Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Tırnak Büyüsü Nedir, Tırnak Büyüleri Nasıl Yapılır?

Tırnak Büyüsü Nedir, Tırnak Büyüleri Nasıl Yapılır?

Tırnak büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne kadar sürede etkisini gösterir? Tırnak büyüsünü kimler yapabilir? Büyü ile yapılacaklara yazımızdan bakabilirsiniz.

 Tırnak Büyüsü Nedir, Tırnak Büyüleri Nasıl Yapılır?

El veya ayak tırnak büyüsü, yaygın bilinenin aksine sadece ayırma büyüsü olarak icra edilmemektedir. Kadim büyü kitaplarında kendine geniş bir yer bulan tırnak büyüsü, günümüzde de pek çok manevi ilimde uzman medyum hocanın ve kimliğini gizli tutan büyü üstatlarının en çok tercih ettiği büyü uygulamaları arasında yer almaktadır. Tırnak büyüsünün çift ağızlı büyüler arasında olduğu bilinmektedir. Bu sebeple tırnak büyüleri uygulamasında her zaman bir bilgi eksikliği olduğu bilinmektedir. Tırnak büyüleri nasıl yapılır sorusu bu sebeple sık sık internet üzerinden araştırılan konular arasında yer almaktadır.

Tırnak büyüsünün özellikle halk arasında sürekli rağbet görmesinin asıl nedeni, büyünün çok kuvvetli tesirinin olması ve etkilerini çok kısa sürede ortaya koymasıdır. Güçlü tesirlere sahip olan tırnak büyüsü çift ağızlı büyüler arasında yer aldığı için birbirinden tamamen zıt iki farklı amaca yönelik icra edilebilmektedir. Bu bağlamda tırnakla yapılan büyüler, insanları birbirlerine aşık etmek ya da sevenleri ayırmak amacıyla uygulanabilmektedir.

Ceviz büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Tırnak Büyüsü Hangi Amaçlar İçin Yapılır?

Vefk yardımı ile yapılan tırnak büyüsü, kadim büyü kitaplarında en etkili ve en çok tesiri olan büyülerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tırnak büyüsü yaygın olarak sevenleri birbirine bağlamada veya platonik aşk yaşayan birinin sevdiği kişi tarafından sevilip aşık olmasına vesile olmaktadır. Fakat bunun tam tersine yönelik uygulamalarda da icra edilen büyülerden biri olarak tırnak büyüsüne yoğun ilgi gösterildiği bilinmektedir.

Kadim büyü kitaplarında el veya ayak tırnaklarından alınan parçalar ile icra edilen büyünün şu amaçları gerçekleştirmek adına uygulandığı ifade edilmiştir:

 • İnsanların arasında gönül ilişkisi koyup onları birbirlerine aşık ettirmek,
 • Birbirini seven kadın ve erkekleri ayırmak,
 • İnsanların ruhsal yapılarını alt üst ederek onları intihara kadar sürüklemek,
 • Kişilerin günden güne hafıza kaybı yaşamasını sağlayarak çevrelerinden koparmak,
 • Evlatlar ya da anne ile baba arasında kavga çıkartmak suretiyle ailenin dağılmasını sağlamak,
 • Ticarette insanların algıları ile oynayıp kısa yoldan zenginleşmelerini sağlamak

Görüldüğü üzere kadim büyü kitaplarında geniş bir yer kaplayan tırnak büyüsü amaçları, birbirinden farklılaşabilmektedir. Bununla birlikte çok daha eski kaynaklarda ve bazı büyü üstatlarının elinde bulunan kitabelerde bu büyünün yapılış amaçlarının çok daha geniş kapsamlı ele alındığı bilinmektedir. Fakat günümüzde tırnak büyüsü dendiğinde bu tip manevi çalışmaların halk nezdindeki karşılığı aşık etme ya da ayırma büyüsüdür. Bu yazımızda tırnak büyüsü ile hem aşık etme hem de ayırma amaçlarına yönelik uygulamaların nasıl yapıldığını bulabilirsiniz.

Tırnak Büyüsü Kimlere Yapılabilir?

İnternet üzerinde özellikle havas ve ledün ilimlerinde detaylı bilgilere ulaşmak isteyen kişilerin genellikle tırnak büyüsü yapılışı konusunda birtakım bilgi eksikliğinden muzdarip oldukları görülmektedir. Kadim büyü kitaplarında yer alan tüm bağlama yani aşık etme büyülerinde olduğu gibi ayırma ve koparma büyülerinde de kadın veya erkek ayrımı yapılmamaktadır. Bu durumda her iki amaca yönelik icra edilebilen tırnak büyüsü de hem kadınlara hem de erkeklere yani herkese yönelik yapılabilmektedir. Dolayısıyla kendisini çok iradeli gören insanlar dahi, büyünün tesirine kolaylıkla kapılabilmektedir. Bu sebeple el tırnağı ile yapılan büyü uygulamaları çok kuvvetli tesiri olmasıyla bilinen büyüler arasında yer almaktadır. Fakat tırnak büyüsünün ne şekilde icra edilirse edilsin etki gösteremediği kişiler de bulunmaktadır. Havas ve ledün ilimlerinde deneyimli medyum hocaların belirttiği üzere bu kişiler şunlardır:

 • Kırkı çıkmamış bebeği olan yani yeni doğum yapmış kadınlar
 • Doğuştan her iki gözü kör olanlar (Sonradan kör olan kişiler de bu büyüden etkilenmektedir.)
 • Tek yumurta ikizi olarak doğan ancak ikiz kardeşi vefat eden kişiler

Bu kişiler dışında tırnak büyüsü uygulaması, kadın erkek, genç yaşlı, evli bekar, güzel çirkin herkese karşı uygulanabilmektedir.

Tırnak Büyüsü Yuva Yıkan Büyü Müdür?

Tırnak büyüsü kadim büyü kitaplarının en kuvvetli ve en kısa sürede etki eden büyüleri arasında gösterilmektedir. Özellikle tırnak büyüsü yapanların yorumları bu alanda en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Tırnak büyüsü günümüzde her ne kadar bekar kişileri evlendirmek ya da platonik aşıkların aşkına karşılık bulmalarını sağlamak amacıyla icra edilse de bu büyüler evli kişilerin ayrılması amacıyla da uygulanabilmektedir.

Evli kadın ya da erkeğe yönelik tırnak büyüsü uygulaması yapıldığında ilk olarak eşler arasında hiç yoktan kavga gürültü başlayarak şiddetli geçimsizlik ortamı oluşturulabilmektedir. Bu şiddetli geçimsizlik vakası, aralarında su sızmayan, birbirini çok seven karı kocalarda dahi ortaya çıkabilmektedir. Dolayısıyla bu sürecin ardından tırnak büyüsü sayesinde evli kadın ve erkek birbirinden kendi rızaları ile ayrılacak kadar tiksinerek boşanma noktasına gelmektedir. Bu ayrılık sürecinde en fazla zararı ise evli çiftin varsa çocukları yaşamaktadır. Bu yüzden tırnak büyüsünün olumsuz etkileri sebebi ile bu büyüye halk arasında yuva yıkan büyü sıfatı yakıştırılmıştır.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adından da anlaşıldığı üzere tırnak büyüsü gerçek insan tırnakları kullanılarak yapılan bir büyü türüdür. Fakat buna rağmen bu büyüyü icra etmek isteyen pek çok genç kadın ve erkeğin tırnak büyüsü nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını aradığı bilinmektedir. Tırnak büyüsü gerçekten yetişkin bir insanın kesilmiş tırnak parçaları kullanılarak icra edilen çok kuvvetli ve tesirli bir büyü çeşididir.

Büyü için kesilmiş tırnaklar büyülenen kadın veya erkeğe ait olmamalıdır. Dolayısıyla tırnak büyüsü yapılışı aşamalarında ilk olarak ihtiyaç duyulan malzemeler büyünün yönlendirileceği kadın veya erkeğin yerine yabancı kişilerden alınan tırnak parçaları ile yapılmaktadır.

Bununla birlikte tırnak büyüsü uygulamasının başarılı sonuçlar vermesi için büyünün yapılışında tırnağı kullanılacak kişinin karşı cins için namahrem olması gerekmektedir. Bu sebeple henüz buluğa ermemiş çocuklar ile cinsel güçlerini yitirmiş çok yaşlı kişilerin tırnakları ile büyü yapılamaz.

Tırnak Büyüsü Tehlikeli Midir?

Tırnak büyüsü etkileri bakımından çok korkulan ve bir o kadar da çekinilen bir büyü çeşididir. Bu sebeple büyünün icra edilmesinde özellikle büyünün yapılışı sırasında tırnaklarını veren kişi büyüden etkilenme konusunda tereddütler yaşamaktadır. Ya da birine ait tırnakların alınmasında bu kişilere zarar gelip gelmeyeceği merak konusu haline getirilmektedir.

Tırnak büyüsü uygulamasında büyünün yapılması için tırnakları alınan kişi, hiçbir suretle büyüden olumsuz etkilenmez. Dolayısıyla tırnak büyüsünü icra eden büyü üstatları uygulama sırasında kendi tırnaklarını da rahatlıkla kullanabilmektedir.

Tırnak Büyüsü Yapılış Aşamaları

Tırnak büyüsü ile aşık etme uygulamalarında 4 farklı aşama bulunmaktadır. Bu aşamaların ilki tırnak parçalarının bir gün boyunca mayalanmaya bırakılmasıdır. Büyünün bu aşamasında  şahsın tırnaklarından bazı parçalar alınır. Bu işlem için kişinin sol el parmaklarından tırnak kesilir. Büyüde kullanılacak tırnaklar ise sadece serçe parmağının tırnağı ile orta parmağın tırnağı olacaktır. Geriye kalan parmakların tırnakları ise büyü uygulaması bitene kadar bir kumaş ya da başka bir muhafaza ile örtülür.

Unutulmamalıdır ki bu aşamalar tırnak ile yapılan aşk büyüsü uygulaması içindir. Kadim büyü kitaplarında yer alan açıklamalara göre serçe parmak kadını orta parmak ise erkeği temsil etmektedir. Kişiden eksilen tırnaklar üzerinde 1 gün boyunca herhangi bir işlem yapılmaz ve sadece beklenir. Bu bekleme aşaması büyü kitabelerinde mayalanma olarak adlandırılmaktadır. İşlevsiz gibi görünse de büyünün başarılı bir şekilde sonuçlanması için en temel unsurların başında yer almaktadır.

Aşık etme vefkinin yazılması da ikinci aşama olarak karşımıza çıkmaktadır. Tırnak büyüsünün bu aşamasında avuç içi büyüklüğünde bir kağıt parçasına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu parçanın üzerine birbirine aşık olması istenen kadın ve erkeğin isimleri yazılarak büyünün amacı ve niyeti gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Boşanma büyüsü hakkında bilgiler yazımızdadır.

Tırnak ile Aşık Etme Büyüsü Yapılışı

Eğer tırnak kullanılarak yapılan büyü aşık etme amaçlı icra ediliyorsa kağıt üzerindeki yazılar mavi mürekkep kullanılarak yazılır. Kağıdın ortasına büyükçe bir çember çizilir ve bu çemberin aşık etme amaçlı kullanıldığının göstergesi olarak kabul edilmektedir. Öte yandan tırnak büyüsü ile ayırma yapılacaksa da kırmızı mürekkepli bir kalem kullanılması şartı bulunmaktadır. Kadim büyü kitaplarında ayırma ve koparmanın geometrik karşılığı olan kare çizimi bu aşamada kağıda geçirilerek ayırma eyleminin niyeti belirlenmiş olur.

Tırnak büyüsü ile iki kişiyi birbirine aşık etme uygulaması icra edildiği için bu aşamada kağıdın üzerine düzgün ve genişçe bir çember çizilmesi gerekmektedir. Ancak bu çemberin mutlaka ama mutlaka mavi mürekkepli bir kalemle çizilmesine büyük özen gösterilmesi gerekmektedir. Öte yandan tırnak büyüsünde vefk yazıları genellikle Süryanice ya da Arapça yazılmaktadır. Çok az da olsa Latin harfleri ile vefk yazan büyü üstatları da vardır.

Tırnak Büyüsü Kaç Günde Etki Gösterir?

Bu tür uygulamalarda sabırsız kişiler en çok süre kısmına takılmaktadır. Nitekim tırnak büyüsü ne zaman etki eder sorusu da bu alanda en çok sorulan sorular arasında yer almaktadır. Etkisi çok kuvvetli olan bu büyü uygulaması mümkün olan en kısa sürede insanları birbirine bağlamaktadır. Ancak bu alanda kesin bir zaman vermek kadim büyü kitaplarında yer alan öğretilerin aksine hükme varmak demektir. Dolayısıyla bu alanda kesin bir cevap vermek mümkün olmamaktadır.

Tırnak Büyüsünün Son Aşamaları ve Mühürlenmesi

Büyünün üçüncü aşamasına geçildiğinde kişiden alınan tırnaklar ile birlikte vefk kağıdı ateşe verilir. Vefk kağıdı alev alev yanarken bu süre içinde 4 defa kadının ismi 4 defa da erkeğin ismi yüksek sesle söylenir. Yakılma işlemi bittikten sonra çok az miktarda bir kül ortaya çıkacaktır. Söz konusu küllerin yine kadim büyü kitaplarında belirtilen kurallar dahilinde ortadan kaldırılması gerekmektedir. Bunun için büyü malzemelerinden kalan küllerin toprağa gömülmesi ya da suya denize atılması mümkün olmaktadır.

Büyünün son aşaması ise küllerin toprağa gömülmesinden ibaret değildir. Bu süreç içinde yakılan vefkin bir benzerinin yeniden icra edilmesi gerekmektedir. Vefk hazırlandıktan sonra rulo haline getirilir veya muska yapılacak kadar küçük bir forma sokulur. Bu biçime sokulduktan sonra temiz bir bez parçası yardımı ile iyice sarılır ve üzerinden iplerle sıkıca bağlanır. Bu aşamaya kadim büyü ritüelleri arasında mühürleme aşaması denmektedir.

Özel bir koruma içine alınan tırnak külü büyüsü, vefkin özenle saklanmasını gerektirmektedir. Eğer bu vefk yabancı kişiler tarafından ele geçirildikten sonra herhangi bir şekilde açılırsa ya da fiziksel zarar görürse büyü kendiliğinden bozulacaktır. Bu sebeple insanların arasındaki aşk birliğinin devamlı ve bir ömür boyunca sürmesi için hazırlanan bu vefkin en iyi şartlar altında muhafaza edilmesine büyük özen gösterilmesi tavsiye edilmektedir. Tırnak büyüsünün etkileri her geçen gün artmaktadır.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz