Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...
 • Anasayfa >
 • Büyü >
 • Nazar Büyüsü Nedir, Nazar Büyüleri Nasıl Yapılır?

Nazar Büyüsü Nedir, Nazar Büyüleri Nasıl Yapılır?

Nazar büyüsü nedir, nasıl yapılır, etki süresi ne kadardır? Nazar büyülerini kimler yapabilir? Nazar büyüsü ile ilgili gerekli bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Nazar Büyüsü Nedir, Nazar Büyüleri Nasıl Yapılır?

Nazar büyüleri bir kişinin işin ters gitmesi için yapılabilir. Nazar büyüsü etkisini çok kısa sürede gösterir. Büyü yapılan kişide aşırı unutkanlık gibi çeşitli problemler ortaya çıkar. Nazar büyüsü kara büyü türleri arasında yer alır. Bu büyüyü bozmak isteyen kişilerin aylarca hatta yıllarca üzerinde çalışmaları gerekebilir. Bu nedenle nazar büyüsü yapılmadan önce çok iyi düşünmek gerekir. Kişi yalnızca büyü yapmak istediğinden emin olduktan sonra büyü işlemini yaptırmalıdır. Nazar büyüsünü yapacak olan kişinin konu hakkında bilgi sahibi olan bir kimse olması gerekir. Aksi halde büyü yön değiştirerek büyü yapan kişinin hayatının olumsuz etkilenmesine neden olabilir.

Nazar Büyüsü Kişinin Üzerinde Ne Gibi Olumsuz Etkilere Neden Olur?

Nazar büyüsünün kişi üzerindeki olumsuz etkileri herkeste farkı şekillerde ortaya çıkabilir. En etkili nazar büyüsü yapılsa bile bu etkilerin ne olacağı aşağı yukarı belli olur.

 • Büyü yapılan kişinin işleri rast gitmez.
 • Büyü yapılan kişi para kazanamaz.
 • Büyü yapılan kişi çevrelerinde bulunan insanlar ile sürekli kavga halinde olurlar.
 • Büyü yapılan kişi kimse ile konuşmak istemez.
 • Büyü etkisi ile kişi kendini eve kapatmak ister.
 • Büyü yapılan kişi kendisi ile yabancılaşır.

Bu etkiler büyü yapılan kişinin kendisi tarafından algılanmaz. Genellikle büyü yapılan kişinin yakınında bulunan arkadaşları ya da ailesi ona onda bir tuhaflık olduğunu söylerler. Büyü yapılan kişi bunu kabul etmek istemez. Bu nedenle aralarında kavga çıkabilir.

Bakır büyüsü nedir, nasıl yapılır? Bakır büyüsü hakkında bilgilere yazımızdan bakabilirsiniz.

Nazar Büyüsünden Korunmak için Neler Yapılabilir?

Nazar büyüsünden korunmak çok önemlidir. Kötü niyetli kişiler işlerimizin ters gitmesini isteyebilir, bunun için bize büyü yapılması için medyum hocalara başvurabilirler. En etkili nazar büyüsü tarifi bile kullanılmış olursa olsun, fark etmez. Kişilerin nazar büyüsünden korunmak için yerine getirmeleri gereken şeyleri yerine getirmeleri halinde hiçbir büyü bu kişilere uğramayacaktır.

 • Yalnızca nazar büyüsü değil, her türlü büyüden korunmak için, gusül abdestiniz olmadan gezmeyin.
 • Gece yatmadan önce bir miktar kuran ve mutlaka dua okuyun. Okuduğunuz dualarda mutlaka büyülerin kötü etkilerinden korunmak istediğinizi sesli bir şekilde dile getirin.
 • Sirkeli su kullanarak evinizin tozunu alın. Sirkenin negatif enerjilerden ve büyülerden koruma özelliği vardır. Bu özelliği kullanarak sirkeli su ile duş da alabilirsiniz. Özellikle güçlü nazar büyülerinin etkisini sıfırlamak için sirkeli su ile duş alma yönteminin tercih edildiği bilinmektedir.

En Etkili Nazar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nazar büyüsü yapmak ustalık ister. Herkes nazar büyüsü yapamaz. Yalnızca uzun seneler tecrübe edinmiş ve dini bilgileri kuvvetli olan kimselerin yaptıkları nazar büyüleri etkilerini göstermektedir. Nazar büyüsü etkili mi diye merak ediyorsanız, aşağıdaki tarifi uyguladıktan sonra büyünün ne kadar çabuk etkisini gösterdiğini gördüğünüz zaman çok şaşıracaksınız. Nazar büyüsü yapmak için 3 farklı boyutta nazar boncuğuna ihtiyaç duyacaksınız. Fakat bu nazar boncukları sıfırdan alınmalıdır. Daha önce evde süs eşyası olarak kullanılan nazar boncukları ile kesinlikle nazar büyüsü yapılmamalıdır. Nazar boncuklarını karşınıza dizdikten sonra onlara:

1- Era’eytellezî yükezzibü biddîn

2- Fezâlikellezî, yedu’ulyetîm

3- Velâ yehüddü alâ ta’âmilmiskîn

4- Feveylün lilmüsallîn

5- Ellezîne hüman salâtihim sâhûn

6- Ellezîne hüm yürâûne

7- Ve yemne’ûnelmâ’ûn

Duasını ayrı ayrı 3 er defa okumanız gerekecek. Yani toplamda 9 kere bu duayı okumanız gerekir. Ardından nazar boncuklarını evin çeşitli yerlerine saklamanız gerekecek. Burada akıldan çıkarılmaması gereken en önemli nokta, nazar boncuklarının kesinlikle bir başkası tarafından görünür olmamasıdır. Eğer eve gelen bir misafir ya da varsa evde yaşayan diğer kişiler olur da nazar boncuklarından bir tanesini görürlerse büyü bozulur. Bir ay boyunca nazar boncukları evde aynı konumda tutulduktan sonra, yerleri değiştirilir ve 7 gün daha evde bekletilir. Nazar büyüsü son 1 haftadan sonra etkisini göstermeye başlayacaktır.

Nazar Boncuğu Kullanmadan Nazar Büyüsü Yapılır mı?

Nazar boncuğu olmadan nazar büyüsü yapmak mümkündür. Bunun için bir objenin nazar boncuğu olarak etkiye girmesini sağlamak yeterli olacaktır. Elbette bu, tecrübe sahibi olmayan kimseler tarafından yapılması mümkün olan bir işlem değildir. Özellikle nazar büyüsü ile gideni geri getirme işlemi yaptırmak isteyen kişiler nazar boncuğu kullanmadan büyü yapmak isteyebilirler. Burada en önemli nokta nazar boncuğu olarak kullanılmak istenilen objenin mutlaka mavi renkli ve yuvarlak olmasıdır. Şişe kapağını bile kullanarak nazar boncuğu büyüsü yapabilirsiniz. Nazar boncuğu olarak etki etmesini istediğiniz objeyi karşınıza alın ve aşağıdaki ifadeyi tekrar edin:

“Nazar boncuğu olmasan da, nazar boncuğu olarak etki etmen için seni seçtim. Seçimimde beni yüz üstü bırakma. Nazar boncuğu ol ve kötü etkileri kır. Amin.” Deyin.

Ardından nazar boncuğu olmasını seçtiğiniz objeyi evinizde bulunan bir saksı dibine gömün. Bir hafta sonra saksıdan objenizi alın ve kapınızın önünde paspasın altında saklayın. Ardından:

– İnnâ a’taynâkel kevser

– Fesalli lirabbike venhar

– İnne şânieke hüvel’ebter

Duasını her gün içeri girmeden 3 kere tekrarlayın. Ardından eve girin. İşte nazar boncuğu olmadan bu kadar kolay büyü yapabilirsiniz.

Eve Nazar Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır?

Eve nazar büyüsü yapıldığının anlaşılması için belirtilere bakılması yeterli olur. Bu belirtilerden en sık karşımıza çıkanlar arasında:

 • Çabuk yorulma,
 • Umutsuzluğa kapılma,
 • Çok esnemek,
 • Yalnız kalmaktan hoşlanma,
 • Evlilik ve ilişkilere sıkıntı,
 • Seslere ve özellikle ışığa karşı hassas olmak,
 • Uyurken zorlanmak,
 • Sabah yataktan kalkarken zorlanmak,
 • Sağlık sorunlarının artması,
 • Kendini bitkin hissetme,
 • Ağızdan kötü koku gelmesi,
 • Evli kişilerin cinsel anlamda mesafeli olması,
 • Çocuk düşürmek,
 • Uyurken diş gıcırdatma,
 • Karında şiddetli ağrı yer alır.

Kişilerin en çok vaki geçirdikleri yer evleri olduğu için, eve yapılan nazar büyüleri kişinin bütün sağlığını olumsuz etkiler. Nazar hak olduğu için nazar değmesi normaldir. Bu belirtileri tecrübe eden kişiler nazar büyüsü nasıl yapılır gibi araştırmalar yapmaktan sakınmalı kendini büyü etkisinden korumak için gerekli tedbirleri almalıdır.

İnsana, hayvana ve hatta cansız varlıklara bile nazar değdiği bilinmektedir. Nazar değen kişiler hasta olabilir hatta nazar yüzünden ölenler olduğu söylenir. Özellikle kadınlar ve çocuklara daha fazla nazar değdiği bilinmektedir. Nazar değmemesi için hem kendinize hem de eşyalarınızın üzerine nazarlık takabilirsiniz. Ayrıca evden çıkmadan nazar duaları okumanın da nazara karşı çok etkili olduğu bilinmektedir.

Nazar Büyüsünden Korunmak için Nasıl Dua Okunur?

Nazar büyüsünden korunmak için dua okumak en tesirli büyüden koruma yöntemleri arasında yer alır. Bir insanda nazar büyüsü olduğu biliniyorsa, kişinin devamlı Allah zikri ile meşgul olması gerekir. Çünkü insanın kalbi içinde eğer Allah zikri varsa, bu kabin içine ne cin ne şeytan ulaşamaz. Yapılan büyüler kat be kat fazla olmak üzere yapan kişiye geri döner. Kişiler nazar büyülerinden zarar görmez.

Dua okurken bir miktar suyu yanınıza alın. Ardından sırası ile:

 • 7 defa ayetel kürsi,
 • 7 defa ihlas suresi,
 • 7 defa nas sursei,
 • 7 defa felak suresi okuyun.

Kişinin her sabah bu sudan 3 yudum içerek güne başlaması gerekir. Kalan su ile ise gusledilmesi gerekir. Sabah akşam okunması gereken ayetleri tekrar eden bir kişiye nazar değmesi söz konusu değildir. 3 felak ve 3 nas suresi her gün mutlaka okunması gereken sureler arasında yer alır. Allah’ın izni ile bu sureleri okuyan kişiler üzülmezler bile. Ayrıca tanımadığınız kişilerden yiyecek kabul etmeyin. Bu kişiler yiyecekleri önce okuyup ardından size vermiş olabilirler.

Eve Yapılan Nazar Büyüsü Nasıl Bozulur?

Eve yapılmış nazar büyüsünün bozulması için evde bulunan basit malzemeleri kullanabileceksiniz. Bu malzemeler arasında:

 • A4 boyutunda beyaz renkli kağıt,
 • 1 adet daha önce kullanılmamış kalem,
 • 1 adet limon,
 • 1 şişe sirke yer alır.

Malzemeleri temin ettikten sonra kağıdı önünüze alın ve kağıdın ön yüzünde boşluk kalmayacak şekilde “Ya Resullallah” yazın. Ardından sayfanın arkasını çevirerek sağ alt köşeye adınızı ve soyadınızı yazın. Ardından kağıdı sirkeye batıracaksınız. Bunun için ağzı geniş bir tabak alın ve içine sirke koyun. Hem üzüm hem de elma sirkesi kullanarak karışım hazırlamanız büyünün daha etkili olmasını sağlar. Kağıdı sirkeli suyun içine batırdığınız sırada:

“Kağıdı sirkeye batırdım. Nazar büyüsünü bozmaya başladım.” Deyin.

Sonra kağıdı dikkatli bir şekilde sirke içinden çıkarın ve kağıdı kuruması için asın. Ne zaman ki kağıt kurur o zaman nazar büyüsü yavaş yavaş bozulmaya başlar. Nazar büyüsü bozulur mu sorusunun cevabını merak edenler, bu işlemi uygulayarak büyünün ne kadar çabuk bozulduğunu gördükleri zaman şaşıracaklar.

Nazardan Korunmak için Nazar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Nazardan korunmak için nazar büyüsünün yapılması kolay ve etkili olması sebebi ile sık tercih edilir. Nazar boncuğu, saç tutamı ve büyü yapan kişinin kıyafetinden küçük bir parça kullanarak işlemi yapabilirsiniz. Bu işlemi yapmada önce mutlaka üzerinizde nazar büyüsü olduğunda emin olmanız gerekir. Bu nedenle nazar büyüsü nasıl anlaşılır sorusuna net bir cevap verebildiğinizden emin olun.

Büyü yapmak için kestiğiniz kıyafet parçasını alın ve parçanın üzerine saç tutamını ekleyin. Ardından:

– Kul yâ eyyühel kâfirûn

– Lâ  a’büdü mâ ta’büdûn

– Ve lâ entüm âbidûne mâ a’büd

– Ve lâ ene âbidün mâ abedtüm

– Ve lâ entüm âbidûne mâ a’büd

– Leküm dînüküm veliye dîn

Duasını 3 kere okuyun ve malzemelerin üzerine nazar boncuğunu koyun. Bu işlem üzerinizdeki nazarların hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlayarak sizi ve sevdiğiniz kişileri nazardan koruyacaktır.

Canbar büyüsü nedir, nasıl yapılır? Yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Göz Değmesine Karşı Nazar Büyüsü Nasıl Yapılır?

Göz değmelerinde yapılan nazar büyüsü için kişilerin nazar boncuğu taşımaları çoğu zaman yeterli olmaktadır. Özellikle bu işlem bebekler için nazar büyüsü olarak geçmektedir. Çünkü bebekler çok güzel varlıklardır. Çevrelerindeki insanlar bebekleri çok beğenerek kişilerin üzerinde nazar birikmesine neden olurlar. Bebeklerinizin kıyafetlerine nazar boncuğu takın. Bebeklerinizin fotoğraflarını her yerde paylaşmayın. Gerekirse özellikle yüzlerini kapatın.

Nazar Büyüsü Gerçek midir?

Nazar büyüsü gerçekliği sorgulanmamalıdır. Çünkü islam dininde nazar büyüsünün yeri vardır. Nazarın hak olduğu söylenir. Özellikle çok güzel olan ve kıskanılan kişi için nazar büyüsü yapıldığı bilinir. Nazardan korunmazsanız, nazar değilen eşyalar kullanılmaz hale gelir. Bir kişiye çok güzel olduğu için nazar değerse kişi çirkinleşmeye başlar. Nazar büyüsüne inanmamak büyük günah olabilir. Nazar büyüsü gerçek olsa da yapmanız önerilmez. Yalnızca kendinizi koruyun yeter.

Nazar Büyüsü Ne Zaman Yapılmalıdır?

Nazar büyüsü yapma saati bulunur. Her işte bir yapılma adabı olduğu gibi, nazar büyüsünün de yapılma adabı vardır. Bu büyünün geç saatlerde yapılması uygun görülmüştür. Nazardan korunmak için nazar büyüsü yaptırıyorsanız sabah namazında işleminizi yapmaya başlayabilirsiniz. Büyüyü yapma süresi 1 saati geçmesin. Eğer 1 saatten daha uzun süreye ihtiyaç duyarsanız, ertesi gün yeniden nazar büyüsü yapmaya başlayabilirsiniz.

POPÜLER YAZILAR

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

Size Nazar Değdiren Kişi Nasıl Anlaşılır? 

nazar degdiren kisi nasil anlasilir
Katagori: Kozmik ilimler
Nazarın değmesi sadece bakışlar ile meydana gelmez. Bilimsel araştırmalar sonucunda nazarın elektromanyetik enerjiler ile de oluştuğu... Devamını oku

Birini Kendine Aşık Etme Sevdirme Duası

asik-etme-duasi
Sevdiğin birini kendine aşık etme ve sevdirme duası, dini bütün Müslümanların, gönüllerindeki aşk duygusunu veren Yüce... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz