Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • 41 Düğüm Büyüsü Nedir, 41 Düğüm Büyüleri Nasıl Yapılır?

41 Düğüm Büyüsü Nedir, 41 Düğüm Büyüleri Nasıl Yapılır?

41 düğüm büyüsü nedir, 41 düğüm büyüleri nasıl yapılır? 41 düğüm büyüsü aşık eder mi? 41 düğüm büyüsü etkili mi? Yazımız içerisinden ayrıntıları inceleyebilirsiniz.

 41 Düğüm Büyüsü Nedir, 41 Düğüm Büyüleri Nasıl Yapılır?

41 düğüm büyüsü, kara büyülerin arasında yerini alır. Büyünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan tarafın hayatında her zaman olumsuz durumlar meydana gelir. Bunun dışında 41 düğüm büyüsünün yapılması sonucunda büyüyü herkes bozamaz.  Büyünün etkisinin çok kuvvetli olmasından dolayı bozulması da bir o kadar zordur.  Bu büyüyü yaptırmak isteyenler, medyum hocasına gitmelidir. 

41 Düğüm Büyüsü

41 düğüm büyüsü, genellikle insanların hayatlarına zarar vermek ve onların her zaman başarısız olmalarını sağlamak amacı ile yapılır. Bu yüzden 41 düğüm büyüsü, kötü büyülerin arasında bulunmaktadır. Büyünün yapılmasından hemen sonra 14 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Bu sayede büyünün sonucunda karşı tarafın hayatında her zaman olumsuz durumlar meydana gelir. Büyünün yapılmasında muhakkak medyum hocasına danışmakta yarar vardır.  Çünkü, hemen etkisini gösterdiği için yanlış yapılmaması gerekir.

Şirinlik duası nedir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

41 Düğüm Büyüsünün Uygulanması

41 düğüm büyüsünün uygulanmasını evde denememek gerekir. Çünkü,  büyünün etkisinin kötü sonuçlar doğurmasından dolayı yanlış yapıldığı zaman bir ömür boyu olumsuz tesirlerden kurtulmak mümkün değildir. Bunun için işinde uzman olan medyum hocasına gidilerek büyünün yapım aşamalarını detaylı bir şekilde öğrenmek gerekir.

41 düğüm büyüsünün yapılması için ilk olarak büyünün yapılacağı kişinin resmini, özel eşyalarından herhangi birini ve bir tane ipi temin etmek gerekir.  Malzemelerin eksiksiz bir şekilde alınmasından sonra medyum hocası kişiye özel büyüyü hazırlamaya başlar. Büyünün yapılmasının ardından 14 gün içerisinde hemen etkisini gösterir. Bu sayede büyünün etkisi altında olan tarafın hayatında her zaman kötü durumlar meydana gelir.

Neden Düğüm Büyüsü Adı Verilir?

41 düğüm büyüsünün anlamı, edilen niyet doğrultusunda değişir. Bu büyünün adının 41 düğüm olmasındaki sebep,  sevmediğiniz veya nefret ettiğiniz kişilerin sosyal hayatlarından ve çevrelerinden uzaklaşmasını sağlayarak yalnızlaşmalarına vesile olmaktır. Bu büyünün sonucunda karşı taraf bütün sosyal çevresinden soyutlaşarak kendi kabuğuna çekilir ve kendi  ile yalnız kalmaya başlar.  Bu sayede kişi, bunalım ve depresyon içerisinde olur. Bunun  sonucunda da  akıl ve ruh sağlığını  kaybederek hayatlarına son verme durumları da meydana gelir.

41 Düğüm Büyüsü Bozulabilir Mi?

41 düğüm büyüsünün bozulması oldukça zordur.  Büyünün bozulması için zaman kaybetmemek gerekir. Çünkü, 41 düğüm büyüsü diğer büyüler gibi her zaman bozulmaz. Büyünün bozulmasında belli bir süre vardır. Bu sürenin geçirilmesinin ardından büyünün bozulması imkânsızdır. 41 düğüm büyüsünün bozulması için büyünün yapılmasından hemen sonra medyum hocasına gidilmesi gerekir.

Bu büyüyü kim yaptıysa, muhakkak o kişinin bozmasında yarar vardır. Yani 41 düğüm  büyüsünü hangi medyum hocası yapmışsa, ona gidilerek büyünün bozma işlemleri gerçekleşmelidir. Büyünün bozulmasından hemen sonra etkisi kişinin üzerinden hemen yok olur ve büyünün etkisi altında olanın tavır ve davranışları eski haline dönerek ruhsal anlamda  da arınmış olur.

Büyünün bozulmasında aynı zamanda Kuran-ı Kerim’den ayet ve surelerin 7 gün boyunca okunması gerekir. Duaların 7 gün boyunca sabah ve akşam düzenli bir şekilde okunmasının  ardından 41 düğüm büyüsü etkisini uzaklaştırarak ortadan yok olur. Aşağıda 41 düğüm  büyünün bozulmasında okunması gereken dualar yer alır. Bu duaları şu şekilde listeleyebiliriz:

 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Bakara Suresi: Elif lam mim, Zalikel kitabü la raybe fıh hüdel lil müttekıyn, Ellezıe yü’minune bil ğaybi ve yükıymunas salate ve mimma razaknahüm yünfikun, Vellezine yü’minune bi ma ünzile ileyke ve ma ünzile min kablik ve bil ahırati hüm yukınun, Ülaike ala hüdem mir rabbihim ve ülaike hümül müflihun, İnnellezıne keferu sevaün aleyhim e enzertehüm em lem tünzirhüm la yü’minun, Hatemallahü ala kulubihim ve ala sem’ıhim ve ala ebsarihim ğaşaveh ve lehüm azabün azıym, Ve minen nasi mey yekulü amenna billahi ve bil yevmil ahıri ve ma hüm bi mü’minın, Yühadiunellahe vellezıne amenu ve ma yahdeune illa enfüsehüm ve ma yeş’urun, Fı kulubihim meradun fe zadehümüllahü merada ve lehüm azabün elımüm bi ma kanu yekzibun, Ve iza kıyle lehüm la tüfsidu fil erdı kalu innema nahnü muslihun, Ela innehüm hümül müfsidune ve lakil la leş’urun, Ve iza kıyle lehüm aminu kema amenen nasü kalu e nü’minü kema amenes süfeha’ ela innehüm hümüs süfehaü ve lakil la ya’lemun, Ve iza lekullezıne amenu kalu amenna ve iza halev ila şeyatıynihim kalu inna meaküm innema nahnü müstehziun, Allahü yestehziü bihim ve yemüddühüm fı tuğyanihim ya’mehun, Ülaikellezıneşteravüd dalalete bil hüda fe ma rabihat ticaratühüm ve ma kanu mühtedın.

41 Düğüm İle Bağlama Büyüsünün Yapılışı

41 düğüm ile bağlama büyüsünün yapılmasında uygulanması gereken adımlar vardır. Bu adımların doğru bir şekilde medyum hocası tarafından yapılması sonucunda istediğiniz kişiyi kendinize bağlayarak sonsuza kadar aşık edebilirsiniz. Büyünün yapılması için muhakkak size aşık olmasını istediğiniz kişinin iç çamaşırlarından bir parça alınması gerekir. Bu özel eşyanın alınması durumunda büyünün yapım aşaması medyum hocası tarafından gerçekleşir.  Büyü etkisini toplamda 14 gün içerisinde göstererek aşık olmasını istediğiniz kişinin size deliler gibi  bağlandığını 14 günün sonunda görmüş  olursunuz.

41 Düğüm Nasıl Atılır?

41 düğüm büyüsünün yapılmasında medyum hocasının yeteneği ve tecrübesi devreye girer. Büyünün yapılması için ilk olarak medyum hocasının istediği malzemeler eksiksiz bir şekilde temin edilmelidir. Malzemelerin medyum hocasına ulaştırılmasından sonra medyum hocası, aşık olmasını istediğiniz insanın kişisel bilgileri ile bir vefk hazırlar. Bu vefkin hazırlanmasından sonra karşı tarafın iç çamaşırını alır ve bu hazırlanan vefki iç çamaşırın üzerine 41 kere dikiş atılacak şekilde ip yardımı ile diker. Bu dikiş işleminin sırasında medyum hocası özel tılsımlı sözcükleri de 41 defa söylemek zorundadır. Bu sayede büyünün etkisini göstermesi kısa sürede gerçekleşmiş olur.

Büyünün yapılma aşamalarının medyum hocası ile eksiksiz bir şekilde tamamlanmasının  ardından istediğiniz kişinin 14 gün sonra size olan duygularının değiştiğini görerek size sırılsıklam aşık olmasını izleyebilirsiniz.

41 Düğüm Büyüsü Sonucunda Ne Olur?

41 düğüm büyüsü, doğru ritüeller ve medyum hocası ile yapılmasından sonra belirtilerini ve etkilerini hemen net bir şekilde göstermeye başlar. Özellikle büyünün yapılmasının ardından karşı tarafın duygularında farklılıklar meydana gelir. Yani istediğiniz insanı kendinize bağlayarak hayallerinde ve rüyalarında sadece sizin simanız canlanmasını  sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte büyünün yapılması sonucunda büyünün etkisinde kalan taraf,  sosyal çevresinden tamamen uzaklaşır ve sadece sizinle birlikte olmak ister. Bunun için sürekli düşüncelere dalarak içine kapanır.

Bunun dışında büyünün etkisinde kalanın uyku düzeninde de problemler meydana gelir. Özellikle uykularında sürekli olarak kabus görüp uyanarak uykuları yarıda kalır. Bunun sonucunda da bir daha hiçbir koşulda uyuyamazlar. Aynı zamanda bu kişiler, rüyalarında her zaman sizin simanızı görür ve günün her saatinde sizi zihninde canlandırarak her daim sizinle olmayı hayal eder.

41 Düğüm Büyüsünün Erkeklere Yapılması

41 düğüm büyüsünün erkeğe yapılması için ilk olarak medyum hocasına size aşık olmasını istediğiniz adamın kişisel bilgilerini vermeniz gerekir. Bunun sonucunda medyum hocası bu bilgiler doğrultusunda büyünün hazırlanmasını yapar. Erkeğe 41 düğüm büyüsünün yapılmasında aşağıda verilen adımların uygulanması gerekir. Bu adımlar şu şekildedir:

 • İlk olarak 4 adet beyaz mum alınmalıdır.
 • Beyaz mumun alınmasından sonra bu mumlar 4 günde tek tek yakılmalıdır.
 • Mumların her birinin bir günde yakılmasının sonucunda yanan mumun ortasında yer alan ip mumdan çıkarılır ve ipin üzerine 41 düğüm atılır.
 • Mumların ikisine bağlama, diğer ikisine ise aşık etme niyeti ile büyünün yapılması gerçekleşmelidir.
 • Mumların üzerine aşık olmasını istediğiniz erkeğin ve kendi adınızı yazarak mumların üzerine tılsımlı sözcükler ve dualar okunmalıdır.
 • Bütün işlemlerin medyum hocası tarafından 4 günde bitirilmesinden sonra 11 günde istediğiniz erkeğin size kör kütük aşık olup bağlandığını  göreceksiniz.

Aşk vefki nedir, nasıl yapılır? Yazımız içerisinden inceleyebilirsiniz.

41 Düğüm Büyüsü Aşık Eder Mi?

41 düğüm büyüsünü karşı tarafı aşık etme ve bağlama niyeti ile yaptığınız zaman etkisini  hemen göstermeye başlar. Çünkü, bu büyünün yapılmasında Havas ilminden yararlanılır. Özellikle 41 düğüm büyüsünü erkeklere yaptırdığınızda etkisini en erken 11 gün içerisinde göstermeye başlar. Bunun sonucunda sevdiğiniz adam size aşık olup her zaman sonsuza kadar sizin yanınızda olur ve sizinle bir ömür boyu mutluluğa imza atar. 41 düğüm büyüsünün tutma süresi büyünün yapıldığı kişiye göre farklılık gösterebilir. Büyünün etkisi en  erken 14 gün içerisinde tutarken, en geç 50 gün içerisinde tamamen belirtileri karşı tarafta ortaya çıkar.

41 düğüm büyüsünün muhakkak medyum hocasına yaptırılması gerekir. Medyum hocasının uygulayacağı doğru adımlar sayesinde büyünün yapım aşaması başarılı bir şekilde gerçekleşir ve istediğiniz erkeği veya kadını kendinize aşık ederek bağlayabilme şansını yakalayabilirsiniz.

41 Düğüm Büyüsü Etkili Mi?

 41 düğüm büyüsünün etkisi çok güçlüdür. Büyünün yapılmasından hemen sonra yansımalarını net bir şekilde göstermeye başlar. Büyünün yapılmasından sonra büyünün etkisinde olan tarafın davranışlarında farklılıklar meydana gelir. Her daim büyüyü yapan kişiyi düşünerek onunla bir araya gelmek ister. Bunun sonucunda da büyünün etkisi ile aşık olduğu adama veya kadına ulaşarak onunla bir ömür boyu mutluluğa adım atar. Bu sayede istediğiniz insanla mutlu bir aşk yaşarken, büyünün kalıcılığından dolayı kimse sizin bu mutluluğunuzu hiçbir koşulda bozamaz. Bu yüzden büyünün etkisinin kısa sürede gerçekleşmesi ve etkisini net bir şekilde göstermesi için işinde uzman olan medyum  hocasına giderek 41 düğüm büyüsünü yaptırmak gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüsü yapmak birçok açıdan büyü yaptırana ve büyü yapılana zarar verebilir. Bu nedenle tüm büyülerde... Devamını oku

Bağlama Büyüsü Nedir, Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

bağlama büyüsü nedir
Bağlama büyüsü ile sevdiğiniz insanın size aşık olmasını sağlayarak ömür boyu onu yanınızda tutmayı sağlayabilirsiniz. Bununla... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz