Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Kısmet Açma Ritüeli, Evlilik Kısmeti, İş ve Kazanç Kısmeti

Kısmet açma ritüeli, evlilik kısmeti, iş ve kazanç kısmeti nasıl yapılır, okunması gereken dualar nelerdir? Kısmet açma ritüeli hakkında detayları yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Kısmet Açma Ritüeli, Evlilik Kısmeti, İş ve Kazanç Kısmeti

Kısmet açmak ve rızık arttırmak için okunması gereken dualar her zaman Cuma günü dile getirilmelidir. Bununla birlikte kısmet açma ritüeli de Cuma günleri yapıldığında etkisini 1 haftada göstermektedir. Okunan duaların muhakkak boy ve gusül abdesti alınarak okunması gerekir. Aynı zamanda dualardan sonra niyetlerin de edilmesi gerekmektedir.

Cuma Günleri Para Kısmeti İçin Okunacak Dua

Aşağıda Cuma günleri rızık arttırmak için okunması gereken dua yer almaktadır:

 • Allahümme Ya Ğaniyyü,Ya Hamidü,Ya Mübdiü Ya Mu’idü,Ya Rahimü Ya Vedud. Eğisni bi helalike an haramike ve bitaatike an ma’siyetike vebi fadlike ammen sivake.

Verilen rızık duasının dışında Cuma günleri sabah ve akşam 19 defa “Bismillahirrahmanirrahim. Ferdün hayyün kayyümün hakemün adlün kuddusün Ve terzüku men teşaaaü bigayri hısaab.” duasının okunması sonucunda da eve bereket ve bolluk gelecektir.

Bereket Kesesi Ritüeli

Aşağıda bereket kesesi ritüelinin nasıl yapılması gerektiği detaylarıyla birlikte anlatılmaktadır:

 • İlk olarak eve bereket ve bolluk gelmesi için içinizden iyi niyette bulunmanız gerekir.
 • Daha sonra beyaz bir kumaş ile kese dikiniz.
 • Dikilen kesenin içine havuç ve kişniş tohumunun koyulması gerekir.
 • Hazırlanan keseyi mutfağın bir bölümüne asmanız gerekir.
 • Ritüelin dolunayın çıktığı bir zamanda yapılması durumunda evinize her zaman bolluk ve bereket gelecektir.

Nar İle Kısmetin Açılması

Nar ile kısmetin açılması ritüelinin Perşembe günleri yapılması gerekmektedir. Bununla birlikte yeni ay dönemlerinde yapılması tavsiye edilmektedir. Aşağıda nar ile kısmetin nasıl açılacağı en ince ayrıntısına kadar açıklanmaktadır:

 • Öncelikle içinizden evinize bolluk ve neşenin gelmesi için iyi niyette bulunmanız gerekir.
 • Daha sonra tencerenin içerisine bir su koyunuz.
 • Ardından bir kahve fincanın yarısı kadar yenibahar atınız.
 • Malzemeleri birbirlerine iyice karıştırdıktan sonra “Evimi ve kalbimi berekete, bolluğa ve neşeye açıyorum.” demeniz gerekir.
 • Daha sonra gözlerinizi kapatarak evinize bolluk ve bereket gelmesi için hayallerde bulunun.
 • Karışımın kokusunu ve buharını evinizin içerisinde hissetmeniz gerekmektedir.

Ayrıca insanlar arasında çok sevilmek için Ya Nur Esmasının ritüeli bilgilerine bakabilirsiniz.

Evde Bereket Ritüeli Yapma

Aşağıda evde bereket ritüelinin nasıl yapılması gerektiği detaylarıyla birlikte verilmektedir:

 • İlk olarak evinize 3 adet kırmızı mum yakın.
 • Mumların yanına ayrı ayrı kaplarda tuz ve pirinç koyunuz.
 • Daha sonra ritüelin etkili olması için mumların önüne beyaz kuvars veya ametist sitrin taşlarını koymanızda yarar vardır.
 • Ardından pirinç ve unun üstüne evinize para ve bereketin gelmesi için “Allahumme inni es ellüke fethammübine, ve nasran azize ve safhan cemile, bi hurmeti katebi, Allahu latifun bi ibadih. Yerzuku men yeşe ve hüvel kaviyyül aziz. Yâ Allahu, yâ Rabbi, yâ Hayyü, yâ Kayyûmü, Yâ Zel Celâli ve ikram. Es’elüke bismikel azîmil-a’zami. Enterzukanî helâlen tayyiben. Allahümme in kâne rızkunâ fissemâi enzilhu. Ve in kâne fil ardi ezhirhu ve in kane ba’iden karribhu. Ve in kâne kâriben yessirhü. Ve in kâne kalîlen kessirhü. Ve in kâne kesîren ihfazhü bilbereketi. Elhakümüt tekasür. Hatta zürtümülmekabir. Kella sevfe ta’lemun. Sümme kella sevfe ta’lemun. Kella lev ta’lemune ılmel yekıyn. Le teravünnelcehıym. Sümme leteravünneha aynelyakıyn. Sümme le tüs’elünne yevmeizin anin neıym. Allahumme inni es ellüke fethammübine, ve nasran azize ve safhan cemile, bi hurmeti katebi, Allahu latifun bi ibadih. Yerzuku men yeşe ve hüvel kaviyyül aziz.” duasını okumanız gerekmektedir.
 • Duanızı ve içinizden geçen iyi niyetinizi ettikten sonra pirinci ve tuzu yeni ay dönemine kadar evinizde saklamanız gerekir.
 • Ayrıca okunmuş tuz ve pirinci mutfakta bir kavanozun içerisinde de saklamanızda fayda vardır.

Aşk Kısmeti Ritüeli

Aşağıda aşk kısmeti ritüelinin hazırlanma aşamaları adım adım açıklanmaktadır:

 • Aşk kısmet ritüelinin dolunayın olduğu bir zamanda yapılması gerekir.
 • Ritüelin yapılması için öncelikle kırmızı renkte iki mumun yakılarak evde bir köşeye yerleştirilmesi gerekir.
 • Daha sonra mumların ortasına kalp şeklinde iki kırmızı kurdele ile bağlama işlemi yapın.
 • Ardından iki mumun arasına size aşık olmasını istediğiniz kişinin ve kendi resminizi koyun.
 • Mumların yanına aşkın ve tutkunun oluşması için kuru veya taze gül yaprakları, biberiye ve kök zencefil koymanız gerekir.
 • Daha sonra dolunayın yansıttığı enerjisinin size kısmet ve aşk getirmesini hayal ederek içinizden dua edin.
 • Bu sayede 2 hafta içerisinde istediğiniz aşkı elde etmiş olacaksınız.

İş Kazancını Arttıran Ritüel

Aşağıda iş kazancının daha fazla olmasını sağlayan ritüelin nasıl yapıldığı tek tek sıralanmaktadır:

 • Öncelikle mavi renkte bir mum yakın ve masanın üzerine mavi renklerde cisimler bulundurun.
 • Masanın üzerine ametist taşını, 4 farklı renkte kurdeleyi, mavi mumu ve kendi fotoğrafınızı koyunuz.
 • Bu cisimlerin ortasına daha sonra mıknatıs ve pusula koymanız gerekir.
 • Başınızı gökyüzüne doğru kaldırarak içinizden “değişime, şansa ve yeni fikirlere açığım, hayrıma olanı kabul ediyorum, şükürler olsun.” demeniz gerekir.
 • Pencereyi açtıktan sonra bütün temiz havanın odanıza girmesine vesile olun.
 • Bu sayede kısa sürede evinize bolluk ve bereket gelecektir.

Evlilik Kısmeti İçin Ne Yapılmalı?

Aşağıda evlilik kısmeti için yapılması gerekenler en ince ayrıntısına kadar verilmektedir:

 • Öncelikle bir bardak su alınması gerekir.
 • Daha sonra suyun üzerine 101 kere “İnna fetahna leke fethan mübina. Ve fütihatis semaü fekanet ebvaba” duasını okumanız gerekir.
 • Okunmuş suyu içmeniz durumunda evlenme hayaliniz gerçeğe dönüşecektir.
 • Duanın 21 gün boyunca okunması durumunda evlenmek için karşınıza güzel bir kısmet çıkacaktır.

Şansın Açılması İçin Yapılacak Uygulama

Aşağıda şansın açılması için yapılması gerekenler sırasıyla anlatılmaktadır:

 • İlk olarak Pazartesi veya Perşembe gecesi abdest alındıktan sonra evin içerisine öd ağacı veya amber gibi malzemelerden oluşan güzel kokulu bir tütsü hazırlamanız gerekir.
 • Daha sonra 1001 defa “Allahümme inni es’elüke bi rasulike muhammeddin habibike ve haliylike en tühallile ukdete an kısmetiha vekşif anha zulmetes sıhri ve te’siral ayni ya hılalel ukudi ve ya kaşifez zulmi ya allahü ya allahü ya allahü ya keriymü ya keriymü ya keriymü ya zel celali vel ikram” duasını okumanız gerekir.
 • Duanın 3 hafta boyunca okunması sonucunda şansınızın açıldığını görmüş olacaksınız.

Maddi Anlamda Kısmeti Açan Dua

Aşağıda maddi anlamda eve bolluk ve bereket gelmesi için okunması gereken dua verilmektedir. Bu duanın her gün abdestli bir şekilde 40 defa okunması gerekir. Duayı şu şekilde verebiliriz:

 • Bismillahirrahmanirrahîm. Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıne yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun.

Her Türlü Kısmetin Açılması İçin Neler Yapılmalıdır?

Her türlü kısmetin açılmasında etkili olan dualar vardır. Bu duaların okunmasından önce, yatsı namazından sonra iki rekat namazın kılınması gerekir. Namazın kılınmasının ardından 7 defa Besmele çekilmelidir.  Daha sonra aşağıda verilen kısmet açma duasının 1 hafta boyunca toplamda her gün 100 defa okunması gerekir. Duanın okunuşunu şu şekilde verebiliriz:

 • İza veka’atilvaki’atu. Leyse livak’atiha kazibetun. Hafıdatun rafi’tun. İza ruccetil’ardu reccen. Ve bussetilcibalu bessen. Ve fekanet hebaen munbessen. Ve kuntum ezvacen selaseten. Feashabulmeymeneti ma ashaulmeymeneti. Ve ashabulmeş’emeti ma ashabulmeş’emeti. Vessabikunessabikune. Ulaikelmukarrabune. Fiy cennatin na’ıymi. Sulletun minel’evveliyne. Ve kaliylun minel’ahıriyne. ‘ala sururin medunetun. Muttekiiyne ‘aleyha mutekabiliyne. Yetufu ‘aleyhim veldanun muhalledune. Biekvabin ve ebariyka ve ke’sin min ma’ıynin. La yusadda’une ‘anha ve la yunzifune. Ve fakihetin mimma yetehayyerune. Ve lahmi tayrin mimma yeştehune. Ve hurun ‘ıynun. Keemsalillu’luilmeknuni. Cezaen bima kanu ya’melune. La yesme’une fiyha lağven ve la te’siymen. İlla kıylen selamen selamen. Ve ashabulyemiyni ma ashabulyemiyni. Fiy sidrin mahdudin. Ve talhın mendudin. Ve zıllin memdudin. Ve main meskubin. Ve fakihetin kesiyretin. La maktu’atin ve la memnu’atin. Ve furuşin merfu’atin. İnna enşe’nahunne inşaen. Fece’alnahunne ebkaren. ‘Uruben etraben. Liashabilyemiyni. Sulletun minel’evveliyne. Ve sulletun minelahiriyne. Ve ashabuşşimali ma ishabuşşimali. Fiy semumin ve hamiymin. Ve zıllin min yahmumin. La baridin ve la keriymin. İnnehum kanu kable zalike mutrefiyne. Ve kanu yusırrune ‘alelhınsil’azıymi. Ve kanu yekulune eiza mitna ve kunna turaben ve ‘ızamen einne lemeb’usune. Eve abaunel’evvelune. Kul innel’evveliyne vel’ahıriyne. Lemecmu’une ila miykati yevmin ma’lumin. Summe innekum eyyuheddallunelmukezzibune. Leakilune min şecerin min zakkumin. Femaliune minhelbutune. Feşaribune ‘aleyhi minelhamiymi. Feşaribune şurbelhiymi. Haza nuzuluhum yevmeddiyni. Nahnu halaknakum felevla tusaddikune. Efereeytum ma tumnune. Eentum tahlukunehu em nahnulhalikune. Nahnu kadderna beynekumulmevte ve ma nahnu bimesbukıyne. ‘Ala en nubeddile emsalekum ve nunşiekum fiy ma la ta’lemune. Ve lekad ‘alimtumunneş’etel’ula felevla tezekkerune. Efereeytum ma tahrusune. Eeentum tezre’unehu em nahnuzzari’une. Lev neşa’u lece’alnahu hutamen fezaltum tefekkehune. İnna lemuğremune. Bel nahnu mahrumune. Efereeytumulmaelleziy teşrebune. Eentum enzeltumuhu minelmizni em nahnulmunzilune. Lev neşa’u ce’alnahu ucacen felevla teşkurune. Efereeytumunnarelletiy turune. Eentum enşe’tum şecereteha em nahnul munşiune. Nahnu ce’alnaha tezkireten ve meta’an lilmukviyne. Fesibbıh bismi rabbikel’azıymi. Fela uksimu bimevakı’ınnnucumi. Ve innehu lekasemun lev ta’lemune ‘azıymun. İnnehu lekur’anun keriymun. Fiy kitamin meknunin. Lya yemessuhu illelmutahherune. Tenziylun min rabbil’alemiyne. Efebihazelhadiysi entum mudhinune. Ve tec’alune rizkakum ennekum tukezzibune. Felevla iza beleğatilhulkume. Ve entum hıyneizin tenzurune. Ve nahnu akrebu ileyhi minkum ve lakin la tubsırune. Felevla in kuntum ğayre mediyniyne. Terci’uneha in kuntum sadikıyne. Feemma in kane minelmukarrebiyne. Feravhun ve reyhanun ve cennetu na’ıymin. Ve emma in kane min ashabilyemiyni. Feselamun leke min ashabilyemiyni. Ve emma in kane minelmukezzibiyneddalliyne. Fenuzulun min hamiymin. Ve tasliyetu cahıymin. İnne haza lehuve hakkulyakıyni. Fesebbih bismi rabbikel’azıymi.

POPÜLER YAZILAR

Antalya’da Ünlü Büyücü Medyumlar

antalyada unlu buyuculer kimler
Katagori: Büyü
Antalya’da medyumlar konusunda çok fazla seçenekler yer alır. Bu seçenekler iyi bir şekilde değerlendirilmelidir. İşinde uzman... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

Karı Koca Arasına Muhabbet Aşk Duası 

kari koca arasina muhabbet duasi nasil yapilir
Karı koca arasındaki muhabbetti arttırmak isteyenler “Bismillahirrahmanirrahim. Ve elkaytü aleyke mehabetten minni '' duasını okumalıdır. Karı... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Ayetel Kürsi Fazileti, Esrarı ve Sırları Bilinmeyen Gizemi Nedir?

ayetel kursi sirlari
Ayetel Kürsi, Allah’ın kendini ifade ettiği ayet olarak bilinir. Bu yüzden çok anlamlı bir özelliğe sahiptir.... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Fatiha Süresi Ritüeli Nasıl Yapılır?

fatiha suresi ritueli nasil yapilir
Fatiha suresi Kuran’ı Kerim’de bulunan ilk suredir. 7 ayetten meydana gelmektedir. Surenin farz namazlarının her rekatında... Devamını oku

Sevdiğin Kişi 10 Dakikada Kesin Seni Arasın Duası Ritüeli

sevdigin kisi 10 dakikada seni arasin duasi hangisi
Sevdiğinizin sizi 10 dakikada aramasını istemeniz durumunda dua ritüelini uygulayabilirsiniz. Dua ritüellerinin yapımından önce iki veya... Devamını oku

Sevdiğim Çocuğa Mesaj Attırma Duası Ritüeli

sevdigim cocuga mesaj attirma duasi nasil yapilir
Sevdiği çocuğun mesaj atmasını isteyenler aşk ve bağlama duaları da okuyabilir. Sevdiğine Hemen Mesaj Attıran Ritüel... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz