Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü Bozma >
 • Kocaya Yapılan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Kocaya Yapılan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Koca yapılan büyü nasıl anlaşılır ve bozulur? Kocaya yapılan büyüyü kimler bozabilir? Koca yapılan büyü ile ilgili bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Kocaya Yapılan Büyü Nasıl Bozulur? Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Kocaya büyü yapılması ve büyünün bozulması için çeşitli ritüellerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Büyü bozulması için ilk önce ne çeşit bir büyü yapıldığını anlamak, buna göre büyü bozma ritüellerini gerçekleştirmek gereklidir. Özellikle kocaya soğutma büyüsü yapıldığı bilinmektedir. Soğutma büyülerinin bozulması için önce çeşitli bakımların yapılması gereklidir. Kocaya büyü yapıldığından emin olmak için öncesinde büyü belirtilerini iyi incelemek gerekir. Kişiye gerçekten büyü yapılmadan büyü bozulma bakımları uygulandığı zaman durum daha kötü bir hal almaktadır.

Kocama Büyü Yapıldığını Nereden Anlarım?

Kocaya büyü yapıldığını anlamak zor değildir. Çünkü her ne kadar büyü etkisi altında olan kişi bunun farkına varmasa da, büyü yapılan kişide bir takım problemler ortaya çıkar. Bu belirtilerden bazıları:

 • Büyü yapılan kişinin iştahı kesilir,
 • Büyü etkisinde olan kişi dışarı çıkmak istemez,
 • Büyü yaptıran kişi kendisini sürekli yorgun hisseder,
 • Büyü yaptıran kişinin başı ağrır,
 • Büyü etkisi altındaki kişi kendisini eve kapatmak ister.

Bazı durumlarda kişinin kendisi de kocasına büyü yapmak isteyebilir. Kocaya büyü yapmak bütün bu etkileri yinede ortaya çıkaracağı için, arzu edilmeyen bir durumdur. Hatta büyüyü yapan kişinin kendisi bile büyü etki alanına girerek bazı problemler yaşayabilir.

Eve yapılan büyü nasıl bozulur? İnceleyebilirsiniz.

Eşleri Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eşleri ayırma büyüsünün bozulması sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Özellikle eğer büyü tecrübeli bir kimse tarafından yapılmış ise bu büyülerin etkilerinin daha kuvvetli ortaya çıktıkları bilinmektedir. Genellikle eşleri ayırma büyüsü çiftlerden birisi öbürünü sevmediği zaman, eşlerin arasında problem olduğu zaman yapılmaktadır. Aldatan koca için büyü yapmak isteyen kadınlar da bu büyüyü yapmak isteyebilirler. Ne var ki bazen büyüyü yapan kişi büyünün bozulmasını isteyebilir. Bu durumda büyü bozma ritüellinin eksiksiz şekilde yerine getirilmesi gerekir:

 • İki parça 30 cm uzunluğunda ip parçası alınır. Bu iplerin daha önce başka bir iş için kullanılmamış olması gerekir.
 • Ardından kırmızı mürekkebi olan kalem ile bu ip parçalarından bir tanesi tamamen boyanır. Boyalı olan ip büyü yapan kimseyi temsil eder. Renk kişiye ruhsal anlamda güç verir.
 • İki ip parçası birbirine bağlanır.
 • “İpleri birbirine bağladım, büyü bozulsun diye ağladım. Büyü bozulacak, eşleri ayırma büyüsü etkileri anında ortadan kalkacak.” İfadesinin tekrar edilmesi gerekir. İfade en az 5 kere tekrar edilmelidir.
 • Ardından tılsımlı sözcüklerin okunduğu ipler evde varsa saksının yoksa dışarıda toprağın içine gömülür. Büyü yapan kişiye mümkün olacak en yakın şekilde gömü işleminin yapılması gerekir.
 • Gömülen ipler ne zaman ki toprakta kayıp olmaya başlar, o zaman büyünün etkileri de ortadan kalkmaya yani çözülmeye başlayacaktır.

Giden Kocanın Geri Getirilmesi için Büyü Nasıl Yapılır?

Giden kocanın geri getirilmesi için büyü yapmak isteyenlerin aşağıdaki malzemeleri temin etmeleri gerekmektedir:

 • Bir bardak su,
 • 3 tane pirinç tanesi,
 • Bir su bardağı toprak,
 • Bir adet çakmak.

Giden kocanın geri gelmesi için büyü malzemelerini temin ettikten sonra, bir bardak suyu tencerenin içine atarak, kaynatmaya başlayın. Bu sırada 3 tane pirinç tanesine hem tılsımlı sözcükleri hem de çeşitli duaları okumanız gerekecek. Pirinçleri yaktığınız sırada: “Pirinçleri yakıyorum, geri getirme büyüsünün etkisi ortaya atıyorum. Büyü etkisi ortaya çıksın, pirinçler tamamen yansın.” Deyin. Tılsımlı sözcüğü en az 3 defa tekrar ettiğinizden emin olduktan sonra:

“Bismillâhirrahmanirrahim.

Elem tera keyfe fe’ale rabbuke biashâbilfîl. Elem yec’al keydehum fî tadlîl. Ve ersele aleyhim tayran ebâbîl. Termîhim bihicâratin min siccîl. Fece’alehum ke’asfin me’kûl.”

Duasını 5 kere okumanız gerek. Ardından suda haşlanması için pirinç tanelerini suyun içine atın. 10 boyunca kaynattıktan sonra, pirinç tanelerini saksı içine ya da dışarıda bahçede bulunan toprağa gömün. Büyü etkisini göstermeye başlayacaktır.

Giden Kocanın Geri Getirilmesi için Büyü Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Giden kocanın geri getirilmesi için büyünün etkisini gösterme zamanı bir çok farklı etmene göre değişiklik göstermektedir. Bu etmenler arasında:

 • Büyünün kimi tarafından yapıldığı,
 • Büyünün ne zaman yapıldığı,
 • Büyü yaparken hangi malzemelerin kullanıldığı,
 • Büyü sırasında hangi tılsımlı kelimelerin kullanıldığı ve duaların okunduğu,
 • Büyü yapılan kişinin kim olduğu,
 • Büyü yapılmak istenilen kişinin üzerinde başka bir büyü olup olmadığı,
 • Büyü yapılan kişinin hangi mesleği yaptığı yer almaktadır.

Koca için büyü tarifleri arasında en sık kullanılanlardan bir tanesi giden kocanın geri getirilmesidir. Bu büyü herkes için farklı olmakla beraber ortalama 5 gün içinde etkisini göstermeye başlar. Eğer büyü yapılan kişinin üzerinde bakım ya da korunma varsa geçmesi gereken süre daha uzun olabilir. Büyüyü eğer tecrübeli bir medyum yapıyorsa, büyünün etki etme süresi daha kısa olur. Bu nedenle siz de bu işten gerçekten anlayan ve profesyonel olan bir medyum hoca ile çalıştığınızdan emin olun.

Giden Kocanın Geri Getirilmesi için Büyü Yapıldığının Belirtileri Nelerdir?

Giden kocanın geri getirilmesi için büyünün etkileri herkes için ortaktır. Kocaya büyü yapıldığı zaman:

 • Koca tekrar evine geri dönmek ister,
 • Kocanın aklında sürekli büyü yapan kişi vardır,
 • Koca büyüyü yapan kişiyi düşünmekten kendini alamadığı için, işini gücünü yapamaz hale gelir,
 • Koca büyüyü yapan kişiye aşık olur,
 • Koca büyü yapan kişinin yanında olmak ister.

Eşleri Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eşleri soğutma büyüsünü bozmak gerekebilir. Bazı kötü niyetli insanlar eşlerin ayrılmasını diledikleri için kara büyüler yapabilirler. Bu büyüleri yapmanın İslam dininde kesinlikle günah olduğu belirtilmiştir. Kocaya yapılan büyüyü bozmak isterseniz bazı duaları okumanız ve eşliğinden bazı ritüelleri yerine getirmeniz gerekir.

Eğer büyü güçlü bir kimse tarafından yapılmışsa, güçlü duaların okunması gerekir. Her sabah uyandığınızda:

Elhamdülillâhi rabbil’alemin. Errahmânir’rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na’budu ve iyyâke neste’în, İhdinessırâtel mustakîm. Sırâtellezine en’amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.”

Duasını 4 kere tekrar edin. Duayı okuduğunuz sırada hala yatakta olmanız gerekir. Duayı okuduktan sonra niyetinizi dile getirmeniz gerekir. “Allah’ım, eşime büyü yapıldı. Bu büyünün etkisini yok etmek için sana dua okuyorum. Dua sayesinde büyünün etkisi ortadan kalkacak, eşim ile eski zamanlarımı geri akacak. Amin.” Diyebilirsiniz.

Eşleri Soğutma Büyüsü Yapıldığını Nasıl Anlarım?

Eşleri soğutma büyüsünün yapıldığını anlamak için belirtilere bakmak yeterli olur. Koca büyüsünün etkileri zaten kendini kuvvetli bir şekilde hissettirir. Genele büyü yapılan kişi kendinde büyüden kaynaklanan değişimleri fark etmez fakat büyü yapılan kişinin çevresindeki insanlar bu değişimi fark ederler. Eşleri soğutma büyüsü yapıldıysa:

 • Büyü yapılan kişi eşi ile yatağa yatmak istemez,
 • Büyü yapılan kişi tuhaf davranışlar sergiler,
 • Büyü yapılan kişi eşini görmezden gelir,
 • Çiftler arasında kavga ve tartışma olur,
 • Çiftler birbirini beğenmemeye ve beğenmedikleri özellikleri direk suratlarına söylemeye başlarlar,
 • Çiftler birlikte vakit geçirmek istemezler,
 • Çiftler başka insanlardan hoşlanmaya başlarlar.

Eğer bu belirtileri kocanızda ya da karınızda görüyorsanız, eşiniz büyü etkisi altına girmiş demektir. Bu durumda güçlü bir büyü bozma duasından destek alarak büyünün etkilerini ortadan kaldırmanız gerekecek. Büyünün etkilerini en kısa sürede ortadan kaldırmanız gerekir. Eğer bir büyü kişi üzerinde çok üzün süre kalırsa, büyü kişi üzerinde yer etmeye başlar. Büyüyü kaldırmak daha zor olur.

Kocamı Büyüden Nasıl Koruyabilirim?

Kocayı büyüden korumak büyülere karşı alınabilecek en güzel önlemdir. Bir kere eşinizi büyüden koruduğunuz zaman, büyüyü bozmak için günlerce hatta aylarca çaba harcamanıza gerek kalmaz. İslam dininde hem büyü hem de sihir olduğu bilinmektedir. Yüce Allah büyü ve sihirlere karşı müminlerin kendilerini koruması için bazı savunma silahları vermiştir. Bu savunma silahları arasında en güçlü olanlar:

 • Felak Suresi,
 • Nas Suresi,
 • İhlas Suresi’dir.

Kocamı büyüden nasıl koruyabilirim diye merak eden kişiler, gün içinde okuyabildikleri kadar çok bu sureleri okuyabilirler. Bu sureler sayesinde zamanında peygamber efendimize yapılmak istenilen çirkin büyüler dahi bozulmuştur. Bir rivayete göre bu surelerin zaten inmesinin sebebi, başta peygamberimiz olmak üzere müminleri büyü belasında korumaktır.

Benzer şekilde nazardan da korunmak gerekir. Nazarın hak olduğu söylenir. Yani eğer bir çocuğun anne ve babası Allah’a sığınmıyorsa, bu çocuğa nazar değmesi işten bile değildir. Çocuk hasta olabilir ya da benzer şekilde anne ve babanın başına iş gelebilir. Müslüman olarak kişilerin hoşuna bir şey gittiği zaman mutlaka maşallah demesi gerekir. Bu kelimenin anlamı Allah ne güzel yaratmıştır. Ayrıca kişilerin evlerine girerken nazarlara karşı muhafaza sağlamaları için euzu besmele çekmesi gerekir.

Hüddam büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Nazardan Korunmak için Nazar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nazardan korunmak için nazar büyüsü yapmak yerinde olur. Her türlü büyü yapılmadan önce Allah’a sığınmak gerekir. Büyü yapmaya başlamadan önce “Alemlerin Rabbi olan Allah’a sığınırım. Nazardan korunmak istiyorum, Allah’ım bizi nazardan ve kötü niyetli kişilerin şerrinden koru. Amin.” Demeniz gerekir. Nazardan korunmak için işlem yaptığınız zaman bu işlem koca ile iletişimi düzelten büyü olarak da geçer. Hem nazardan korunmuş, hem de kocanız ile aranızda olan iletişimi düzeltmiş olursunuz. Büyüyü yapmak için:

 • Nazar boncuğu,
 • Su malzemelerini temin edin.

Nazar boncuğu yeni alınmış olmalıdır. Yani başka bir iş için kullanılmış olan boncuklar ile büyü yapmanız mümkün değildir. Öncelikle suyun okunması gerekir. Bunun için:

“Suyu karşıma aldım. Suyun okunması için karar aldım. Nazardan korunmak istiyorum. Nazardan korunmak için suyu okuyorum. Bu su etki etsin. Bütün nazarların etkilerini ortadan silsin süpürsün.” Deyin.

Ardından nazar boncuğunu suyun içine atın. Nazar boncuğu suda güzelce temizlenmelidir. Nazar boncuğu tamamen ıslandıktan ve kuru bir noktası kalmadıktan sonra, nazar boncuğu yatağın ya da yastığın altına koyulur. Genellikle nazar boncuğunun yastığının altına koyması tercih edilir. Kişinin 1 hafta boyunca nazar boncuğu ile birlikte uyuması gerekir. 1 hafta geçtikten sonra kişi aynı işlemleri yeniden tekrar edecektir. Sonra yeniden 7 gün daha uyunduğu zaman, büyü işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Kocaya Yapılan Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kocaya yapılan bağlama büyüsünü bozmak gerekebilir. Kötü niyetli insanların yapmış oldukları büyülerin bozulması için, büyüyü bozmak isteyen kişinin medyumdan yardım alması gerekir. Kocayı kara büyülerden korumak ve bu büyüyü bozmak için en büyük ilaç Kuran surelerini okumaktır. Kuran’ı Kerim’in her derde deva olduğu ve her türlü kötü büyüden insanları koruduğu bilinmektedir. Kuran için bu özelliğinden dolayı aspririn niteliğinde olduğu söylenmiştir. Kocaya büyü yapıldıysa sırası ile:

 • Ankebut Suresi,
 • Bakara Suresi,
 • Cin Suresi,
 • Enam Suresi,
 • Felak Suresi okunmalıdır.

Büyü sırasında okunan duların alfabetik sıralamada olduklarına dikkat etmeniz gerekir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Uzaktan Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır, Büyü Nasıl Çözülür?

Uzak mesafeli icra edilen büyünün anlaşılması ve bozulması, büyünün etkilerinden şüphe eden kişilerin en çok merak... Devamını oku

Kendimize Büyü Yapıldığını Nasıl Anlarız? Üzerimde Büyü var mı?

Buyu-yapıldıgını-anlamak
Birinin bize büyü yapıp yapmadığı anlamak için birtakım belirtilere dikkat etmek ve özellikle manevi ilimler konusunda... Devamını oku

Büyü Bozulurken Fiziksel ve Ruhsal Hissedilenler ve Yaşananlar

buyu nasil bozulur
Büyünün bozulması sırasında fiziki ve ruhsal açıdan hissedilenler, pek çok kişinin merak ettiği konular arasında yer... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Garantili Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

garantili medyum hoca var mi
Medyumların güvenilir olup olmadıkları konusunda dikkatli olunması gerekir. Güvenilir olmayan medyumlara herhangi bir şekilde büyü yaptırılmamalıdır.... Devamını oku

Soğukluk İçin Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?  

sogukluk icin yapilan buyu nasil bozulur
Çiftler arasında soğukluğa sebep olan büyüler dua ile ya da büyü bozma işlemleri ile bozulabilir. Büyünün... Devamını oku

Nazar ve Büyü Bozma Ayetleri Nelerdir, Duası Nasıl Yapılır?

nazar ve buyu nasil bozulur
Nazar ve büyünün bozulmasında ayet  ve  duaların  okunması gerekr.  Duaların ve  ayetlerin okunması sonucunda nazardan ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz