Medyum Bestami Hoca
Sizden Gelenler
zekiye yıldıznameme bakabilirmisiniz.cok teşekkür ederim...
Elif Selam Hocam 19 sene evliyiz. 3 tane cocumuz var. Yoruldum hayat eşimle cok zor ğecimsiz......
Demircili Ünal Hocam ben çaşiştıgım yerde beni sevmiyorlar dürüst oldugum için beni herkes sevmesi ve yardımınızı rica......
Burak Merhabalar sevgilimle ben ailesinden habersiz 8 aydır bulunuyorduk ailesi yakaladı bizi öğrendi kızdan telefonu aldı......
Mustafa Tonca Sevdiğim bayanla evlenmeyi çok istiyorum hocam...

Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Bir erkeği kendine aşık etme büyüsü nedir, nasıl yapılır, ne kadar sürede etki eder? Erkeği aşık etme büyülerini kimler yapabilir? Gerekli yöntemlere ve bilgilere yazımız içerisinden bakabilirsiniz.

 Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü Nasıl Yapılır? 

Bir erkeği kendine bağlamak için aşık etme büyüsüne başvurmak gerekir. Aşık etme büyüsünün yapılmasında doğa üstü varlıkların etkisinden de yararlanılır. Bu yüzden aşık etme büyüsü işinde ehli olan medyum hocası tarafından yapılmalıdır. Aşık etme büyüsünün yapılması sonucunda istediğiniz erkeği kendinize kolay bir şekilde aşık edebilirsiniz. Aynı zamanda evliyseniz, bu büyü sayesinde kocanızı da evinize ve kendinize bağlayabilirsiniz.

Aşk Büyüsünün Tanımı

Aşk büyüsünün yapılmasında detaylı teknikler kullanılır. Özellikle büyünün etkili bir şekilde tutması için cinlerden de yardım alınır. Cinlerin çağrılması sonucunda büyünün yapıldığı kişi cinler sayesinde büyünün etkisi altına girer ve istediğiniz erkeğe sonsuza kadar dediğinizi yaptırabilirsiniz.

Aşk büyüsünün cinlerin yardımı ile yapılmasından dolayı büyünün uygulanması medyum hocası tarafından yapılmalıdır. Çünkü, cinlerle geçilecek iletişimde herhangi bir ufak hatada cinlerin musallat oluşundan kurtuluş yoktur. Bu yüzden aşk büyüsünü kesinlikle medyum hocasına yaptırmalısınız.

Aşık etme büyüsü etkileri ve belirtilerine yazımız içerisinden ulaşabilirsiniz.

Cinlerle Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?

Cinlerle yapılan aşk büyüsünde çok dikkatli olmak gerekir. Çünkü cinlerin kızdırılması durumunda sonsuza kadar musallat olma durumu meydana gelir ve hayatınız zindana döner. Cinlerle yapılan aşk büyüsünde direkt olarak çağrılma işleminin yapılmasından dolayı bu işlemi medyum hocası yapmalıdır. Medyum hocasının cinleri çağırması durumunda büyünün yapılması daha kolay ve doğru bir şekilde gerçekleşmiş olur.

Medyum hocasının ve cinlerin yardımı ile yapılan aşk büyüsü sayesinde kocanızı veya platonik olarak aşk beslediğiniz erkeği kendinize bağlayarak bir ömür boyu mutlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Sarımsak Büyüsü İle Erkeği Aşık Etme

Sarımsak ile yapılan aşık etme büyüsü, en çok tercih edilen büyülerin arasındadır. Bu büyünün doğru ritüeller ile yapılması durumunda istediğiniz erkeğe kolay bir şekilde kavuşabilirsiniz. Büyünün yapılmasında medyum hocasına giderek gerekli malzemeleri ve ritüelleri önceden öğrenmeniz gerekir. Daha sonra bir diş sarımsak alınız ve sarımsağı ikiye bölünüz. Böldüğünüz sarımsağın iç kısmı ile beyaz bir kâğıda yuvarlak çiziniz. Bu işlemi de yaptıktan sonra size bağlanmasını istediğiniz erkeğin ve annesinin adını yazınız.

Yazma işleminin yapılmasının ardından kâğıt kül olana kadar bir tasın içinde yakılmalıdır. Daha sonra meydana gelen külü, büyünün yapıldığı kişinin yemeğine veya içeceğine katınız. Bu sayede direkt olarak büyünün yedirilmesi veya içirilmesi durumunda etkisini hemen göstermesi meydana gelir. Bunun dışında oluşturulan külleri kişinin özel eşyalarına da sürebilirsiniz.

Kaşık Büyüsü İle Erkeği Aşık Etme

Kaşık büyüsü ile istediğiniz erkeği veya kocanızı kendinize kolay bir şekilde bağlayabilirsiniz. Bunun için ilk olarak bir beyaz bezin içerisine kesme şeker ve toz şekeri koyup bohça şekline getirmeniz gerekir. Daha sonra tahta bir kaşık alarak 21 defa  “Ya Kaşık” demelisiniz. Bu kelimeyi derken aynı zamanda tahta kaşıkla beze vurmanız lazımdır. Tahta kaşıkla beze vurmanız durumunda bezin içerisindeki kesme şeker de toz şekerle birlikte karışmış olur. Büyünün yapılmasının ardından karıştırılan şekerleri istediğiniz erkeğin veya kocanızın içeceğine katarak içirmeniz gerekir. Bütün işlemlerin yapılmasının ardından 1 hafta içerisinde büyü etkisini gösterir ve size aşık olmasını istediğiniz erkek, sırılsıklam size bağlanmış olur.

Düğüm Büyüsü İle Erkeği Aşık Etme

Düğüm büyüsü ile erkeği aşık etmek  oldukça  kolaydır. Fakat bu büyünün yapılmasında muhakkak medyum hocasının desteği alınmalıdır. Çünkü düğüm büyüsünde cinlerin yardımı alınacaktır. Düğüm büyüsünün yapılmasına başlanmadan önce ilk olarak Pazar günü güneşin doğduğu bir sabahın seçilmesi gerekir. Bu günde karanlık ve sessiz bir odaya geçiniz. Daha sonra yere oturunuz ve kıbleye yönünüzü ters dönünüz. Döndükten sonra kırmızı ve siyah ipi yanınıza alarak gözlerinizi kapatıp 77 kere “Ya Hüddam Garaminar”  diyiniz. Bunu dedikten sonra aşık olmasını istediğiniz erkeği içinizden geçiriniz ve ardından kırmızı ipi alıp “Hüddam Garaminar hatırına beni yarı yolda bırakma ve emeğimi ziyan etme” tılsımlı sözcüğü söyleyiniz. Ardından siyah ipi de alarak “Sen, müracaat ettiğim görevli varlığın bir vesilesi ve aracısı olarak bana hizmet etmelisin ve hizmetini en güzel şekilde ifa etmelisin.”  tılsımlı sözcüğü söyleyiniz.

Sözcükler söylendikten sonra kırmızı ve siyah ip 3 düğüm olacak şekilde birbirlerine bağlanır. İplerin bağlanmasından sonra 3 defa iplerin üzerine “Siyah ve kırmızı ip bana hizmet edecek ve benim niyetimi yine ifa edecek. Hüddam Garâminâr da düğüm atacak artık güzellikler gelecek mutlu olup yaratık” tılsımlı sözcük okunur. Bütün işlemlerin yapılmasının ardından 7 gün boyunca bu ip evde kimsenin göremeyeceği yerde saklanır ve 7 günün sonunda büyü etkisini göstererek istediğiniz adamın size aşık olması sağlanır.

Salatalık Büyüsü İle Erkeği Aşık Etme

Salatalık büyüsü ile bir erkeği veya kocanızı kendinize bağlayabilirsiniz. Bunun için ilk önce medyum hocasına giderek büyünün nasıl yapılması gerektiğini detaylı bir şekilde öğrenmeniz gerekir. Daha sonra bir adet salatalık satın alınız. Salatalığı aldıktan sonra sessiz bir yere gidiniz ve güney yönüne doğru dönünüz. Daha sonra ayaktayken gözlerinizi kapatın ve salatalığı sağ elinize alarak size aşık olmasını istediğiniz erkeğin yüzünü gözünüzde canlandırın. Daha sonra yere oturun ve salatalığı önünüze alarak okunması gereken tılsımlı sözcükleri okuyun. Bunun sonucunda da aşık olmasını istediğiniz erkeğin size 1 hafta içerisinde bağlandığını gözlerinizle göreceksiniz.

Salatalık Büyüsü İle Erkeği Aşık Ederken Söylenen Sözler

Salatalık büyüsü ile erkeği aşık ederek salatalığın üzerine söylenmesi gereken tılsımlı sözcükler vardır. Bu sözcükler medyum hocası tarafından yazılır. Bunun için bu tılsımlı sözcükleri medyum hocasından almanız gerekir. Aşağıda salatalığın üzerine okunacak olan tılsımlı sözcükler ayrıntılı bir şekilde verilmektedir:

  • Bu büyünün sahibi elbet sensin ey hüddam, senin hükmün tamamsa herkes sana tâbidir, sen dünya üzerinde en güçlü görevlisin, sana tabi olanlar bundan sonra ne yapsın? Bana muradım için ve de dileğim için, en güçlü bu büyünün kabulünü gösterip, bana saadetlerin ve de güzelliklerin kapısını açarak beni bahtiyar kılıp, yapmış olduğum büyü amacına ulaşsın, bana vermiş olduğun sana bile bulaşsın. Ey hüddamlar içinde kudreti ve gücüyle en yetkin olan hüddam, aşık etme büyüsü, sendedir artık tamam, bundan böyle senin de hükmün tamamlanacak ve sen de bundan böyle en etkili şekilde bana tabi olarak güzellik taşıyacak, benim emrime girip muradımı yapacak ve bana her anlamda boyun eğeceksin, tamamdır.

Yukarıda verilen tılsımlı sözcüğün salatalığa okunmasının ardından içinizden aynı zamanda size aşık olmasını istediğiniz erkek hakkında iyi niyetlerde bulunmanız gerekir.

Salatalık İle Erkeği Aşık Etme Büyüsünün Gömme Adımı

Salatalığın üzerine tılsımlı sözcüklerin okunmasından sonra salatalığı ikiye bölünüz ve salatalığın yarısını yiyiniz. Daha sonra salatalığın kalan diğer yarısını sol elinize alınız ve kimsenin görmeyeceği bir yere gidiniz. Ardından salatalığı toprağın altına gömünüz.

Gömme işleminin yapılması esnasında ise “Hiçbir yerde geçmeyen Kudemâ adlı kitap, bana yol gösterdi ey hüddam ve onun kılavuzluğu sayesinde sana geldim tastamam, büyünün etkinliği bana mucizeler gösterecek ve senin sayende ben de kendime bağlamak istediğim kişinin sihirli bir şekilde aşkına kavuşacağım. Onun tesiri ile kendimden de geçeceğim, toprağa attım artık, salatalık üstüne, bundan böyle senin de hükmün geçerli olsun, daha önce dediğim gibi bana bahşeyle, en güzel nimetin de elbet yerini bulsun, artık hüküm sendedir, hüddamların kralı.” tılsımlı sözcüğü söyleyiniz. Bütün işlemlerin yapılmasından sonra 1 hafta içerisinde istediğiniz erkeği kendinize bağlamış olacaksınız.

Erkeği Aşık Etme Büyüleri Zararlı Mı?

Erkeği aşık etme büyülerinin yanlış yapılması durumunda birtakım zararlar ortaya çıkar. Özellikle büyünün yapılmasında cinlerden yardım alındığı için cinlerle iletişimin yanlış sağlanması sonucunda cinler, hem büyüyü yapan kişiye hem de büyünün etkisinde olan kişiye sonsuza kadar musallat olur. Bunun sonucunda da her iki tarafın hayatı zindan olur. Bunun dışında cinlerin kızdırılması durumunda büyünün etkisini cinler ters yönde yansıtmaya başlar. Yani size aşık olmasını istediğiniz erkeğin sizden nefret etmesi ve tiksinmesi meydana gelir. Bu tür olumsuz durumların yaşanmaması için muhakkak işinde profesyonel olan medyum hocasına giderek büyüyü yaptırmanız gerekir.

Papaz büyüleri etkileri ve belirtilerini içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

Erkeği Aşık Etme Büyülerinin Yok Edilmesi

Yapılmış olan büyünün bozulmasında medyum hocasının desteği muhakkak alınmalıdır. Çünkü, büyünün yapılmasında cinlerin etkisi çok fazla olduğu için cinlerin uzaklaşmasında medyum hocasının hazırlayacağı büyü veya vefk daha etkili olur.

Bunun dışında cinlerin uzaklaşmasında ve erkeği aşık etme büyüsünün bozulmasında okunması gereken dualar vardır. Özellikle istenilen duaların sabah ezanında kıble yönüne dönerek 21 defa 7 gün boyunca okunması gerekir. Bu duaların okunmasından sonra 7 gün sonra cinler komple uzaklaşır ve büyünün etkisi yok olur. Bunun sonucunda da büyünün yapıldığı kişi eski ruh haline döner. Aşağıda erkeği aşık etme büyüsünün bozulmasında okunması gereken dualar yer alır:

  • Felak Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul e’ûzü birabbil felak, Min şerri mâ halak, Ve min şerri ğasikın izâ vekab, Ve min şerrinneffâsâti fil’ukad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
  • Nas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul, euzü birabbin nâs, melikin nâs, ilâhin nâs, min şerril vasvasil hannas, elleziy yuvesvisu fiy sudûrin nâs, minel cinneti ven nâs.
  • İhlas Suresi: Bismillahirrahmânirrahîm. Kul hüvellâhü ehad, Allâhüssamed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekün lehû küfüven ehad.
  • Abese Suresi: Abese ve tevella. En caihul’a’ma. Ve ma yudriyke le’allehu yezzekka. Ev yezzekkeru fetenfe’ahuzzikra. Emma menistağna. Feente lehu tesadda. Ve ma ‘aleyke ella yezzekka. Ve emma men caeke yes’a. Ve huve yahşa. Feente ‘anhu telehha. Kella inneha tezkiretun. Femen şae zekerehu. Fiy suhufin mukerremetin. Merfu’atin mutahheretin. Bieydin seferetin. Kiramin bereretin. Kutilel’insanu ma ekferehu. Min eyyi şey’in halekahu. Min nutfetin halekahu fekadderehu. Summessebiyle yesserehu. Summe ematehu feakberehu. Summe iza şea enşerehu. Kella lemma yakdı ma emerehu. Felyenzuril’insanu ila ta’amihi. Enna sabebnelmae sabben. Summe şakaknel’arda şakkan. Feenbetna fiyha habben. Ve ‘ineben ve kadben. Ve zeytunen ve nahlen. Ve hadaika ğulben.
  • Ayet el Kürsi: Bismillahirrahmânirrahîm. Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard, men zellezi yeşfeu indehu illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydiyhim vemâ halfehüm, velâ yü-hîtûne bi’şey’im min ilmihî illâ bima şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel’ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azim.
  • Fatiha Suresi: Bismillahirrahmanirrahim, Elhamdulillâhi rabbil’alemin, Errahmânir’rahim, Mâliki yevmiddin, İyyâke na’budu Ve iyyâke neste’în, İhdinessirâtal mustakîm, Sirâtallezine en’amte aleyhim, Ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

POPÜLER YAZILAR

Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde Yapılan Aşk Büyüleri

evde ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Evde Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Evde kolay bir şekilde yapılan aşk büyüsü, kadın ve erkek fark... Devamını oku

Uzaktan Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Aşk Büyüleri

uzaktan ask buyusu yapimi
Katagori: Aşk Büyüleri
Uzak mesafeli olarak yapılan aşk büyüleri, özellikle sevdiklerinden uzakta olan kişilerin başvurduğu manevi uygulamalar arasında yer... Devamını oku

Uzaktan Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır? Uzaktan Yapılan Ayırma Büyüleri

uzaktan ayirma buyusu etkileri
Evde uzaktan ayırma büyüsü yapmak isteyen kişiler, bu tür isteklerine ve amaçlarına yönelik hangi büyüleri icra... Devamını oku

İLGİLİ KONULAR

Kilit Büyüsü Nedir, Kilit Büyüleri Nasıl Yapılır?

kilit buyusu nasil yapilir
Kilit büyüsü yapmak kısa sürede etkilerini gösterdiği için tercih edilir. Kilit büyüsü ortalama 7 ile 10... Devamını oku

Kendine Aşık Etme Büyüsü, Zikir ile yapılan Esmalar ve Duası

Kendine-asik-etme-duasi
Birini kendine aşık etme büyüsü ve zikir ile yapılan esmalar, bağlama büyüleri ve duaları gibi manevi... Devamını oku

1 Günde Çok Hızlı Tutan Aşk Büyüsü

1-gunde-etkili-ask-buyusu
Yıldırım etkili çok hızlı tutan aşk büyüsü, özellikle aşkına kavuşma hevesi içinde vakit kaybetmeye tahammülü bulunmayan... Devamını oku

MERAK ETTTİKLERİNİZ

En Etkili Aşk Büyüsü Ritüeli 100’de 100 Garanti

en etkili ask buyusu hangisidir
Aşk büyülerinde çeşitli ritüeller kullanılarak kuvvetli büyüler elde edilir. Bu büyüler ile birlikte insanlar kalıcı aşklar... Devamını oku

Ücretsiz Aşk Büyüsü Yapan Medyum

ucretsiz ask buyusu yapan medyum
Aşk büyüsünü her zaman medyum hocaları ücretsiz olarak yapmaz. Çünkü, aşk büyüsünün yapımında kullanılan malzemelerin bulunması... Devamını oku

Kocayı Kendine Aşık Etme Büyüsü 

kocayi kendine asik etme buyusu
Kocayı kendine aşık etme büyüsü ile evliliklerinde sorunlar ve problemler yaşayan eşler, aralıklarındaki buzları eriterek kocalarını... Devamını oku
Hocaya yaz
7/24 İletişim Manevi Danışmanınız..
Bestami Hocayla canlı görüşün..
× Bestami Hocaya Yaz