Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Adet Kanı Büyüsü Nedir, Adet Kanı Büyüleri Nasıl Yapılır?

Adet Kanı Büyüsü Nedir, Adet Kanı Büyüleri Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar? Adet kanı büyüsünü kim yapar? Büyü hakkında gerekli bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 Adet Kanı Büyüsü Nedir, Adet Kanı Büyüleri Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü yapmak erkeğin büyü yapılan kişiye bağlanmasını sağlar. Adet kanı büyüsü yaparken kişi kendi adet kanını kullanmalıdır. Adet kanı büyüsü yaparken çeşitli kurallara uyulması ve ritüellerin eksiksiz olarak gerçekleştirilmesi gerekir. Her farklı büyü türünde bir püf noktası bulunur. Bu püf noktalara önem vermek gerekir. Püf noktaları bilerek büyü yapan bir kişinin yapacağı büyü daha etkili olur. Bu büyü türü çok eski zamanlardan beri kullanılmaktadır. Büyü çok etkilidir. Bu nedenle dikkatli yapılması gerekir.

Adet Kanı Büyüsü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Adet kanı büyüsünün etkisini gösterme zamanı her büyü yaptıran kişi için aynı olmayabilir. Büyü eğer iyi bir hoca tarafından yapılmışsa, büyüden iyi fayda alınır. Çoğu zaman iyi büyüler bir iki gün içinde etkisini gösterirler. Bazı büyülerde erken sonuç almak mümkün olmaz. Özelikle karşıdaki kişinin sevgilisi varsa, aşk büyüsü daha geç sonuç verir. Eğer büyü yapmak istediğiniz kişinin sevgilisi ya da eşi varsa bu durumu mutlaka hocaya bildirmeniz gerekir. Bu kişilerde yapılacak büyülerde farklı işlemlerin uygulanması gerekir. Bazı kimselerin üzerinde kötü enerji birikmiş olabilir. Bu kişilerin büyü etkisini görmesi için en fazla 40 güne kadar beklemeleri şarttır.

Şirinlik duası ve büyüsü nedir? İnceleyebilirsiniz.

Bez ile Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bez kullanarak adet kanı büyüsü yapmak çok eski zamanlardan beri bilinir. Büyüyü yaptıran kişiler adet kanı ile erkeği bağlamak isterler. Büyü uygun şekilde yapılmış ise büyülenmiş olan kişi, büyü yapan kişinin ardından ayrılmak istemez. Her zaman onunla zaman geçirmek ister. Bu büyüyü yapmak için büyü yapmak istediğiniz kişinin giysilerinden bir parça kumaş kesmeniz gerekir. 2 tane kumaş parçası kesilmesi gerekir.

Kumaş parçasını kestikten sonra adet kanı bu kumaş parçasından bir tanesine sürülür. Öbür kumaş parçası temiz bırakılır. Kumaş parçası ayrı ayrı evde bulunan bir saksının içine gömülür. 2 gün boyunca kum altında bu parçalar saklanır. Daha sonra parçalar çıkarılır ve bir sonraki adet gününde yeniden bez kanlanır. Bezler birbirine dikilir ve büyü yapılmak istenen  kişinin çöpünün içine atılır. Bütün bunlar yapıldıktan sonra kişinin artık beklemesi gerekir. Herkesin beklemesi gereken süre farklı olabileceğinden acele etmemekte fayda var. Kişi eğer aceleci davranır, isyankar bir tutum içine girerse büyü bozulabilir. Bu nedenle dikkatli olmak lazım.

Adet Kanı Büyüsü Yapmadan Önce Nasıl Niyet Etmek Gerekir?

Adet kanı büyüsünden önce niyet edilmesi büyünün en önemli aşamalarından bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Bağlama büyüsü gibi diğer bir çok büyü türlerinde de niyet etmek en önemli aşamaları oluşturmaktadır. Niyet ederken kişinin amacını bilmesi gerekir. Örneğin eğer kişi eşini kendine bağlamak istiyorsa, duaya başlamadan önce kişi sesli şekilde eşimi kendime bağlamak istiyorum demesi lazım. Eğer kişi sevgilinin kendine bağlanması arzusunda ise bu durum sesli olarak dile getirilmelidir. Niyet etmeden önce kişinin besmele çekmesi gerekir. Dualar tercihen her gün aynı saatte okunmalıdır. Aksi halde duaların etkisi kısa olacaktır.

Adet Kanı Büyüsü için Dua Okurken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Adet kanı büyüsü yapımında dua okurken dikkat edilmesi gerekenler bulunuyor aksi halde büyü etkili olmayacaktır. Dua okunmadan önce aşağıdaki dikkat etmek gerekir:

 • Dua okurken dualara kalpten inanmak gerekir. Eğer kişi okuduğu duaya inanmıyorsa, en etkili adet kanı büyüsü bile yapılsa büyü tutmaz.
 • Dua okunduğu sırada ortamın karanlık ve sessiz olması gerekir. Dua okunurken kişinin yarıda bırakılmaması gerekir. Eğer bir nedenden ötürü dualar yardım bırakılırsa, duayı okumaya devam etmemek gerekir. Böyle bir durumda kişinin duayı okumaya yeniden başlaması gerekir. Dua okurken ortam seçimi önemlidir.
 • Duayı okur okumaz duanın etkisini görmek mümkün olmayabilir. Bu nedenle kişinin sabırlı olması gerekecektir. Herkes için dua süresi aynı olmayacaktır. Eğer kişi büyüsü tutmadığı için isyankar bir tavır içine girerse büyü daha gerçekleşmeden etkisini kayıp etmiş olur.
 • Dua okunduğu sırada ses tonunu çok iyi ayarlamak gerekir. Ses tonu ne çok yüksek ne de çok alçak olmalıdır. Ses tonu kişinin kendi duyacağı kadar yüksek olabilir. Bu ton yeterli olacaktır.
 • Dua okuyan kişinin duanın gücüne inanması gerekir. Eğer kişi duanın işine yaramayacağını düşünürse dua zaten gerçekleşmeyecektir. Dualar kesinlikle sırf okunmak için okunmamalıdır.
 • Dua okunduğu sırada kişinin aklında başka bir şey olmamalıdır. Yalnızca büyü ve dua hakkında düşünmek gerekir. Eğer kişinin aklında başka konular varsa, dikkat toparlandıktan sonra duayı okumaya başlamak gerekir.
 • Dua okumaya başlamadan önce niyet etmek gerekir. Niyetiniz neyse dua öncesinde bunu ssli olarak dile getirmeniz gerekir.

Dolma Kalem ile Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dolma kalem kullanarak adet kanı büyüsü yapmak gerekebilir. Özellikle adet kanı kullanmak istemeyen kişiler bu yöntemden faydalanabilirler. Adet kanı büyüsünün en etkili türlerinden bir tanesi dolma kalem ile adet kanı büyüsüdür. Büyü türünden hızlı bir şekilde etki almak mümkün olur. Eğer kişi uzun süre beklemek istemiyorsa bu büyü türü tam ona göredir. Adet kanı büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır.

Adet kanı büyüsü yaparken yeni bir dolma kalem alınması gerekir. Kalemin yalnızca büyü yapma amacı ile temin edilmiş olması çok önemlidir. Büyüyü yapacak olan kişi kalemi adet döneminde olduğu zaman almalıdır. Dolma kalem alındıktan sonra mürekkebin ayrıca satın alınması gerekir. Mürekkebi kalemin içine doldururken büyü yapılan kişinin adı 5 kere söylenmelidir. Kalem hazır olduktan sonra kişinin adet dönemi bitmeden bu kalemin büyü yapılmak istenen kişiye hediye edilmesi gerekir. Büyünün tutması için kalemin bu kişi tarafından en az 1 defa kullanılması şarttır.

Adet Kanı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Adet kanı büyüsünün ortaya çıkardığı etkiler şu şekilde sıralanabilir:

 • Büyü altında olan kişinin gözleri büyü yapan kişiden başka kimseyi görmez hale gelir.
 • Çiftler arasındaki problemler son bulur.
 • Çiftler artık asla kavga etmez.
 • Büyü altında olan kişi sürekli büyü yapan kişinin yanında olmak ister. Onsuz bir saniyesinin bile geçmesine tahammül edemez hale gelir.
 • Çfiftlerin arasındaki muhabbet artar. Konuşmak için konu bulmak onlar için zor olmaz.
 • Çiftler diğer insanlar tarafından bile örnek insanlar olarak gösterilirler. Herkes bu çift gibi olmak ister.
 • Bir kişi eğer sevgilisini ya da eşini terk etmek istiyorsa, bu büyüden sonra o kişiyi erk edemez.
 • İlişki içinde olunan kişi eğer terk edilmişse, hemen terk ettiği kişiye geri döner.

Bütün bu faydalardan yararlanmak isteyen kişiler adet kanı ile büyü nasıl yapılır diye merak edebilirler. Adet kanı büyüsünü yapmak için çok çeşitli yöntemler vardır. Toplumda bilinenin aksine kanın kendisini kullanmadan da bu tip büyüleri yapabilirsiniz. Elbette büyüyü yapacak olan kişinin iyi bir uzman olması şarttır. Tercihen tecrübesi olan, konu hakkında bilgi sahibi ve ileri görüşlü bir medyum hoca seçin. Bu sayede yaptığınız büyüden daha kısa sürede faydalanırsınız. Ayrıca büyünün etkisi de daha fazla olur.

Papaz büyüsü nedir? Bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

Adet Kanı Büyüsü Yaptıran Kişilerin Dikkat Etmesi Gereken Önemli Noktalar Nelerdir?

Adet kanı büyüsü yaptıran kişilerin dikkat etmesi gereken noktalar çok önemlidir. Bu noktaya dikkat etmeyen kişilerin büyülerinin tutmasına imkan yoktur. 4 haftada etkili adet kanı büyüsü bile yapılmış olsa, eğer kişi büyü kurallarına uymuyorsa ne kadar beklerse beklesin etki görmez. Mutlaka bilinmesi gereken önemli kurallar şu şekilde sıralanabilir:

 • Büyü yaptırmanın büyük bir sır olduğu unutulmamalıdır. Büyü yalnızca büyü yapan kişi ie medyum arasında olmalıdır. Eğer kişi (yakın akraba, arkadaş hatta aile dahi) bir kimse ile büyü yaptırdığını paylaşmışsa o büyü tutmaz.
 • Büyü yapan kişinin sabır etmesini öğrenmesi gerekir. Çünkü her büyü aynı zamanda etki edecek diye bir kural yoktur. Çoğu zaman büyüler 10 gün gibi bir süre bekledikten sonra ortaya çıkarlar. Bazı kişilerde 40 güne kadar beklemek lazım olabilir.
 • Eğer kişi 40 gün beklemesine rağmen büyünün etkisini görememişse, o büyüde bir problem var demektir. Büyünün önündeki engelin ne olduğu tespit edilerek büyünün yeniden yapılması gerekir.
 • Büyü yapımı sırasında belirtilen ritüellerin yapılması şarttır. Ritiüeller eksik bırakıldığı zaman büyü işe yaramamış olur.
 • Büyü yaparken medyum hoca ne kadar çok ve detaylı bilgi bilirse iyi olur. Hocaya kesinlikle yanlış bilgi vermemek gerekir. Yanlış bilgi vermek büyünün ters anlamının tutmasına yol açabilir. Böyle bir şey söz konusu olursa kişinin başı derde girecektir.
 • Büyü yaptıran kişi, kesinlikle büyü yaptığı kişi ile konuşmamalı, yolda görürse onunla göz göze gelmemelidir. Büyü etkisine giren kişi zaten büyü yapan kişi ile en kısa zamanda iletişime geçerek ona geri dönecektir. Bu nedenle büyü yapan kişinin sabırlı olmayı ve kendini frenlemeyi öğrenmesi gerekir.

Adet Kanı Büyüsünden Sonra Ne Yapmam Gerekiyor?

Adet kanı büyüsünden sonra yapılması gerekenler en az büyü sürecinin kendisi kadar önem taşır. Büyü yaptıran kişinin mümkün olan en kısa süre içinde sadaka vermesi gerekir. Sadaka için önceden belirlenmiş bir miktar yoktur. Herkes kendi maddi durumuna göre sadaka verebilir. Aşk büyüsü yapılır yapılmaz paraya ihtiyacı olan bir kimsenin bulunması gerekir. Eğer kişi para verebilecek kadar iyi durumda değilse, yemek yedirilmeye muhtaç bir kişiye yemek yedirebilir. Kıyafet ihtiyacı olan bir kişiye kıyafet bağışında bulunabilir. Kalacak yeri olmayacak bir kimse için kalacak yer ayarlayabilir.

Sadaka verirken ve yardım ederken dikkat edilmesi gerekli olan en önemli nokta bu kişilerin gerçekten yardıma muhtaç olmaları gerektiğidir. Eğer kişi dolandırıcı ise bu kişilere verilen yardımlar geçerli sayılmayacaktır. Dolayısı ile kişi yeniden sadaka vermelidir.

Adet Kanı Büyüsü Tutar mı?

Adet kanı büyüsü tutması neredeyse kesindir. Eğer büyünün tutması konusunda şüpheniz varsa kuvvetli adet kanı büyüsü yapabilirsiniz. Böylece büyü tutması garanti olur.

Adet Kanı Büyüsü Zararlı mıdır?

Adet kanı büyüsü zararı en sık sorulan sorulardan bir tanesi. Fakat büyünün bir zararı bulunmuyor. Adet kanı büyüsü zararlı mıdır diye soranlar bu büyüyü yaptıran kişilere danışabilirler. Adet kanı büyüsü zararı olmayan aksine çiftlerin muhabbetini artıran, ikili ilişkilerin güzelleşmesine yardımcı olan, son derece faydalı ve güzel bir büyüdür. Büyü mutlaka denenmelidir Çünkü bu büyü kesinlikle zararlı değildir.

Adet Kanı Duası / Tılsımlı Sözleri

Adet kanı tılsımlı sözleri şu şekildedir:

“Muradım açık ve net, beni sakın eyleme ret, çünkü darılmak kötü, çünkü adet kanının peçete ile birlikteliği sana güç ve kuvvet verir, çünkü sen bana ve yakınlarıma faziletler dağıtır, bizi armağanlarınla yaşatırsın. Ey hüddamların piri, bana dön ki sana adet kanı armağan edeyim ve peçetenin üzerindeki nimeti seninle paylaşayım.”
“Avucuma almış olduğum bu peçetenin ve içindeki kan damlalarının hatırı için sana yönelip senden yardım istemekteyim ve bana daha öncesinde binlerce insana yardımcı olduğun gibi yardımcı olacağını bilmekteyim. Bu fazilet ve bu duyarlılık ile kalbimdeki niyeti gerçekleştir, bu hassasiyet ve bu güzellik ile bana güzellikler nasip eyleyecek kapıları arala. Engel olmaya çalışanları diskalifiye et, önüme ve yoluma taş koymaya çalışanları tamamen devre dışı bırak, hükmünü icra ederek bana karşı gelmeye çalışanları engelle ve bendeki bu niyeti tam manası ile yerine getirmek için elinden gelen her şeyi yap ve mücadeleni ver. Ey Hüddam Neriman Hanım, artık hüküm sendedir, insiyatifi sana bırakmış durumdayım, bu insiyatifi en güzel şekilde kullan ve adet kanı büyüsünü tamamlayarak beni muradıma kavuşmanın fazileti ve mutluluğu ile doldur.”“Ey Hüddam Neriman Hanım, hükmün sende olması, hükmünü en güzel şekilde gerçekleştireceğin manasını taşır, işte istediğin ve murad ettiğin şekilde peçeteyi toprağın içerisine gömdüm ve hükmü artık sana bıraktım. Kalbime en güzel duyguları yaşat ve karşı tarafın kalbini tamamen benim emrime amade kıl.”

POPÜLER YAZILAR

Büyüler Esma ve Ayetlerle Bozulabilir mi, Büyü Bozmak için ne Yapmalı?

buyu nasil bozulur
Kara büyülerin Esmaül Hüsnalar ve ayetler ile bozulması, manevi ilimlerle ilgilenen kadın veya erkek fark etmeksizin... Devamını oku

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz