Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bir Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Kadını kendine aşık etme büyüsü var mı, nasıl yapılır? Kadını aşık etmek için gereken büyüyü kim yapar? Kadınları aşık etmek için gerekli büyüye yazımızdan bakabilirsiniz.

 Bir Kadını Kendine Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Kadınları aşık etme büyüleri etkisi kuvvetli olan ve kısa zamanda kendini gösteren büyülerdir. Erkekler medyumlara giderek hayatlarındaki kadının kendine daha fazla bağlı olmasını sağlayabilir. Aşk büyüsünün kadınlara yapılmasında çok dikkatli olunması gerekir. Özellikle kullanılacak malzemelerin büyünün yapılacağı kişiye ait olmasına çok önem gösterilmelidir. Yanlış malzemelerin kullanılması sonucunda büyü, yanlış kişiye etki eder.

Bir Kadını Aşık Eden Büyüyü Kim Yapar?

Kadınları aşık eden büyüyü yaptırmak isteyen erkekler, bu konuda kendini geliştirmiş ve daha önce aşk büyüsü konusunda deneyim sahibi olmuş medyumlara gitmelidir. Aşk büyülerinde yapılan hatalar bazı zamanlarda geri dönüşü olmayan sonuçlar verir. Bu sonuçlardan bir tanesi yanlış kişiye aşık olunarak çıkılmaz bir yola girmektir. Bununla birlikte büyü yapılırken söylenen sözler de etkilidir. Sözcüklerin gizemli yapısı vardır. Evrene söylenen sözlerle birlikte aşk ve sevgi etkisi oluşturmak mümkündür. Bu şekilde istenilen kişiye yapılan aşk büyüsü daha kısa sürede ve daha etkili bir şekilde tutar.

Aşk büyüsünde söylenen sözlerin kuvvetli oluşu bu sözcüklerde yapılan yanlışlar konusunda daha dikkatli olunmasına neden olur. Bu sebepten dolayı medyumların bilinçli ve etkili bir şekilde tılsımlı sözler söylemesi gerekir. Bunun yanı sıra büyülerde dualar da etkilidir. Hangi büyüde hangi duanın edilmesi konusunda medyumlar bilgi sahibi olmalıdır. Burada edilen dualarda da dikkatli olunması gerekir.

Kadınları Aşık Eden Büyü

Kadınlara yapılan aşk büyülerinde onlara ait eşyalar kullanılır. Bu eşyalar tırnak ve saç yapısı gibi o kişiye ait olan örneklerdir. Bununla birlikte bu örneklerin kişiden dikkatli bir şekilde alınması gerekir. Alırken herhangi bir şekilde kişilerin karışmaması gerekir. Bunun yanı sıra aşk büyüsü yapılırken hangi kadına yapılacaksa, onun resmi de kullanılır. Bunlar temin edildikten sonra medyumlar resme ve alınan örneklere bakarak tılsımlı sözler söylenir. Bu tılsımlı sözler büyü yapılanda aşk ve bağlılık duygusunun oluşmasını sağlar. Bu şekilde büyünün ilk aşaması bitmiş olur.

Daha sonra büyünün ikinci aşaması başlar. Bu aşama büyüden sonra bekleme süresidir. Bekleme süresinin ne kadar olduğu büyüyü yapana ve büyünün kime yapıldığına bağlıdır.  Bazı zamanlarda büyü hemen tutarken bazı zamanlarda büyünün tutma süresi ortalama olarak 15 ile 20 günü de bulabilmektedir. Burada sabırla bekleyişten sonra büyü etkisini göstermeye başlar. Fakat bazı durumlarda büyünün tutmama durumu da söz konusu olur. Bunun sebebi, büyüde yapılan hatalardan kaynaklanabilir. Büyü tutmamışsa ve çok fazla vakit geçtiyse, büyünün yapıldığı medyuma tekrardan gidilmesi gerekir. Bu şekilde yeniden aşk büyüsü yapılarak kadınları aşık etmek mümkün olur.

Kadınları Aşık Eden Büyünün Etkisi

Kadınları aşık eden büyünün belirtileri öncelikli olarak aşık olma duygusu ile başlar. Daha önce herhangi bir şekilde aşık olamayan kadınlar büyünün etkisi ile hoşlanmaya başlar. Bu hoşlantı sonucunda flört dönemi oluşur. Bu dönemde kadın sürekli sevgilisini düşünür ve onsuz hareket etmek istemez. Büyünün kuvvetli etkisi sayesinde kadınların gözü hayatlarındaki adamlardan başkasını görmez. Sadece onlarla vakit geçirmek ister.

Bunun yanı sıra evlilik ve anne olma düşüncesi olmayan kadınlar da büyü sonucunda aile kurmak ister. Bu isteklerini sevgililerine dile getirir ve ileriki zamanlarda evlilik kararı alarak evlenir. Daha sonra sevdikleri adamdan çocuk sahibi olmak isterler. Aşk büyüsü sadece bekar kadınlara yapılmaz. Aynı zamanda evli kadınlara da aşık etme büyüsü yapılabilir. Bu büyü sonucunda eviyle ilgisi olmayan kadınlar kocalarıyla daha çok ilgilenmeye başlar. Onlara vakit ayırır. Dışarıda vakit geçirmek isteyen kadınlar da büyüden sonra evlerine bağlı kalarak daha çok evde vakit geçirmeye başlar.  Bu şekilde kadınlar eşlerine daha çok fedakarlık yapar.

Kadınlara Yapılan Aşk Büyüsünün Tehlikeleri

Kadınları erkeklere aşık ederken bazı zamanlarda bu büyüler kötü amaçlar için yapılabilir. Örneğin; çiftlerin arasını bozmak isteyen kötü niyetli insanlar bu büyüyü kadına yaparak erkekten ayrılmasına sebep olur. Büyü sonucunda kadın başka birine aşık olarak hayatındaki insanı aldatma noktasına da gelebilir. Burada oldukça dikkatli davranmak gerekir. Büyünün etkileri ortaya çıktıktan sonra medyuma giderek büyü bozma işlemi yaptırılmalıdır. Bu kötü niyetli insanlar sayesinde aşk büyüsü tehlikeli etkisini ciddi sonuçlar olarak gösterir.  Büyü sonucunda evli insanların evlilikleri de kolay bir şekilde bitebilir. Bu sebepten dolayı büyülerin içerisinde tehlikesi fazla olan bir büyü olarak bilinir.

Bunun yanı sıra aşk büyüsü ile iki yakın arkadaşın arası da bozulabilir. Büyü kuvvetli olduğu için kime yapılırsa, onun hayatında ciddi değişimler olur. Büyü sayesinde en yakın arkadaşa bile aşık olmak mümkündür.  Yakın arkadaşa aşık olunduğunda arkadaşlık ilişkilerinin bittiği durumlar da görülür Hatta bazı zamanlarda büyüden dolayı dostluklar da bu sebepten bitebilir. Aşk büyüsü ile arası çok iyi olan dostlukların bitmesi sonucunda birbirine karşı düşman kişiler ortaya çıkar. Bu sebepten dolayı aşk büyüsünün etkisine kapılıp dostlukların ve arkadaşların bitmemesi konusunda dikkatli olunmalıdır. Aşk büyüsündeki zararlı etkilerin izleri büyü bozulduktan sonra kendini kaybeder. Bu şekilde insanların bozulan hayatları tekrardan eski haline gelmiş olur.

Kadınlara Yapılan Aşk Büyüsünden Korunma

Kadınları aşık eden büyüsünden korunmak için Allah’a sığınmak gerekir. Her derde derman olan yaradan bu konuda da kullarının isteklerini geri çevirmez. Dua etme konusunda ısrarcı olmak gerekir. Bir dua kabul olmuyor diye hemen pes edilmemelidir. Her duanın bir kabul olma vakti bulunur. Bununla birlikte büyüden ve kötülüklerden korunmak isteyenler Felak ve Nas sureleri ile birlikte Ayetel Kürsi’yi de okumalıdır. Bu dualar dinimizde önemi büyük olan dualar olarak bilinir. Özellikle gece uyumadan önce yapılan dualar kabul olması açısından önemlidir. Bununla birlikte evden çıkmadan önce de kötü insanların kötü niyetlerinden korunmak için bu dualar edilebilir.

Dua edilirken dikkat edilmesi gereken diğer bir önemli nokta ise bedensel temizliğin yerine getirilme konusudur. Abdest alınmadan dua edilmemelidir. Eğer mümkünse boy abdesti alınarak dua edilmelidir. Değilse normal bir şekilde abdest alınmalıdır. Bununla birlikte ortamın pis olduğu yerlerde dua edilmemelidir. Dua edilecek oda ve yerin temiz olması gerekir. Ayrıca dua edilirken odada müzik ve sesler de olmamalıdır. Dikkatlerin dağılmasına neden olan faktörler dua edileceği zaman ortadan kaldırılmalıdır.  Bunun yanı sıra dua edilirken içten edilmelidir. Kabul olacağına inanılarak dua edilmesi sonucunda duanın kabul olması daha da artar.   Bu sebepten dolayı günün her vaktinde içten ve samimi bir şekilde dua edilerek büyünün kötü sonuçlarından korunabilir.

Erkeği kendine aşık etme büyüsüne yazımızdan bakabilirsiniz.

Kadınları Aşık Eden Büyü Sadece Erkeklere Mi Yapılır?

Kadınları aşık eden ve erkeklere bağlanmalarını sağlayan aşk büyüsünün erkekler için olanı da bulunur. Bu aşk büyüsü ile birlikte erkekler hayatlarındaki kadınlara daha çok bağlanır. Daha önce aşık olamayan erkekler de bu büyü sayesinde kadınlara duygusal anlamda duygular beslemeye başlar. Bununla birlikte aşk büyülerinde erkekler sadık kalma özelliği de kazanır. Hayatlarındaki kadınlara daha sıkı bir şekilde bağlanarak onları hayatlarının merkezi yaparlar. Aşk büyüsü sayesinde sevgililer sürekli birbirini düşünmeye başlar. Bu büyü çiftlerin birbirinden ayrı kalmamalarını ve birbirlerine karşı sevgi ve aşk duygusu duymalarını sağlar. Bu sebepten dolayı sadece kadınlar değil, erkekler de kolay bir şekilde aşk büyüsü yaptırarak gerçek aşklarını bulabilir.

Kadınlara Yapılan Aşk Büyüsünün Bozulması

Kadınlara büyü yapılarak aşık olmalarını sağlama büyüsü medyumlar tarafından bozulabilir. Büyü yapma olayında dikkat edilmesi gereken unsurların olduğu gibi büyü bozmada da dikkat edilmesi gereken noktalar bulunur. Bu noktalardan bir tanesi, büyü bozulurken söylenen sözlerdir. Büyü bozma işlemi sırasında resme bakılarak büyünün bozulması sağlanır. Bu bakılan resim, büyünün yapılmış olduğu kişinin resmidir. Büyü bozma işlemlerinde bazı zamanlarda değişik ritüel ve sözler de kullanılabilir. Bunların tamamı medyumların yaratıcılığına ve tecrübelerine kalmış bir durumdur. Aşk büyülerinin bozma işlemleri evde tek başına iken yapılmamalıdır. Bu gibi durumlarda büyünün uzun süre kalıcı olmasına ya da büyü yapılanın daha çok aşık olmasına sebebiyet verilebilir. Bu nedenden dolayı aşk büyülerinin bozulmasını isteyenler, uzman medyumlara gitmelidir.

Büyü başarılı bir şekilde bozulduktan sonra insanlar eski hallerine döner. İçlerinde aşk duyguları kalmaz. Hayatlarına aşık olmamış gibi devam ederler. Bununla birlikte aşk büyüsü yaptıran kadınların evlenmelerinin ardından evliliklerinde de sorunlar olabilir. Büyünün bozulmasının ardından insanlar bazı zamanlarda boşanma noktasına da kolay bir şekilde gelebilir. Bu şekilde boşanıp ailesi dağılan insanlar da görülür.

Kadınlara Aşk Büyüsü Neden Yapılır?

Aşk büyüsünün kadınlara yapılma amacı, erkeklerin aşık oldukları kadınların kendilerine aşık olmalarını sağlamasıdır. Bazı zamanlarda erkelerin aşık oldukları kadınlar onlara aşık olamayabilir. Bu gibi platonik aşık olma durumlarında erkekler o kadınları kendilerine aşık edecek yöntemler arar. Bu yöntemlerden bir tanesi kadınlara aşk büyüsü yaptırmaktır. Aşk büyülerinin kuvvetli etkileri sayesinde erkekler istedikleri kadını kendilerine aşık ederek onların da bağlanmalarını sağlamaktır. Aşk büyüsünün diğer bir yapılma amacı ise, çiftler arasındaki muhabbetin ve sevginin artmasını sağlamaktır. Bu büyü sayesinde sevgililer ya da evli çiftler birbirlerine karşı daha yakın bir ilişki içerisinde olur ve aralarındaki muhabbeti arttırır.

Kadınlara Yapılan Aşk Büyüsü İle Evlenme

Aşk büyüsü sayesinde evlilik olayı gerçekleşir. Kadınların birçoğunun en büyük hayallerinden bir tanesi aile kurmak ve evlenmektir. Erkekler de kendilerinin evlenmek istedikleri kadınları aşık ederek evlilik aşamasına girebilir. Bu büyü sayesinde kadınlar evliliğe ve aile kurma olayına daha sıcak bakar. Hayatlarındaki adamlar ile uzun ve ciddi süren bir ilişki beklentisine girerler.

Aşk büyülerinin etkisi çok güçlü olduğu için büyü sonucunda evlenenler de oldukça mutlu bir aile düzenine sahip olur. Aşk büyüsü sonucunda insanlar bu şekilde yuva kurarak anne ve baba da olabilir. Bu sebepten dolayı evlenmek istenilen kadına kolay bir şekilde aşk büyüsü yaptırılarak onun daha da çok aşık olmasını ve erkeğe bağlı kalmasını sağlamak mümkündür.

Kadınlara Yapılan Aşk Büyüsü Gerçek Mi?

Aşk büyülerinin gizeminin gerçek olduğu büyüyü yaptıranların karşılaştıkları olumlu sonuçlar ile görmek mümkündür. Kadınlara yaptırılan aşk büyüsü sonucunda erkekler, kadınların kendilerine daha çok bağlandıklarını görür. Bununla birlikte aşk büyüsünün gerçekliği yıllar öncesine dayanır. İnsanlar aşık etmek istedikleri kişileri bu büyü ile kolay ve hızlı bir şekilde kendilerine aşık etmiştir. Bu sebepten dolayı büyünün gizemli ve kuvvetli dünyasına ulaşmak isteyen erkekler medyumlara giderek bu büyünün etkisinden kolay bir şekilde faydalanabilir. Büyü kuvvetli olduğu için de yapılırken çok fazla dikkat edilmelidir.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz