Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Boşanma Büyüsü Nedir, Boşanma Büyüleri Nasıl yapılır?

Boşanma Büyüsü Nedir, Boşanma Büyüleri Nasıl yapılır?

Boşanma büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar, ne zaman etki eder? Boşanma büyülerini kimler yapabilir? Büyü hakkında bilgiler yazımızda yer almaktadır.

 Boşanma Büyüsü Nedir, Boşanma Büyüleri Nasıl yapılır?

Boşanma büyüsü yapmak her yiğidin harcı değildir. Çünkü bu, zor bir büyü çeşididir. Yanlış yapılması halinde büyük problemlere yol açabilir. Boşanma büyüsü üçüncü kişiler tarafından yapılabileceği gibi, evli olan taraflardan biri de bu büyüyü yapabilir. Genellikle kadınlar tarafından yapıldığı bilinen bir büyü türüdür. Boşanma büyüleri hemen herkes üzerinde etki eder. Büyüyü yaparken çalıştığınız hocanın daha önceden bu alanda iş yaptığından emin olun. Tecrübeli hocaların yaptıkları işler daha etkili olur. Boşanma büyüsü yapmanın en büyük faydası kimsenin canına zarar vermeden gönül rızaları ile onları ayırabilmektir. Eğer evliliğinizde mutluluğu yakalayamamış bir kadın iseniz, bu büyü türü tam da size göre.

Ayrıca kurşun büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Birinin Size Boşanma Büyüsü Yaptığını Nasıl Anlarsınız?

Birinin boşanma büyüsü yaptığını anlamak büyünün etkilerinden fark edilebilir. Boşanma büyüsü nasıl anlaşılır diye merak ediyorsanız bu etkilerin siz de mevcut olup olmadığını tespit edin:

 • Büyü etkisi altına giren kişiler eşleri ile anlaşamazlar,
 • Kişilerin aklı dışarıda olur,
 • Eşi konuştuğu zaman onu duymaz, adeta kulaklarına perde inmiş gibidir,
 • Büyü etkisi altında olan kişi eşine karşı cinsel soğukluk hisseder, onunla aynı yatağı bile paylaşmak istemez,
 • Büyü etkisi altındaki kişi başka kimseye aşık olabilir,
 • Büyü yapılmış kişi eşi ile uzaklaşmaya başlar.

Bu etkileri kendi hayatınızda gözlemliyorsanız, büyü etkisi altında olmanız olasıdır. Ailen büyüyü bozmak için çalışmalara başlamanız gerekir. Aksi halde büyünün etkisini çözmesi çok zor olabilir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Boşanma büyüsü yapma tarifleri çok çeşitlidir. Herkesin yapabileceği bir büyü türü değildir. Büyü tariflerine ulaşmak günümüzde çok kolaydır. Fakat asıl mesele büyü tarifine ulaşmaktan çok büyüyü uygun şekillerde uygulayabilmekten geçer. Büyülerin amacına ulaşması için bilgi birikimine, manevi güce ve tecrübeye ihtiyaç duyulur. Boşanma büyüsü nasıl yapılır diye merak eden kişilerin öncesinde özel olarak soğutma büyüsü uygulaması gerekebilir.

Boşanma büyüsü yapmak için bir bardak su alın. “Niyet ettim boşandırmak için bu büyüyü yapmaya. Allah’ım dileklerimi kabul et. Şüphesiz sen kullarının senden ne istediğini bilensin. Şüphesiz sen kullarına karşılık beklemen yardım edersin.” İfadesini tekrar edin. Ardından suya işaret parmağınız ile dokunun. Bu sayede suya tılsımlı sözcükleri okumuş, suya büyünüzü yapmanız için gerekli enerjileri vermiş olursunuz.

Tılsımlı sözcükleri söyledikten sonra suyun bir kısmını için. Kalan kısmını ise kafanızdan aşağıya dökün. Saçınızı suyun etkisinin geçmemsi için 3 gün boyunca yıkamayın. 4. Gün saçınızı yıkadığınız sırada yine niyetinizin ne olduğunu tekrar etmeniz gerekir. Büyü etki etmeye kendiliğinden başlayacaktır.

Kocanızın Sizden Ayrılması için Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kocanızın sizden ayrılması için boşanma büyüsü ak büyü türleri asında yer alır. Çünkü büyü yapan kişinin amacı kocasının kalbini kırmadan ondan ayrılmaktır. Büyü işlemine başlamak için Cuma gününü beklemeniz gerekiyor. Cuma günü elinize bir tane beyaz renkli mum alın ve bu mumu yakın. Muma adak mumu adı verilmektedir. Ardından mum boşanma büyüsü ile çiftleri ayırma amacının gerçekleştirilmesi için cam kavanozun içine konulur. Dilerseniz cam bir bardak alarak mumu onun içine e aktarabilirsiniz. Mum alevi yanmaya başladığı anda mumu yakan kişinin sevdiği kişinin yüreğinin yandığını hayalinde canlandırması gerekir. Bu kısım çok önemlidir. Güçlü hayal kuran kişiler kazanır. Aleve bakan kişi bu sırada:

“…Ve mâ tevfîkî illâ billâh(billâhi), aleyhi tevekkeltu ve ileyhi unîb.”

İfadesini 10 kere tekrar etmelidir. Büyü için kapanış yapılırken “Niyetim boşanmak. Kocamın kalbi bende kalmasın. İyi ayrılalım, kimsenin gönlü yanmasın. Amin.” İfadesini tekrar edin. Ardından yavaşça mumu üfleyin. Tılsımlı sözcükleri okuduktan sonra mumun kendisini de yakıp, mum kalıntılarını toprağa gömmeniz gerekecek. Ayrılmak istediğiniz kişiden bu şekilde kısa süre sonra haber alacaksınız.

Boşanma Büyüsü Yapmak için Kuran’dan Okunabilecek Dualar Nelerdir?

Boşanma büyüsü için Kuran’dan sureler okumak yaptığınız büyünün en az 5 katı kadar daha güçlü ve etkili olmasına yardımcı olur. Boşanma büyüsü yaparken hangi dua okunur diye merak edenler aşağıdaki surelerden faydalanabilirler:

 • Ankebut suresi,
 • Bakara suresi,
 • Burc suresi,
 • Nisa suresi,
 • Fatiha suresi

Boşanma büyüsü yapmak isteyen kişiler için birebirdir. Sureleri okumadan önce abdest almayı unutmayın. Abdest almadan önce niyetinizi dile getirmeniz gerekir. Örneğin “Niyet ettim boşanma büyüsü yapmak için abdest almaya. Büyünün etkileri açığa çıksın, büyü bana asla zor günleri göstermesin. Amin.” Diyebilirsiniz. Duanızı okumadan önce kıble yönüne doğru dönün. Gözlerinizi kapatarak dua okumaya özen gösterin. Dua okuduktan sonra ihtiyacı olan bir kişiye sadaka verirseniz, duanızın etkisini artırmış olursununuz.

Boşanma Büyüsü Kimler Üzerinde Etki Etmez?

Boşanma büyüsünün etki etmediği kişiler bulunur. Bu kişilere büyü yapmak büyü yapan kişinin kötü etkilenmesine neden olur. Büyüyü yapan kişi, özellikle büyüyü tek başına yapmaya kalktığı zaman çarpılabilir. Çiftler nasıl boşandırılır sorusunu sormadan önce kişilerin kimler üzerinde büyü uygulaması yapmaması gerektiğini bilmesi gerekir.

 • Son 40 gün içinde evinden cenaze çıkmış kişiler,
 • Oğuştan görme engeli olan kişiler,
 • Din adamları,
 • Kuran hafızlarına büyü yapılmamalıdır.

Yapılan büyüler yön değiştirerek farklı insanların etkilenmesine neden olabilir. Yanlış kişilere büyü yapan insanlar bir takım sağlık problemleri  yaşarlar. Büyü yapan kişi:

 • Baş dönmesi,
 • Mide bulantısı,
 • Ağlama krizleri,
 • Depresif düşünceler,
 • İntihar etme isteği gibi problemlerden muzdarip olabilir.

Boşanma büyüsü yanlış insanlara yapıldığı zaman büyü yapmak isteyen kişinin yakınları onlara düşman olabilirler. Bu nedenlerden dolayı büyüyü yapmadan önce çok iyi düşünün. Büyü yapmak istediğiniz kişi hakkında gerekli bilgileri edindiğinizden emin olun. Kişinin temel kişisel bilgileri hakkında bilgi sahibi olun.

Boşanma Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?

Boşanma büyüsünün etkisini göstermesi için belli bir süre beklemek gerekir. Büyünün ne şekilde yapıldığı, büyünün etki etmesinde önemli bir rol oynar. Eğer:

 • Dualar eksiksiz şekilde okunursa,
 • Büyü yapan kişinin derin ilmi bilgisi varsa,
 • Büyü yaparken büyü yapılmak istenilen kişinin kişisel eşyaları kullanılmışsa,
 • Büyü ritüelleri sırasında kişi gerekli dikkati büyü üzerine yoğunlaştırmışsa büyü ortalama 3 gün içinde etki eder.

Boşanma büyüsü ile sevdiğini geri getirme kolay görünse de bazı insanlara karşı yapılan büyüler hiç de kolay olmayabilir. Bu kişilerin üzerinde büyü etki süresinin de uzun olduğu bilinmektedir.

 • Büyü yapılmak istenilen kişi uzun zamandan beri evli ise,
 • Kocanın karısın karşı hisleri devam ediyorsa,
 • Evliliklerinden doğan çocukları varsa,
 • Evliliklerini isteyerek yapmışlarsa büyünün etkisini göstermesi sanıldığından daha zor olabilir. Bu kişilerin üzerinde yapılan büyüler bir aya kadar uzun sürelerde etki edebilir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Boşanma büyüsünün bozulması sanıldığından daha zor olabilir. Bir kimse üzerinde boşanma büyüsü uygulayan insan pişman olarak büyü dileğini geri çekmek isteyebilir. Eğer büyü yapıldıktan sonra 3 gün geçmiş ise büyünün etkilerini geri almak ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Eğer büyüyü bozmak isterseniz buna büyüyü yaptığınız tarihten itibaren en geç 2 gün içinde karar vermeniz gerekir. Boşanma büyüsünü bozmak için elinize 2 parça ip alın. İplerin en az 25 cm uzunluğunda olmaları gerekmektedir. İplerden bir tanesi çiftlerden kadın olanı diğeri ise çiftlerden erkek olanı temsil eder. İplerden biri sizin temsiliniz de olabilir.

Eğer büyüyü yapan kişi, kendi ilişkisi hakkında bu büyüyü yapmış ise, o halde iplerden bir tanesini tamamen kırmızıya boyamalıdır. Ardından sizin haricinizde bir kimseden iplere düğüm atmasını rica edin. İplere düğüm atan kişinin kesinlikle büyü amacı ile düğüm attığını bilmiyor olması gerekir. Daha sonra düğümlenmiş olan ipi alın ve niyetinizi söylemeye başlayın. “Niyet ediyorum daha önceden yapmış olduğum bağlama büyüsünü bozmaya. Amin.” Deyin. İfadeyi dışınızdan söylediğinizden emin olun. Ardından düğümlenmiş olan iplerin düğümünü çözün. Bu sizin büyüyü bozduğunuzu temsil edecektir. Boşanma büyüsünü bozmakla uğraşmamak için daha en başından boşanma büyüsü neden yapılır konusunu iyi araştırmanız gerekir. Boşanma büyüsünü yapmadan önce iyi düşünmezseniz, sonradan büyüyü bozarken zorlanacağınızın garantisini veririz.

Yastık büyüsü nedir? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Boşanma Büyüsü Türleri Nelerdir?

Boşanma büyüsü türleri kime, ne zaman, hangi eşyalar ile, hangi durumlarda büyü yapıldığına göre değişiklik göstermektedir. Boşanma büyüsü çeşitleri çok fazla olmakla beraber insanlar genellikle bir iki tip büyü türünü ısrarcı şekilde uygulamaktadırlar.

 • Elma ile yapılan boşanma büyüsü başkalarının evliliğini etkilemek amacı ile yapılırlar.
 • İğne büyüsü ile iki kişinin arasını açarak boşanmalarına neden olabilirsiniz.
 • Şeker büyüsü kullanarak kendi ilişkiniz için boşanma büyüsü yapabilirsiniz.
 • Eğer kocanızın size yaptığı kötü muameleler nedeni ile boşanmak istiyorsanız, terli büyüsü ile boşanma istediğinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Eğer kocanızın sizi aldattığını düşündüğünüz için ayrılmak istiyorsanız bez bebek ile boşanma büyüsü yapabilirsiniz.

Kocası Aldatan Kişiler için Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kocası aldatan kişilerin boşanma büyüsü yapması için bir iki malzemeyi temin etmesi yeterli olur. Bu büyü şeker büyüsü ile benzerliklere sahiptir. Zaten büyü yaparken kullanılacak olan temel malzeme şekerdir. Eğer eşinizin sizi uzun zamandır aldattığını biliyorsanız büyü yaparken toz şeker kullanın. Sizi ne zamandır aldattığı konusunda bilgi sahibi değilseniz işlem için küp şeker tercih edebilirsiniz. Hangi şeker türünü tercih ettiyseniz o şekeri bir kabın içine koyun. Arından şekerlere tılsımlı sözcükleri okuyacaksınız. “Şekerler gelsinler. Büyümün parçası haline gelsinler. Şekerler boşanmaya neden olacak. Şeker sayesinde bir evlilik son bulacak. Amin.” İfadesini tekrar edin. Bu sayede şekerler enerji yüklenmiş olacak.

Ardından şekerlerin üzerine ılık su eklemeniz gerekecek.  Bu sırada:

“Vektub lenâ fî hâzihid dunyâ haseneten ve fîl âhırati innâ hudnâ ileyk…”

Duasını okuyun. Duanın etkisini göstermesi için en az 3 kere tekrar edilmesi gerekmektedir. Duayı okuduktan sonra kabın ağzını kapatın ve şekerlerin suyun içinde erimesi için kabı güzelce sallayın. Şekerlerin suyun içinde tamamen erimesi için bir süre bekleyin. Şekerler tamamen eridikten sonra büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Fakat işlem henüz bitmedi. Suyun büyüyü yapan kişi tarafından bir dikmede içmesi gerekir.

Kocası Aldatan Kişiler için Boşanma Büyüsü Tutar mı?

Kocası aldatan kişilerin boşanma büyüsü tutması neredeyse her zaman mümkündür. Fakat bazı kişiler için muska ile boşanma büyüsü ile birlikte bu büyünün yapılması gerekebilir. Büyüler ikili yapıldığı zaman daha etkili olurlar. Boşanma büyüsü muska ile yapıldığı zaman muskanın kişiye özel olarak hazırlandığından emin olmak gerekir. Büyü yapan ve yapılacak olan kişinin kişisel bilgileri mutlaka muska üzerinde yer almalıdır.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz