmaz.

Bunun dışında sadece sizin sevdiğiniz ve aşık olduğunuz kişinin size bağlanmasını ve sizin sevdiğiniz kadar onun da sevmesini istiyorsanız, tatlı yedirme büyüsü ile çok kolay bir şekilde bağlanma eylemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun sonucunda istediğiniz kişi sizi delicesine severek size karşı hep sevgi ve özlem duygusunu içerisinde barındırır.

Tatlı Yedirme Büyüsünün Belirtileri Nelerdir?

Tatlı yedirme büyüsünün uzman medyum hocalarıyla ve doğru ritüellerle yapılması sonucunda 10 gün içerisinde karşı tarafta belirtiler ve yansımalar meydana gelir. Aşağıda tatlı yedirme büyüsünün yapılmasından sonra meydana gelen etkiler detaylı bir şekilde verilmektedir:

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz