Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Şirinlik Duası ve Büyüsü Nedir, Şirinlik Büyüleri Nasıl Yapılır?

Şirinlik Duası ve Büyüsü Nedir, Şirinlik Büyüleri Nasıl Yapılır?

Şirinlik duası ve büyüsü nedir, kimler yapabilir, ne işe yarar ve etki süresi nedir? Şirinlik duası ve büyüsü ayrıntılarına yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

 Şirinlik Duası ve Büyüsü Nedir, Şirinlik Büyüleri Nasıl Yapılır?

Şirinlik büyüsü yapmak isteyen kişiler karşılarındaki insana daha güzel görünmek isteyen kişilerdir. Şirinlik büyüsü eşe, sevgiliye, nişanlıya yapılabilir. Şirinlik duası işe yaradığı zaman kişi herkesin gözünde tatlı olur. Kişi çevresi tarafından sevilen bir kimse haline gelir. Eğer saygı ve hürmet görmek istiyorsanız da bu duayı yapmak isteyebilirsiniz. Büyünün yapılmasının hiçbir yan etkisi bulunmaz. Kişi kısa sürede duanın etkisini görebilir. Dualar okunması gerektiği gibi okunduğu zaman kişinin hayatında büyük değişikliklerin yaşanmasına neden olurlar.

Şirinlik Duasının Kaç Kere Okunması Gerekir?

Şirinlik duasının okunması gereken sayı herkes için farklı olabilir. Büyü konusunda bilgili olan kimseler şirinlik duasının en az 3 gün boyunca üst üste okunması gerektiğini söylemişlerdir. Kişi bir gün duayı hangi saatte okumuşsa, ikinci ve üçüncü gün de duaları o saatte okumalıdırlar. Kişinin dua okumak için seçtikleri zamanın ya sabahın erken saatleri ya da günün ileri saatleri olması gerekir. Tercihen sabah namazı saatlerinde dua okumak makbul olur. Kişi sabahleyin erken kalkmakta zorlanıyorsa ya da işleri varsa, yatsı namazı saatlerinde dua okunabilir. Dua okunurken, duanın okunma zamanından daha çok, duanın huşu içinde okunması önemlidir. Kişi dua okurken, duadan başka bir şey düşünmemelidir. Kişinin dua okumasının önünde engel olmamalıdır. Çevre, saat, ortam ve hatta kokular bile dua okumaya yardımcı etkiye sahip olmalıdır.

Domuz yağı büyüsü nedir, nasıl yapılır? İnceleyebilirsiniz.

Şirinlik Duası Okunduktan Sonra Hangi Noktalara Dikkat Edilmesi Gerekir?

Şirinlik duası okuduktan sonra dikkat edilmesi gereken noktalar bilindiği zaman kişilerin büyüleri daha etkili olur. Dua yerini bulur. Şirinlik duası okumak isteyen kişilerin aşağıdaki hususlar konusunda dikkatli olmaları faydalı olur:

 • Büyü yaptırmak isteyen kişinin, büyü yaptırmak istediğini kesinlikle diğer insanlara söylememek gerekir. En yakın arkadaş, aile bireyleri ya da akrabaların bile bu durumdan haberdar olmaması gerekir. İslam ahlakına göre özel olan şeylerin özel yaşanması gerekir. İslamda özel yaşam hakkında ketum davranmak makbul olur.
 • Dua okunduktan sonra kişinin mutlaka sadaka vermesi gerekir. Sadaka miktarı belli değildir. Kişinin kendi maddi gücüne göre, elinden geldiği kadar yardım yapması gerekir.
 • Ödenilen sadakanın mutlaka ihtiyacı olan bir kişiye gitmesi gerekir. İhtiyacı olmayan kişilere yapılan yardımlar sadaka yerine geçmez. Bu nedenle sadaka veren kişinin ardını takip etmesi şarttır. Kişi vakıflar aracılığı ile ya da kendi çevresinden ihtiyacı olan kişilere yardım yapabilir.
 • Kişi nerede dua edecekse, dua edilen yerin mutlaka temiz bir yer olması gerekir. Pis, havasız, kirli yerlerde dua okunması makbul değildir. Pis olan yerlerde ibadet etmemek gerektiği gibi pis olan yerlerde dua da okunmaması gerekir.
 • Dua Kuranı Kerim ayetlerinden oluştuğu için, dua okumadan önce abdest almak gerekir. Abdest sırasında kişi yalnıza niyetini düşünmelidir. Dikkat dağınık olursa duanın etkisi de o ölçüde azalacaktır.
 • Dua samimi ve içten şekilde edinmelidir. Dua edilirken öylesine dua edilmemelidir. Duaya ve duanın gücüne inanmak gerekir. Aksi halde duaların kabul olması mümkün değildir.
 • Dua okunurken ne çok sessiz ne de çok sesli olmak gerekir. Ses kişinin kendi duyacağı kadar olmalıdır.

Şirinlik Duası bir Başka İnsan Tarafından Okunabilir mi?

Şirinlik duasının vekaleten okunması mümkündür. Fakat yinede kişinin kendisinin duaları okuması tavsiye edilmektedir. Şirinlik duaları hacet duaları olarak da bilinmektedir. Hacet dualarının tümünde kişinin kendisinin yapacağı okumalar faydalı olur. Kişinin kendi okumadığı dualarda şirinlik duasının bozulması söz konusu olabilir.

Dua eğer illa vekaleten okunacaksa, kişinin anne ve babasının ya da kardeşinin de okuyacakları dualar etkili olur. Kişinin birinci dereceden yakınları duaları okuduğu zaman şirinlik büyüsü bozma ihtimali oldukça düşüktür. Fakat duanın arkadaşlar tarafından okunması tavsiye edilmemektedir. Dualar zaten şahsidir. Kişinin özel hayatını ilgilendirir. Bir başka kimsenin kişinin özel hayatına hakim olması düşük bir ihtimaldir.

Şirinlik Duasının Kabul Olması için Dua Eden Kişinin İçten Olması Gerekir

Şirinlik duasını okuyan kişilerin içtenliği çok önemlidir. Kişi eğer içten değilse, duanın ve büyünün etkili olacağına inanmıyorsa en hızlı tutan şirinlik büyüsü bile yapılsa dahi büyü tutmaz. Kişi içinden geçenleri dile getirmelidir. Samimi olunmalıdır. Allah’a yönelerek dua okunması gerekir. Kimseye gösteriş yapmak için şirinlik büyüsü yapılmamalıdır. Kişinin içinde en ufak kötü bir niyet olmaması gerekir. Kötü niyetli kişilerin duaları kabul olmaz. Kişinin duasının kabul olması halinde, kimsenin zarar görmeyeceğinden emin olması gerekir. Kişi kalbindeki kötülüğü hangi ölçüde keser atabilirse, o ölçüde işinin duası kabul edilir.

Ya Habib Esması ile Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ya Habib Esması ile birlikte şirinlik büyüsü yapmak büyü yapmanın en çok tercih edilen yöntemleri arasında yer alır. Şirinlik büyüsü yapmak için tercih edilen duanın hemen ardından 33 kere ya Habib denmesi gerekir. Sayı tam tutturulmalıdır. Eksik okunan esmalardan sonuç almak ne yazık ki mümkün değildir. Esma okuyan kişinin bütün dikkati Esmada olmalıdır. Kişi niyeti üzerine düşünmelidir. Eğer kişinin kafası çok dolu ise bir başka zaman dua okunmak için oturmak gerekir.

Şirinlik büyüsü yapmak isteyen kişilerin bu esmayı bir kağıda yazması gerekir. Bir a4 kağıdı almak gerekir. A4 kağıt tamamen bu esma ile doldurulmalıdır. Her bir kere esma yazıldığı zaman dışarıdan yüksek sesle esmanın dile getirilmesi gerekir. Esma okunduktan ve kağıt tamamen doldurulduktan sonra, kağıt tam ortasından katlanmalıdır. Katlanan kağıt ardından şirin olmak isteyen kişinin yattığı yatağın altına bir yere konulur. 3 gün boyunca esma yatağın altında tutulur. Yerinin kesinlikle bu süre zarfında değiştirilmemesi gerekir. 3 gün süre zarfında kişinin dualarını okumaya devam etmesi gerekir. 3 gün bitince bu kağıt yakılmalıdır. Kağıt yakıldığı zaman kişi esmalarını okumaya devam etmelidir.

Kırmızı Kurşun Kalem ile Şirinlik Duası Nasıl Yapılır?

Kırmızı kalem kullanarak şirinlik duası yapmak mümkündür. Bu yöntem hem pratik hem de kolay olduğu için tercih edilmektedir. Büyü yapmak isteyen kişilerin 1  tane kırmızı kurşun kalem alınması gerekir. Alınan kurşun kalemin yeni olması gerekir. Eğer kalem daha önceden kullanılmış ise kalemin kullanılmaması gerekir. Kırmızı kalem ile birlikte a4 boyutunda boş bir sayfa alınması gerekir. Şirinlik büyüsünün tutması için kişinin büyüyü sessiz bir ortamda yapması gerekir. Ortam tercihen ışıklandırılmamış da olması gerekir.

Sessiz bir yere geçtikten sonra, kişinin kendisini Cenabı Hakk’a teslim etmesi şarttır. Kişi yapacaklarını asla kötü niyetle yapmamalıdır. Esma okunurken ideal sayı 21’dir. Şirinlik büyüsü tutar mı diye merak eden kişilerin esmaları kırmızı kalem ile a4’e yazması gerekir. Esmanın mümkün olduğu kadar hızlı söylenmesi ve hızlı yazılması önem taşır. Esma okunduğu sırada ses yüksekliği kişinin kendi duyacağı kadar olmalıdır. Kişi ne çok bağırmalı ne de çok sessiz olmalıdır.

Bez Bebek ile Şirinlik Duası Nasıl Yapılır?

Bez bebek kullanarak şirinlik duası yapmak mümkündür. Etkili şirinlik büyüsü olması için bez bebek malzemelerinin mutlaka yeniden alınması gerekir. Bez bebek yapımında beyaz renkli bir kumaş alınması gerekir. Bez bebeğin mümkün olduğu kadar gerçek bir bebeğe benzemesi gerekir. Bez bebek yapıldıktan sonra kimin şirin görünmesi isteniyorsa, bez bebeğin bu kişi tarafından taşınması gerekir. Bebek gece yatarken bile kişinin yanında olması gerekir. 5 gün kadar bu bez bebek ile birlikte vakit geçirmek gerekir. Kişinin tuvalete giderken bile yanında bez bebek olması gerekir.

Bez bebek ile yapılan şirinlik duasının etkili olması adına, bez bebeği yaparken dua okumak gerekir. Dua okurken duaya inanmak şarttır. Öylesine okunan dualardan sonuç almak mümkün değildir. Şirinlik duası için bez bebeğin zarar görmemesi gerekir. Bebek eğer zarar görürse, bebeğin yeniden yapılası gerekir.

Bağlama büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Şirinlik Büyüsünün Faydaları Nelerdir?

Şirinlik büyüsünün faydaları çok olduğu için insanların çoğu özellikle kadınları bu büyüyü yaptırmak istemektedir. Şirinlik büyüsü yaptıran kişiler aşağıdaki faydalardan yararlanarak daha mutlu bir hayata sahip olabilirler:

 • Şirinlik büyüsü yaptıran kişi çevresi tarafından sevilen insanlar haline gelirler.
 • Şirinlik büyüsü altında olan kişiler herkese tatlı gelir.
 • Şirinlik büyüsünü yaptıran kişilerin bir dediği iki edilmez.
 • Şirinlik büyüsü yaptıran kişinin kısmeti açılır. Kişinin hayatına kısmeti bol diğer kişiler girer.
 • Kişinin işleri açılır ve daha çok para kazanmaya başlar.
 • Şirinlik duası altında olan kişi çevresine güzel bir enerji yayar.

Saç Tutamı ile Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Saç tutamı kullanarak şirinlik büyüsü yapmak mümkündür. İlk önce kim için şirinlik büyüsü yapılacağına karar vermek gerekir. Kim için büyü yapılacaksa bu kişiden bir iki tel saç teli almak gerekir. Kişinin özel eşyalarından da bir parça almak gerekir. Bu parça kolye ve yüzük gibi sık kullanılan bir ürün olmalıdır. Kişi eğer kendi için şirinlik duası yaptırmak istese zaten şirinlik büyüsü için gerekenleri almak kolay olur. Daha sonra aşağıdaki malzemelerin tedarik edilmesi gerekir:

 • Bir bardak su,
 • Tırnak parçası,
 • Kolye ve yüzük gibi kişisel eşyalar,
 • Kişinin çantasından bir parça tamamlandıktan sonra büyü yapılmaya başlanabilir.

Saç telinin ir bardak suyun içine atılması gerekir. Bardağın içine tel atılırken bilinen duaların okunması gerekir. Saç telinin bardağın en dibinde olması gerekir. Ardından suyun içine tırnak parçası atılmalıdır. Ardında özel eşya atılır ve toplam 2 dk boyunca beklenir. Beklendiği sırada kişinin dua okumaya devam etmesi gerekir. Son olarak kişinin çantasından bir parça suyun içine atılır. Büyü işleminin yapıldığı sırada ortamın tamamen karanlık olması gerekir. Ortamda yalnızca büyü yapmak isteyen kişi olmalıdır. Birden fazla kişi olamaz. Büyü yapan kişinin büyünün gücüne inanması şarttır. Aksi halde dua kabul olmaz.

Tırnak ile Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Tırnak ile şirinlik büyüsü yapmak isterseniz büyüyü yaptığınız kişinin hem ayak hem de el tırnağından bir parça almak gerekir. Alınan tırnak parçasının ojeli olmaması gerekir. Tırnak parçası alındıktan sonra tırnakların bir bezin içine sarılması gerekir. Bezin renginin kırmızı olması gerekir. Kırmızı renk tırnakların etkisinin zayıflamasının önüne geçer. Eğer kırmızı renk bez kullanırsanız, tırnağın etkisinin geçmeyeceğinden emin olabilir. Şirinlik büyüsü zayıflar mı diye merak eden kişiler iki kat kırmızı renkli bez kullanarak duanın daha çok etkili olmasını sağlayabilirler. Tırnakların iyi sarıldığından ve temiz olduklarından emin olmak gerekir. Dua yoksa tutmaz.

Şirinlik Duası

Dua şu şekildedir:

“Bismillahirrahmanirrahim”

Elem neşrah leke sadrek, Ve vada’na ‘anke vizreke, Elleziy enkada zahreke, Ve refa’na leke zikreke, Feinne me’al’usri yüsren, İnne me’al’usri yüsren, Feiza ferağte fensab, Ve ila rabbike ferğab

Ya Kadir,

“Allahumme ekfini bihalalike an haramike ve eğnini bifazlike a’mmen sivake”

Ya Cami,

“Allâhumme inni eûzu bike min’el hubsi vel habâis”

Ya Musavvir,

“Allahumme ifteh alyye ebvabe rahmetike”

Ya Kuddüs,

“Allahumme inni es’elukel-huda vet-tuka vel-‘afafe vel-ğına.”

Ya Vedud,

“Bismilahi hasbiyellahu tevekkeltu ala’llahi la havle vela kuvvete illa billah”

Vedduha. Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. Elem yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda. Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher. Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz