Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Resimle Büyü Nasıl Yapılır? Resme Bakarak Celp ve Aşk Büyüsü

Resimle Büyü Nasıl Yapılır? Resme Bakarak Celp ve Aşk Büyüsü

Resimle büyü nasıl yapılır? Resme bakarak celp ve aşk büyüsü olur mu? Resim büyüsünde fotoğraf gerekir mi? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

 Resimle Büyü Nasıl Yapılır? Resme Bakarak Celp ve Aşk Büyüsü

Resimle yapılan büyünün doğru ritüeller doğrultusunda yapılması durumunda büyünün etkisi diğer aşık etme ve bağlama büyülerine göre daha etkili bir şekilde tutar.  Çünkü, resim üzerine okunan dua ve tılsımlı sözcükler sayesinde büyünün ulaşacağı kişiye direkt olarak niyetler gider. Bunun sonucunda da istediğiniz kişiyi kendinize bağlayabilirsiniz.

Resimle Aşık Edilebilir Mi?

Resimle aşık etme durumu mümkündür. Resimle yapılan aşık etme ve bağlama büyüsünün uygulanmasında size aşık olmasını istediğiniz kişinin yakın zamanda çekilmiş olan fotoğrafının olması gerekir. Bununla birlikte yapılan büyünün tutması için medyum hocasının hazırladığı tılsımlı sözcükleri ve duaları okumalısınız. Bütün işlemleri doğru bir şekilde yaptıktan sonra büyünün etki etme ve tutma süresi kısa sürede gerçekleşmiş olur. Bu sayede istediğiniz insanı kendinize bağlayarak bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşama imkânını elde edebilirsiniz.

Neden Resimle Büyü Yapılır?

Resimle yapılan büyünün amacı, kısa sürede karşı tarafın aklına ve kalbine büyüyü yapan kişinin varlığını düşürerek kendine kısa sürede aşık etmektir. Resimle yapılan aşk büyüsünde büyünün etkisi anında karşı tarafa ulaşılır. Çünkü, büyünün yapılmasında resim üzerindeki kişinin kalbine ve kafa kısmına tılsımlı sözcükleri ve duaları okuduğunuz zaman direkt olarak dilekler karşı tarafa ulaşır. Bunun sonucunda da söylenen dualar ve tılsımlı sözcükler ile büyünün etkisine giren kişinin kalbinde ve aklında her zaman siz olursunuz. Bu vesile ile de sonsuza kadar aşkınızı doya doya yaşayabilirsiniz.

Cifir ilmi nedir, nasıl yapılır? Yazımıza bakabilirsiniz.

Resim Büyüsünde Fotoğraf Gerekir Mi?

Resim büyüsünde fotoğrafın olması şarttır. Çünkü, büyünün yapılmasındaki en büyük etken, resmin üzerine duaların ve tılsımlı sözcüklerin okunarak kısa sürede büyünün etkisini karşı tarafa ulaştırmaktır. Bu sayede uzun süre büyünün tutma zamanını beklemeden aşık olmasını istediğiniz kadının veya adamın size bağlanmasını sağlayabilirsiniz.

Resim büyüsünde çekilmiş fotoğraf dışında karşı tarafın elle çizilmiş portresi de olabilir. Bununla birlikte size bağlanmasını istediğiniz kişinin bütün fiziksel özelliklerini medyum hocasına anlatarak hocaya da karşı tarafın resmini çizdirebilirsiniz. Bunun için medyum hocasının çizim konusunda çok yetenekli olması gerekir. Bütün işlemlerin yapılmasından sonra çizilen veya çekilmiş fotoğrafın üzerine dua ve tılsımlı sözcükler okuyarak büyünün tamamlanması sağlanmalıdır.

Resim Büyüsünün Uygulanması

Resim büyüsünün evde yapılması da mümkündür. Bunun için öncelikle medyum hocasına giderek büyünün nasıl yapılması gerektiği hakkında bilgiler almanız gerekir. Yeterli bilgileri aldıktan sonra aşağıda verilen adımları sırasıyla uygulamanız gerekir. Bu adımlar şu  şekildedir:

 • İlk olarak size aşık olmasını istediğiniz kişinin fotoğrafını alın ve sessiz bir odaya gidin.
 • Odaya gittikten sonra güneşin doğduğu yöne yüzünüzü çevirerek ayakta durun ve gözlerinizi kapatın.
 • Daha sonra gözler kapalı bir şekilde 7 kere “Ey Hüddam Zargon Efendi, fotoğraf büyüsü ile kendime aşık etmek istediğim kişinin kalbi bana mühürlensin istiyorum, hüküm sendedir artık.” tılsımlı sözcüğü söyleyiniz.
 • Tılsımlı sözcüğü söyledikten sonra içinizden niyetinizi ve amacınızı içten ve samimi bir şekilde dile getirmelisiniz.
 • Niyetinizi ettikten sonra ise dizlerinizin üzerine oturarak tılsım aşamasını yapmaya başlayınız.

Resim Büyüsünde Tılsım Aşaması

Resim büyüsünde tılsım aşamasının yapılması için dizlerinizin üzerine çökerek yere oturmanız gerekir. Oturduktan sonra aşık olmasını istediğiniz kişinin fotoğrafını önünüze koyunuz. Daha sonra fotoğraftaki kişinin kafasına sağ elinizdeki işaret parmağınızı koyarken, fotoğrafın üzerinde yer alan kişinin kalbine de sol elinizin işaret parmağını koyunuz. Bu pozisyonu aldıktan hemen sonra aşağıda verilen tılsımlı sözcüğü okuyunuz:

 • Ey Zargon Efendi,kafasını ve kalbini tamamen karşı taraftan ve başka insanlardan koparıp kendime bağlamak istediğim bu kişinin kafasını bana teslim et, düşüncelerini bana yönlendir ve kalbindeki bütün hassas duyguları da benimle hemhal et, sen bu işin piri ve üstadı olarak bana en güzel şekilde yardım edeceksin ve benim bahtımı açarak kendime bağlamak istediğim bu kişinin yüreğini de düşüncelerini de tamamı ile bana açacaksın. Hüküm sende olduğu için artık sana karşı koyacak herhangi bir kişi ya da varlık da bulunmamaktadır, işini hakkıyla yap ve görevini ifa et.

Yukarıda verilen tılsımlı sözcüğü okuduktan sonra kişinin görüldüğü kısım içe gelecek şekilde katlanmalıdır. Daha sonra üzerine okunan resmi evde kimsenin göremeyeceği ve ulaşamayacağı yere koymanız gerekir. Bunun sonucunda büyünün etkisi yapılan kişiye  ulaşarak fotoğrafı ömür boyu saklamanız durumunda sonsuza kadar  sevdiğiniz insanla hayatınıza devam edebilirsiniz.

Resimle Büyü Yapmak Zararlı Mı?

Resimle büyü yapmanın zararları elbette vardır. Bütün büyülerde olduğu gibi resimle yapılan  büyünün sonucunda  da birtakım olumsuz durumlar meydana  gelebilir. Büyünün yapılması ile karşı tarafın kalbine ve aklına direkt olarak tılsımlı sözcüklerin gönderilmesi durumunda büyünün etkisinde kalan kişinin ruhsal ve zihinsel anlamda değişimleri meydana gelir.

Bu değişimlerin sonucunda büyünün yapıldığı kişi, bütün sosyal çevresine öfkeli yaklaşarak  onlardan tamamen uzaklaşır ve yalnız kalmayı tercih eder. Yalnız kalındığı zaman da depresyon ve bunalım durumları ortaya çıkar. Büyünün yapıldığı kişi, büyünün yapanın aşkından yanıp tutuştuğu için kendini yiyip bitirir.  Sürekli olarak büyüyü yaptığınız kişi sizi düşünür ve sizinle birlikte olmak ister.

Resim Büyüsünde Canbar İşlemi

Resim büyüsünde canbar işleminin yapılmasında istenilen adımların doğru bir şekilde takip edilmesi gerekir. Canbar aşamasının yapılmasında ilk olarak hem kendinizin hem de aşık olduğunuz kişinin resmini alın. Resimleri aldıktan sonra karşı tarafın resminin üzerine 99 kere “Ya Vedud” ve “Ya Habib” esmalarını okuyunuz. Esmaları okuduktan sonra yan yana dizilen  fotoğrafların  üzerine bir işaret yapınız. Daha sonra işaretlerin altına tek tek büyüyü yapan kişinin ve annesinin adı yazılır. Ardından karşı tarafın resminde işaret koyduğunuz yerin altına da büyünün yapıldığı kişinin ve annesinin adını yazın.  Bütün bilgilerin yazılmasından sonra 999 kere aynı esmalar okunur. Bu esmaların okunmasından sonra bir kâğıda bu dualar yazılır ve resimlerin altına yapıştırılır. Bütün işlemlerin eksiksiz tamamlanmasının sonucunda resimler duvara asılır ve hep orda kalır. Bu sayede canbar aşaması da başarılı bir şekilde bitmiş olur.

Resim Büyüsünde Resme Dua Okunur Mu?

Resim büyüsünde büyünün yapılma amacına uygun olarak hareket edilmesi gerekir. Bunun için size bağlanmasını istediğiniz kişinin resmini alarak resmin üzerinde kalp ve kafa bölümüne duaları ve tılsımlı sözcükleri niyet ederek okumanız gerekir. Niyetinizin kesinlikle samimi ve içten olması gerekir.  Resim büyüsünde okunması gereken dualar “Ya Vedud” ve  “Ya Habib” esmalarıdır. Bu esmaların 99 kere okunmasının ardından büyünün etkisi ertesi gün görülmeye başlar ve istediğiniz kişiyi elde edebilme imkânını yakalamış olursunuz.

Herkes Resim Büyüsünü Yaptırabilir Mi?

Resim büyüsünü dileyen herkes, medyum hocasına giderek yaptırabilir. Büyünün yaptırılmasında gerekli olan fotoğrafların alınması sonucunda isteyenler, platonik olarak aşk besledikleri kişileri kendilerine bağlayarak bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşayabilir. Bu sayede büyünün etkisi sonsuza kadar devam eder ve kimse sizi ayıramaz.

Bunun dışında resim büyüsünü evli çiftler ve sevgililer de yaptırabilir. Çünkü, büyünün yaptırılmasından sonra evli çiftler veya sevgililer birbirlerine daha çok bağlanır ve ölene kadar birbirlerinden hiçbir şekilde kopmaz. Bu yüzden ilişkisi olanlar da eşleri veya sevgilileri ile aralarındaki sevgi bağını kuvvetlendirmek için resim büyüsünü yaptırabilir.

Şirinlik duası nedir? Şirin gözükme duası nasıl yapılır? Yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Resim Büyüsünün Etkisini Yok Etme

Resim büyüsünün etkisinin yok edilmesinde kesinlikle medyum hocasına gidilmesi gerekir.  Büyünün bozulmasını evde yapmak mümkün değildir.  Çünkü, resim büyüsünün etkisi çok kuvvetlidir. Bu yüzden büyünün bozulmasını sadece medyum hocası gerçekleştirebilir.  Büyünün bozulmasını isteyenlere medyum hocası özel dualarla birlikte vefk hazırlar. Bu vefkin evde veya kıyafette taşınması ya da içilmesi durumunda büyünün etkisinde olan tarafın davranışları eski haline döner ve büyüyü yapan kişiye olan aşkı bir anda bitmiş olur.

Bunun dışında resim büyüsünün bozulması için yaklaşık olarak bir hafta boyunca okunması gereken dualar vardır. Bu duaların her gün okunması sonucunda büyünün etkisi tamamen  yok olur ve  bu sureleri okuyan kişilere  bir daha kimse büyü yapamaz. Aşağıda resim büyüsünün bozulmasında okunması gereken sureler verilmektedir:

 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari. Ve hale kalcanne min maricin min narin.  Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Rabbulmeşrikayni ve rabbulmağribeyni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Mereclbahreyni yeltekıyani. Beynehuma berzahun la yebğıyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yahrucu minhumellu’lu velmercanu. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve lehulcevarilmunşeatu fiylbahri kela’lami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Kullu men ‘aleyha famin. Ve yebka vechu rabbike zulcelali vel’ikrami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yes’eluhu men fiyssemavati vel’ardı kulle yevmin huve fiy şe’nin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Senefruğu lekum eyyuhessekaleni. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ya ma’şerelcinni vel’insi inisteta’tum en tenfusu min aktarissemavati vel’ardı fenfuzu la tenfizune illa bisultanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yurselu ‘aleykuma şuvazun min narin ve nuhasun fela tentesırani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Feyevmeizin la yus’elu ‘an zenbihi insun vela cannun. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Yu’refulmucrimune bisiymahum feyu’hazu binnevasıy vel’akdami. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Hazihi cehennemulletiy yukezzibu bihelmucrimune. Yetufune beyneha ve beyne hamiymin anin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Ve limen hafe mekame rabbihi cennetani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Zevata efnanin. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Fiyhima ‘aynani tecriyani. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Fiyhima min kulli fakihetin zevcani. Febieyyi alai rabbikuma tukezziban. Muttekiiyne ala furuşim betainuha min istebrak ve cenel cenneteyni dan. Fe bi eyyi alai rabbikuma tukezziban. Fihinne kasıratut tarfi lem yatmishunne insun kablehum ve la can. Fe bi eyyi alai rabbikuma tukezziban. Ke ennehunnel yakıtı vel mercan. Fe be eyyi alai rabbikuma tukezziban. Hel cezaul ıhsani illel ihsan.

Yorumlar (2 Yorum)

 1. Nazife göçen 19 Mayıs 2020 04:47

  Selamünaleyküm hocam ben 45 yaşındayım bi türkü evlenemedim ne yapmaliym

 2. Suleyman okutan 2 Mayıs 2020 04:22

  Selamunaleykum hocam ben eşimden birbuçuk yıldır ayriyim sagolun Allah razi olsun hocam

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz