Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Medyum Olmak İstiyorum, Medyum Nasıl Olunur? 

Medyum olmak istiyorum, medyum nasıl olunur, gerekenler nelerdir? Medyum olurken önemli noktalar ve dikkatli olunması gereken noktalar nelerdir? Ayrıntılı bilgileri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Medyum Olmak İstiyorum, Medyum Nasıl Olunur? 

Medyum olmak için doğuştan yeteneklerin olması gerekir. Örneğin, medyumların ruhsal olarak doğa üstü varlıklarla ruhen iletişime geçmelerinde çok başarılı olmaları gerekir. Bu eylem de doğuştan insanlara verilen özelliklerden birisidir.

Gerçek Medyum Nasıl Olunur?

Aşağıda gerçek medyumlar hakkında detaylar yer almaktadır:

 • Gerçek medyumlar doğuştan yeteneklere ve el becerilerine sahiptir.
 • Bir medyumun işinde uzman olması için bütün ilimleri ve inanışları bilmeleri gerekir.
 • Bunun dışında Osmanlıca ve Arapça dillerine çok iyi hakim olmalıdırlar.
 • İnsan psikolojisi alanında her türlü bilgi ve donanımı elde etmelidirler.
 • Bütün büyü türlerini yapabilme becerisini gösterebilmelidirler.
 • Ayrıca doğa üstü varlıklarla ruhen iletişime geçme eylemini başarılı bir şekilde yapmalıdırlar.

Medyumların Yaptıkları Büyüler Nelerdir?

Aşağıda işinde uzman olan medyumların yapmaları gereken büyü türleri sırasıyla verilmektedir:

 • Gideni geri döndürme büyüsü,
 • Papaz büyüsü,
 • Aşık etme büyüsü,
 • Bağlama büyüsü,
 • Nohut büyüsü,
 • Nazar büyüsü,
 • Kaşık büyüsü,
 • Sabun büyüsü,
 • Düğüm büyüsü,
 • Ayırma ve soğutma büyüsü,
 • İntikam büyüsü.

Medyum Olma Kuralları

Medyum olmak için ruhsal güçlerin çok kuvvetli olması gerekir. Yani cinlerle iletişime geçmede çok yetenekli olmak aranan şartların arasındadır. Bu yetenekler medyumlara doğuştan verilmektedir. İşinde uzman bir medyum olmak için aynı zamanda bütün büyü türlerini yapma becerisine de sahip olmak gerekir. Medyumlar Havas ve Ledün ilmi hakkında da her türlü bilgiyi bilmelidir. Bunun yanında Kuran’ı Kerim’de yer alan bütün ayetlerin ve surelerin anlamlarına hakim olmalıdırlar.

Resmi Olarak Nasıl Medyum Olunur?

Resmi olarak medyum olmak isteyenlerin ruhsatı olması gerekir. Ruhsatlı bir şekilde medyum olarak çalışanlar her zaman işini en iyi şekilde icra eder. Özellikle gerçek medyumların ticari amaçlı büyü yapmaları için ticari belgelerini hukuki yollardan almış olmaları gerekir. Belgesiz bir şekilde çalışan büyücüler genellikle insanları maddi açıdan sömürmek amacı ile işlerini icra eder. Bu yüzden gerçek medyumların her zaman ruhsata ve vergi levhalarına sahip olması gerekir.

Medyum Olmada Gerekli Özellikler

Medyum olmak için kişilerin doğuştan gelen üstün özelliklerini kullanabiliyor olması gerekir. Gerçek bir medyum her zaman işinde güzel başarılar ve tecrübeler edinmiş bir pozisyonda olmalıdır. Medyumlar büyü yaptıkları zaman her koşulda insanların iyi bir hayat yaşamaları için iyi niyetlerde bulunmalıdır. Kötü niyetle büyü yapan medyumlar sadece işi ticari amaç doğrultusunda ilerletir. Bu tür insanlar başkalarını kandırarak doğruluk payı olmayan büyüler yapıp insanları maddi açıdan zora sokmaktadır. Bu yüzden işinde uzman medyum olmak için her zaman büyüleri iyi niyet doğrultusunda ve doğru iletişimlerle yapmak gerekir.

Ayrıca kaşık büyüsü ritüeli nasıl yapılır? Bilgilerine bakabilirsiniz.

Medyum Olmak İçin İstenen Şartlar

Medyumluk mesleğinin icra edilebilmesi için öncelikle insanlara doğuştan yeteneklerin ve özelliklerin bahşedilmiş olması gerekir. Bu yetenekler doğrultusunda alınan eğitimler ve ilim kaynaklarından elde edilen bilgiler de medyum olmak için gerekli görülen konuların başında yer alır. Bunun yanı sıra medyumların doğuştan ruhen iletişimlerinin çok güçlü olması gerekir. Özellikle şeytani varlıklarla irtibat kurulmasında ruhsal iletişimin önemi çok fazladır.

Medyumlar her zaman işlerinde başarılı olmak için insanları rahmani işler konusunda teşvik etmeleri gerekir. Yani işlerini her zaman iyi niyet doğrultusunda yapmalıdırlar.  İyi bir medyum olmak için 6. hislerin de çok kuvvetli olması gerekir. Resmi medyumluk yapılmasında ise ruhsatın ve vergi levhasının temin edilmiş olması aranan koşulların arasındadır.

Medyumlar Ve Yaptıkları Büyüler

Medyumların yaptıkları büyülerin hemen etki göstermesi için medyumların doğuştan gelen yeteneklerini en iyi şekilde kullanıyor olmaları gerekir. Büyü yapacakların doğuştan gelen yetenekleri ve hisleri yoksa ve sonra eğitimlerle büyü yapmaya başlamışlarsa, yapılan büyü hiçbir koşulda belirtilerini ve etkilerini göstermemektedir. Medyumlar yaptıkları büyülerde her zaman doğa üstü varlıkların güçlerinden destek almaktadır. Bunun için de ruhen iletişimlerde çok başarılı olmalıdırlar. Aynı zamanda 6. hislerini de kullanabiliyor olmaları gerekir.

Uzman Medyum Nasıl Olunur?

İşinde ehli bir medyum olmak için öncelikle her alanda bilgi ve deneyime sahip olmak gerekir. Özellikle gizli ilimler, Havas, Hüddam ve veffkler hakkında büyük bir donanımı elde etmiş olmak gerekir. İstenilen bilgiler doğrultusunda işinde uzman olan medyumlar ruhlar alemi ile irtibat halinde olmayı başarabilmelidir.

Gerçek medyumların her zaman İslam dinini çok iyi bilmesi gerekir ve İslam dini ile ilgili gerekli olan görevleri yerine getiriyor olmalıdırlar. Vefk yazmada kesinlikle Osmanlıca ve Arapça dillerini çok iyi seviyede bilmeleri gerekir. Özellikle insan psikolojisi hakkında gerekli donanımları elde ederek insan psikolojisi alanında başarılı çalışmalar yapabiliyor pozisyonuna geçmelidirler.

Gerçek medyumlar sürekli araştırma ve sorgulama içerisinde olmalıdır. Her türlü büyü hakkında bilgiyi zihinlerine eklemeleri gerekir. Aynı zamanda büyü bozma konusunda da çok tecrübeli olmalıdırlar.

Medyum Olurken Önemli Noktalar Nelerdir?

Medyum olmak için önemli noktalardan birisi, büyü yapılan kişilerin ruhsal ve zihinsel özelliklerine dokunarak gerekli değişimleri yapmada başarılar elde etmesidir. Bununla birlikte işinde uzman olan medyumlar büyünün etkisine giren kişilerin fiziksel özelliklerinde de değişimler yapmada deneyime sahip olmalıdır. Kişilerin fiziksel özelliklerinin değiştirilmesinde muskanın en iyi şekilde yapılmış olması gerekir. Fiziksel özellikleri değiştirecek muskaların yapımında çoğunlukla ip veya halat kullanılmaktadır. İşinde uzman medyumlar bu malzemeleri doğru bir şekilde kullanmalıdır.

Medyumlukta Dikkatli Olunması Gereken Noktalar

Gerçekten medyumluk mesleğini sürdürmek isteyenler, öncelikle inançlı olmalıdır. Yani İslam dünyasının gerekli olan bütün kurallarını ve özelliklerini yerine getirmelidirler. Dini konulara inanmaları en üst seviyede olmalıdır. Medyumların yaptıkları büyüler her zaman iyi niyet ve temiz kalp doğrultusunda gerçekleşmelidir. Yani büyü yapılırken insanların geri kalan hayatlarını mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamaları için niyet edilerek çalışmalar tamamlanmalıdır.

Özellikle vefk çalışmalarının başarılı bir şekilde yapılabilmesi için Süryanice ve Arapça dillerine hakim olmak gerekir. İşinde uzman medyumlar her türlü büyüyü de yapmalıdır. Örneğin, aşk büyüsünü, soğutma büyüsünü, canbar büyüsünü, domuz yağı büyüsünü, evlilik büyüsünü, kısmet açma büyüsünü, vb. büyü çeşitlerini her koşulda başarılı bir şekilde yapmalıdırlar.

Medyumların Büyülerde Kullandıkları Dualar

Gerçek medyumlar büyülerin etkili sonuçlar meydana getirmesi için Kuran’ı Kerim’de yer alan ayetleri ve duaları kullanır. Bunun için de bütün ayetlerin ve surelerin anlamlarını derinden bilmek ve hissetmek gerekir. İşinde uzman medyumlar Kuran’ı Kerim’den yararlandıkları için kesinlikle Arapça dilini ileri seviyede bilmelidir. Aşağıda gerçek medyumların yaptıkları büyülerde kullandıkları dualar ve sureler sırasıyla verilmektedir:

 • İnnellezıne ye’külune emvalel yetama zulmen innema ye’külune fı bütunihim nara ve seyaslevne seıyra.Yusıykümüllahü fı evladiküm lizzekeri mislü hazzıl ünseyeyn fe in künne nisaen fevkasneteyni fe lehünne sülüsa ma terakv ve in kanet vahıdeten fe lene nısf ve li ebeveyhi li külli vahıdüm minhümes südüsü mimma terake in kane lehu veled fe il lem yekül lehu veledüv ve verisehu ebevahü fe li ümmihis sülüs fe in kane lehu ıhvetün fe li ümmihis südüs mim ba’di vesıyyetiy yusıy biha ev deyn abaüküm ve ebnaüküm la tedrune eyyühüm akrabü leküm nef’a ferıdatem minellah innellahe kane alımen hakıma.Ve leküm nısfü ma terake ezvacüküm il lem yekül lehünne veled fe in kane lehünne veledün fe lekümür rubüu mimma terakne mim ba’di vesıyyetiy yusıyne biha ev deyn ve lehünner rübüu mimma teraktüm il lem yekül leküm veled fe in kane leküm veledün fe lehünnes sümünü mimma teraktüm mim ba7di vesıyyetin tusune biha ev deyn ve in kane racülüy yurasü kelaleten evimraetüv ve lehu ehun ev uhtün fe li külli vahıdim minhümes südüs fe in kanu eksera min zalike fe hüm şürakaü fis sülüsi mim ba’di vesıyyetiy yusa biha ev deynin ğayra mudarr vesıyyetem minellah vellahü alımün halım.Tilke hududüllah ve mey yütııllahe ve rasulehu yudhılhü cennatin tecrı min tahtihel enharu halidıne fıhav ve zalikel fevzül azıym.Ve mey ya’sıllahe ve rasulehu ve yeteadde hududehu yudhılhü naran haledn fıha ve lehu azabüm mühın.
 • Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan. Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan. Ella tatğav fil mizan. Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam. Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni.Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yurselu ‘aleykuma şuvazun min narin ve nuhasun fela tentesırani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Feizenşakkatesissemau fekanet verdeten keddihani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Feyevmeizin la yus’elu ‘an zenbihi insun vela cannun. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yu’refulmucrimune bisiymahum feyu’hazu binnevasıy vel’akdami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Hazihi cehennemulletiy yukezzibu bihelmucrimune. Yetufune beyneha ve beyne hamiymin anin.
 • İza veka’atilvaki’atu. Leyse livak’atiha kazibetun. Hafıdatun rafi’tun. İza ruccetil’ardu reccen. Ve bussetilcibalu bessen. Ve fekanet hebaen munbessen. Ve kuntum ezvacen selaseten. Feashabulmeymeneti ma ashaulmeymeneti. Ve ashabulmeş’emeti ma ashabulmeş’emeti. Vessabikunessabikune. Ulaikelmukarrabune. Fiy cennatin na’ıymi. Sulletun minel’evveliyne. Ve kaliylun minel’ahıriyne. ‘ala sururin medunetun. Muttekiiyne ‘aleyha mutekabiliyne. Yetufu ‘aleyhim veldanun muhalledune. Biekvabin ve ebariyka ve ke’sin min ma’ıynin. La yusadda’une ‘anha ve la yunzifune. Ve fakihetin mimma yetehayyerune. Ve lahmi tayrin mimma yeştehune. Ve hurun ‘ıynun. Keemsalillu’luilmeknuni. Cezaen bima kanu ya’melune. La yesme’une fiyha lağven ve la te’siymen. İlla kıylen selamen selamen. Ve ashabulyemiyni ma ashabulyemiyni. Fiy sidrin mahdudin. Ve talhın mendudin. Ve zıllin memdudin. Ve main meskubin. Ve fakihetin kesiyretin. La maktu’atin ve la memnu’atin. Ve furuşin merfu’atin. İnna enşe’nahunne inşaen. Fece’alnahunne ebkaren. ‘Uruben etraben. Liashabilyemiyni. Sulletun minel’evveliyne. Ve sulletun minelahiriyne. Ve ashabuşşimali ma ishabuşşimali. Fiy semumin ve hamiymin. Ve zıllin min yahmumin. La baridin ve la keriymin. İnnehum kanu kable zalike mutrefiyne. Ve kanu yusırrune ‘alelhınsil’azıymi. Ve kanu yekulune eiza mitna ve kunna turaben ve ‘ızamen einne lemeb’usune.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ledün İlmi Nedir? İlmi Ledün Hikmet Ve Sırları

ledun ilmi nedir
Ledün ilmini bilenler, hadislerde yer alan bütün sırları ve bilgileri kolay bir şekilde anlar. Ledün ilmine... Devamını oku

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Hoca ve Alim Birinden El Almak Ne Demek? Her İsteyen El Alabilir Mi?

hocadan el almak
Alim ya da hocadan el almanın tanımı, günümüzde manevi ilimler ile ilgilenen herkesin merak ettiği konulardan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku

Kahve Falı Ritüeli ile Kahve Telvesi Okuma İlmini Öğrenin

kahve fali ritueli nasil yapilir
Kahve falı ritüelinde fincanın ve tabağın yorumlanması için öncelikle kahve pişirme işlemlerinin doğru bir şekilde yapılması... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz