Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
  • Anasayfa >
  • Büyü >
  • Yemen Akik Taşı İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yemen Akik Taşı İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yemen akik taşı İle aşk büyüsü nasıl yapılır? Yemen akit taşı büyüsü nasıl bozulur? Yemen akit taşı aşk büyüsünü kim yapar? Akit taşı büyüsü ile ilgili bilgileri yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

 Yemen Akik Taşı İle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Taş ile yapılan büyülerde taşların etkisinin yüksek olmasından dolayı büyüler daha kalıcı etkiler gösterir. Bu yüzden taşlarla yapılan büyülerin hepsinin farklı anlamları ve sonuçları vardır. Bu büyülerin doğru bir şekilde yapılması için medyuma gidilmelidir.

Yemen Akik Taşı Büyüsünün Uygulanışı

Yemen akik taşı ile büyü yaptırmak isteyenler öncelikle bu konuda uzman medyumlara gitmelidir. Medyumların alanında uzman olması yapılan taş büyülerinin daha kaliteli bir şekilde tutmasını sağlar. İyi medyum bulma arayışı konusunda tereddüde düşenler bu konuda internette yazılan yorumlara bakarak medyumlar hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi alabilir.

Medyumların alanında tecrübeli olduğu daha önce yaptıkları büyülerden belli olur. Büyü yapmada ve bozmada uzman olan medyumlar kendilerine gelen müşterilerini mutlu eder.  Taş büyüsü de diğer büyüler gibi dikkatli yapılması gereken bir büyüdür. Taş büyüsünde değişik renkte taşlar kullanılabilir. Her büyü türüne göre taşların renkleri farklılık gösterir. Örneğin; aşk büyüsü yapıldığında kullanılan taşların rengi kırmızıdır. Ya da iki kişiyi barıştırmak için yapılan büyülerde beyaz ya da mavi renkte taşlar kullanılır.

Uygun taş renklerinin seçilmesinin ardından taşlara değişik sözler söylenir. Bu sözlerin tılsımlı oluşundan dolayı sözler taşlara etki eder ve büyünün amacına ulaşmasını sağlar. Ayrıca büyüde edilen dualar da büyünün etkili olmasını sağlar. Tüm bunların yanında medyumlar kendilerine göre özel tarifler de uygulayabilir. Bu özel tarifler medyumların yetenekli oluşuna göre farklılık gösterir.

Yemen Akik Taşında Kırmızı Rengin Kullanılması

Kırmızı renklerde kullanılan taşlar aşk büyüleri için kullanılan taşlardır. Kırmızı rengin enerjisi insanlara aşk duygusunu hatırlatır. Taşın bu kırmızı enerjisi sayesinde insanlar birbirlerine aşık olup birbirlerine bağlanma duygusu içerisinde olur. Aşk büyüleri için kullanılan yemen akik taşları ile medyumlar mucizevi duygular yaratır. Bu duygular sayesinde insanlar hayatlarında gerçek aşkı bulur.

Aşk büyüleri büyüler arasında daimi olan büyülerden bir tanesidir. Kırmızı taşlar sayesinde aşk büyüleri etkisini kısa sürede ve daha uzun süreli olarak gösterir. Yapılan aşk büyüleri sonucunda insanlar sevdiklerini kendilerine kolay bir şekilde aşık edebilir. Ayrıca aşk büyüleri sonucunda insanlar platonik olarak aşık olsa bile, bu aşklarına karşılık bulur.

Aşk büyüleri ile hayatlarını birleştirip ileride çok mutlu olan çok sayıda insan vardır. Medyumlar kendilerine gelen müşterilerinin büyü yaptırdıkları kişiler ile deli gibi aşk yaşamaları için elinden geleni yapar. Böylece de insanlar birbirine karşı daha bağlı olur. İçinde aşk duygusu yaşayıp sevmek isteyenler medyumlar ile iletişime geçmelidir.

Yemen Akik Taşında Beyaz Rengin Kullanılması

Büyülerde beyaz renkli taşların kullanılması insanların barış içerisinde yaşamalarını sağlar. Arkadaşlar ya da sevgililer arasında küslük olması durumunda insanlar büyü yaptırarak bu küslüklere son verir. Medyumlar yaptıkları büyü sayesinde insanları birbirine yakınlaştırarak onlar arasındaki muhabbetin de artmasına yardımcı olur.

Yapılan barıştırma büyüleri ile ayrılıklar da son bulur. Özellikle ayrılan eşler ya da sevgililer beyaz yemen akik taşı sayesinde aralarındaki buzu eritebilir. Evi terk eden eşler de bu büyü sayesinde geri döner. Beyaz taş ile birlikte yapılan büyüler insanları kavga etmelerini de engeller. Arasında tartışma olanlar büyü yapıldıktan sonra tartışmaların bittiğine tanıklık eder.

Beyaz taş büyüleri insanların daha da sakin ve stressiz olmasına da katkı sağlar. Ayrılık konusunda korkuları olanlar sevgilisine bu büyüden yaptırdıklarında büyünün etkisi ile korkularından kurtulmuş olur. Hayatında küslük ve tartışma istemeyenler taş büyüleri konusunda deneyimli medyumlar ile iletişime geçerek büyü yaptırmalıdır. Daha sonra hatalarının değiştiklerini görebilirler.

Yemen Akik Taşında Mavi Renk İle Yapılan Büyü

Mavi renk insanları huzura kavuşturan renktir. Mavinin verdiği huzur ile birlikte insanlar içlerindeki stresi kolay bir şekilde atabilir. Denizin ve gökyüzünün sakinleştirici etkileri ile birlikte insanlar içlerindeki huzursuzluktan kurtulur. Mavi yemen akik taşı da insanları sakinleştiren bir taştır. Taşın yanında taşınması halinde insanlar gündüzleri daha huzurlu bir şekilde yaşar. Ayrıca geceleri taşlarla uyunulması halinde gece korkularından da kurtulmak mümkün olur. Bu sebepten dolayı medyumlara gelinerek mavi taştan büyü yaptırılması istenmelidir.

Büyünün yapım aşamasında taşa bir şeyler yazılır. Yazılacak bu sözlerin etkili bir şekilde seçilmesi gerekir. Çünkü sözlerden çok yazı kalıcıdır. Taşa yazılan her yazının bir anlamı vardır. Daha sonra büyünün bitimi ile bu anlamlar insanların hayatlarına etki eder. Huzur veren büyüler ekstra dikkatli olunması gereken büyülerdir. Çünkü büyü yapımında olası bir hata sonucunda insanlar daha huzursuz bir yapıda olabilir. Bu şekilde de hayatlarında kötü günler yaşarlar.  Mavi renkle huzur bulmak ve gün içerisinde huzurlu bir şekilde yaşamak isteyenler tecrübeli medyumlardan yardım almalıdır.

Yemen Akik Taşı İle Şirin Gözükme

Yapılan taş büyüleri ile şirin gözükmek isteyenler pembe taş ile büyü yaptırmalıdır. Şirinlik büyüsü son zamanlarda birçok insanın yaptırmak istediği büyülerdir. Bu büyüler sonucunda insanlar hem iş ortamında hem de aşk hayatında son derece sevimli ve sempatik görünmeye başlar. Bu sevimlilik ile iş hayatında patrona karşı sevimli görünmek de mümkündür. Büyü yapıldıktan sonra insanlar arkadaşları arasında daha sempatik ve sevimli görünmeye başlar. Çalışanlar arasında örnek personel olarak görülür. Büyü sayesinde insanların gözdesi olanlar yaptıkları şirinlikler ile çok fazla sevilmeye başlar.

Bunun yanı sıra şirinlik büyüsü aynı zamanda sevgili ya da eşe şirin gözükmek için de yapılabilir. Büyü yapıldıktan sonra sevdiğine güzel ve şirin gözükülür.  Erkekler ya da kadınlar bu büyüler ile birlikte hayatlarındaki insanla daha kolay bir şekilde anlaşmaya başlar. Ayrıca büyünün sadece kadınlar tarafından tercih edildiği düşünülse de erkekler de medyumlara giderek hayatlarındaki insana kendilerini şirin göstermek için büyüyü yaptırabilir.

Ayrıca papaz büyüsü için gerekli malzemelere yazımızdan bakabilirsiniz.

Siyah Yemen Akik Taşı Büyüsünün Yapılması

Siyah rengin hırs ve başarı anlamında olduğu bilinir. Yapılan taş büyülerinde de siyah renk başarılı olmak isteyenlerin rengidir. Hayatta kaybetmek istemeyen ve sürekli başarılı olmak isteyenlerin başvurduğu siyah taş ile birlikte hayaller gerçekleşir. Başarı büyüsü için bu konuda ciddi anlamda tecrübeli medyumlar ile görüşülmelidir. Çünkü başarı büyüleri yapımı zor olan büyülerdir. Bu sebepten dolayı insanlar büyü için daha önce başarı büyüsü yapan medyumlar ile görüşmelidir.

Büyü yapılırken siyah taşlara başarı duaları yazılabilir. Bunun yanı sıra başarı ve hırsı arttıran sözler de söylenebilir. Bu aşamaların dikkatli bir şekilde tamamlanmasının ardından insanlar bu taşı sürekli yanlarında taşımalıdır. Çünkü taşın verdiği enerji sayesinde insanlar daha başarılı olur. Özellikle sınav döneminde bu büyünün yapılması sonucunda girilen sınavlar çok iyi geçer ve insanlar hayatlarının başarılı dönemlerini yaşar. Hem eğitim hem de iş hayatında başarılı ve hırslı olmak isteyenler medyumlar ile iletişime geçmelidir. Bu şekilde hayatlarının en başarılı dönemlerini yaşayarak mutlu bir dönem geçirirler.

Yemen Akik Taşı Büyüsünün Etkileri Kalıcı Mı?

Büyüler yaptırıldıktan sonra kalıcı olup olmaması merak edilen bir konudur. Bu konudaki tereddütlere son bulmak amacıyla tecrübeli medyumlara gidilmelidir. Yapılan büyüler bazı zamanlarda kalıcı olarak bazı durumlarda da geçici olabilir. Bu durum hem medyuma hem de büyünün kime yapıldığına bağlı olarak değişir.

Büyü bazı insanlara tutmaz. Bu durumda da kalıcı etkiler görülmez. Bununla birlikte büyü yapanın da etkili sözler söyleyip kabul edilen duaları etmesi gerekir. Bu şekilde yapılan büyülerin tutmama ya da geçici olma ihtimali bulunmaz. Büyü yaptırma fikrinden sonra iyice düşünülüp ondan sonra büyü yaptırılmalıdır. Aksi halde hem maddi hem de manevi kayıpların yaşanılması kaçınılmaz bir durumdur.

Yemen Akik Taşı Büyüsünü Bozma

Büyü yaptırdıktan sonra pişman olanlar ya da büyünün etkisinden kurtulmak isteyenler büyü bozma işlemleri ile bu sorunlarına kolay ve hızlı bir şekilde çözüm bulabilir. Evde büyü bozacak olanlar bu işlemleri dikkatli bir şekilde yapmalıdır. Evde büyü yapma ya da büyü bozma ciddiyet gerektiren bir durumdur. İnsanların yapacağı küçük hatalar ileride büyük yanlışların oluşmasına sebebiyet verebilir.

Taş büyüleri kalıcı büyüler olduğu için büyünün bozulması da zordur. Bazı zamanlarda büyü bozulurken başka varlıklardan da faydalanılır. Bu varlıklar ile hem büyü yapılabilir hem de büyü bozulabilir. Fakat bu işlemler bu konuda deneyimli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Büyü bozma işlemlerinin ardından büyünün göstermiş olduğu etkiler tamamen ortada kalkar. Büyünün mucizevi etkileri de büyü ile birlikte yok olur. Özellikle aşk büyülerinde bu etkiler yok olduğunda insanlar hayal kırıklığına uğrayabilir. Bu hayal kırıklığı sonucunda birtakım olumuz durumlar yaşanabilir. Bu hayal kırıklıkların sonunda da ayrılıklar meydana da gelebilir.

Yemen Akik Taşlarının Büyülere Etkisi Nelerdir?

Taşlar büyülerde kullanılan malzemeler arasında en etkili olan malzemelerdir.  Bu taşlar sayesinde kalıcı ve keskin büyüler ortaya çıkar. Yapılan büyülerde genellikle taşların üzerine yazılar yazılır. Bu yazılar sayesinde büyüden her şeyin kalıcı olması sağlanır. Özellikle aşk ve nefret büyülerinde taşlar büyük öneme sahiptir. Bazı zamanlarda özel yapım taşlar da kullanılır. Bu taşların enerjileri insanların karakterleri konusunda oldukça etkilidir.

Taşların verdiği enerjiler insanların hayatlarına etki ederek aynı zamanda hayatlarını yönlendirmelerini de sağlar. Taşlarla çeşitli sayıda büyüler yapılır. Hemen hemen her konuda olan büyülerde bu taşlar yer alabilir. Taşlarla büyü yaptırmak isteyenler medyumlarla görüştükten sonra bu taşların nereden temin edecekleri konusunda bilgi almalıdır. Taşların temin edileceği yerler öğrenildikten sonra bu taşların taşınmasında da gerekli dikkatin gösterilmesi gerekir. Taşların sarsılmadan ve dokunulmadan taşınması önemlidir. Bunun sebebi taşa dokunulduğunda o taşın sahip olduğu enerji değişebilir. Bu sebepten dolayı büyü yaptırmadan önce hazırlık aşamaları özenle tamamlanmalıdır. Bundan sonra yapılan büyülerin kalıcı etkileri mutlu bir şekilde izlenir.

Yemen Akik Taşlarıyla Terapilerin Yapılması

Terapi yöntemlerinde kullanılan taşların etkisi her türlü sağlık sorunlarında işe yarar. Hem fiziksel hem de ruhsal olarak sıkıntı yaşayanlar bu konuda tedavi alabilir. Bu tedaviler bazen tıp alanının yanında terapi yöntemleriyle de olabilir.  Terapi yöntemlerinde enerji konusunda uzman olan medyumlar ile çalışılmalıdır. Alınan seansların dikkatli bir şekilde yapılarak insanların sağlığı konusunda gerekli önemin gösterilmesi gerekir.

Yemen akik taşları terapilerde kullanılan etkili taşlardır. Bu taşlar sayesinde insanlar her türlü dertlerine deva bulur. Terapiler genellikle seanslar halindedir. Her bir seans sonunda insanlar biraz daha rahatladıklarını fark eder. İçlerinde olan huzursuzluklardan dolayı sıkıntı içerisinde olanlar bu durumla baş edebilmek için bu terapi seanslarından faydalanmalıdır. Terapiler sayesinde daha sakin ve daha huzurlu bir hale dönüşülür. Bu seanslardan faydalanmak isteyenler medyumlara başvurarak hayatlarındaki sorunlara kalıcı çözümler bulur. Bununla birlikte fiziksel olarak da terapi alanlar fiziksel rahatsızlıklarının iyileştiğini görür.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz