Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Zenginlik Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? Zengin Olmak İçin Büyü 

Zenginlik Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? Zengin Olmak İçin Büyü 

Zenginlik büyüsü nedir, nasıl yapılır, etkileri nelerdir? Zenginlik büyülerini kimler yapabilir? Büyü hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

 Zenginlik Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? Zengin Olmak İçin Büyü 

Zenginlik büyüsünü genellikle insanlar, ekonomik anlamda daha iyi bir konuma gelmek için yaptırır. Büyünün doğru bir şekilde yapılması sonucunda etkisini göstererek iş hayatınızda daha yüksek mertebede olup evinize bolluk ve bereketlik gelir. Büyünün yapılmasında muhakkak medyum hocalarına danışılmasında fayda vardır.  İstenilen malzemelerin ve  adımların uygulanmasından sonra  zenginlik  büyüsünün etkisi çabuk bir şekilde  kendini göstererek   büyüyü yapan tarafın   hayatında olumlu izlenimler verir.

İkna etme büyüsü nedir? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

Zenginlik Büyüsünün Yapılışı

Zenginlik büyüsünün yapılışında doğru ritüellerin uygulanması gerekir. Bunun için medyum hocasına gidilerek gerekli malzemelerin neler olduğunu ve büyünün nasıl yapılması gerektiğini öğrenmek gerekir.  Aşağıda zenginlik büyüsünün yapılışında kullanılması gereken yöntemler aşağıda detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • İlk önce tuzlu su ve beyaz mendilin temin edilmesi gerekir. Tuzlu su ticaretin,  beyaz mendil ise paranın simgesidir.  Bu yüzden malzemelerin doğru bir şekilde alınması gerekir.
 • Malzemelerin temin edilmesinden sonra beyaz mendilin bir gece boyunca tuzlu suyun içinde ağzı kapalı bir şekilde bekletilmesi gerekir. Hiçbir şekilde kabın ağzı açık olmamalıdır.
 • Daha sonra sabah vakitlerinde güneşin doğduğu zamanlarda kabın ağzı açılır ve tuzlu su toprağa dökülür.
 • Kalan mendil güzel bir şekilde katlanarak kıyafetin içerisine koyulmalıdır. Kıyafet ve mendil muhakkak vücuda değmelidir.
 • Ardından gece olduktan sonra mendil kıyafetten çıkarılır ve tuzlu suyun döküldüğü toprağa gömülür.
 • Gömülme esnasında medyum hocasının hazırladığı tılsımlı sözcükler söylenir ve niyet edilir.
 • Bütün işlemler tamamlandıktan sonra büyünün yapım aşaması bitmiş olur.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde uygulanmasından sonra büyü 7 gün içerisinde etkisini gösterir ve ekonomik anlamda hayatınızda birçok değişimler meydana gelir.  Evinizde bolluk ve bereketlik oluşur.

Zenginlik Büyüsünün Uzmana Yaptırılması

Zenginlik büyüsünün çok kuvvetli olmasından dolayı yapılma aşaması da emin ellerden geçmelidir.  Büyünün yapımında herhangi bir hatanın olması durumunda sonuçları ters etki yaratır. Yani ekonomik anlamda daha çok ilerlemek yerine düşüşe geçebilirsiniz. Bu riskleri göze almak yerine işinde uzman olan medyum hocalarına giderek büyünün yaptırılması gerekir.

Büyünün yaptırılmasında okunacak tılsımlı sözcüklerin de medyum hocasının elinden çıkması gerekir. Sözcükler doğru bir şekilde okunarak büyü tamamlanmalıdır.  Bu sayede büyünün etkisi çabuk ve kuvvetli bir şekilde görülmeye başlar. Zenginlik büyüsünü yaptırmak isteyenler, medyum hocasına giderek büyüyü yaptırıp daha iyi bir koşullarda hayatlarına devam edebilir.

Zenginlik Büyüsü Nasıl Etki Gösterir?

Zenginlik büyüsü, doğru ritüeller ve tılsımlı sözcüklerle birlikte yapıldıktandan sonra etkisini kısa bir süre sonra hemen gösterir. Ekonomik anlamda zorluklar çeken kişiler,  zenginlik büyüsünü yaptırdıkları zaman ticaret sektöründe bütün işleri çok iyi bir şekilde gider. Daha çok alım satım yaparak aylık olarak büyük meblağlarda kazançlar elde edebilir. Bununla birlikte bütün işleri başarılı bir şekilde sonuçlandırarak kendi alanlarında adlarını duyurmayı başarabilirler. Bu sayede fakirlik ve yoksulluk çeken kişiler, bolluk ve bereketlik içinde huzurlu bir şekilde hayatlarına devam eder.

Zenginlik büyüsünü kesinlikle daha zengin olmak isteyenler yaptırmamalıdır.  Yani durumu iyi olup daha çok para kazanmak isteyenler, zenginlik büyüsünü yaptırdıkları zaman istedikleri sonucu elde edemez ve büyü hiçbir şekilde etkisini göstermez. Bunun için zenginlik büyüsünü durumu çok kötü olan kişilerin yaptırması gerekir.

Zenginlik Büyüsü Kuvvetli Midir?

Zenginlik büyüsünün gücü oldukça kuvvetlidir. Büyünün doğru ve eksiksiz bir şekilde yapılmasından sonra büyü etkisini hemen gösterir. Büyünün yapılmasında kullanılacak malzemeler de oldukça önemlidir. Paranın ve zenginliğin sembolü olan malzemelerin tercih edilmesi gerekir. Bunun için de muhakkak medyum hocalarına gidilmelidir.  Evde yapılan zenginlik büyüsünün yanlış olması durumunda büyü etkisini yanlış şekilde göstermeye başlar. Tam tersine büyüyü yapan kişinin ekonomik gücü daha da aşağılara iner. Bunun sonucunda da bu durum ömür boyu hayatınızı çıkılmaz bir noktaya getirir.

Büyünün etkisinin tam olmasını isteyenler, evde yapmak yerine muhakkak medyum hocalarına gitmelidir.  Bu sayede medyum hocasının talimatları doğrultusunda yapılan zenginlik büyüsü,  etkisini çabuk bir şekilde göstererek ekonomik anlamda hayatınız daha huzurlu bir şekilde olur.

Para Büyüsü İle Zengin Olma

Para büyüsü ile zengin olma oldukça kolay hale dönüşür. Ekonomik anlamda zorluklar çekenler, medyum hocasına gidip para büyüsünü yaptırarak birçok yararlar ve fırsatlar elde edebilir. Para büyüsünün yapılmasında kullanılması gereken en önemli şey tuzlu su ve beyaz mendildir. Para konusunda zenginliği ve bolluğu en çok temsil eden malzeme beyaz mendildir.  Bu yüzden mendilin istenildiği renkte alınması gerekir. Para büyüsünün yapılmasından sonra aşağıda verilen durumlar meydana gelir.  Bu durumları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Para büyüsünü yaptıranlar, ticaretle uğraştıkları zaman satım işlemlerinde her zaman başarılı olur. Bütün sattıkları mallar, müşteriler tarafından beğenilir ve her zaman tercih edilen firma olarak anılırlar.
 • Bunun dışında para büyüsünün yapılmasından sonra kişiler, çabuk bir şekilde para kazandıkları için yatırımlarını yurtdışı odaklı olarak yapar. Özellikle altın ve gümüş gibi değerli yatırımların saklanmasını yurtdışında yaparlar.
 • Bununla birlikte para büyüsünün yapılmasından sonra büyüyü yaptıranların ürettikleri ürünler anında satılır ve hiçbir şekilde bu ürünlerde hasarlar meydana gelmez. Bu sayede sattıkları mallarla anında zengin olurlar.

Yukarıda verilen durumların meydana gelmesi için para büyüsünün doğru bir şekilde yapılması gerekir. Doğru ritüellerle ve medyum hocasının talimatlarıyla birlikte yapılan büyünün sonucunda fakir durumda olanların işleri hemen düzelir ve bunca zamana kadar kazanamadıkları parayı anında elde ederler.

Altın İle Para Büyüsü Yapma

Altın büyüsünün yapılması sonucunda kısa bir süre sonra ekonomik anlamda durumu çok kötü olan bir kişi, çok para kazanmaya başlar, Altın ile zenginlik büyüsünün yapılması için kişilerin medyum hocasına giderek büyünün yapılma aşamalarını öğrenmesi gerekir.  Daha sonra medyum hocasının talimatlarıyla birlikte bir altın takı temin edilir. Medyum hocası bu altın takının üzerine tılsımlı sözcükleri okuduktan sonra büyüyü yapan kişinin altın takıyı sürekli olarak üzerinde taşıması gerekir. Üzeride taşıdığı altın takı sayesinde büyüyü yaptıranların işleri güzel bir şekilde gider ve ticaret alanında bu kişiler işlerini ilerleterek yurtdışı ile bağlantılar kurar.

Altın takının çıkarılması sonucunda büyü etkisini kaybeder.  Bunun sonucunda da ekonomik anlamda zorluk çekenler, hiçbir koşulda zenginlik büyüsünün etkisinden bir daha yararlanamaz.  Bu yüzden özel tılsımlı sözcüklerle hazırlanan altın takının ömür boyu vücutta taşınması gerekir.

Para Büyüsünü Bağlamak Ne Anlama Gelir?

Para büyüsünü bağlamak,  büyünün yapılmasından sonra kimseye haber vermemek anlamına gelir. Yani para büyüsünün yapılmasındaki bütün aşamalar sadece büyüyü yapan ve medyum hocası arasında gerçekleşmelidir. Üçüncü bir kişinin bile para büyüsünün yapıldığını kesinlikle bilmemesi gerekir. Para büyüsünün bir başkası tarafından duyulması sonucunda büyü kendiliğinden etkisini kaybeder ve bozulur.  Bu yüzden para büyüsünün etkisinin kalıcı olmasını isteyenler, kesinlikle bir ömür boyu kimseye büyü hakkında bir şey söylememelidir. Bu sayede ölene kadar hayatınız boyunca kimse sizin nasıl aniden zengin olduğunuzu öğrenmeyerek büyünün etkisi kalıcı olacaktır.

Para Büyüsünde Künye Kullanılması

Para büyüsünün yapılmasında toplam üç aşamanın uygulanması gerekir.  İlk olarak büyünün yapılması için ilk aşama olan künye aşamasını yapmak gerekir.  Bunun için aşağıda verilen adımlar eksiksiz bir şekilde uygulanmalıdır.  Bu adımlar şu şekilde verilmektedir:

 • İlk önce altın bir takıyı tuzun içerisine batırmak gerekir.
 • Daha sonra altının tuza 41 kere batırılıp çıkarılması gerekir. Bu işlemi yaparken kendi adınızı da her batırıp çıkarma işleminde söylemelisiniz.
 • Bu işlemin 41 kere yapılmasından sonra altına “künye okuma” işlemi yapılmış olur.

Yukarıda verilen para büyüsünde künye okuma aşamasının tamamlanmasından sonra diğer aşamaya geçilerek para büyüsünün tamamlanması çabuk bir şekilde gerçekleştirilmelidir.

Kıl tüy büyüsü nedir ve nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Para Büyüsünde Su Kullanılması

Para büyüsünde bir sonraki aşama ise suyun nimete dönüştürülme aşamasıdır. Bu aşamanın gerçekleşmesinde bazı teknikler ve yöntemler kullanılır. Aşağıda para büyüsünde suyun nimete dönüştürülmesi için uygulanması gereken aşamalar anlatılmaktadır:

 • Altının batırılıp çıkarıldığı tuz alınarak su kaynağının olduğu bir yere dökülür. Burası ırmak, dere, göl, nehir ve deniz olabilir. Tamamen sizin tercihinize bırakılmıştır.
 • Daha sonra tuzun dökülmesinden sonra dökülen yerden biraz su alınır. Bu suyun alınmasından sonra üçüncü aşamaya geçilmelidir.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde tamamlanmasında yarar vardır. Çünkü,  para büyüsünün etkisinin çok net bir şekilde olması için kullanılan malzemelerin ve adımların eksiksiz yapılması gerekir. Suyu nimete dönüştürme aşamasından sonra ise büyünün mayalanma aşamasına geçilmelidir.

Para Büyüsünde Mayalama İşlemi

Para büyüsünde mayalanma işleminin bir gece boyunca yapılması gerekir. Aşağıda para büyüsünde mayalanma işleminin yapılmasında uygulanması gereken teknikler sırasıyla açıklanmaktadır:

 • Tuzun döküldüğü kaynaktan alınan suyun içerisine altın takı koyulur ve bir gece boyunca ağzı kapalı bir şekilde bekletilir.
 • Altın takının bir gece boyunca beklemesi durumunda büyüyü yapan kişinin de kesinlikle uyumaması gerekir. Çünkü, büyüyü yapan, uyuduğu zaman gece rüyasında görebileceği herhangi birisi büyünün etkisini kaybetmesinde rol oynar. Bu yüzden büyünün mayalanma aşaması bitene kadar sabaha kadar uyunmamalıdır.
 • Büyünün bir gece bekletilme aşamasının ardından altın takının bekletildiği su, alınan su kaynağına yeniden götürülerek dökülür.
 • Daha sonra kişi, altın takıyı takarak ömür boyu onu vücudunda saklamalıdır.  Bu işlemden sonra büyünün tutma aşaması başlar.  Altın takının takılmasından sonra büyüyü yapan, istediği kadar uyuyabilir.

Yukarıda verilen adımın doğru bir şekilde uygulanmasından sonra büyünün etkisini göstermesi için bir süre beklenmelidir. Büyü etkisini gösterdiği zaman artık hayatınız tamamen değişecek ve hep zengin bir şekilde hayatınıza devam edeceksiniz.

Zenginlik Büyüsünün Tutması

Zenginlik büyüsünün tutması için doğru ritüellerin ve adımların uygulanması gerekir. Özellikle zenginlik büyüsünde söylenmesi gereken tılsımlı sözcüklerin doğru bir şekilde telaffuz edilmesi gerekir. Bunun dışında malzemelerin de eksiksiz bir şekilde kullanılması gerektiği şartı aranır. Aynı zamanda büyünün tutması için kesinlikle kimseye büyü hakkında bilgilendirme yapılmamalıdır.  Bütün bu şartların sağlanması sonucunda zenginlik büyüsünün iyi niyetle yapılmasının ardından 1 ay içerisinde büyü tamamen etkisini gösterir.

Büyünün yapılmasından 1 ay geçtikten sonra büyüyü yapanın hayatı tamamen değişir ve her zaman hayallerinde canlandırdığı zengin hayatı yaşamaya başlar.  Bu sayede büyünün etkisi ömür boyu kişinin üzerinde kalmaya devam eder ve büyünün etkisinde olan,  hayatı boyunca yapamadığı her şeyi yapma şansını yakalamış olur.

Zenginlik büyüsünün etkili ve çabuk bir şekilde tutmasını isteyenler,  medyum hocasından gerekli yardımı ve desteği almalıdır.  Kendi başlarına evde tecrübeleri yoksa denememelidir.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. Zeyneo 3 Mayıs 2020 15:20

  Hocam tuzlu suyun tılsımlı sözleri nelerdir yardımcı olurmusuz

 2. BARBAROS BEKİR 7 Mart 2020 22:14

  Çok borcum var bu borçlarının bir an önce bitmesini istiyorum bunun için zenginlik büyüsü yaptıracağım ulaşabileceğim bir medyum bana önerebilirmisiniz

POPÜLER YAZILAR

Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız, Büyü Yapıldıysa Ne Yapılmalı?

buyu-nasil-anlasilir
Kişinin üzerinde büyü olduğunun anlaşılması, her ne kadar birtakım belirtilere göre mümkün olabilirken genellikle uzmanlık isteyen... Devamını oku

İzmir Medyum Hocalar ve Yorumları

izmir en iyi medyum
Katagori: Büyü
İzmir’de büyü yapılmasında işinde ehli olan medyum hocalarının seçilmesi her zaman tavsiye edilir. Çünkü, büyü yapma... Devamını oku

Üzerimde Büyü Var mı, Büyü Olup Olmadığını Nasıl Anlarım?

Buyu-nasil-anlasilir
Üzerinde büyü olup olmadığını anlamak isteyen kişiler, en güvenilir sonuçları bu alanda deneyimli ve manevi yönü... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz