Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ayrılık Büyüsü Nedir, Ayrılık Büyüleri Nasıl Yapılır?

Ayrılık büyüleri nedir, nasıl yapılır? Ayrılık büyülerini kimler yapabilir? Yazımız içerisinden detaylı şekilde bakabilirsiniz.

 Ayrılık Büyüsü Nedir, Ayrılık Büyüleri Nasıl Yapılır?

Ayrılık veya ayırma büyüsü, günümüzde en çok tercih edilen kara büyüler arasında yer almaktadır. Her ne kadar kadim büyü kitaplarında geniş yer bulan ayırma büyüleri; günümüzde en çok sevgililer veya karı koca arasında uygulanan aşkın nefrete dönüşmesi büyüleri olarak algılansa da esasında ayırma büyüsü uygulamalarının çok geniş bir kapsamda etki gösterdiği ve tercih edildiği bilinmelidir. Çünkü ayrılık büyüleri; özel yaşamın yanı sıra maddi veya manevi hayata dair tüm bağlılık kurulan cisimlerden ve olaylardan ayrılık anlamını taşımaktadır. Bu yazımızda ayrılık büyüleri nasıl yapılır ve ayrılık büyülerinin özellikleri nelerdir sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz.

Ayrılık büyüleri, genellikle aralarından su sızmayan karı ve kocaların ya da sevgililerin kısa zamanda birbirlerine düşman olmasını sağlamak için birtakım kötü niyetli kişiler tarafından icra edilen büyüler olarak bilinmektedir. Kadim büyü kitaplarında yer aldığı usullere göre manevi yönden tecrübeli kişilerin icra ederek gerçekleştirdiği bu büyülere dair bazı tarifler; sıradan insanların da kendi başlarına yaptıkları çalışmalar sonucu gerçekleştirebildikleri büyülerdendir. Yani ayrılık büyüsü çeşitleri arasına bazı tariflere sadık kalarak, doğru uygulamaları takip ederek sıradan kişiler de kendi başlarına ayrılık büyüsü icra edebilmektedir. Ayrılık büyülerinin nasıl yapıldığına geçmeden önce internet üzerinde ayrılık büyüsü nedir sorusunun yanıtlarını arayan kişilerin en çok merak ettiği detaylara değinmek gerekmektedir.

İçirilerek yapılan aşk büyülerine de bakabilirsiniz.

Ayrılık Büyüsü Nedir?

İnsanoğlunun yaşamı boyunca varlığını sürdüren ve günümüzde de sahip olduğu önemini devam ettiren kadim büyü uygulamaları, her yaştan kadın ve erkeğe yönelik değişik sonuçların elde edilmesine neden olmaktadır. Büyü çalışmaları günümüzde kimi insanlara mutluluk ve huzur getirirken kimi insanlara da ayrılık, acı ve üzüntü getirmektedir. Bu yüzden kara büyüler arasında gösterilen ayrılık büyüleri de insanlar tarafından tarih boyunca en çok başvurulan yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ayrılık büyüsü adından da anlaşılacağı üzere aralarında herhangi bir şekilde maddi veya manevi açıdan bir bağ bulunan iki insanın; nesnenin veya soyut kavramların, birbiri arasındaki bu bağı kaybederek birbirlerinden kopmalarını hatta nefret düzeyinde birbirlerini itmelerini sağlayan kadim kara büyülerdendir. Dolayısıyla ayrılık büyüsü dendiğinde günümüzde ilk akla gelen birbirini seven kadın ve erkeğin birbirinden ayrılması, karı kocanın boşanması veya sevgililerin birbirinden nefret eder duruma gelmesi gibi unsurlar olmaktadır. Ancak ayrılık büyüsü çeşitleri göz önüne alındığında bu tip uygulamaların neredeyse sınırsız amaçlara yönelik olduğu bir kez daha hatırlanmış olmaktadır.

Ayrılık Büyüsü Amaçları Nelerdir?

Ezoterik öğretiler arasında yer alan ve nesilden nesle aktarılarak günümüze dek gizli saklı kalmayı başaran ayrılık büyüsü, ilk olarak birbirini çok seven çiftlerin ayrılmasını sağlamak amacıyla icra edilmektedir. Genellikle halk arasında ayrılık büyüsü amaçları dendiği zaman ilk akla gelen uygulama da budur. Birbirini çok seven ve evlilik yolunda ilerleyen sevgili, sözlü veya nişanlı çiftlerin yollarının ayrılmasının yanı sıra hali hazırda evli olup mutlu bir yuva kurmuş karı kocalarında da boşanmasına neden olan büyü, ayrılık büyüsüdür.

Ayrılık büyüsünü kimlerin icra ettiğine geçmeden önce, günümüzde en çok başvurulan kadim büyüler arasında yer alan bu tür uygulamaların ne tür amaçlar için uygulandığına bir kez daha bakmak gerekmektedir. Hatırlanacağı üzere ayrılık büyüleri, hem maddi hem de manevi yönden herhangi bir bağın koparılması veyahut çözülmesi maksadıyla icra edilen kara büyülerdendir. Dolayısıyla ayrılık büyüsünün amaçlarında şunları görmek mümkün olabilmektedir:

 • Bir kişiyi sevdiklerinden ayırıp koparmak,
 • Anne ve oğul gibi gerçek sevgiye dayanan duygusal ilişkilerin kopmasını sağlamak,
 • Aile bireyleri arasındaki bağları parçalayarak yuvaların dağılmasını sağlamak,
 • Maddi durumu elverişli kişilerin para ve varlıkları ile bağını kopararak bu kişilerin fakirleşmesine neden olmak,
 • Arkadaşlık ve dostluk gibi bağların bozulmasını sağlayarak insanları birbirine düşman etmek,
 • Kariyer basamaklarını hızla tırmanan başarılı kişilerin ayağına pranga bağlayarak bu kişilerin başarısız olmasını ve hatta mevcut itibarlarını kaybetmesini sağlamak,
 • Çevresi tarafından sevilen kişilerin toplum içinde küçük düşmesine neden olacak davranışlar sergilemesini sağlamak,
 • Kişinin bereket ile bağlantısını kopararak hangi işe elini atarsa atsın kazançlarının giderlerinden az olmasını sağlamak, kişiyi şansız bırakarak borca ve iflasa sürüklemek

Görüldüğü üzere ayrılık büyüsü sadece birbirini seven iki insana değil, maddi manevi her şeye uygulanabilir. Örneğin bütün yılların çalışımı olarak son model göz alıcı bir arabaya sahip olan bir kişiye ayrılık büyüsü uygulandığı takdirde büyünün tesirini göstermesi ile birlikte bu kişi arabasıyla devamlı kazalar yaparak arabanın hayrını bir türlü göremez duruma gelebilmektedir. Eğer büyü çok kuvvetli ayrılık büyüsü şeklinde icra edilmişse, bu kişinin çok sevdiği son model aracının içinde acı çekerek can vermesi bile söz konusu olabilmektedir. Bu yüzden ayrılık büyüleri kendi içinde çeşitlere ayrılarak tehlikeli büyüler arasına girebilmektedir.

Ayrılık Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Kadim öğretiler arasında her dönemde insanların en çok ilgisini çeken ayrılık büyüsü çeşitleri, zaman zaman farklı çalışmalar ve ritüeller ile icra edilebilmektedir. Bilindiği üzere insanların her biri dünyaya ve çevrelerine karşı iyi duygular beslememektedir. Özellikle kıskanç, kindar ve kötü niyetli olan kimseler, ayrılık büyülerine sık sık başvurarak çevrelerinde adeta kötülük fırtınaları kopartmaktadır. Bu yüzden muhakkak korunması gereken ayrılık büyüsü çeşitleri hakkında yeterli bilgi sahibi olunmasında fayda vardır. Ayrılık büyüsünde amaçlara göre belirlenen çeşitlerden bazıları şunlardan oluşmaktadır:

 • Sevenleri ayırma büyüsü
 • Evlileri ayırma büyüsü
 • Parayla ayırma büyüsü
 • Maddi bağlantıları ayırma büyüsü (ev, araba gibi sahip olunan varlıklar)
 • Erkeklik bağlama ve nasibi kapatma (ayırma) büyüsü
 • Aile bağlarını ayrıma büyüsü

Ayrılık Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde çok sık icra edildiği bilinen ayrılık büyüsü; erkek veya kadın, bekar veya evli ark etmeksizin her yaştan kişinin hayatını karartacak derecede etkili olabilmektedir. Bu sebeple eşleri ile ayrılma aşamasına gelen pek çok kişinin internet üzerinden yaptığı araştırmalarda öne çıkan sorunlardan biri ayrılık büyüsü yapıldığı nasıl anlaşılır sorusudur. Ayrılık büyüsünün anlaşılması için birtakım belirtilere dikkat etmek gerekmektedir. Ancak eğer büyü manevi uygulamalarda çok kuvvetli tesire sahip deneyimli büyü üstatları tarafından icra edilmişse bu belirtileri anlamak çok zor olacaktır.

Öte yandan ayrılık büyüsünü yapılığını anlamak için mutlaka manevi alanda deneyimli veya ilim sahibi olmak gerekmektedir. Dolayısıyla günümüzde işlerini Allah rızası kazanmak için yapan özellikle havas ve ledün ilimlerinde deneyimli medyum hocalar; ayrılık büyüsü nasıl anlaşılır sorusunun yanıtı olarak tecrübeleri ile etkili sonuçlara ulaşmaktadır. Çünkü henüz küçük yaşlarından itibaren manevi alanda birtakım yetenekleri bulunan bu medyum zatlar; yıllarını söz konusu büyü gibi çalışmalara adadıkları için bu konuda en kesin yanıtları verebilmektedir. Herhangi bir şekilde ledün ve havas ilimlerinde deneyim sahibi medyum hocadan bakım hizmeti alındığında yani bu kişilerin büyü şüphesi bulunan kişiye tek bir bakışları ile ayrılık büyüsünün olup olmadığı anlaşılabilmektedir.

Tırnak yedirme büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan detayları öğrenebilirsiniz.

Ayrılık Büyüsü Belirtileri Nelerdir?

Kişilerin sevdikleri insanlardan ayrılmasına neden olan, başarılı kariyerlerini bitiren, bereketli işlerini tepetaklak edip borç içine sürükleyen ayrılık büyüsü bazı belirtilerle kendini göstermektedir. Ancak bu belirtiler ilk etapta sadece ayrılık büyüsünün icra edilip edilmediğinden şüphenilmesini ve şüphe duyulmasını sağlamaktadır. Dolayısıyla ayrılık büyüsü belirtileri olduğundan şüphelenen kişiler doğrudan kendileri üzerinde ayrılık büyüsü kurulduğunu iddia etmeleri yanlış bir teşhistir. Ayrılık büyüsü belirtilerinin gözlemlendikten sonra deneyimli, manevi alanda ilim ve irfan sahibi medyum hocalardan bakım hizmeti alınması büyünün kesin olarak olup olmadığını tespit etmede en etkili yöntemdir.

Ayrılık büyüsünün insanlar üzerindeki belirtileri de büyünün yapılış amaçlarına göre değişiklik göstermektedir. Örneğin ayırma büyüsü belirtisi; zamanında sizi çok seven ve aranızda su sızmayan eşinizin, sevgilinizin veya dostunuzun size bir anda düşman olması şeklinde ortaya çıkabilmektedir. Hiç anlamlandıramadığınız ve akıl mantık izan üçgenine alamadığınız olaylar ile bu tip ayrılıklar yaşıyorsanız; üzerinizde ayrılık büyüsü olduğundan şüphelenmeniz gayet normaldir. Dolayısıyla ayrılık büyüsünün etkilerinden muzdarip olmaya başladıkça içindeki şüphe ve kuşkular daha da artacaktır. Günümüzde çok sık bir şekilde icra edilen ayırma büyüsünün en sık görülen belirtileri şunlardan oluşmaktadır:

 • Aralarında su sızmayan sevgililerin bir anda ilgisiz olması,
 • Karı kocaların zamanlar aralarındaki duygusal ve cinsel paylaşımların azalması, bu kişilerin eşlerine ve evlerine olan ilgilerinin kopma noktasına gelmesi,
 • Bir kişinin elini attığı bütün işlerde şanssızlık yaşaması, hangi işe kalkışsa o işten zararla dönmesi, zamanla borç batağına sürüklenip iflas etmesi,
 • Aile bağlarının kendiliğinden bitmesi, aile ve akraba üyeleri tarafından dışlanılması,

Kimler Ayırma Büyüsü Yapar?

Ayırma büyüsü kara büyüler arasında yer aldığı için bu tip ritüelleri yapanlar da yaptıranlar da öncelikle kendi ruhlarını şeytanın şerrine teslim etmiş kişilerdir. Dolayısıyla ayırma büyüsü yapanlar, bazı kişilerden nefret ettikleri, o kişileri kıskanıp çekemedikleri için bu tip uygulamalara girmektedir.

Bir kişinin mutlu ve huzurlu gönül ilişkisini kıskanan çevresinde kötü niyetli kişiler olabilir. Hatta bu mutluluğu yakalayan eşlerin eski sevgilileri dahi kişiler üzerinde bu tür ayrıma büyüsü uygulayabilir. Çevresi tarafından sevilen kişileri çekemeyenler sosyal olarak bu kişilerin hayatını alt üst etmek için ayrıma büyüsü yapabilir. Başarılı birini kıskananlar ayırma büyüsüne başvurabilir. Görüldüğü üzere soğutma büyüsü uygulamalarına başvuranlar çeşitli amaçlarla farklılık gösterse de netice itibarıyla kötü niyetli, kıskanç ve kindar kişiler arasından oluşmaktadır.

Ayrılık Büyüsünden Nasıl Kurtulunur?

İnternet üzerinde özellikle sevdikleri tarafından anlamsız bir şekilde terk edilen kişiler ayırma büyüsünden nasıl kurtulunur sorusunun yanıtlarını aramaktadır. Ayırma büyüsü uygualmalarını olumsuz etkilerini sıfırlamak ve kişilerin yeniden bir araya gelip mutlu ve mesut bir şekilde yaşamlarına devam etmelerini sağlamak için; öncelikle büyünün icra edilip edilmediğinin tespit edilmesi gerekmektedir.

Ayırma büyüsü bozma işlemlerinde, alanında deneyimli ve manevi konularda yüksek ilmi becerilere sahip medyum hocalar hizmet vermektedir. Bu muhterem zatlar bir bakışları ile kişinin üzerinde ayırma büyüsü olup olmadığını anlamaktadır. Dolayısıyla eğer kişinin üzerinde ayırma büyüsü var ise büyünün yapılışına göre çözüm uygulamaları da hazırlanmaktadır. Manevi yönden dünya dışı varlıklar ile doğrudan iletişime geçebilen tecrübeli medyumlar, kendilerinden yardım isteyen kişilerin büyünün etkisinden kurtulması için vefk ve tılsım uygulamaları icra etmektedir. Bu sayede özellikle sevdikleri tarafından terk edilen kişiler yeniden mutlu yaşamlarına dönebilmektedir. Hatta boşanma aşamasına gelmiş karı kocalar da yeniden barıştırılarak yuvaların dağılmasının, çoluk çocuk perişan olunmasının önüne geçilmektedir. Ayrılık büyüsü bozma işlemlerinde deneyimli hocaların desteğine başvurulmalıdır.

POPÜLER YAZILAR

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Soğutma Büyüsü Nedir, Soğutma Büyüleri Nasıl Yapılır?

sogutma buyuleri nasil yapilir
Soğutma büyüsü yapılması amacı evli iki insanın arasının bozulmasını sağlamaktır. Soğutma büyüsü tehlikeli büyüler arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Evli Çiftlerin Arasını Bozmak için Yapılan Büyüler Nelerdir?

evli ciftlerin arasi nasil bozulur
Evli çiftlerin arasını bozmak ve onların boşanmalarını sağlamak amacı ile üçüncü kişiler tarafından yapılan kara büyüler... Devamını oku

Resimle Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

resimle ayirma buyusu
Resimle yapılan ayırma büyüsü doğru bir şekilde yapıldıktan sonra ayrılmasını istediğiniz evli çiftleri veya sevgilileri kısa... Devamını oku

Ayırma Büyüsü için Gerekli Malzemeler Nelerdir?

ayirma buyusu icin gerekli malzemeler
Ayırma büyüsünün yapılmasında birçok amaçlar ve sebepler bulunmaktadır.  Bu büyüyü genellikle ilişki içerisinde olup karşı taraftan... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz