Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Kozmik ilimler >
 • Üzerimde Büyü, Nazar, Kötü Enerji Var mı? Yıldızname Bakımı ile Öğrenin

Üzerimde Büyü, Nazar, Kötü Enerji Var mı? Yıldızname Bakımı ile Öğrenin

Üzerimde büyü, nazar, kötü enerji var mı? Yıldızname bakımı ile öğrenin… Yıldızname kim bakabilir ve neler görülür? Yıldızname hakkında ayrıntıları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Üzerimde Büyü, Nazar, Kötü Enerji Var mı? Yıldızname Bakımı ile Öğrenin

Yıldızname falında herhangi bir nazar olması durumunda bakım ile bu nazarlardan kurtulmak mümkündür. Nazar ve büyü olması halinde muskalar ile de nazar bozulabilir.

Yıldızname Bakımı Nasıl Yapılır?

Yıldızname baktırmak isteyenlerden öncelikle adları ve soyadları istenmektedir. Daha sonra anne adı ve doğum tarihi sorulur.  Yıldız haritası simlere karşılık gelen sayıların toplamının 12’ye bölünmesi ile bulunmaktadır.  Ardından her bir sayıya kalan bir burç bulunur. Kalan sayıya hangi burç denk geliyorsa, yıldız haritasında o burcun özelliğine göre yorum yapılır.

Bununla birlikte kişilerdeki kötü enerjiler ve nazar da yıldız falında açık bir şekilde görülür. Hatta alanında uzman medyumlar bu kötü enerjinin kimden kaynaklandığını da bilmektedir.

Nazar Değmesi Nasıl Anlaşılır?

Üzerinde nazar olanların davranışlarından bazıları aşağıda yer almaktadır:

 • Nazar değen üzerinde bir ağırlık hisseder. Hasta olmasa da sürekli yorgunluk ve uyuma isteği vardır.
 • Nazar insanların enerjilerinin düşük olmasına sebep olur.
 • İşlerin ters gitmesi ya da başarısız olma durumları da nazar sonucunda karşılaşılan durumlardır. İnsanlar normalde başarı ile bitirdikleri işleri nazar değmesi sonucunda tamamlayamaz.
 • İlişkilerde nazar demesi çiftlerin birbirinden soğumasına sebep olur. Birbirine sevgi ve saygı duyanlar nazar değdikten sonra uzaklaşmaya başlayabilir.
 • Evlerde nazar olması da evin bereketini ortadan kaldırır. Bazı zamanlarda insanlar maddi anlamda da sıkıntı çekmeye başlar.

Yıldızname Falında Nazar Çıkınca Okunacak Dua

Yıldızname baktırıp nazar görülenler için okunması gereken dua aşağıda yer almaktadır:

 • Bi’smi’llâhi’r-rahmâni’r-rahîm. Allâhümma’hrusnâ bi-‘aynike’lletî lâ-tenâmu, ve’hfaznâ bi-ra’fetike’lletî lâ-terâmu, ve’rhamnâ bi-kudretike ‘aleynâ felâ tühlik ve ente sikatünâ ve recâunâ, yâ erhame’r râhimîne ve yâ ekreme’l-ekremîne. “Allâhümme, yâ mukallibe’l-kulûb, sebbit kulûbenâ ‘alâ dînike ve tâ‘atike.” “Allâhümme’c‘al fî kalbî nûran ve fî basarî nûran ve fî sem‘î nûran ve ‘an yemînî nûran ve ‘an yesârî nûran ve fevkî nûran ve tahtî nûran ve emâmî nûran ve halfî nûran ve’c‘al lî nûran.” (Buhârî) El-hamdü li’llâhi’llezî tevâda‘a küllü şey’in li-‘azametihî ve’l-hamdü li’llâhi’llezî zelle küllü şey’in li-‘izzetihî, ve’l-hamdü li’llâhi’llezî hada‘a küllü şey’in li-mülkihî, ve’l-hamdü li’llâhi’llezî istesleme küllü şey’in li-kudretihî.

Dua sabah akşam okunabilir. Fakat özellikle evden çıkmadan önce dua okunduğunda gün içerisinde nazar değmesi önlenebilir. Dua bir kağıda yazılıp cepte de taşınabilir.  Gece uykudan korku ile uyanıp üzerinde nazar olanlar geceleri uyumadan önce bu duayı etmelidir. Nazar dualarında abdest alındığında duanın etkisi daha kuvvetli olur. Ayrıca abdest insanlara huzur verdiği için de içinin ferahlamasını sağlar.

Nazarı Yok Eden Sirke Ritüeli

Sirke ile nazar değmesine çözüm bulmak için ev ya da iş yerleri sirke ile birlikte silinmelidir. Sirkenin kötü enerjileri yok etme, büyü, vb. gibi durumları ortadan kaldırma özelliği bulunmaktadır. Öncelikle bir çay bardağı sirke alınmalıdır. Ardından bir kova temizleme suyu yapılmalıdır. Sirke kovanın içerisine konulmalıdır ve homojen bir şekilde karıştırılmalıdır. Ardından ev ya da iş yerlerinin her yeri bu sirkeli su ile temizlenmelidir. Temizlik sırasında tüm kötü enerjilerin uzaklaştığına inanılmalıdır. Bu şekilde evdeki nazar ve büyüler ortadan kalkar ve insanların konutlarına bereket ve huzur gelir.

Ayrıca kısmet açma ritüeli bilgilerine bakabilirsiniz.

Kötü Enerjilerden Nas Ve Felak Suresi İle Kurtulma

İnsanların kötülüklerden korunmaları için Felak ve Nas Suresi aşağıda yer almaktadır. Öncelikle Felak suresi şu şekildedir:

 • Kul, euzu birabbil felâk, min şerri ma hâlak, ve min şerri gasikin iza vakab, ve min şerrin neffasâti fil ukad, ve min şerri hâsidin iza hased.

Nas suresinin okunuşu ise şu şekildedir:

 • Kul, euzu birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, ellezi yuvesvisu fi sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.

Her iki dua da istenilen bir vakitte okunabilir.

Nazardan Muska İle Kurtulma

Nazar değdiğini düşünenler muska yaptırarak bu muskayı yanlarında taşımalıdır. Bunun için öncelikle uzman bir medyuma ya da hocaya gidilmelidir.  Muska hazırlamak için özel dualar seçilir. Bu dualar genellikle insanların içlerinde huzur veren ve kötülere karşı kalkan görevi gören dualardır.

Ayrıca hocalar özellikle çok çabuk kabul olan duaları seçmektedir. Muskalar hazır hale getirildikten sonra sahibine verilir. Genellikle boyunda taşınan muskalar cepte ya da giysiler üzerinde de taşınabilir. Gece uyurken muskaların çıkarılmasına gerek yoktur. Hatta bu muskalar geceleri de koruma özelliğine sahiptir. Gece korkarak uyananlar için oldukça etkili bir yöntemdir.

Yıldıznamede Enerji Veren Taşlar

Yıldızname bakımında burçlara göre iyi gelen taşlar aşağıda yer almaktadır:

 • Koç burcu olanlar için akik, sitrin, jasper, kantaşı, hematit, amelist, akuamarin taşları hem enerji verir hem de nazardan korunmak için kullanılır.
 • Boğa burcu olanlar için turkuaz, krizopras, safir, mavi akik ve zümrüt taşları etkilidir.
 • İkizler burcu olanlar için akik, turkuaz, kuvars ve krizopras taşları etkilidir.
 • Yengeç burçları için kuvars, krizopras, peridot, akik ve amelist taşları etkilidir.
 • Aslan burçları için akik, kuvars, inci ve mavi topaz taşları etkilidir.
 • Başak burcu olanlar için akik, turkuaz, yeşim ve dumanlı kuvars taşları etkilidir.
 • Terazi burçları için akik, turkuaz, ve dumanlı kuvars taşları etkilidir.
 • Akrep burcu olanlar için lal, kamplan gözü ve lapis taşları etkilidir.
 • Yay burcu olanlar için amelist ve turkuaz taşları etkilidir.
 • Oğlak burcu için akik, oltu ve yakut taşları etkilidir.
 • Kova burcu olanlar için akik, yeşim ve lal taşları etkilidir.
 • Balık burcu taşları için amelist, opal, aytaşı ve mercan taşları etkilidir.

Taşları satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi, hakiki ve doğal taşların olmasıdır. İşlemden geçen taşların enerjileri de kaybolduğu için etkisi azalır. Bunun yanı sıra bu taşlar gece yastığın altında da saklanabilir. Bu şekilde özellikle geceleri huzurlu uyumak isteyenler bu fırsatı elde edebilir.

Sıkıntıdan Ve Nazardan Koruyan Dua

Nazarı önleyen ve sıkıntıları yok eden duanın bir kısmı şu şekildedir:

 • Bismillâhir rahmânir rahîm. El hamdu lillâhi rabbil âlemîn. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmir rahıym. Elif, lâm, mim. Zâlikel kitâbu lâ reybe fîh. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Elif lâm mîm. Allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûm. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Yâ eyyuhân nâsuttekû rabbekumullezî halakakum. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Yâ eyyuhâllezîne âmenû evfû bil ukûd. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Elhamdu lillâhillezî halakas semâvâti vel arda. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Elif, lâm, mim, sâd. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Yes’elûneke anil enfâl. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Berâetun minallâhi ve resûlihî. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Elif lâm râ, tilke âyâtul kitâbil hakîm. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Elif lâm râ kitâbun uhkimet âyâtuhu. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Elif lâm râ tilke âyâtul kitâbil mubîn. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Elif lâm mim râ tilke âyâtul kitâb. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Elif lâm râ kitâbun enzelnâhu ileyke. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Elif lâm râ tilke âyâtul kitâbi ve kur’ânin mubîn. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Etâ emrullâhi fe lâ testa’cilûh. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Subhânellezî esrâ bi abdihî leylen. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. El hamdulillâhillezî enzele alâ abdihil kitâbe. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Kâf, hâ, yâ, ayn, sâd. Zikru rahmeti rabbike abdehu zekeriyyâ. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Tâ, hâ. Mâ enzelnâ aleykel kur’âne li teşkâ. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Ikterebe lin nâsi hisâbuhum. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Yâ eyyuhen nâsuttekû rabbekum, inne zelzeletes sâati şey’un azîm. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Kad eflehal mu’minun. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Sûratun enzelnâhâ ve faradnâhâ. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Tebârekellezî nezzelel furkâne. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Tâ, sin, mim. Tilke âyâtul kitâbil mubîn. Aleyke ya rabbi. Ve es’elüke bi hakkı bi hurmeti Bismillahir rahmanir rahıym. Tâ sîn, tilke âyâtul kur’âni ve kitâbin mubîn. Aleyke ya rabbi.

Evlere Nazar Büyüsü Yapılması

Evine nazar değdiğinin anlaşılmaması halinde insanların hayatlarında huzursuzluk, sağlık sorunları, vb. gibi durumlar yaşanabilir. Evlere bazen domuz yağı büyüsü yapılabilir. Bu büyü nazar değmesine sebep olabilen bir büyüdür. Domuz yağı büyüsü genellikle evlerin içerisinde görünmeyen ve fark edilmeyen yerlere yapılmaktadır.

Domuz yağı büyüsü ile evli çiftlerin hayatlarında da sıkıntılar yaşanır. Mutlu olan çiftler büyünün etkisi ile tartışmaya başlar. Küçük sıkıntılardan dolayı büyük tartışmalar yaşanabilir. Domuz yağı büyüsünden kurtulmak için medyuma gidilmelidir. Evde büyü bozma işlemlerinin yapılması tavsiye edilmemektedir.  Büyü bozulduktan sonra hem maddi hem de manevi olarak sıkıntılar ortadan kalkar.

Nazardan Korunmak İçin Nazar Boncuğu

Nazar boncukları nazarı önleyerek kötü enerjilerin ortadan kalkmasına yardımcı olur. Nazar boncuğu bileklikleri ve kolyeleri sayesinde insanlar kendilerine kötü enerjilerin yansımasını önler. Yeni işe girenler ya da yeni doğum yapanlar nazar boncuğu takar. Bu da yeni işlerde başkalarının gözünün kalmasını engellemektir.

Özellikle yeni doğan bebeklerin enerjileri çok düşük olduğu için insanların kötü enerjilerini daha fazla çeker. Bu sebepten dolayı yastıklarına ya da giysilerine küçük bir nazar boncuğu takılarak bebeklerin daha huzurlu olması sağlanır.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Tarot Falı Nasıl Bakılır? Tarot Falı Bakma Ritüeli

tarot fali nasil bakilir
Tarot falı kartlar ile birlikte bakılmaktadır. Toplamda 78 tane kart vardır. Bu kartlar ile geçmiş, şimdiki... Devamını oku

Su Falı Nasıl Bakılır? Su Falı Bakma Ritüeli

su fali nasil bakilir
Su falının bakımı ruhsal iletişim ile gerçekleşmektedir. Su ve doğa üstü varlıklar ile iletişime geçilerek gelecek... Devamını oku

Medyum Olmak İstiyorum, Medyum Nasıl Olunur? 

medyum nasil olunur
Medyum olmak için doğuştan yeteneklerin olması gerekir. Örneğin, medyumların ruhsal olarak doğa üstü varlıklarla ruhen iletişime... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz