Ücretsiz Yıldızname Falı Bakan Medyum 

Ücretsiz yıldızname falı bakan medyum var mı, hangisidir? Yıldızname hangi özelliklere sahiptir? Yıldızname ne işe yarar? Cevaplara yazımızdan bakabilirsiniz.

 Ücretsiz Yıldızname Falı Bakan Medyum 

Yıldızname, insanın doğumundan itibaren başlanıp ölümüne kadar olan süreye kadar yaşayacağı olayların bakılması ile meydana gelir. Yıldıznamenin bakılması için gerekli olan bilgiler vardır. Özellikle yıldıznamenin bakılacağı kişinin doğum tarihi ve saatinin bilgisi net bir şekilde bilinmelidir. Bu kişisel bilgiler doğrultusunda yıldız haritası ortaya çıkarılır ve kişinin hayatındaki durumlar detaylı bir şekilde aktarılır Yıldızname baktırmak isteyenler, bu konuda işinde uzman olan kişilere müracaat etmelidir.

Medyum Bestami Hoca

Bestami Hocaya yaz

Yıldızname Ne Anlam İfade Eder?

Yıldızname, Osmanlı döneminde ortaya çıkan bir kavramdır. Yıldıznameyi asla fal ile bir tutmamak gerekir. Çünkü, fal sadece eğlence amacı ile bakılırken, yıldızname tamamen gerçeği yansıtmaktadır. Bu yüzden yıldıznamenin bakımı da usta eller ile yapılmalıdır. Yıldıznamenin bakılması sonucunda insanların hayatlarında karşılaşacakları olaylar önceden ortaya sunulur. Yıldıznameye bakılması için herhangi bir malzemeye ihtiyaç duyulmaz. Sadece yıldıznamenin bakılacağı kişinin kişisel bilgileri yeterlidir.

Yıldıznamenin bakılması sonucunda aynı zamanda hastalıkların da tedavileri için yapılması gerekenler ortaya çıkar. Yani bir kişi büyünün veya cinlerin etkisi altında ise, yıldızname ile bu tür olumsuz durumlara çözümler bulunabilir. Bunun için yıldıznameye baktırmak isteyenler, muhakkak işinde uzman kişilere başvurmalıdır.

Ücretsiz su falı bakımı yapan medyumu yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Yıldıznamede Sayılar Ve Burçlar

Yıldıznamede sayıların ve burçların birbirleri ile ilişkisi vardır. Bir kişinin burcunu öğrenmesi için de yıldıznameye baktırması gerekir. Bunun için ilk olarak yıldıznamesine bakılacak kişinin ve annesinin adında yer alan harfler toplanır ve çıkan sonuç 12’ye bölünür. Elde edilen rakam hangi burca sahip olunduğunu gösterir. Aşağıda hangi rakamların hangi burca denk geldiği sırasıyla verilmektedir:

 • 1: Koç
 • 2: Boğa
 • 3: İkizler
 • 4: Yengeç
 • 5: Aslan
 • 6: Başak
 • 7: Terazi
 • 8: Akrep
 • 9: Yay
 • 10: Oğlak
 • 11: Kova
 • 12: Balık

Yıldızname Ne İşe Yarar?

Yıldıznamenin bakılması ile birçok yararlar elde edilir. Özellikle kişinin doğum bilgileri ve kişisel bilgileri ile detaylı bir şekilde yıldıznamenin bakılması durumunda insanların ölümüne kadar olan süreçte yaşayacakları bütün durumlar net bir şekilde ortaya çıkar. Bu sayede insanlar kendilerine yazılan kaderini önceden öğrenerek bilgiler elde etmiş olur. Bununla birlikte yıldıznamenin bakılması ile karakterler ve oluşabilecek her türlü hastalıklar ortaya çıkar.  Bunun sonucunda da karşılaşılacak olumsuz durumları önceden öğrenerek önlem almış olunur. Bu durumla ilgili birçok ayetler de vardır. Bu ayetlerden birkaçı aşağıda şu şekilde yer alır:

 • “Güneş aya yetişemez. Gece de gündüzü geçemez. Hepsi birer felekte yüzerler.” (Yâsin/40)
 • “O göklerde ve yerdekilerin tamamını, kendi tarafından sizin hizmetinize verdi. Bunda tefekkür eden bir kavim için ayetler ve ibretler vardır.”(Casiye/13)
 • “Güneş, bir burçtan bir burca gidip durduğundan, pencereye vuran ziyası da evin etrafında döner dolaşır. Kimin bir yıldızla alaka ve mecburiyeti varsa; o, kendi yıldızı ile döner, dolaşır, o yıldızın altındadır. Yıldız gibi tertemiz ruhlar, gökyüzündeki yıldızlara ders verir, yardım eder. Görünüşte hükmeden bu bize yıldızlardır, fakat aslında, içrek bilgimiz göklere hükmeder. Bu sebeple sen bedende küçük bir alemsin, fakat hakikatte ise kainat sensin.”

Yıldız Haritası

Yıldız haritası, kişinin doğum yılı,  ayı, günü, saati ve doğum yerine göre hesaplanarak ortaya sunulur. Bu bilgiler olmadan kesinlikle yıldız haritası oluşturulamaz. Eski zamanlarda yıldız haritası ebced hesabı yapılarak ortaya çıkarılırmış. Günümüzde ise sadece doğum bilgileri ile yıldız haritası kolay bir şekilde belli olur.

Yıldız haritası daire şeklinde oluşur. Bu daireler 12 parçaya ayrılır ve bu 12 parçaya ayrılan çizgiler gökyüzü evleri olarak adlandırılır. Gökyüzü evleri, kişilerin yaşamları hakkında detaylı bir şekilde bilgiler verir. Bu yüzden yıldız haritasında meydana gelen çizgilerin her zaman belli bir anlamı vardır. Yıldız haritasını merak edenler, işinde uzman olan kişilere müracaat ederek doğum bilgileri doğrultusunda yıldız haritalarına baktırabilir.

Mevsimlere Göre Burçlar

Burçlar da kişilerin yaşamlarında etkili olan faktörlerden birisidir. Burçların ifade ettiği anlamlar doğrultusunda kişilerin karakterleri, yaşayış biçimleri, karşılaşacakları durumlar ortaya çıkar. Bunun sonucunda da insanlar sahip oldukları burçların özelliklerini üzerlerinde taşır. Burçlar mevsimlere göre kendi içlerinde ayrılır. Aşağıda hangi burçların hangi mevsimlere uygun olduğu detaylı bir şekilde açıklanmaktadır:

 • İlkbahar Burçları: Koç, Boğa, İkizler
 • Yaz Burçları: Yengeç, Aslan, Başak
 • Sonbahar Burçları: Terazi, Akrep, Yay
 • Kış Burçları: Oğlak, Kova, Balık

Yukarıda verilen burçlar kişilerin doğum tarihlerine göre belirlenerek mevsimlere göre gruplandırılır. Dileyen herkes hangi mevsim grubuna ait olduğunu işinde uzman olan kişilere giderek öğrenebilir.

Burçların Kendi İçinde Sıralanması

Burçlar, kendi içinde doğadaki 4 elementlere göre ayrılır. Bunun sonucunda da insanlar hangi elementlere aitse, o elementlerin özelliklerini yansıtabilir. Aşağıda burçların doğada hangi 4 elemente denk geldiği ayrıntılı bir şekilde verilmektedir:

 • Ateş Burçları: Koç, Aslan, Yay
 • Toprak Burçları: Boğa, Oğlak, Başak
 • Su Burçları: Yengeç, Akrep, Balık
 • Hava Burçları: İkizler, Terazi, Kova

Yukarıda verilen gruplar dışında burçlar yönler ile de bağdaştırılır. Aşağıda bu yönlerin ve burçların nasıl bir araya getirildiği yer alır:

 • Kuzey Burçları: Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak
 • Güney Burçları: Terazi, Akrep, Yay, Kova, Balık, Oğlak

Yukarıda yer alan bütün burçların doğa ile her zaman bir ilişkisinin olduğu açık bir şekilde ortaya çıkar. Bu gruplandırmalar sayesinde insan ilişkilerinde bir araya gelirken birbirleri ile uyumlu olan burçların aynı ortamda yer almasına özen gösterilir.

Doğum Günü Ve Karakter İlişkisi

İnsanların doğum günlerine göre kişilikleri de ortaya çıkar. Bu sayede insanların birbirleri ile iletişim içerisinde olduğu zamanlarda doğum tarihleri ile uyuma bakılarak ilişkilerin seviyeli bir şekilde olması için seçimlerde bulunulabilir. Aşağıda doğum günlerinin hangi kişilikleri ve ruh hallerini yansıttığı ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Eylül ayında doğan kişiler genellikle her zaman gururlu, gelenekçi, sabit fikirli, utangaç, zeki ve istikrarlı olarak hayatına devam eder.
 • Ekim ayında doğanlar ise enerjik dolu, kendini düşünen, özgürlüğü seven ve ahlaklı bir yapıya sahip olur.
 • Kasım ayında dünyaya gelenler, inatçı, her dediğinin olmasını isteyen, her konuda fedakâr bir yapıya sahip olan özelliklere sahip kişilerdir.
 • Aralık ayında doğanlar ise yetenekli, gizemli, güçlü, şanslı, bilimi seven özelliklere sahip olan kişiliklere bürünür.
 • Ocak ayında doğanlar her zaman birileri ile kavga etmeyi sever. Bununla birlikte müzik ve sanata yetenekleri oldukça fazladır.
 • Şubat ayında dünyaya gelenler dış görünüşe çok önem verir. Aynı zamanda şairane ruha sahiptirler. Bunun yanında aşk hayatları da oldukça enerji dolu geçer.
 • Mart ayında doğanlar her zaman hüzünlü ve mutsuz bir ruh halinde olur. Bunun yanı sıra sanatçı ruhları da vardır.
 • Nisan ayında doğanlar, her zaman adaletçi ve gerçekçi yaşamayı seven bir kişilikte olur.
 • Mayıs ayında gözlerini hayata açanlar, çok duygusal olur. Bununla birlikte ruhları her zaman çocuk gibidir. Aynı zamanda aşkı ve romantizmi çok severler.
 • Haziran ayında doğanlar ise gururlu, eleştiriyi seven ve intikamcı bir ruha sahiptir.
 • Temmuz ayında dünyaya gelenler, her zaman attıkları adımda kararsızdır. Bununla birlikte söyledikleri şeylerde her zaman tutarsızdırlar. Ayrıca zeki ve alımlıdırlar.
 • Ağustos ayında doğanlarla çok güzel dost ve arkadaş olunur. Bunun yanı sıra bu kişiler her zaman sanata ve edebiyata ilgi duyar.

Ücretsiz remil falı bakan medyumu yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Yıldızname Neden Bakılır?

Yıldıznameye bakılmasının nedenleri oldukça fazladır. Özellikle insanların hayatlarında meydana gelebilecek olumsuz durumların önceden öğrenilmesini sağlayarak bu olumsuzluklara çözümler bulmada etkili olur. Yıldıznameye bakan kişi, ilk olarak dua ile bakmaya başlar. Bütün olumlu ve olumsuz durumlar ortaya çıkarılarak gelecekte karşılaşılacak her türlü problemlere karşı çözümler ve iyileştirmeler üretilmeye başlanır. Bunun sonucunda da yıldıznameye baktıran kişiler, önceden gereken önlemi almış olur. Bu yüzden dileyen herkes işinde uzman olan yıldıznameye bakan kişilere giderek gelecekleri hakkında detaylı bilgiler elde edebilir. Aşağıda yıldıznameye bakılırken okunması gereken dualar yer alır:

 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Bakara Suresi: Ev kellezı merra ala karyetiv ve hiye haviyetün ala uruşiha kale enna yuhyı hazihillahü ba’de mevtiha fe ematehüllahü miete amin sümme beaseh kale kem lebist kale lebistü yevmen ev ba7oda yevm kale bel lebiste miete amin fenzur ila taamike ve şerabike lem yetesenneh venzur ila hımarike ve li nec’aleke ayetel lin nasi venzur ilel ızami keyfe nünşizüha sümme neksuha lahma fe lemma tebeyyene lehu kale a’lemü ennellahe ala külli şey’in kadır. Ve iz kale ibrahımü rabbi erinı keyfe tuhyil mevta kale e ve lem tü’min kale bela ve lakil li yatmeinne kalbı kale fe huz erbeatem minet tayri fe surhünne ileyke sümmec’al ala külli cebelim minhünne cüz’en sümmed’uhünne ye’tıneke sa’ya va’lem ennellahe azızün hakım.

Yıldızname Hangi Özelliklere Sahiptir?

Yıldıznamenin içerdiği özellikler oldukça fazladır. Yıldıznameye bakılması sonucunda ortaya çıkan hastalıkların ve rahatsızlıkların tedavilerine çözümler üretilebilir. Bu çözümlerin üretilmesinde Kuran-ı Kerim’de yer alan surelerden ve ayetlerden yararlanılır. Bununla birlikte yıldıznamenin bakılması ile kişilerin hayatlarında maddi ve manevi anlamda ne kadar şeylere sahip olduğu açık bir şekilde ortaya çıkar.

Bunun dışında yıldızname bakılmasın durumunda bir kişiye yapılan büyünün türü ve büyünün kim tarafından yapıldığı ortaya çıkar. Bunun sonucunda da büyünün bozulması için gereken çalışmalar erken zamanda yapılır. Bu yüzden yıldıznamenin bakılması durumunda birçok yararlar elde edilir. İsteyen herkes yıldıznamesine baktırarak ölümüne kadar olan süreçleri öğrenebilme imkânını elde edebilir.

Yıldızname Doğruları Yansıtır Mı?

Yıldıznamenin doğruluk payı vardır. Her insan doğduğu zaman kendilerine verilen özellikler ve karakter ile kişiliklerini oluşturur. Bu karakter ve özellikler de yıldıznamenin oluşmasına vesile olur. Yani kişiler, doğum bilgileri ile yıldıznamesine baktırarak hangi özellikte ve karakterde olduklarını net bir şekilde öğrenebilir.

Bunun haricinde yıldızname, kişilerin ölüm günlerine kadar olan süreci bir film şeridi gibi ortaya koyar ve insanların başlarına gelebilecek herhangi bir olumsuz durumlar karşısında önlemler almasına yardımcı olur. Bu yüzden yıldızname insanların hayatları ile bütünleşen bir şeydir. İsteyenler, işinde uzman medyum hocasına giderek yıldıznamesine baktırabilir.

Medyum Bestami Hoca

Bestami Hocaya yaz

Yorumlar (1 Yorum)

 1. zekiye 25 Ocak 2021 09:56

  yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Terk Eden Eşi Geri Getirme Büyüsü

terk eden esi geri getirme duasi
Terk eden sevgilileri ve eşleri geri döndürmek için dua edildiğinde gidenler geri döner. Dualar bu konuda... Devamını oku

Ledün İlmi Nedir? İlmi Ledün Hikmet Ve Sırları

ledun ilmi nedir
Ledün ilmini bilenler, hadislerde yer alan bütün sırları ve bilgileri kolay bir şekilde anlar. Ledün ilmine... Devamını oku

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz