Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Ağız Bağlama Büyüsü Nedir, Ağız Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Ağız Bağlama Büyüsü Nedir, Ağız Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Ağız bağlama büyüsü nedir, nasıl yapılır, etki süresi ne kadardır? Ağız bağlama büyüsünü kimler yapabilir? Ağız bağlama büyüsü detaylarına yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Ağız Bağlama Büyüsü Nedir, Ağız Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır? 

Ağız bağlama büyüsü, iyi niyetle yapılan büyülerin arasında yerini alır. Ağız bağlama büyüsü sayesinde istediğiniz kişiyi kendinize aşık ederek başkalarının ilişkiniz hakkında olumsuz yorumlar yapmasını engelleyebilirsiniz. Ağız bağlama büyüsünün yapılmasında medyum hocasına gitmek gerekir. Medyum hocasının talimatlarıyla birlikte ağız bağlama büyüsü yapılarak büyünün etki etme süresi ve oranı daha  hızlı  bir  şekilde gerçekleşir.

Bağlama Büyüsünün Tanımı

Bağlama büyüsünün yapılması sonucunda aşık olmasını  istediğiniz  insanı kendinize bağlayarak bir ömür boyu sizinle  birlikte yaşamasını  sağlayabilirsiniz. Bağlama büyüsü ile aynı zamanda evli veya  nişanlı olduğunuz  insanı da evine veya kendinize  bağlayarak   başkasına  bakmamalarına vesile olabilirsiniz.

Bağlama büyüsünün doğru ritüeller ve malzemelerle yapılması durumunda büyünün etkisi hemen kendini gösterir.  Bu sayede istediğiniz insan size aşık olur ve hiçbir zaman sizden başkasını gözü görmez.  Bu durumun sonucunda da çiftler ve nişanlılar arasında meydana gelen tartışmalar son bulur.

Nazar büyüsü nedir, nasıl yapılır? Büyü ile ilgili bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Kimlere Yaptırılmalı?

Bağlama büyüsünü yaptırmak isteyenler, işinde uzman olan medyum hocalarına gitmelidir. Medyum hocalarının tecrübesi ve donanımlarıyla birlikte bağlama büyüsü kısa sürede yapılır.  Bağlama büyüsünün yapılmasında büyü bilimlerinin çok iyi bir şekilde bilinmesi gerekir. Büyü ile ilgilenen hocaların arasından da edindikleri bilgilere bakılarak bağlama büyüsünü yaptırmalısınız.

İşinde profesyonel olan medyum hocaları ile bağlama büyüsünün yapılması sonucunda aşık olduğunuz kadını veya adamı kendinize bağlayarak karşı tarafın da sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte evliliklerinde problemler yaşayan çiftler de, bağlama büyüsü sayesinde evliliklerini kurtarabilir. Büyünün doğru ellerde yapılması ile etkisi 7 gün içerisinde görülmeye başlar. Bunun sonucunda da büyünün etkisi altında olan taraf, ölene  kadar hep size  aşık olmaya  devam  eder.

Bağlama Büyüsü Bozulabilir Mi?

Bağlama büyüsünün bozulması çok zordur. Büyünün bozulmasında muhakkak medyum hocalarından yardım almak gerekir. İlk olarak bağlama büyüsünü bozma aşamasına geçmeden medyum hocasına giderek büyünün olup olmadığı kontrol edilmelidir. Büyünün  olması  durumunda medyum hocasının hazırlayacağı tılsımlar ve  muskalar çok etkili olacaktır. Hazırlanan muskaların veya tılsımların evde veya kıyafetlerde sürekli olarak saklanması  durumunda bağlama büyüsü tamamen etkisi kaybederek büyünün yapıldığı kişilerden  uzaklaşır.

Büyünün etkisinin kaybolması sonucunda kişiler eski haline döner. Bunun sonucunda kendinize bağladığınız insan, büyünün etkisinden kurtularak ruhsal ve bedensel açıdan daha huzurlu bir şekilde yaşamaya devam eder. Bununla birlikte büyünün etkisinden kurtulan evli çiftler, aralarındaki tartışmaları ve kavgaları boşanma davası ile sonuçlandırarak  hayatlarını  ayrı bir şekilde kaldıkları  yerden  sürdürür. Büyünün hemen bozulması için kesinlikle işinde  uzman olan hocalara gidilmelidir. Bağlama büyüsünün bozma işlemini evde yapmamak gerekir.

Bağlama Büyüsünün Etkileri

Bağlama büyüsünün yapılması sonucunda büyünün yapıldığı kişilerin davranışlarında değişmeler gözle görülür. Aşağıda bağlama büyüsünün yapıldığı kişilerde meydana gelen değişmeler sırasıyla açıklanmaktadır:

 • Bağlama büyüsünün yapıldığı kişiler, büyüyü yapanı sürekli olarak düşünür ve hep hayallerinde onun yüzünü canlandırır.
 • Bununla birlikte bağlama büyüsünün etkisi altında olanlar, uykularında bir türlü rahat bir şekilde uyuyamaz. Uyuduklarında ise sürekli olarak geceleri kabuslar ve kötü şeyler görürler. Bunun dışında rüyalarında büyüyü yapan kişinin simasını da net bir şekilde görmeye başlarlar.
 • Bunun haricinde büyünün etkisinde olanlar, aşık olup bağlandığı kişinin sürekli olarak yanında olmak ister. Ondan bir saniye bile ayrılmak istemez.

Yukarıda verilen durumların sonucunda bağlama büyüsünün yapıldığı kişiler, hem bedensel hem de ruhsal açıdan çöküşlere maruz kalır. Aynı zamanda sosyal çevreleri ile iletişimlerini tamamen keserek sadece aşık olduğu kişi ile hayatını sürdürmek ister.

Bağlama Büyüsü İle Erkeği Aşık Etme

Bağlama büyüsü ile erkekleri kendine bağlamak  isteyen kadınlar, muhakkak medyum hocasına gitmelidir. Medyum hocası, erkeğe bağlama büyüsünü yaparken tek tek sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda hareket eder. Büyünün erkeğe yapılmasından önce medyum hocası kendinize bağlanmasını istediğiniz kişinin ismi ile ebced  hesabı yapar. Bunun ardından karşı taraf ile ilgili karakter analizi ortaya sunarak kişiye özel büyünün yapılmasına başlar.

Büyünün yapılmasından kısa bir süre sonra, büyünün etkisinde olan erkek, size aşık olarak sonsuza kadar mutlu bir beraberliğe imza atar. Böylece hayalini kurduğunuz erkek size her daim bağlılığını gösterir ve sizinle yan yana olmak için her çabayı harcar.

Evde Bağlama Büyüsünün Yapılması

Evde bağlama büyüsünü yapmak isteyenler, ilk önce medyum hocasına  giderek evde büyü için yapılması gereken ritüelleri öğrenmelidir.  Bununla birlikte medyum hocası,  karşı  taraf hakkında ebced hesabı yaparak aşık olmasını istediğiniz kişiye özel bağlama büyüsünü hazırlamalıdır. Bağlama büyüsünün medyum hocasının talimatlarıyla birlikte evde yapılması durumunda büyünün etkisi 7-10 gün içerisinde kendini gösterir. Bunun sonucunda büyünün etkisinde kalanlar, kısa sürede size aşık olur  ve  ömür boyu  sizinle birlikte yaşamak ister.

Bağlama büyüsünün yapılması sonucunda evli çiftler de birbirlerine ve yuvalarına sadık kalarak sonsuza kadar evliliklerini mutlu bir şekilde sürdürebilir. Büyünün olumlu etkiler ve sonuçlar meydana getirmesi için kesinlikle medyum hocalarına gidilerek büyünün yapıldığı kişiler hakkında bilgiler verilip kişilerin karakteristik ve fiziksel özelliklerine göre büyü hazırlanmalıdır. Çünkü, yapılan bağlama büyüsü herkeste aynı etkiyi ve belirtileri göstermez.  Bu yüzden aşık olmasını istediğiniz insanın kişisel bilgileri ile büyü yapılmalıdır.

Erkeğin Dilini Bağlama

Erkeğin  dilini  bağlama büyüsünün yapılması sonucunda erkek etkisiz  hale gelerek hiçbir  şekilde istediklerini ve düşüncelerini dile getiremez. Dil bağlama büyüsünün yapılmasındaki amaç da genel  olarak  etik olmayan ilişkiler hakkında  yorumların bir başkası tarafından yapılmamasını sağlamaktır.  Bu sayede gelenek  ve göreneklere uygun  olmayan kadın  ve erkek ilişkilerinde dışarıdan herhangi bir yorumun  yapılmaması  dil bağlama büyüsü ile meydana gelir. Bu sayede dil bağlama büyüsünün etkisinde olanlar, ilişkiler hakkında  hiçbir şekilde yorum  yapamaz ve fikirlerini belirtemez. Sadece kadın ve erkek  ilişkilerinde yaşananları izlemekle  yetinirler.

İlişkileri hakkında yorumlar beyan  eden  kişilerin dillerini bağlamak isteyen  çiftler, ilk  olarak  muhakkak  medyum hocasına gitmelidir. Medyum hocasına gidildikten  sonra  dil  bağlama büyüsü  için gerekli olan  kuralların ve  uygulamaların öğrenilmesinden sonra dil bağlama büyüsü kolay bir şekilde  yapılır.  Bunun sonucunda hiç kimse evlilikler ve ilişkiler hakkında yorum yapamaz.

Bıçak İle Dil Bağlama Büyüsü Yapma

Bıçak ile dil bağlama büyüsünün yapılmasında bazı  tekniklerin ve yöntemlerin uygulanması gerekir. Aşağıda dil bağlama büyüsünün  bıçakla nasıl  yapılacağı  ile ilgili bilgiler  detaylı bir şekilde anlatılmaktadır:

 • Dil bağlama büyüsünün yapılmasında muhakkak bir  adet açılıp kapanan  özelliği olan bıçağın temin  edilmesi
 • Bıçağın açılıp kapanması insanların  ağızlarını temsil eder.
 • Bıçağın hiç kullanılmamış olması gerekir.
 • Kullanılmamış bıçağın alınmasından sonra et kesilir. Kesilen etin cinsi, balık, tavuk ve kırmızı et  Sadece dil bağlama büyüsünün yapılmasında domuz  eti hiçbir koşulda kullanılamaz.
 • Etin açılıp kapanan bıçakla  kesilmesinden sonra dilini bağlamak istediğiniz kişinin adının  söylenmesi gerekir. Kesilen her et  parçasında  ayrı ayrı isimler  söylenir. İstediğiniz sayıda kişiye  dilini bağlama büyüsü yapılabilir.
 • Kesilen etlerin toprağa  gömülmesi veya köpeğe yedirilmesi gerekir.
 • Bütün işlemlerin yapılmasından sonra bıçak ile dil bağlama büyüsü kolay bir  şekilde  yapılır.

Yukarıda verilen  adımların eksiksiz bir şekilde tamamlanmasının ardından  bıçakla yapılan dil bağlama büyüsü sayesinde sizin başarınız veya ilişkiniz hakkında hiçbir şekilde yorum yapılamaz. Bunun sonucunda da dili bağlananlar, etkisiz  hale gelir ve insanların hayatlarına yorum  yaparak müdahale edemez.

Kocaya yapılan büyü nasıl bozulur? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Dil Bağlama Büyüsünde Mühürleme İşlemi

Dil bağlama büyüsünün  çabuk  bir  şekilde tutması için  son aşama olan mühürleme işleminin  yapılması gerekir. Dil bağlama büyüsünde mühürleme işleminin  yapılması için istenilen  şartların yerine  getirilmesinde  fayda vardır. Aşağıda dil bağlama büyüsünün son aşaması olan  mühürleme işleminde yapılması gerekenler  sırasıyla  listelenmektedir:

 • Etlerin açılıp kapanan bıçak ile kesilip toprağa gömülmesi veya köpeğe yedirilmesinden sonra bıçak çok  temiz bir şekilde   yıkanmalıdır.
 • Bıçağın güzel bir şekilde yıkanmasından sonra bıçağın kapatılma aşamasında 141 kere dilini  bağlamak  istediğiniz kişinin  ismini söyleyerek bıçak  kapatılır.
 • Bıçağın kapatılması sonucunda büyü yapılanların ağızları da sonsuza kadar kapatılmaktadır.
 • Bıçağın kapatılmasından sonra bıçak, evde görülmeyecek şekilde saklanmalıdır. Bıçağın  herhangi biri tarafından bulunup  açılması  sonucunda dil bağlama büyüsü tamamen  etkisini kaybeder ve büyünün etkisinde olanlar, eski davranışlarına  devam ederek sizin hakkınızda her zaman yorumlarda bulunur.
 • Dil bağlama büyüsünün 14 ay boyunca evde  ulaşılmayacak  yerde  saklanmasında yarar vardır. Çünkü, dil bağlama büyüsünün daha iyi bir şekilde etkisini göstermesinde 14 ayın beklenilmesi gereklidir.

Yukarıda verilen adımların doğru bir şekilde  uygulanmasından  sonra dil bağlama büyüsünün  yapıldığı kişilerin  ağızları sonsuza kadar kapanarak konuşamaz hale  gelir. Bu  sayede  bu kişiler kimse hakkında dedikodu veya yorum  yapamaz.

Neden Dil Bağlama Büyüsü Yapılır?

Dil bağlama büyüsünün yapılmasında birçok nedenler vardır. Özellikle dil bağlama büyüsünün 14 ay boyunca etkisini çok iyi bir şekilde göstermesinden  dolayı 14 aya kadar  evlilik düşünenler veya ilişkilerinde mutlu  olanlar hakkında hiçbir kimse  yorum yapılamaz. Bunun sonucunda büyüyü yapanlar, her telden çıkan sesleri ve yorumları hiçbir şekilde  duymayarak amaçları doğrultusunda hayatlarına devam  eder.

Dil bağlama büyüsü ile dışarıdan gelen yorumlar tamamen  kapatılır ve  herkesin ağzı  tutulup konuşamaz hale gelir. Bu  süreçte evlenmek isteyenler, kolay  bir şekilde  evlenebilir. Mutlu bir ilişki yaşamak isteyenler, sevdikleri insanla huzurlu bir şekilde hayatlarına  devam edebilir.

Dil bağlama büyüsünün etkisi toplamda 14 aydır. 14 ayın sonunda büyü etkisini tamamen kaybederek her kafadan  sesler çıkmaya başlar. Dil bağlama büyüsünün  etkisinin geçmesine kadar olan  süreçte herkes istediklerini kolay bir şekilde yaptıkları için büyünün bozulmasından  sonra hiçbir koşulda kimse yine yorum yapamaz. Çünkü, herkes önceden çoktan  istediklerini yaparak kimseye  kulak asmamış  olur.

Dil Bağlama Büyüsünün Bozulması

Dil bağlama büyüsünün  bozulması mümkündür. İlk  olarak büyünün bozulmasına  geçmeden önce büyünün etkisinde olan  taraf, medyum hocasına giderek büyünün kendisine yapılıp yapılmadığını öğrenmelidir. Büyünün yapıldığı anlaşıldığı zaman medyum hocası büyünün bozulması için okunması gereken  duaları ve sureleri söyler.

Dil  bağlama büyüsünün bozulmasında okunması gereken  dualar  Felak ve  Nas sureleridir. Bu surelerin her gün düzenli bir şekilde  sabah kalkıldığında ve akşam yatmadan önce muhakkak eksiksiz olarak okunması gerekir. İstenilen şartlar doğrultusunda duaların ve  surelerin okunması sonucunda dil bağlama büyüsü  tamamen ortadan kaybolur. Bunun sonucunda da  dili bağlanmış insanlar  eski hallerine dönerek  gayet güzel  bir  şekilde  her konu hakkında fikirlerini söyleyebilir.

POPÜLER YAZILAR

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz