Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Ankara En iyi Medyumlar

Ankara en iyi medyumlar hangileri? Aşk, papaz, bağlama büyülerinde uzman medyumlar hangileri? Ankara büyücülerine yazımızdan bakabilirsiniz.

 Ankara En iyi Medyumlar

Ankara’nın birçok bölgesinde büyü yapan medyum hocaları bulunmaktadır. Fakat kendilerini medyum hocası diye tanıtıp insanlardan para koparmaya çalışan sahtekâr insanlara da bu konuda sıklıkla rastlanmaktadır. Bu yüzden Ankara’da güvenilebilecek çok az sayıda medyum hocaları vardır. Bunlarda birisi Bestami Hoca’dır. Bestami Hoca, özellikle Havas ve Ledün ilminden yararlanarak titizlikle istenilen birçok alanda büyüler ve vefkler hazırlamaktadır. Yaptıkları çalışmaları ile adını duyurmayı başaran Bestami Hoca, büyü yapma konusunda tercih edilmesi gereken medyum hocalarının başında yerini alır.

Ankara’da Büyü İşiyle Uğraşan Medyumlar

Bestami Hoca, birçok büyü çalışmaları yapmıştır ve yapmaya da devam etmektedir. Özellikle Bestami Hoca, evliliklerde veya ilişkilerde meydana gelen problemleri ortadan kaldırmak için bağlama büyüleri, aşık etme büyüleri, muhabbet büyüsü, vb. gibi büyüler yapmıştır. Bu büyülerin yapılması sonucunda evlilikler ve ilişkiler sonsuza kadar mutlu bir şekilde sürmeye devam etmektedir. Dileyen herkes, medyum Bestami Hoca’ya başvurarak istedikleri büyüyü, istedikleri kişiye yaptırabilir.

Bir kadını kendine aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Ankara’da Gerçek Büyü Yapan Medyumlar

Ankara’nın birçok bölgesinde falcı olarak insanları kandıran bir sürü insan vardır.  Gerçek medyum hocaları hiçbir zaman olasılık üzerinden hareket etmez. Her zaman kesin ve net bilgiler doğrultusunda büyülerin yapılmasını veya bozulmasını tecrübeleri doğrultusunda gerçekleştirir. Özellikle Bestami Hoca, her derdinize gerçek bir şekilde deva bulmaya devam etmektedir. Hocanın çeşitli çalışmaları ve teknikleri ile yaptığı büyüler, her zaman başarılı bir şekilde sonucunu göstermektedir. Bu yüzden Ankara’da büyü yaptırmak isteyenler, Bestami Hoca’ya ulaşarak istedikleri konuda büyüyü gönül rahatlığı ile yaptırabilir.

Ankara’da Medyum Neye Göre Seçilir?

Ankara’da büyü yaptırılmasında medyumların seçilmesinde dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Bu unsurlara dikkat edildiği zaman hem paranızdan olmazsınız hem de yaptırdığınız büyü başarılı bir şekilde sonuç gösterir.  Medyumların seçilmesinde ilk olarak ruhsatlarının olup olmadığına bakmak gerekir. Bunun dışında medyum hocalarının yaptığı büyülerde sizden aldıkları kişisel bilgileri kimseyle paylaşmamış olmasına dikkat etmek gerekir. Bütün bu önemli hususlara dikkat edildiği zaman gizlilik ve resmiyet doğrultusunda büyülerin yapımı gerçekleşmiş olur. İstenilen hususları yerine getiren Bestami Hoca’yı kafanızda soru işareti kalmadan tercih edebilirsiniz.

Ankara’da Güvenilebilecek Medyumlar

Ankara’da güvenilebilecek medyum hocalarının sayısı oldukça azdır. Çünkü, birçok kişi, para amacı ile insanları sömürerek onlara yardımcı olacaklarını düşünür. Bunun için büyü yaptırılmasında çok dikkatli olunması gerekir. Ankara’da büyü konusunda faaliyetlerine ve çalışmalarına devam eden Bestami Hoca’ya müracaat ederek güvenilir bir şekilde büyülerinizi yaptırabilirsiniz. Bestami Hoca’nın ruhsatı olmasından dolayı hem resmi bir şekilde hem de bilgilerinizi gizli olacak şekilde saklayarak büyülerinizi yapar. Bu sayede ettiğiniz niyete göre büyünün etkisi kendini göstermeye başlar ve istediğiniz insanı kendinize göre şekillendirmiş olursunuz.

Ankara’da Büyü Yapılan İlçeler

Ankara’nın birçok ilçesinde Bestami Hoca büyü çalışmalarını yaparak her kesime kolay bir şekilde ulaşmaktadır. Aynı zamanda Bestami Hoca sadece Ankara’da yaşayan insanlara değil, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan insanlara da büyüler yaparak onların isteklerini yerine getirir. Bu yüzden Bestami Hoca’ya büyü yaptırmak isteyenler, iletişim numaralarından kendisine ulaşarak istedikleri büyüyü yaptırabilir. Aşağıda Bestami Hoca’nın Ankara’da büyüyü yaptığı ilçeler yer alır:

 • Polatlı
 • Cebeci
 • Dikmen
 • Çankaya
 • Elmadağ
 • Ayaş
 • Mamak
 • Batıkent
 • Çayyolu
 • Etimesgut
 • Yenimahalle
 • Sincan
 • Kızılay
 • Keçiören

Yukarıda yer alan ilçelerde yaşayan bütün herkes medyum Bestami Hoca’ya ulaşarak büyü konusunda destek alabilir.

Ankara’da Papaz Büyüsünde Uzman Olan Medyumlar

Ankara’da papaz büyüsünü gerçek anlamda başarılı bir şekilde yapan medyum hocalarından birisi de Bestami Hoca’dır. Bestami Hoca papaz büyüsünü istenilen niyetlere göre yapar. Genellikle papaz büyüsü, platonik olarak aşk beslenen birisini bağlamak veya evliliklerde eşlerin birbirlerine daha sıkı bir şekilde bağlanmasını sağlamak amacıyla yapılır. Bunun dışında papaz büyüsü kara büyülerin de arasında yerini almasından dolayı kötü niyetler doğrultusunda da yapılır. Örneğin; mutlu giden evlilikleri veya ilişkileri bozmak ve çiftleri birbirinden ayırmak için medyum Bestami Hoca, papaz büyüsünü başarılı bir şekilde yapar.

Bestami Hoca papaz büyüsünü yaparken büyünün yapılacağı kişinin kişisel bilgilerini ve özel eşyalarını talep eder. Bu malzemeler ve bilgiler doğrultusunda papaz büyüsünü hızlı bir şekilde yaparak etkili sonuç göstermesini sağlar. Bu sayede Bestami Hoca ile papaz büyüsü hem hızlı hem de etkili bir şekilde sonuçlarını yansıtmaya başlar. Dileyen herkes, Ankara’da hocaya ulaşarak papaz büyüsünü yaptırabilir.

Ankara’da Aşk Büyüsünde Uzman Olan Medyumlar

Ankara’da Bestami Hoca, aşk büyüsünü Havas ve Ledün ilminden faydalanarak doğru ritüeller doğrultusunda yapar. Aşk büyüsünü medyum hocası yaparken kişiye özel olarak vefk veya muska hazırlar. Vefkin hazırlanmasında kişinin doğum tarihi bilgileri ve annesinin adı gereklidir. Bu bilgiler ile beraber dualar ve tılsımlı sözcükler de ekleyerek vefkin hazırlanmasını tamamlar. Bunun sonucunda vefkin yapıldığı kişiye vefkin içirilmesi veya yedirilmesi durumunda aşık olma ve bağlanma olayları meydana gelir.

Aynı zamanda Bestami Hoca aşk büyüsünü yaparken büyünün yapıldığı kişinin özel eşyasının veya resminin üzerine çeşitli dualar ve tılsımlı sözcükler okuyarak da direkt olarak büyünün etkisini göstermesini sağlar. Ankara’da aşk büyüsünü eşine veya platonik olarak aşk beslediği kişiye yaptırmak isteyenler, kesinlikle Bestami Hoca’ya gitmeleri gerekir.

Ankara’da Canbar Büyüsünde Uzman Olan Medyumlar

Ankara’da özellikle canbar büyüsü geçmişten günümüze kadar en çok tercih edilen büyülerin arasındadır. Bu büyü sayesinde karşılıksız olarak sevgi duyduğunuz kişinin size deliler gibi bağlanması sağlanabilir. Bunun dışında canbar büyüsünün doğru ritüellerle yapılması durumunda daha önceden sizi bırakıp giden eski eşinizi veya sevgilinizi de kendinize geri döndürerek yeniden aşık olmasını sağlayabilirsiniz.

Bu büyünün çok kuvvetli ve çabuk etkisini göstermesinden dolayı işinde uzman olan medyum hocasına yaptırılması gerekir.  Özellikle Ankara’da canbar büyüsünü yaptıracaklar, medyum Bestami Hoca’ya giderek gönül rahatlığı ile hocanın yetenekleri ve bilgileri ile büyüyü yaptırabilir. Bestami Hoca, Havas ilminden yararlanarak büyünün yapımını başarılı bir şekilde tamamlar. Bu sayede kısa sürede size bağlanmasını istediğiniz insan deliler gibi aşık olur.

Ankara’da Yıldıznamede Uzman Olan Medyumlar

İnsanların üzerlerinde büyü olup olmadığını kontrol ettirmek veya gelecekleri hakkında önceden detaylı bilgilere ulaşmak istemelerinden dolayı medyum hocalarına başvurarak  yıldıznamelerine bakmalarını   talep eder. Fakat yıldıznameye bakılmasında çok tecrübeli ve donanımlı olmak gerekir. Her medyum hocası yıldıznameye bakamaz. Bunun için yıldızname konusunda daha önceden çalışmalar yapmış olan medyum hocalarının seçilmesinde yarar vardır.

Özellikle Ankara’da Bestami Hoca’ya müracaat etmeniz durumunda yıldıznamenize doğum bilgileriniz ile bakarak geleceğiniz hakkında detaylı bilgileri size sunar. Bunun dışında Bestami Hoca, yıldızname ile üzerinizde herhangi bir büyünün yapılıp yapılmadığını kontrol ederek büyünün yapılması durumunda bozulması için gerekli çalışmaları da başarılı bir şekilde yapmaktadır. Bunun için gerçek anlamda net bilgilere ulaşmak isteyenler, Bestami Hoca’ya yıldızname baktırabilir.

Bir erkeği aşık etme büyüsü nasıl yapılır? Yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Ankara’da Büyü Bozmada Uzman Olan Medyumlar

Bazı durumlarda insanlar, evlerine büyü yapıldığını hisseder. Özellikle evlerinde gittikçe bereketsizliğin kaçması ve aile içerisinde meydana gelen tartışmaların artması sebebiyle büyünün yapıldığına kanaat getirir. Bunun için de büyünün bozulmasında medyum hocalarına başvurur.  Fakat, her medyum hocası büyü bozma konusunda başarılı değildir. Özellikle ayırma ve soğutma büyüleri kara büyülerin arasında yerini aldığı için bu büyünün bozulması oldukça zordur. Bunun için bu tür büyülerin bozulmasında işinde uzman olan medyum hocalarının tercih edilmesi gerekir. Bunun dışında özellikle Arapça bilen, Kuran-ı Kerim’de yer alan bütün surelere ve ayetlere hâkim olan ve vefk yazabilme konusunda yetenekli olan hocaların seçilmesinde yarar vardır.

Ankara’da medyum Bestami Hoca, üstün yetenekleri ile ilk olarak ücretsiz bir şekilde rabıta yöntemiyle kişiye büyünün yapılıp yapılmadığını kontrol eder. Daha sonra büyünün yapılması durumunda dualar ve ayetler ile bir vefk hazırlar. Bu vefkin hazırlanmasından sonra vefkin kıyafette veya evde 1 hafta boyunca saklanması durumunda yapılan herhangi büyü kısa sürede hemen bozulur. Bu sayede Bestami Hoca, kısa sürede büyülerin başarılı bir şekilde bozulmasını sağlar.

Bestami Hoca’nın büyülerin bozulmasında hazırladığı vefklerde kullandığı dualar vardır. Bu duaları aynı zamanda 1 hafta boyunca büyünün etkisinde olan kişilere her gün düzenli bir şekilde okumasını tavsiye ederek büyünün etkisinin tamamen yok olmasını sağlar.  Bu dualar aşağıda şu şekilde verilmektedir:

 • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
 • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
 • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feente lehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben.
 • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
 • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
 • Rahman Suresi: Er rahman. Alleme lkur’ane. Halekal insane. Allemehul beyan.  Eş şemsu vel kameru bi husban. Ven necmu veş şeceru yescudan. Ves semae rafeaha ve vedaal mizan.  Ella tatğav fil mizan.  Ve ekıymul vezne bil kıstı ve la tuhsirul mizan. Vel erda vedaaha lil enam.  Fiha fakihetuv ven nahlu zatul ekmani. Vel habbu zul asfi ver rayhan. Febieyyi alai rabbikuma tukezzibani. Halekal’insane min salsalin kelfahhari.

POPÜLER YAZILAR

Büyü Nasıl Yapılır? Gerçek Büyü Çeşitleri ve Tarifleri

Büyü Nasıl Yapılır?
Gerçek büyü yapmak ve büyülerin güçlü etkilerinden faydalanmak adına bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekmektedir. Özellikle kişide ruhsal... Devamını oku

Çevirgel Duası Nedir, Çevirgel Duası Nasıl Yapılır?

cevirgel duasi nasil yapilir
Çevirgel duasının orjinal haliyle okunuşu hakkında medyum hocaların tavsiyeleri şöyledir, Tesbihle zikir çekerek ve en etkilisi... Devamını oku

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Gerçek Aşk Büyüleri 

Gercek-ask-buyusu
Katagori: Aşk Büyüleri
Gerçek aşk büyüsü yapılışı, özellikle halk arasında kara sevda olarak bilinen platonik aşıkların en sık başvurduğu... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Lamia Büyüsü Nedir, Lamia Büyüleri Nasıl Yapılır?

lamia buyusu nasil yapilir
Lamia büyüsü, mitolojik konulardan esinlenerek günümüze kadar yapılan büyülerin arasında yerini alır. Bu büyü kara büyü... Devamını oku

İçirilen Büyüler Nedir, İçirilerek Yapılan Aşk Büyüleri Nasıl Yapılır?

icirilerek yapilan buyuler nelerdir
Yedirilip içirilen büyüler, büyü kitaplarından günümüze dek gelmeyi başaran ve etkisi çok kuvvetli olduğu bilinen büyü... Devamını oku

Tırnak Büyüsü ve Cin Tırnağı Büyüsü Nedir, Nasıl Yapılır? 

tirnak ve cin tirnagi buyusu nasil yapilir
Tırnak büyüsü,  kara büyü olarak adlandırılır. Bu büyüyü yaptıranlar, istediği kişiyi kendine aşık etmek amacı ile... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

Güvenilir Medyum Hoca Nasıl Anlaşılır?

medyumlar neler yapabilir
Güvenilir olan medyumların belirlenmesinde insanların bu medyumlar hakkında yaptıkları araştırmaların büyük önemi vardır. Medyumların Seçilmesi Medyum... Devamını oku

Hollanda’da Ünlü Büyücü Medyumlar

hollanda medyum hocalar
Hollanda’da büyü yaptırmak isteyenler çeşitli büyüleri kolay ve hızlı bir şekilde yaptırabilir.  Ülkede yapılan büyülerin her... Devamını oku

Hollanda En iyi Medyumlar

hollanda ask byusu
Hollanda’da işinde uzman olan medyumlara gidildiği zaman yapılan büyüler her zaman kısa sürede etkisini gösterir ve... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz