Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Vefkler >
 • Vefk Büyü müdür? Tılsım, Vefk, Yapmak ve Yaptırmak Caiz mi, Günah mı?

Vefk Büyü müdür? Tılsım, Vefk, Yapmak ve Yaptırmak Caiz mi, Günah mı?

Vefk büyü müdür? Tılsım, vefk, yapmak ve yaptırmak caiz mi, günah mı? Kimler vefk yaptırabilir? Merak ettiğiniz soruların cevapları yazımız içerisindedir.

 Vefk Büyü müdür? Tılsım, Vefk, Yapmak ve Yaptırmak Caiz mi, Günah mı?

Vefk, büyüden oldukça farklıdır. Çünkü, vefk sadece Kuran-ı Kerim’de yer alan dualar ve sureler ile yazılır. Bu sayede vefkin sürekli olarak evde veya kıyafetlerde taşınması durumunda herhangi bir olumsuz durumlar meydana gelmez.  Vefk, yalnızca kendini kötü şeylerden korunmak için yapılır. Fakat, büyü dinde yasaklanmıştır ve büyünün yapılması  sonucunda birçok kişinin hayatında her zaman olumsuz durumlar  gelir. Bu yüzden vefk ve büyü birbirlerinden tamamen farklıdır.

Vefkin Yapılışı Nasıl Olur?

Vefkin yapılışında özellikle ebced hesabı yapılır. Kişiye özel ebced hesabının yapılması sonucunda vefkler, dikdörtgen, kare veya üçgen şekillerinin içerisine duaları, ayetleri, surelerin veya esmaların yazılması ile yapılır. Vefkler genellikle 3’lü, 4’lü, 5’li, 6’lı, 7’li, 8’li, 9’lu, 10’lu ve 11’li olarak yazılır. Bu yazıların belirlenmesinde ebced hesabının önemi büyüktür.  Vefkin kişiye göre hazırlanmasından sonra evde veya kıyafetlerde taşınması ile bütün insanların hayatları her zaman iyi gider. Vefk yazdırmak isteyenler, muhakkak işinde uzman medyum hocalarına gitmelidir.

Ayrıca resimle büyü nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Vefkin Dindeki Yeri

Vefkin dindeki yeri her zaman olumlu olmuştur. Çünkü, vefkin içerisinde Kuran-ı Kerim’den  sureler, ayetler, hadisler, esmalar, dualar yer aldığı için  vefk dinimizce her zaman uygun olarak kabul edilmiştir.  Vefkin yararları konusunda Peygamberimizin de hadisleri vardır. Bununla birlikte vefkin yaptırılıp kıyafetlerde veya evin bir bölümünde saklanması durumunda büyüden veya kötülüklerden korunmuş olunur.

Bunun dışında vefki, işyerinizin veya evinizin bir yerine asmanız durumunda her zaman  bolluk ve bereketlik içinde yaşamış olursunuz. Vefkin bu kadar yararlarının olmasından dolayı dinimizce de yaptırılmasında bir sakınca görülmemiştir. Vefk yaptırmak isteyenler, muhakkak vefk ilmi hakkında detaylı bilgilere ve tecrübelere sahip olan hocalara giderek vefk yazdırmalıdır.

Vefkin Evli Çiftlere Yaptırılması

Vefkin evli çiftlere yaptırılması sonucunda sorunlu giden evlilikler her zaman mutlu ve huzurlu bir şekilde devam eder. Evli çiftlerden birinin ilişkilerinde sevgi ve saygının artmasını istemesi durumunda Kuran-ı Kerim’de yer alan ayetler ve dualar ile vefk yazılarak evlilikler kurtarılabilir. Böylece hazırlanan vefkin evde saklanması durumunda ömür boyu çiftler arasında sevgi ve hoşgörü oluşur. Bunun sonucunda da eşlerin birbirlerine saygısı daha da artarak yeniden bağlanma durumu meydana gelir. Aşağıda evli çiftlere yapılan vefkin nasıl hazırlanacağı ile ilgili bilgiler yer alır:

 • İlk olarak bir kağıda “Feseyekfikehümüllahü ve hüves semiul alim” duası yazılmalıdır.
 • Daha sonra evli çiftlerin ve annelerinin adı yazılmalıdır.
 • İsimlerin yazılmasından sonra üzerine dualar ve sureler okunur.
 • Bunun sonucunda da hazırlanan vefkin evli çiftlerin yastıklarının altlarında saklaması gerekir.

Yukarıda verilen işlemlerin yapılmasını muhakkak medyum hocası tarafından gerçekleştirilmelidir. Çünkü, vefkin yazılmasında ruhen arınmış olmak ve hislerin çok kuvvetli olması gerekir. Bunun için evli çiftler, evliliklerinin daha iyi bir şekilde sürmesi için işinde uzman olan hocaya giderek vefk hazırlatabilir.

Vefkin Yapılmasında Niyetin İyi Olması

Vefkin yapılmasında niyetin iyi olması sonucunda vefkin etkisi net bir şekilde kendini göstermeye başlar. Vefk hazırlanmasında muhakkak ruhen arınmış olmak gerekir. Aynı zamanda vefk hazırlanmasında yazılacak duaların abdestli bir şekilde yazılmasında yarar vardır.  Bununla birlikte vefkin yazılacak ortamının da temiz olması gerekir. Bütün şartlara uyum sağlandıktan sonra vefki iyi niyet ve kötülüklerden korunmak için yaptırmanız durumunda hazırlanan vefki yanınızda sürekli olarak taşımanız ile bütün kötülüklerden ve büyülerden korunmuş olursunuz. Önemli olan vefki her zaman iyi niyet ederek yazılmasını sağlamaktır.

Kimler Vefk Yaptırabilir?

Vefki dileyen herkes yaptırabilir. Fakat,  vefkin yaptırılmasında işinde ehli olan hocaların tercih edilmesi gerekir. Bununla birlikte vefki yazacak hocaların kesinlikle Havas ve vefk ilmi hakkında donanımlara sahip olması gerekir. Tercih ettiğiniz en tecrübeli hoca sayesinde vefki yazdırarak hayatınızda karşılaşacağınız kötü durumlardan kendinizi önceden korumuş olursunuz. Vefkin yazılmasında hoca, genellikle kişisel bilgiler doğrultusunda ebced hesabı yapar.

Ebced hesabından çıkan bilgiler doğrultusunda vefkin hangi sayıda yazılacağına karar verilir. Bütün her şey planlandıktan sonra vefki yazacak hoca Kuran-ı Kerim’den yararlanır. Vefk yazma işleminin ardından hocadan aldığınız vefki evde veya kıyafetlerde taşımanız durumunda bütün kötülüklerden korunmuş ve uzaklaşmış olursunuz.

Vefk İle Aşk İlişkisi

Aşk hayatınızın daha güzel bir şekilde gitmesini istiyorsanız veya platonik olarak aşık olduğunuz kişinin size bağlanmasını talep ediyorsanız, işinde uzman olan medyum hocasının  aracılığı ile aşk vefkini yaptırabilirsiniz. Aşk vefkinin yaptırılmasından sonra evlilik hayatınız ve ilişkiniz daha iyi bir şekilde devam eder. Bununla birlikte yeni bir ilişkiye başlayacaksanız da aşk vefkinin etkisi ile ilişkiniz bir ömür boyu sürer.

Aşk vefkinin hazırlanmasında kare şeklinin üzerine dualar ve ayetler yazılır. Vefkin hazırlama sayıları medyum hocasının kararına göre belirlenir. Genellikle aşk vefki, 3’lü, 4’lü ve 6’lı  olarak hazırlanır. Vefklerin sayısının fazla olmasına göre etki etme oranı da o kadar artar. Bu yüzden dileyen herkes en yüksek sayıda aşk vefkini medyum hocasına yaptırarak vefkin etkilerinden yararlanabilir. Aşk vefkinin yapılma süresi sayılarına göre de uzar. Yani 6’lı yapılan bir vefk toplamda 6 gün içerisinde tamamlanmış olur.

Vefk İle Kısmet İlişkisi

Kısmet vefkini yaptırmanız durumunda 2 hafta içerisinde bütün şanssızlıklar üzerinizden  kalkar ve  kapalı olan kısmetiniz açılarak hayatınızda sürekli olarak olumlu şeyler yaşamaya başlarsınız. Kısmet vefkinin uzman medyum hocasına yaptırılması sonucunda en geç 15 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Mucizelerle karşılaşarak geri kalan hayatınızı yaşamaya başlayabilirsiniz.

Kısmet vefkinin hazırlanmasında medyum hocası, doğadan ve evrensel enerjilerden  esinlenir. Bu güzel doğal enerjilerin etkisi ile hazırladığı kısmet vefki sayesinde sizin de yaşantınızda her zaman pozitif durumlar meydana gelir. Kısmet vefkini doğru enerjiler ve tecrübeler doğrultusunda yapılması durumunda vefki yaptıranlar, işlerinde ve sosyal ilişkilerinde her zaman huzurlu ve mutlu olur. Daima hayatlarında her adım attıkları noktada her şey yolunda gider.

Vefk Çeşitleri Nelerdir?

Vefkin edilen niyetlere göre birçok çeşitleri vardır. Bu çeşitlerden herhangi birini seçerek hayatınızda daha olumlu şeyler yaşamaya başlayabilirsiniz. Aşağıda vefk çeşitlerinin neler olduğu ile ilgili bilgiler detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • İnsanlar, şanslarını ve kısmetlerini daha da iyi bir konuma getirmek için vefk hazırlatabilir.
 • Bununla birlikte kötülüklerden veya büyüden korunmak ya da uzaklaşmak için medyum hocasına giderek vefk yazdırılabilir.
 • Aynı zamanda evli çiftlerin veya sevgililerin aralarındaki sorunları çözüp ilişkilerini kurtarabilmelerinde vefkin etkisi oldukça büyüktür.
 • Kariyer ve iş hayatında ilerlemek ve çok bilinen biri olmak isteyenler de vefk hazırlatabilir.
 • Bunun dışında platonik olarak birine aşk beslediğiniz zaman aşk vefki hazırlatarak karşınızdaki insanın sizi sevmesini sağlayabilirsiniz.
 • Ayrıca sınavlarda öğrencilerin daha fazla başarılı olabilmeleri için de vefk yazmak mümkündür.

Yukarıda verilen vefk çeşitlerinden dilediğinizi seçerek hayatınızda negatif giden her şeyi yok ederek refah ve huzura ulaşabilirsiniz. Bunun için işinde uzman olan medyum hocasına gidilmesi gerekir.

41 düğüm büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Vefk Hazırlamada Yazılan Dualar Nelerdir?

Vefk hazırlamada medyum hocası Havas ve vefk ilmine göre hareket ederek vefkin yazılmasını gerçekleştirir. Vefkin yazılmasına geçmeden medyum hocası gerekli hesaplamaları yaparak yazım aşamasını yapar. Vefki yazarken aynı zamanda Kuran-‘ı Kerim’de yer alan ayetlerden ve dualardan da yararlanır. Aşağıda vefk hazırlamada yazılan  duaların neler olduğu sırasıyla verilmektedir:

 • Felak Suresi: De ki: “Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.”
 • Nas Suresi: De ki: “Cinlerden ve insanlardan; insanların kalplerine vesvese veren sinsi vesvesecinin kötülüğünden, insanların Rabbine, insanların Melik’ine, insanların İlah’ına sığınırım.”
 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.
 • İhlas Suresi: De ki: “O Allah bir tektir. Allah eksiksiz, sameddir. Doğurmadı ve doğurulmadı. O’na bir denk de olmadı”
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Kevser Suresi: Bismillâhi’r-Rahmâni’r-Rahîm. İnnâ a’taynâ ke’l-kevser. Fesalli li-Rabbike ve’nhar. İnne şâni’eke huve’l-ebter

Yukarıda verilen surelerin ve ayetlerin yazılması durumunda vefkin etkisi oldukça kuvvetli olur. Böylece bütün kötülüklerden korunmuş olursunuz.

Vefk Yazmada Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Vefk yazmada medyum hocalarının dikkat etmesi gereken noktalar vardır. Bu noktalara  dikkat edildiği zaman vefkin etkisini göstermesi daha kısa sürede meydana gelir. Aşağıda vefk yazmada dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgiler yer alır:

 • Vefki yazacak medyum hocasının kesinlikle Arapçayı çok iyi bilmesi gerekir.
 • Bununla birlikte Kuran-ı Kerim’de yer alan bütün duaların ve ayetlerin ne anlama geldiklerini de iyi bir şekilde öğrenmeleri gerekir.
 • Aynı zamanda vefk yazılmasında kullanılacak kâğıdın safran maddesinden yapılmasına ve mürekkebin ise mavi renkte olmasına özen göstermesi gerekir.

Yorumlar (1 Yorum)

 1. barış 27 Nisan 2020 20:44

  hocam selamün aleyküm vefk veya celb büyü müdür yani ilişkilerin arasında soğukluğu giderme karşındaki insanın iradesine sahip olma değildir dimi bende yaptırmak istiyorum ama merakımdan ve ALLAH tan korktuğum için büyü olmasından ondan soruyorum

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Vefk Nedir? Vefk Taşımak, Tılsım Yaptırmak Günah Mıdır?

Vefk yaptırıp taşımanın günah olup olmadığı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Manevi ilimler... Devamını oku

Vefk ve Muska Arasındaki Fark Nedir? Vefkler Büyü Müdür?

vefk nedir
Vefk ve muska uygulamaları arasındaki farklar manevi ilimler ile ve özellikle havas ilimleriyle yakından ilgilenen kişilerin... Devamını oku

Vefk, Celp, Tılsım, Dua ve Büyü Arasındaki Fark Nedir?

vefk nedir
Vefk, celp, tılsım, dua ve büyü manevi uygulamalarının farkları, maneviyatın ve ruhani işlemlerin insan yaşamında ne... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Muhabbet Vefki Kaç Günde Etki Eder Tutar? 

muhabbet vefki nasil yapilir
Muhabbet vefkinin tutma süresi, vefkin hazırlandığı kişinin özelliklerine göre farklılıklar gösterir. Çünkü, muhabbet vefki, kişisel bilgiler... Devamını oku

Vefk Neden Gömülür, Suya Atılır ve Yakılır?

vefk neden suya atilir
Vefklerin gömülmesi, suya atılması ve yakılması vefk geleneklerinden bir tanesidir. Her şeyi yapmanın belli bir kuralı... Devamını oku

Vefk Neden Etki Etmez, Vefkler Neden Tutmaz?

vefk neden etki etmez
Vefklerin etki etmemesi özellikle vefk yapan hocaların ne yaptıklarını bilmedikleri durumlarda söz konusu olur. Daha önceden... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz