Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Tırnak Yedirme Büyüsü Nedir, Tırnak Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Tırnak Yedirme Büyüsü Nedir, Tırnak Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Tırnak yedirme büyüsü nedir, ne işe yarar, etki süresi ne kadardır? Tırnak yedirme büyüsünü kimler yapabilir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

 Tırnak Yedirme Büyüsü Nedir, Tırnak Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Tırnak yedirme büyüsünün yapılmasında ritüellerin dikkatli bir şekilde uygulanması gerekir. Büyünün etkisinin çok güçlü olmasından dolayı anında tutar. Tırnak yedirme büyüsünü yapmak isteyenler, medyum hocalarına giderek gerekli bilgileri alabilir.  Bunun dışında tırnak yedirme büyüsünün bozulması da mümkündür.  Büyünün bozulması için medyum hocasının hazırlayacağı vefk ve tılsımlar sonucunda 3 saat içerisinde büyü tamamen etkisini yok eder.

Tırnak Yedirme Büyüsünün Yapılabileceği Kişiler

Tırnak büyüsünü istediğiniz herkese yaptırabilirsiniz. Özellikle aşık olduğunuz kişinin evli veya nişanlı olması durumunda büyüyü uygulayabilirsiniz. Bu sayede evli olan taraf aniden eşinden ayrılır ve nişanlı olanlar da nişanlarını atar. Siz de başkası ile olmasını istemediğiniz kişinin sadece size aşık olmasını gerçekleştirebilirsiniz.

Bunun dışında aralarında problemler olan çiftler de tırnak yedirme büyüsünü yaptırabilir. Evliliklerinde büyük geçimsizlikler olanlar da evliliklerini kurtarmak için tırnak büyüsünü yaptırabilir. Bu sayede evli olan çiftler veya sevgililer ilişkilerini bir ömür boyu sevgi ve bağlılık üzerine kurmuş olur.

Fakat bazı kişilere tırnak yedirme büyüsü asla yapılamaz. Örneğin; doğuştan görme engeli olanlara tırnak yedirme büyüsü uygulanamaz. Bununla birlikte yeni doğum yapmış annelerin kırkı çıkmadıklarında tırnak yedirme büyüsü hiçbir şekilde yapılamaz.

Ayrıca saç büyüsüne yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Herkes Tırnak Yedirme Büyüsü Yapabilir Mi?

Tırnak yedirme büyüsünü dileyen herkes medyum hocasına giderek veya ritüelleri öğrenip evlerinde yapabilir. Yani bütün sevgisiz veya saygısız ilişkilerin içerisinde yer alan herkes tırnak yedirme büyüsünü yaptırarak aralardaki problemleri ve anlaşmazlıkları ortadan kaldırabilir. Tırnak yedirme büyüsü tamamen aşk, sevgi ve bağlılık duygularının oluşması için yapılır. Bu duyguların meydana gelmesi sonucunda evlilikler ve ilişkiler her zaman uzun ömürlü olur. Tırnak yedirme büyüsünü yaptırmak isteyenler, medyum hocasına giderek gerekli ritüelleri ve yöntemleri öğrenebilir.

Tırnak yedirme büyüsü sadece sevgililer veya evli çiftler için yapılmaz. Aynı zamanda kimin sizin isteklerinizi her koşulda karşılamasını isterseniz, onu çevrenizde pervane ederek ipleri elinize alabilirsiniz.

Tırnak Yedirme Büyüsünün Zamanı

Tırnak yedirme büyüsünün tutma zamanı kişiden kişiye farklılık gösterir. Yani tırnak yedirme büyüsünün etki oranı yapılan kişilerin fiziksel veya ruhsal karakterlerine göre değişebilir.  Yaklaşık olarak en geç tırnak yedirme büyüsü 15 gün içinde tamamen etkisini gösterir. Büyü 15 günün ardından etkisini gösterdikten sonra yapılan kişilerin davranışlarında değişmeler görülür. Örneğin; evli çiftler, birden barışarak aralarındaki bütün buzları eritebilir. Bununla birlikte ayrıldığınız sevgiliniz size geri dönerek ilişkilerine yeniden bir şans verir ve bu sefer ilişkinizi ömür boyu sürdürmüş olursunuz.

Tırnak yedirme büyüsü yapıldıktan sonra aynı zamanda kendinize aşık olmasını istediğiniz kişiyi bağlayarak her dediğinizi yaptırabilirsiniz. Büyünün etkisinde olan taraf, tamamen size odaklı hayatlarını şekillendirir. Sizin istekleriniz ve arzularınız doğrultusunda hayatlarına devam eder.

Tırnak Yedirme Büyüsü Zararlı Mıdır?

Tırnak yedirme büyüsünün zararları yoktur. Büyünün yan etkilerinin görülmesi için şeytani varlıklarla iletişim içerisinde olmak gerekir. Eğer, büyüyü yaparken normal yollarla ve şeytani varlıklarla iletişime geçmeyerek yaptıysanız, hiçbir şekilde olumsuz durumlar meydana gelmez. Aksine istediğiniz kişi size aşık olarak bağlanır ve her zaman yanınızda olmak için elinden gelen her şeyi yapar. Bu sayede ölene kadar sevdiğinizle yaşamlarınızı sürdürebilirsiniz.

Tırnak yedirme büyüsünü yuva yıkmak için yaptıranlar, büyük problemlere yol açabilir. Özellikle mutlu bir evlilikleri giden çiftlerin büyü sonunda boşanması durumunda çocukları da bu olaydan büyük derecede etkilenerek psikolojik anlamda hasar alabilir. Bunun için tırnak yedirme büyüsünü amacına uygun olarak yapmak gerekir.

Tırnak Yedirme Büyüsünün Bozulması

Tırnak yedirme büyüsünün bozulması elbette mümkündür. Fakat bu büyüyü bozmak isteyenler kesinlikle bir medyum hocasına gitmelidir.  Medyum hocasının talimatlarıyla birlikte büyü kolay bir şekilde bozularak 2 veya 3 hafta içerisinde etkisini tamamen kaybeder. Bunun sonucunda da büyünün yapıldığı kişi, eski hareketlerine ve davranışlarına geri döner.

Tırnak yedirme büyüsünün bozulmasında okunması gereken dualar da vardır. Aşağıda verilen duaların 7 gün boyunca sabah ve akşam vakitlerinde sürekli okunması durumunda büyü tamamen etkisini kaybeder ve kişi eski haline döner. Okunması gereken duaları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm, Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Kul, euzu birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, ellezi yuvesvisu fi sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

Yukarıda verilen Nas ve Felak surelerinin eksiksiz bir şekilde okunması gerekir. Surelerin herhangi birinde harf eksikliği meydana gelirse, büyünün bozulmasında sorunlar oluşabilir.

Tırnak Yedirme Büyüsü Neden Yapılır?

Tırnak yedirme büyüsünün amaçları saymakla bitmez. Herkes mutlu bir ilişki veya birliktelik yaşamak için tırnak yedirme büyüsüne başvurabilir. Aşağıda tırnak yedirme büyüsünün yapılma amaçları ile ilgili detaylar sırasıyla verilmektedir:

 • İlk olarak sevdiğiniz adamı veya kadını kendinize bağlamak amacıyla yapılabilir.
 • Bununla birlikte evli olan çiftleri birbirinden ayırmak ve soğutmak için tırnak yedirme büyüsü yapılabilir.
 • Aynı zamanda özellikle cin tırnağı ile yapılan büyüde kişilerin ruhsal sağlığını bozmak amacı ile tırnak yedirme büyüsü yapılabilir.
 • Ebeveynler ve çocuklar arasında tartışmaların çıkmasını sağlayarak ailelerin arasını bozmak için tırnak yedirme büyüsü yapılabilir.
 • Bunun dışında işyerinde patronunuzu kendinize bağlayarak bütün ipleri elinize alıp illegal yöntemlerle kazanç sağlamak için tırnak yedirme büyüsü yapılabilir.

Yukarıda verilen amaçlar doğrultusunda tırnak yedirme büyüsü yapılarak tamamen karşı tarafın size bağlanıp sizin istekleriniz doğrultusunda hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede her anlamda işlerinizin istediği gibi gitmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Tırnak Yedirme Büyüsü Sevenleri Ayırır Mı?

Tırnak yedirme büyüsünün yapılması sonucunda sevenler ve evli çiftler hiç umulmadık bir şekilde ilişkilerini sonlandırabilir. Büyünün etkisi altında kalan evli çiftler ve sevgililer, mutlu giden ilişkilerinde birden şiddetli bir şekilde geçimsizlik ve tartışmaların içerisinde kendilerini bulur. Bunun sonucunda da anlaşamadıklarını anladıklarında boşanma veya ayrılma kararı alırlar. Özellikle evli çiftlerin çocukları olması durumunda çocuklar büyük derecede zarar görür. Mutlu giden yuvalar dağılarak geri dönüşü olmayan yollara gidilir. Tırnak yedirme büyüsü bu yüzden çok eski zamanlardan beri “yuva yıkan büyü” olarak adlandırılır. Büyünün gücünün çok fazla olmasından dolayı yapıldıktan hemen sonra etkisini gösterir ve sevenlerin ayrılması çok çabuk olur.

Tırnak Yedirme Büyüsünde Mayalanma Süresi

Tırnak yedirme büyüsünün yapılışı, toplamda 4 aşamadan meydana gelir. İlk olarak büyünün ilk aşaması olan mayalanma adımı uygulanır. Aşağıda tırnak yedirme büyüsünün mayalanma aşamasında yapılması gerekenler ile ilgili bilgiler yer alır:

 • Mayalanma aşamasında ilk önce büyünün yapılacağı kişinin sol elinden bir parça tırnak kesilir. Büyü için alınması gereken tırnaklar orta ve serçe parmağından olmalıdır. Çünkü, serçe parmak kadını, orta parmak ise erkeği simgeler.
 • Daha sonra ilk gün tırnaklar için herhangi bir işlem yapılmaz. Sadece bir temiz bezin içerisinde bir gün boyunca bekletilir.
 • Bu işlemin yapılmasından sonra mayalanma aşaması tamamlanmış olur.

Yukarıda verilen mayalanma adımının doğru bir şekilde uygulanması gerekir. Çünkü, bir sonraki adımın gerçekleşebilmesi için tırnaklara mayalanma işleminin yapılmış olması şartı aranır.

Tırnak Yedirme Büyüsünde Aşık Ettirme Aşaması

Tırnak yedirme büyüsünde aşık ettirme aşamasında artık vefk yazılma işlemi gerçekleşir. Bunun için ilk önce beyaz bir kağıt alınmalıdır. Kâğıdın üzerine birbirine bağlanacak çiftlerin veya birbirinden ayrılacak sevgililerin her ikisinin de adı doğru bir şekilde yazılmalıdır.

Aşık etme ve bağlama amacı doğrultusunda tırnak yedirme büyüsü yapılacaksa, yazılan isimler mavi renkle yazılıp etrafına daire çizilir. Bunun yanı sıra evli olan çiftlerin veya güzel birliktelikleri olan sevgililerin ayrılması amaçlanmışsa, isimler kırmızı mürekkeple yazılıp etrafına kare çizilir. Vefk yazılarının muhakkak Süryanice ve Arapça yazılması gerekir. Fakat medyum hocalarından bazıları Latince de vefk yazabilir.

Bütün vefk yazma işlemleri tamamlandıktan sonra büyünün tamamlanması için yakma aşamasına geçilir.

Tırnak Yedirme Büyüsünde Yakılma Aşaması

Tırnak yedirme büyüsünün üçüncü aşamasında ise yakılma işlemi gerçekleşir. Yakılma işleminde hazırlanan vefk ve tırnaklar yakılır. Yakılma esnasında 4 kere erkeğin ve 4 kere kadının ismi söylenmelidir. Yakılma işleminin bitmesinden sonra küller meydana gelir.

Yakılan küllerin muhakkak ortadan kaldırılması gerekir. Kimsenin görmeyeceği bir şekilde küller yok edilmelidir. Bunun için yakılan tırnakların ve vefkin küllerini toprağa gömebilirsiniz. Aynı zamanda bir dereye,  göle, ırmağa veya denize de külleri atabilirsiniz. Bu işlemin tamamlanmasından sonra büyünün tam etkisini göstermesi için son aşamaya geçilir.

Soğutma büyüsü bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Tırnak Yedirme Büyüsünde Mühürleme Aşaması

Tırnak yedirme büyüsünde son aşama olarak mühürlenme yapılır. Bu işlemin yapılması için önceden yakılmış olan vefke benzer olacak şekilde yeniden başka bir vefk yazılmalıdır. Vefk yazıldıktan sonra rulo haline getirilmelidir. Veya çok küçük parçalar halinde olacak biçimde birçok kez katlanmalıdır. Katlanan vefkin temiz bir beyaz beze sarılması gerekir. Ardından bir iple bez sıkı bir şekilde bağlanmalıdır. Bu işlemin sonunda vefkin mühürlenme aşaması da tamamlanmış olur.

Mühürlenme aşamasının yapılmasından sonra bezin çok gizli bir yerde saklanması ve korunması gerekir. Bez, hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde bulundurulmalıdır.  Eğer, bezin bir başkası tarafından görülüp açılması durumunda büyü tamamen otomatik olarak bozulur ve etkisini o an kaybeder. Fakat bezin düzgün bir şekilde saklanması sonucunda büyü en geç 4 gün içerisinde etkisini göstererek aşık olduğunuz insan size bağlanır veya ayrılmasını istediğiniz çiftler anında ilişkilerine son verir.

Tırnak Yedirme Büyüsünün Etkisi

Tırnak yedirme büyüsünün yapılması toplamda 2 günde hemen gerçekleşir. İlk gün gece mayalanma işleminin yapılmasından dolayı beklenir. Diğer gün ise öteki aşamalar çabuk bir şekilde tamamlanarak büyünün etki etme süresi daha kısa olur. Büyünün etkisinin çok güçlü bir şekilde kendini göstermesi için mühürlenme işleminden sonra 2 gün bekleme yapılmalıdır. 2 günün geçmesinden sonra dördüncü güne gelindiğinde büyünün etkisi karşı tarafta görülmeye başlar.

Büyünün etkisi altında olan taraf, aşık olma ve bağlanma duygularını içinde hisseder. Bununla birlikte aşık olduğu insanı sürekli düşünür ve onu hayallerinde canlandırır. Hep onun yanında olmak ister ve onu özler. Bununla birlikte sürekli çevresine karşı sinirli bir hal içerisinde olur ve sosyal yaşamdan tamamen kopar.

Bütün zamanların ve aşamaların tamamlanmasından sonra 1 aya kadar büyü kişinin üzerinde hâkim olur. Bunun sonucunda aşık olduğunuz insan sizin hiçbir dediğinizi geri çevirmeyerek yapar ve ayrılmasını istediğiniz çiftler de bir anda ayrılarak hayatlarına devam eder.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz